Kurzy pro firmy omrkni kurzy, které je možné uspořádat u vás ve firmě

  • pro firmy
8j0ti5kuphd-rawpixel-256643-unsplash.jpg

Jak začít psát a nepřestat

Jak začít psát a kde brát inspiraci? A když už nápad mám, jak to všechno napsat? Během workshopu se dozvíte, jak na tvůrčí blok, co každý spisovatel dodržuje, procvičíte svůj psací um a nakopnete svou kreativitu.

2grdw9819fj-flower-3523933-1920.jpg

Praktická pozitivní psychosomatika

Ucelený kurz relaxačních a mindfulness technik, který vás naladí do klidu, pohody a zdravého psycho-somatického fungování. Naučíte relaxovat, nestresovat se, být k sobě pozornější a laskavější a užívat si život.

91wf9q1xfym-google-my-business-logo.jpg

Google Moje Firma - od A po Z pro nováčky i pokročilé

Google firemní záznam - Vaše vstupenka do vyhledávání na internetu.Právě tato u většiny firem zanedbávaná identita rozhoduje o tom,jestli na Vás zákazník při vyhledávání narazí či nikoliv.Pojďme jí dat prémiový vzhled...

7w1m3rs7u7d-jarvis-5acdf449498e7a2692a5ec21.jpeg

Kryptoměny v účetnictví

Problematika účtování kryptoměn je v poslední době velice diskutované téma, a ačkoli mnoho firem s kryptoměnami obchoduje, nejsou si jisti jak kryptoměny do účetnictví promítnout.

5vn4y1xuck0-cathy-pham-479991-unsplash.jpg

Alchymie Jin jógy / Moudrost čínské medicíny

Pokud chcete zlepšit svůj život, zbavit se bolesti těla, naučit se o něj pečovat v souladu s přírodou, kultivovat vnitřní klid a mír, tento cyklus je určen pro vás!

3bdml9f9nz6-adult-books-business-374016.jpg

Jak nálezt nové zaměstnace na sociálních sítích

Doba, kdy stačilo vystavit inzerát na pracovní portál je dávno pryč. Naučte se nové a účinné způsoby pro vyhledávání a oslovování kandidátů na sociálních sítích a získejte pro svůj tým nové talenty.

7215if1yo9x-pb140907.jpg

Dobrým koučem k dobrému team leaderovi

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se stát dobrým leaderem vašeho týmu? Jaké metody fungují a které ne? Je vedení týmů jen o odborných znalostech leadera nebo jde o to propojit mysl, tělo a duši?

5r0ff308b5h-nomad.jpg

Jak se stát digitálním nomádem

Nikdy nebyla příznivější doba na to, přizpůsobit si život tak, aby jste mohli cestovat a pracovat vzdáleně odkudkoliv na světě. Přijďte na kurz a dozvíte se s první ruky jak to můžete udělat i vy!

9ngydwty589-objectgears.jpg

Vytvořte aplikaci bez znalosti programování - praktické ukázky

Naučte se vytvářet aplikace pro své zákazníky, zaměstnavatele a kolegy na platformě ObjectGears. Bez znalosti programování...

4po8q71b0zg-titulka3.jpg

Negativní vzorce chování aneb Miloval mě vůbec někdo?

Téma se týká psychologie jednotlivce, respektive oblasti sebepoznávání a rozpoznávání negativních vzorců chování, které sabotují osobnostní předpoklady a životní plány většiny z nás.

2xnkudf98pn-maly-princ.jpg

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace pomáhají odkrývat příčiny problémů v rodině, ve vztazích i ve zdraví. Opakují se ve tvém životě stále stejné vzorce a ty je chceš ale neumíš změnit? Tady se dozvíš jak na to.

6ti1cqih99w-wolf-and-woman.jpg

Tanec Živlů

Neučíme se tančit, ale tančit, ale tanec učí nás. Tanec Živlů je založen na intuitivním tanci, který má rozvojový přesah. Spojuje požitek ze samotného tance s duševní „prací“ a zkoumáním životních témat.

4xvlz7p3di9-hand-3190204-1920.jpg

Úvod do sketchnotingu, zhmotněte své myšlenky pastelkou

Nový, moderní a velice zábavný způsob, jak si dělat poznámky. Je to kombinace slov, obrázků a ikon, která vám pomůže lépe zachytit myšlenku, představivost, a dokonce vás dovede k novým nápadům!

72scj5hihpj-innovation-561388-1920.jpg

Namalujte a zhmotněte si své vize pro rok 2019

Sketchnoting = kombinace slov, obrázků a ikonek, která vám pomůže lépe zachytit myšlenku, představivost a dokonce vás dovede k novým nápadům! Technika, která pomáhá spravovat myšlenky, poznámky, sny a cíle.

2iz34panznk-hike.jpg

Motivace pro lenochy: jak žít tak, jak chceš

Víš co chceš (zhubnout, přibrat, vystudovat….) a přesto se ti to nedaří dosáhnout? A nechybí ti ... motivace? Nech si poradit, jak s motivací a disciplínou pracovat, abys - když to jen trochu jde - dostal od života to, co chceš.

52c8evjnv2p-mavic-air.jpg

Začínáme s drony od A do Z

České nebe si podmanily drony! Na kurzu se dozvíte, jak dron provozovat bezpečně, legálně a zároveň mít super fotky a videa, na které bude radost pohledět.

4sb9kr04hau-1-11070119.jpg

Účetnictví pro začátečníky

Na kurzu získáte základní přehled o účetnictví, seznámíte se s principy účtování a základními účetními případy a budete schopni se zorientovat v základech daňového systému, který je nezbytný pro účetní praxi.

1ugfpb388lm-alphabets-2518268-1920.jpg

Obsahový marketing prakticky

Přemýšlíte o firemním časopisu, nebo blogu, ale nevíte, jak na to? Vaši zaměstnaci nečtou interní noviny? Moc vám nejedou sociální sítě? Koukneme na to! Tipy z praxe, jak pracovat s obsahem.

793mi6qw767-1-1.jpg

Povrchová úprava dřeva

Víte jaký je rozdíl mezi povrchovou úpravou lakem, olejem a voskem? Jaký je rozdíl mezi mořidlem a lazurou? Víte na co jsou vhodné tvrdé a měkké dřeviny?

5nalgz7f6lu-relaxation-2988669-340.jpg

Ájurvédská masáž bylinnými pytlíčky

Ájurvédská indická masáž bylinnými pytlíčky je speciální a velmi příjemnou technikou masáže celého těla, která umožňuje proniknout díky bylinné esenci do krevního oběhu.

38xa6ed78ke-mailchimp.jpg

MailChimp - Email marketing efektivně

Emailing není mrtvý! Stále patří mezi nejefektivnější nástroje internetového marketingu. Na kurzu se seznámíte s inovativním nástrojem Mailchimp, který přispěje k rozvoji Vašeho podnikání a rapidnímu zvýšení ziskovosti.

1v6d9hirx24-img-4861.jpg

Vánoční lettering

Máte za sebou přípravy, aby Vánoce byly dokonalé. Nyní je čas se odměnit. Přijďte si zkusit krasopis, nadepsat jmenovky na dárky, udělat vlastní přání a pokreslit dárkovou tašku. Je čas relaxovat.

9gc2hx7mtv7-zahrada.jpg

Založte si léčivou a jedlou zahrádku, tak jak to dělaly naše babičky

Zahrady inspirované babičkami a přírodou. Zahrada s duší. Myšlenka zahrady našich babiček vznikla z uvědomení, že čarovné a léčivé zahrádky zanikají a je potřeba je znovu obnovit a vrátit se ke svým kořenům.

2g205cz89z0-monada.jpg

Pohrajte si s energiemi a Vaším prostorem podle Feng Shui

Harmonizujte váš domov a změňte svůj život. Vneste do vašeho domova vyváženost pomocí Feng Shui filosofie. Poraďte se s Feng Shui, jak žít tak, jak si přejete.

2by3ys0tid4-benjamin-davies-265095-unsplash.jpg

Jak využít svou intuici a pocity při práci s lidmi, psychohygiena

Kurz / workshop určený všem, kteří pracují s lidmi /personalisté, obchodníci, manažeři, sociální pracovníci/, kteří ji chtějí lépe porozumět sobě a řeči svého těla, druhým lidem.

7isw59x1sf3-45tfyqi42f6-dopisy-kurz.jpg

Workshop výroby ručních dopisních sad a psaní

Vyrobte si originální dopisní sadu, ať už pro sebe nebo jako výjimečný vánoční dárek. V rámci kurzu se také zlehka dotkneme aromaterapie a budeme trénovat i krásné ruční psaní.

84q603n5pwm-top.jpg

Time management: Čas na život

Proč den nemůže mít víc než 24 hodin? Jak mít vše hotové i bez stresu? Mám pro Vás dobrou zprávu, co Vám dnes trvá 4 hodiny, můžete mít hotové za 2 a s lepšími výsledky. Sen? Nikoli. Realita a může být i Vaše.:)

57yirzqwy4h-asociace-startupu.jpg

Jak připravit startup na investici

Ideální pro začínající podnikatele, kteří mají ambiciózní projekt. Projekt, který si zaslouží investici. Zjisti, co investici předchází a jak probíhají investiční kola. Získej adekvátní částku pro Tvůj startup!

3op2lpvenko-sweet-hot-chocolate-decoration-dish-food-produce-783873-pxhere-com.jpg

Pečení zdravého vánočního cukroví

Přijďte se naladit na čas Vánoc. Pojďte si se mnou vyrobit vaše nejlepší vánoční cukroví, které budete mlsat bez výčitek. Bez cukru, bílé mouky a kravského mléka. Lehké, chutné a hlavně jednoduché. Jdete do toho se mnou?

1d1sb43zjeo-business-cargo-cargo-container-262353.jpg

Komunita importérů: Čína strategicky

Láká vás obchodování s Čínou a dovoz zboží? Honza s Jirkou vás provedou svými zkušenostmi skrz naskrz obchodováním s asijskými výrobci. A předají vám důležité tipy a triky, které vás posunou o 2 roky dopředu.

3ak2rnzk7x3-20180630-193833.jpg

Čchi Kung z čínského chrámu Pěti nesmrtelných

Komplexní sestava pěti cviků na pěstování dlouhověkosti a vnitřní alchymie, převzatá od čínského taoistického Mistra Li ve wudangském pohoří Bai Ma Shan (White Horse Mountain) v chrámu Pěti nesmrtelných.

9r72iio34e6-vyzrajte-na-business-manager-4.jpg

Workshop facebookové reklamy pro eshopy

Facebooková reklama pro eshopy je specifická. Jak lidem ukázat produkty, které je budou zajímat? Jak dát produkty do katalogu na Facebooku? Jak na dynamický remarketing? A tolik dalších otázek. Na všechny odpovím.

7ov349k3unb-img-3239.jpg

Linoryt - jak na techniku doma od A do Z

Přijďte si vyrobit originální autorský linoryt. Tvorbou vás provedu od začátku do konce a naučím vás, jak tisknout sami doma. Odnesete si kompletní tisky včetně štočku.

10wbijdkyf9-25hozn0dhi9-prezentace3.jpg

Instagram od A do Z

Kurz seznamuje účastníky s Instagramem jako platformou od A do Z. Podíváme se na obsahové a vizuální směry, na to, jak účet podpořit v růstu, na marketingové využití Instagramu, strategii účtu a na techniky editování.

9ew0c2ev4o2-konflikt5.jpg

Řešení konfliktu pomocí mediace

Zaujala Vás mediace, jako způsob řešení konfliktů? Kurz pro začínající mediátory, kteří chtějí zahájit svoji praxi. Kurz je také možné absolvovat jako součást přípravy na zkoušku zapsaného mediátora.

44tqnyf4xze-city-park-feet-grass-90440.jpg

Mindfulness pro začátečníky

Mindfulness je technika vnímání přítomnosti. Jedná se o vědecky ověřenou metodu snižující stres, zlepšující pozornost a celkovou psychickou pohodu. V kurzu si vyzkoušíme, jak mindfulness praktikovat a na co si dát pozor.

39liel82iy2-img-0436.jpg

Celodenní workshop mindfulness

Záměrem workshopu je vás naučit základy mindfulness tak, abyste je pak dokázali samostatně využívat ve svém životě. Workshop je postaven na vlastní zkušenosti.

1tfa21nxg9x-aerial-blog-blogger-990819.jpg

Nauč se psát blog

Píšeš blog? Chceš se zlepšit? Odlišit se v záplavě obsahu a najít pravidelné čtenáře? Pojďme společně psát. Hodně psát. Trénovat, hrát si, zažít zábavu nad textem.

2cy35eylvzv-foto-26-11-2018.jpg

Kreativní tvoření s pedigem

Pamatujete si, jak babičky draly peří? Jak se předlo? Pojďme společně pobýt, něco se naučit a zjistit, že ruční práce je super!

3nwub6spk7q-pd2.jpg

Pánevní dno a ženské zdraví

Proč je pánevní dno pro nás ženy tak důležité? S jakými aspekty ženského zdraví souvisí, jak ho správně cvičit, zapojovat i relaxovat, jak pracovat s emocemi v těle a jak rozproudit energii a povzbudit svou ženskost?

1qip73362g4-zena-drzici-bitcoinovou-minci.jpg

Kryptoměny pro každého

• K čemu se reálně dají použít kryptoměny? • Jak se dají koupit? • Jak je bezpečně uchovat před hackery? • Jak se jimi platí? • Směnárna, burza, tržiště – jak se zaregistrovat a obchodovat? • Kde se rychle dozvíte kurzy stovek kryptoměn? • ...

4bonjwzt0z0-penize.jpg

Večer s koučem: Já a peníze

Rakovina v peněžence? Jak to máte s penězi vy? Jak vám chodí do života? Je to těžká dřina, nebo zábava? Šetříte nebo živoříte od výplaty k výplatě? Přijďte si v penězích udělat jednou provždy jasno!

4rlnbxim5rq-untitled-design.jpg

Ovládněte Business Manager snadno a rychle (pro začátečníky)

Každý projekt, který má firemní fanouškovskou stránku (fan page), by měl povinně využívat Business Manager.

65rviadh7ik-vyzrajte-na-business-manager-4.jpg

Workshop facebookové reklamy aneb vyzrajte na Business Manager

Propagace příspěvku je neefektivní. Objevte kouzlo facebookové reklamy pomocí Business Manageru!

3cku93ti88r-kurz-pp.jpg

První pomoc u malých dětí

Z pohodlí domova se prostřednictvím webináře se dozvíte více o první pomoci u malých dětí. Co dělat při šoku, krvácení, mdlobách, popáleninách nebo dušení? Kdy začít resuscitovat a kdy nejdříve volat pomoc?

7v273uk59gw-zlato-gold-015.jpg

Finanční spokojenost 2 - peníze do života

V návaznosti na kurz Finanční spokojenost 1 jsem vytvořil pokračování, které je zaměřeno na využití znalostí v praktickém životě.

3wpnnz6x3h9-ref-189-ilustrace-01.jpg

Otestujte svůj web (skoro) zadarmo

Máte web? A občas tápete, co je na něm špatně anebo naopak dobře? Chcete si ověřit, jak váš web chápou a používají vaši zákazníci? Často zjistíte, že to co je jasné vám, není tak úplně jasné ostatním.

4n6jm117f14-untitled-design-1-1-1.jpg

Naučím Vás jak vybírat, zaškolovat a hodnotit pracovníky

Chcete dosahovat velkých úspěchů ve vašich aktivitách? Znáte postupy vedení zaměstnanců podle typu osobnosti, které vám pomohou dosahovat větších zisků? Naučím Vás efektivně vybírat, zaškolovat a hodnotit zaměstnance.

9r2lawtkfxn-obrazek-kompasu-v-ruce.jpg

Tělo jako kompas aneb psychosomatické mapování pro každého

Naučme se mluvit se svým tělem. Každý okamžik nám posílá DATA, rozumíme ale INFORMACI?

1sauam4uzc3-a1047ecb-a2cf-4f07-9d49-893e5bde6338.jpeg

Zimní ochutnávka Emotion freedom technique

Tento workshop je pro všechny, které trápí smutek, vztek, beznaděj nebo jiné nepříjemné pocity. Pokud i Tebeněco Tě trápí, přijď zjistit jak jednoduché je zbavit se toho.

4zki11xfyg2-img-9051.jpg

Ne-vědomé milování, aneb proč je žena komplikovaná a muž rychle hotový (přednáška)

Dozvíte se, jak z nudného sexu uděláte zážitek pro vás oba, jak posílíte partnerskou polaritu mezi vámi a zjistíte, co vám brání stát se zralým mužem a ženou. Váš vztah dostane nový impulz a energii.

1h8wawyjdwy-snimek-obrazovky-2018-10-02-v-22-15-57.jpg

Video reklama na YouTube od A do Z

Rozebereme všechny možnosti YouTube reklamy, které jsou dnes možné a na příkladu si ukážeme nastavení reklam. Rozebereme In-stream, Bumper, Discovery reklamu a videoremarketing a další.

9ysncd9jcse-mohendzodaro-dochadzkovy-600x403.jpg

Imunitní posílení - ženské meditace

Přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat. S nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné. S hudbou, která využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Téma je imunitní posílení, probuzení radosti.

3zta38tt4yf-img-9520.jpg

Sbalte si jako profík - jak na cestování s krosnou?

Láká vás dobrodružné cestování, ale nevíte, co byste si měli vzít s sebou a jak to všechno zabalit? Na mém kurzu se to naučíte.

4nq6w8zeavo-img-6061.jpg

Malováním mandal k poznání sebe

Kurz je určen pro ty, kdo mají rádi kreativitu a mají chuť si vyzkoušet něco nového. Ale také je určen těm, kteří chtějí probudit svojí kreativitu a napojit se sami na sebe. V každém člověku je tvůrčí potenciál.

7vjfchijec0-img-0544-marta-katka.jpg

Já Značka

Více než 1/3 života strávíme prací a budováním profesní dráhy. Měla by nás tedy bavit a přinášet nám radost. Pojďme se spolu podívat na to, jak si tvořit úspěšnou kariéru, která dává smysl. Začněte nechávat pozitivní stopu díky vlastní osobní značce

8mhoa0je7id-mainbanner-budujtesvouznacku.jpg

Marketing a strategie: Budujte své značky

Budujte svoji dobrou pověst a značku s marketingovým expertem s 24 lety praxe v oblasti řízení marketingu nadnárodních značek v ČR na 1 denním interaktivním workshopu.

58qordcvwt4-cteni.jpg

Přednášení, čtení, interpretace textu aneb Proč si herci tak dobře pamatují množství textů

Jak působivě přečíst text. Jak pracovat s představou. Co se učí herci jako základ svého projevu. Jaké je využití pro jakoukoliv prezentaci i tu, která je takzvaně z paměti.

64ejw50usac-int2.jpg

Interiéry pro začátečníky

Jste zoufalí, jakou vybrat sedačku, aby se hodila k podlaze a jaké závěsy, aby vše ladilo? A co koberec a polštáře? a jaký lustr.....Jak to vše dát dohromady, aby to ladilo, aby se nám v tom dobře žilo a cítili se tam dobře? Tady je návod.

9n13v4h39gh-instagram.jpg

Instagram jako marketingový nástroj

Instagram je ideálním online marketingovým nástrojem. Jak ovšem instagramový obsah správně připravit? Jaké fotky publikovat, kterým formátům se naopak raději vyhnout a jak budovat značku?

8o3oeqt3dmv-ads-beverage-black-coffee-33972.jpg

Jak vyhodnocovat Facebook v Google Analytics

Kurz je určený pro správce sociálních sítí, kteří si nejsou jistí, jak vyhodnocovat a optimalizovat své kampaně. Na kurzu se naučíte, jak nastavit správnou UTM strategii, proč data nevyhodnocovat v Business Manageru a jak na to v Google Analytics.

9yz7zalyh9g-49762-hadka-mezi-muzem-a-zenou.jpg

Jak zvládnout konflikt s úsměvem

Chcete skoncovat se svým vztekem? Chcete být odolnější vůči útoku druhého? Chcete se zbavit strachu se ozvat? Chtěli byste sebe i své okolí zvládat s klidem a radostí? Přijďte se naučit umění přátelské komunikace mezi lidmi, které Vám přinese radost

1ke5ey2bxy0-powerpoint-theme.jpg

SQL - základy dotazování

Chtěli byste vědět jak získat ty správné informace z Vašeho informačního systému a u mět si je zpracovat do přehledné podoby. Chcete ušetřit čas strávený zpracováním dat v Excelu? Pokud ano pak Vám nabízím právě toto školení.

6a3s56papby-dsc-5026.jpg

Připrav si vlastnoruční medovou dobrotu

Přijďte si připravit a ozdobit vlastnoruční medové produkty s odborným výkladem přímo od včelaře v přátelské atmosféře :-)

1gq1mcu802h-45428215-10212886232376117-191144375592419328-n.jpg

21 denní diplomková výzva

Rádi byste konečně pohli s diplomkou či bakalářkou, ale pořád se k tomu nemůžete odhodlat? Pojďme to zkusit společně s 21 denní diplomkovou výzvou a sdíleným závazkem!

4wvcs5d7w8k-social-media-2786261.jpg

Webdesign 1

Kurz je určen všem, které zajímá, jak na promyšlenou tvorbu webových stránek od prvotní myšlenky přes návrh až po finální realizaci. Zaměřuje se také na pravidla použitelnosti webových stránek.

1bprydz1nnk-efektivni-projekt.jpg

Jak zvýšit efektivitu firemních projektů

Vedeš ve firmě projekty? Chceš vědět, jak na: Lepší komunikaci a spolupráci | Plnění termínů dle dohody | Efektivní dosažení výsledků? Přijď objevit cestu netradičním způsobem spolu s dalšími manažery.

25ghv2bgxns-images-blog-ergonomie-rizika-na-pc.jpg

Jak vést boj se sedavým zaměstnáním?

Sedíte často a bolí vás záda? Seminář Vám ukáže nástroje, jak potížím předcházet a eliminovat je. Na semináři budeme diskutovat a cvičit. Sebou pohodlné oblečení. Použijeme novinku pěnový masážní válec.

8e8vqpn90v3-kurz-wordpressu-naucmese.jpg

Tvorba webu ve WordPressu pro začátečníky

WordPress je nejpoužívanější systém pro správu webových stránek na světě. Je to proto, že je zdarma a je snadný na obsluhu i pro lidi, kteří neumí programovat. Na kurzu vás naučím s WordPressem pracovat.

2pe6r2x3upw-img-1312.jpg

Květinový lettering

Krasopisný workshop Květinový lettering v letním kabátku. Budeme se podrobně věnovat základním krasopisným tahům, naučíme se kreslit květiny a listy a nakonec vše propojíme.

8o4e5cl32tc-kuchyne-linea-piantra-bila-vysoky-lesk-1024x659-kopie.jpg

Základy navrhování interiéru - Kuchyň a jídelna

Chcete se naučit, jak si sami navrhnout kuchyň nebo jídelnu? Chcete zjistit, jak naplánovat prostor, na co nezapomenout? Zveme Vás na workshop, kde Vás naučíme, jak na to.

3fl3vtt8bi3-davide-ragusa-102337-unsplash.jpg

Jako v Itálii: Naučte se připravovat domácí těstoviny jako praví Italové

Milujete kvalitní těstoviny? Pojďte se naučit, jak si je připravit od základu doma. Není to vůbec složité a chuť je s těmi kupovanými nesrovnatelná! Kurz je vhodný i jako vánoční dárek!

9c4ng5e7ser-mg-1417.jpg

Hra se světlem: malujeme a fotíme

Malujeme světlem a fotíme*Naučím vás jak ve tmě fotit a malovat s baterkou, svítícíma barvičkama nebo prskavkou*Zachytíme vaši světelnou stopu*Tu si pak doma můžete pověsit,ať záříte každý den,nebo věnovat někomu milému*

3i25eczdeiw-img-0517-2.jpg

Vyrob si svůj lapač snů

Lapač snů je nejen krásný bytový doplněk, ale také magický prvek, který vám přinese klidné spaní a dobrou energii do domu. Našim cílem je vytvořit příležitost pro setkání tvořivých lidí a příjemně strávit čas.

78xy22k5cis-kurz-angazovanost.jpg

Jak zvýšit samostatnost a angažovanost týmu

Vedeš firmu (tým) a lámeš si hlavu s tím, jak zajistit vyšší samostatnost, angažovanost a zodpovědnost? Přijď si pro užitečné tipy, uvědomění a netradiční zážitek.

1v1v4xqq0ju-ledovec.jpg

Pokročilé metody vyhledávání informací I. a II.

Staňte se i vy součástí skupiny lidí, kteří vědí, jak pracovat s informacemi, hledat je a hlavně nacházet.

7wd4sctqupp-team-3373638-1920.jpg

Používejte Word chytře 2

Pro všechny, kdo chtějí mít jistotu při používání MS Wordu, používat všechny funkce potřebné k práci správně a efektivně a ještě se naučit nějaké nové triky.

1j1gligbo9h-img-8565-2.jpg

Travel videa pro každého

Chcete se naučit jak vytvářet super travel videa od A do Z? Naučím Vás, jak nejlépe nastavit kameru/telefon, jak vymyslet originální nápad a následně jak video natočit a sestříhat.

1r35fa4w6h2-kurz-drogerie-profilovka-zmensena.jpg

Domácí eko drogerie

Prací prášek na bílé i barevné, aviváž, citrusový čistič ve spreji, abrazivní prášek a osvěžovač vzduchu zn. eko ;)

1g5mttjjxtp-boost.jpg

Facebook-jak efektivně sponzorovat příspěvek

Naučte se správně sponzorovat příspěvky u firemní stránky, díky kterým zvýšíte návštěvnost svého webu, snížíte náklady na reklamu, získáte relevantní fanoušky a vdechnete život vaší stránce. Proč? Vaše značka musí být vidět, aby prodávala.

73yd0k3umcg-zlato-gold-015.jpg

Finanční spokojenost 1 - aby peníze pracovaly pro vás

Jestli nechceš jen chodit do práce, platit složenky a v důchodu zjistit, že ti chybí peníze, pak je kurz přesně pro tebe.

3f49vlx6l1q-advertising.jpg

Jak na propagaci a komunikační strategii?

Naučte se lépe poznat a komunikovat svůj produkt či služby, které nabízíte. Pojďme spolu nastavit komunikační strategii vašeho produktu či služby. Je jedno zda-li jste začínající designer, podnikatel, NGO, či malá firma

4zwivnioox5-udalosti.jpg

Jak vymáčknout z událostí na FB maximum

Většina firem využívá vytvoření události jen na oznámení, že pořádají nějaký event nebo akci. Buď o krok napřed!

60xaexsmd3u-achievement-3481967-1920.jpg

Používejte Excel efektivně 2

Pro všechny, kdo vědí, že Excel může být dobrý pomocník při práci, když se používá správně. Pro ty, kdo si chtějí vylepšit své znalosti Excelu. A v neposlední řadě pro všechny, kdo chtějí vytvářet tabulky bez vrásek.

1rxso90hiai-radically-precious.jpg

Podzimní šátkování s Vie Violette

PODZIM VOLÁ PO DOPLŇCÍCH... PODZIMNÍ ŠÁTKOVÁNÍ S VIE VIOLETTE Užijte si odpoledne ve francouzském duchu… poodhalte tajemství vázání šál a šátku po francouzském způsobu a naučte se ZÁBAVNÉ, KREATIVNÍ I ELEGANTNÍ variace.

629wppbzsn6-screenshot-20180909-121322.jpg

Moje cesta ke snům, aneb jak dělat co tě baví!

Hledáš se? Rád bys dělal/la co tě baví a naplňuje? Přijď si poslechnout moji cestu ... jak dělám co mě baví ;-)

9rvvfy8n6z1-img-0558-orez-700-525.jpg

ŽIJ TADY A TEĎ! Proč a jak žít tady a teď.

Životní zkušenost říká, že jedině změna myšlení a vnímání pocitů pomůže překonat strach, získat sebedůvěru, najít cestu ke skutečnému životu. A tím i štěstí a bohatství života. Jak začít s touto změnou chci s vámi sdílet

83r0a7n2z5s-finger-food-pancetta.jpg

Příprava na Silvestra: netradiční občerstvení na party - kurz vaření

Také už vás nudí klasické jednohubky nebo sýroví šneci z listového těsta? Pojďte se inspirovat dobrotami, které na oslavách servíruji já. Občerstvení je snadné a rychlé a rozhodně s ním zazáříte!

7srjw5554gh-blur-1840382-1920.jpg

Začínáš podnikat a potřebuješ nákladnější vybavení?

Začínáte podnikat a potřebujete drahý stroj nebo vybavení dílny? Nepodnikáte déle než tři roky a hodil by se výkonnější počítač nebo licence k vývojovému prostředí? Proč si nepožádat o dotaci 45 % na jejich pořízení? Jen pozor, má to i pár podmínek!

32lg6ymgo9x-team-3373638-1920.jpg

Používejte Word chytře 1

Pro všechny, kdo chtějí mít jistotu při používání MS Wordu, používat všechny funkce potřebné k práci správně a efektivně a ještě se naučit nějaké nové triky.

1awodznznvx-affair-communication-device-6400.jpg

FB Messenger marketing a chatbot

Krok za krokem se naučíme jak využívat Manychat-messenger chatbot aplikaci, která vám pomůže: - získávat nové zákazníky a tím i zvyšovat tržby mnohem jednodušeji než doposud - komunikovat s nimi s opening rate 80-90%

2uwi4ccymqw-jak-zkrotit-stetec.jpg

Základy Letteringu - "Jak zkrotit štětec"

Spojení relaxace a umění - i to je moderní kaligrafie / lettering. Na tomto workshopu zjistíte, že i Vy dokážete v krátkém čase vytvořit estetický text / slova.  Nevěříte? Věřte! ;) Ale hlavně přijďte. 

1vjstyk7k2v-310is5soxup-vyroba-svicek.jpg

Výroba svíček a ozdob ze včelího vosku

Kurz výroby svíček a ozdob z domácího včelího vosku s odborným výkladem přímo od včelaře v přátelské atmosféře :-) Z kurzu si odnesete své výtvory domů a naučíte se, jak si svíčky vyrábět i v domácím prostředí.

1n0x2v8s4qm-workshop-summer-wreath-01s.jpg

Intenzivní floristický kurz: Za týden floristkou

Máte rádi přírodní dekorace a květiny? Přijďte relaxovat do příjemného prostředí naší oblíbené kavárny Periferie Café v pražském Braníku a vytvořit si něco krásného pro radost.

5qga1b5r69e-2ultxi6jcai-11080398-10152798537941033-5810173639067391517-o.jpg

Rocková žurnalistika v praxi

Láká vás hudební žurnalistika, ovšem nevíte jak svou kariéru nakopnout nebo jste ještě neměli tu odvahu s psaním začít? Tak právě pro vás je určen kurz Rocková žurnalistika v praxi.

2jpi6anyxre-frida-iii.jpg

Montessori v domácím prostředí pro děti od 3 do 6 let

Maria Montessori věřila tomu, že v každém dítěti dřímá velký potenciál, který můžeme rozvinout prostřednictvím vhodně připraveného prostředí. Chceš vědět, jak na to a kde začít?

24b27dykf8m-cas.jpg

Naložte se svým časem smysluplně

Nestíhám! Dodělám to o víkendu! Hele rád bych, ale fakt nemůžu, nemám čas! Zažíváte často podobné pocity? A máte chuť s tím něco dělat? Chcete mít čas na své smysluplné aktivity? Pak bych vám rád ukázal jak na to.

6viisy388r7-img-20180430-153850.jpg

Sebeobrana proti noži

Nůž je každodenní pomocník, proto i útoky s ním jsou dosti rozšířené. Pojďte se naučit, jak takové napadaní přežít!

2zw6idpnl41-baby-20607.jpg

Hrátky s angličtinou pro děti od 0- 2 roky

Neučte se, hrajte si :-) Poznávání angličtiny přirozeně a s respektem k zájmům dětí.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 39 77 114 152 Další»

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.