34px3zkux1b-neo-0767.jpg

Hana Havlátová

Na Naučmese od 18. 2. 2018, vedl/a kurzy pro 52 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Všechny vás zdravím. Jmenuji se Hanka Havlátová a od roku 1997 se věnuji potravinám a zdravému způsobu stravování.

Trvalé změny ale mnohdy nejdou udělat jen tak lehce. Proto jsem do svého hubnutí, a i života, zařadila změnové metody NLP, které vám zjednoduší život. A protože je o tytometody velký zájem, tak jsem je začala i učit.

K tomu ještě hodně času trávím tím, že pomáhám dětem rozvíjet jejich talenty. Jedním z nich je i natáčení mého syna. Pavlík každý měsíc natáčí nějakou reklamu nebo film. Proto taky vznikl kurz, Jak mít z dítěte herce.

 

A co jsem zažila já?

Pomocí stravy a změny myšlení jsem uzdravila sebe a své děti, zhubla jsem 12 kg, našla vlastní způsob ŽITÍ a začala vnímat skutečný svět. Neúnavně hledám nové cesty, jak něco udělat JINAK, JEDNODUŠE A V SOULADU S ŽIVOTEM.

TAKY TO DOKÁŽETE.

Že ještě nevíte jak? V tom vám ráda pomohu. Učím lidi, jak skutečně zhubnout. Bez pilulek, diet a nutnosti vytrvalosti. Nejdříve si totiž zjistíte, proč vám nejde zhubnout. Najdete si vaše bloky a pomocí změnových technik je dokážete odstranit nebo změnit. A jak zjistíte, hubnutí není jen o změně jídelníčku. Je o celkové změně pohledu na svět. Takže při hubnutí metodou 3P navíc ještě vyřešíte spoustu vašich dalších problémů.

Vím to, protože jsem metodu sama vytvořila. Vše jsem odzkoušela a vybrala to nejúčinnější. Ráda se s vámi o mé poznatky podělím.

A jak jsem zjistila, hubnutí souvisí i s emocemi. Se strachem, nudou, stresem... A spoustou dalších emocí. A tak vznikl i kurz, jak na strach. Přijďte se podívat.

Hana

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?