Kurzy pro firmy omrkni kurzy, které je možné uspořádat u vás ve firmě

  • pro firmy
4opux0u3b22-jaksinebratveciosobne.jpg

Jak si nebrat věci osobně

„Neberte si věci osobně,“ zní jedna ze čtyř dohod Dona Miguela Ruize. Vždy jsem s ní hluboce souzněla, jen mě trápilo, že nevím, jak to udělat aniž zatlačím bolest z kritiky hluboko dovnitř.

9hxv6gdrcqj-4r8n32ta9ik-executive-511702-640-upravene1.jpg

Úspěšná prezentace a sebeprosazení

Chcete-li své publikum zaujmout, udržet jeho pozornost a získat ho na svoji stranu, je důležité zvolit správnou přípravu, taktiku a styl projevu, i pomůcky pro vaše vystoupení. A proto zaměříme pozornost na principy a přístupy úspěšných řečníků.

8i67dvuwvmw-img-20170614-170202.jpg

Terapie včelou

Nebojte se, o žihadla nepůjde. Ledaže byste o ně hodně stáli. :-) Včelařka Hanka z nesoudimvas.cz vás provede fascinujícím včelím světem. Věděli jste třeba, že včelí láska probíhá ve výšce 15 až 40 metrů nad zemí?

592pboafh7i-6b6werysa4f-img-1146-1.jpg

Vědomá stopa pohybu

Sebezkušenostní aktivní kurz propojující smysluplný pohyb na základě vybraných prvků tai-chi a jeho vědomá grafická výtvarná stopa s přesahy do kaligrafie.

4mzb51pi141-1319985238.jpg

Výroba stříbrných šperků z ACS - zasazování větších kamenů

Zasazování větších kamenů do stříbrných šperků vyráběných z ACS (umělecká stříbrná hlína). Vyrobíte si stříbrný šperk podle vlastního návrhu a zasadíte do něj vhodný kámen, který dostanete v ceně kurzu.

8yi023qtpzv-naucmese-pic.jpg

Začněte s jógou

Posilte vlastní tělo i ducha pomocí jógy. Úvodní kurz, který vás s jógou seznámí a naučí vás pár základních technik pro šťastnější a radostnější bytí.

1a6u6blc7td-img-4324.jpg

Upleť si vlastní deku ze 100% Merino vlny

Naučte se jednoduše uplést deku ze 100% ovčí Merino vlny. Koupit deku v této velikosti stojí na internetu cca 9000,-, takže na tom ušetříte. Je to naprosto jednoduché a nemusíte mít s pletením žádné zkušenosti.

6x66qthf0ow-slabikar2nauc.jpg

Manažerský Slabikář

První dojem podruhé neuděláte! Kráčíte své první manažerské krůčky a rádi byste si ušetřili spoustu času intuitivním zkoušením nové role? Chcete budovat skvělý tým plný kompetentních a spokojených kolegů?

88mowi74mhs-fxc3842.jpg

Jak na cestovatelský blog

Jak psát cestovatelský blog, který bude číst i někdo jiný než tvoje babička? Jak u toho vydržet? A jak si díky blogu přivydělat na další cesty, případně se dostat k práci snů? Naučím tě, jak dělat blog jako profesionál.

27yum76328n-9y5finx47ye-key-2114047-640.jpg

Klíč k hubnutí aneb jak opravdu zhubnout?

Vystupte ze začarovaného kruhu jménem hubnutí a umožněte si začít hubnout. Hubnutí je potřeba začít od začátku, tedy od hlavy. Vhodná změna jídelníčku pak přijde automaticky úplně sama.

4juob93xq5a-8acz95cnko2-worklife-balance1.jpg

Jak získat životní rovnováhu

Srdečně tě zvu na oblíbený workshop Životní rovnováhy, kde se dozvíš spoustu cenných informací, uvědomíš si, kde se skutečně nachází tvá životní rovnováha a jak si ji zajistit a udržet.

8c20ol6aijm-1a.jpg

LowCost Travel pro pokročilé aneb jak procestovat celý Svět za kačku

LowCost Travel pro pokročilé aneb jak procestovat celý Svět za kačku.

3wning8yjoz-language-family-tree-cropped.jpg

Jak se učí polygloti

Víte, jak se učí jazyky ti nejlepší?

723mvlejipc-js112860452.jpg

KPR v teorii, ale hlavně v realitě

Víte co ty tři písmenka znamenají? A opravdu to umíte? V davu co běží kolem vás a strká do vás, protože je panika. Uprostřed dopravní kalamity nebo s vlezlou důchodkyní, co vás pořád opravuje?

6yhc0gzgfdq-9gw3fn57req-kosmogram.jpg

Domov síly i potěšení

Domov je náš základ. Místo jistot a osobní síly i potěšení. Místo rozvoje Ducha i regenerace těla. Domov je často jediný prostor, kde se můžeme svobodně vyjádřit, být neomezený tvůrce. Je zdrojem energie pro nás život.

38qjxmp4w6o-pro-emh.jpg

Už jste slyšeli o emoční a mentální hygieně?

Probereme metody emoční a mentální hygieny. Dozvíte se jak a čím se zklidnit, dostat se do hlubších mozkových vln, jak zpracovat a uvolnit myšlenky a emoce. Zjistíme, která metoda nebo kombinace metod funguje zrovna vám.

45e3m1v0fj3-agreement-2679506-960-720.jpg

9 kroků úspěšného vyjednávání

Jestli se ve vyjednávání často necháte převálcovat, nejde vám dospět k dohodě a nebo si prostě jen nevěříte, určitě přijďte.

4m281ckz92c-img-5577.jpg

Vstup do nekomfortní zóny

Všude se o tom mluví, každá kýčovitá fotka je tím otagovaná. O čem je ale výstup z komfortní zóny doopravdy? Zažij to na vlastní kůži a nauč se pracovat se svými strachy a sebejistotou i v náročných situacích.

5wt39rvqrzd-5m4jnjoreci-workshop-sebevedomi.jpg

Návrat ke zdravému sebevědomí

Zvyš si své sebevědomí během 3h workshopu na Andělu. Dozvíš se spoustu cenných informací, uvědomíš si důležité skutečnosti, získáš tipy, pochopíš princip koučinku a budeš rovnou odcházet s vyšším sebevědomím.

80toi6qtj1z-2017-10-20-9306.jpg

Hypnoterapie a práce s nevědomím

Představy lidí o hypnóze jsou staromódní a úzkostné. Pojďme to ovládnout. Přijďte si vyzkoušet jednoduchou práci s nevědomím. Pár technik a dobrá vodítka pro život ze sféry nevědomého, tranzového, psychického světa.

3etw4trflck-ayurveda-utensils.jpg

Ájurvédská indická masáž hlavy a Aromaterapie

Štepánka a Drahomíra Vás provedou úžasným propojením ájurvédské masáže a aromaterapie, společně se naučíme využití aromaolejů v praxi a ájurvédskou indickou masáž.

6bu1ls2svhj-168420-ovjkg1-917.jpg

Osobní produktivita a Time Management pro studenty

Čeká Vás psaní bakalářské či diplomové práce a nemůžete se donutit začít? Máte problémy skloubit školu, práci a volný čas? Pojďte s tím konečně něco udělat a převzít kontrolu nad svým časem.

7r12lo3yw8l-strategie-webu1.jpg

Strategie moderního webu

Kurz o strategii a funkcích moderních internetových stránek. Web – internetové stránky dřív bývaly jen jakousi „vitrínkou“ - uměly „tohle jsme, tohle děláme a tady je kontakt“. Víte o tom, že dnes mohou Vaše webové strán

6xdre5bvqxl-honza.jpeg

Výroba čokolády

Navštiv čokoládový svět v Chocolate Monkey! Během 90ti minutového kurzu sněz tolik čokolády, kolik chceš a při tom si vyrob své vlastní čokokousky!

58yhi58xleg-img-5173.jpg

Základy práce s digitální zrcadlovkou nebo chytrým kompaktem

„Ten foťák vůbec nefotí jak chci. Krám jeden drahej. To radši budu fotit mobilem.“ Máte úžasný stroj a nevíte přesně jak ho ovládat. Funkce Av/Tv/M? Krůček po krůčku odhalíme tajemství vašeho přístroje. Prakticky a od základu.

9x97noztn46-tuczno2012-cut.jpg

Pomalý bojovník? Není to blbost?

Stručný úvod do čínského umění Tai Chi Chuan. Kurz je určen pro ty, kteří někdy viděli pomalu pohybující se lidi cvičící divné sestavy pohybů “tajči” a chtěli by vědět, co je za tím.

2x267xb9fez-work-2005640-960-720.jpg

Psychosomatika vyhoření, přetížení a stres

Pokud prožíváte zvýšenou zátěž a hledáte způsob, jak k situaci přistoupit, tento seminář je pro Vás! Ať už jste manažer, nebo žena starající se o děti, nebo nemocného příbuzného.

9ae84ohnmpv-snidane-700x525.jpg

Snídaně s PHP

Pojďme najít kavárnu a u kafe s dortíkem poklábosit o čemkoliv, co tě zajímá. Tvrdá prgací témata (PHP, Nette, MySQL, HTML, CSS, JS) nebo měkká jako volná noha, vzdělávání, komunikace se zákazníkem. English is fine too.

60e3sziwvqj-ar-nik2462-nauhled.jpg

Jak mít fajn vztahy se svými dětmi

Je to úžasná cesta, jak lépe pochopit sám sebe, nahlédnout do svého nitra a zkusit změnit svá přesvědčení, která nám někdy brání v tom, abychom se svými dětmi vycházeli lépe.

7zbaxf8zf69-20180211-124219.jpg

Výlet do neznáma

Výlet bez předem určeného cíle, budeme se rozhodovat za pochodu a náhodně

3nyzq6med2g-hnck4005-picjumbo-copywriting-a-sebeprezetnace.jpg

Copywriting a sebeprezentace

Poznejte daleko lépe, co přesně vaši klienti potřebují. Zažijte to na vlastní kůži. Obraťte pozornost k sobě. Zapracujte na své sebeprezentaci, a pomozte díky tomu k dobré sebeprezentaci i svým klientům.

56hfskwashz-kurz-22022018-obrazek.jpg

Základy budování úspěšné značky

Úspěšné značky se od těch méně úspěšných liší tím, že mají silné základy, které jsou motorem jejich růstu a pomáhají jim překonat těžká období. Na mém kurzu se dozvíte, jak takové základy postavit.

88z81xq9ie9-imgp3583.jpg

Chci zhubnout!

Zvu tě na praktický seminář pro všechny, kteří chtějí odhodit pár kilogramů, už je nechtějí nikdy vidět zpátky a nevěří na zázraky (alespoň ty okolo hubnutí).

7yxdm8goxud-4mvr3lqj2oo-ukulele-2205860-960-720.jpg

Ukulele II - Začínáme vybrkávat doprovody

Pokračovací kurz pro ty, kteří již zvládají základní akordy C Am F G7, ale nechtějí hrát stále stejně pravou ruku. Ukážu vám, jak se posunout dál.

4nlq9a2pxsc-2g3iwl3axh0-panda-032c.jpg

Ušijte si medvídka PANDU - nejen pro začátečníky

Přijďte si ušít medvídka pro radost svoji nebo svých blízkých. Odreagujte se a zapomeňte na všední starosti.

6xc7uozq1m2-pic-kurz-cover-sergey.jpg

Jak se pohnout z místa a stát se žádaným grafickým designérem

Кurz pro ty kdo se chce naučit prodávat svoji kreativitu. Designér musí být trochu psycholog a byznysmen. Musí pochopit cíle klienta, potřeby jeho zákazníků a uspokojit vlastní ego pro lepší růst jako profesionála.

3uekjwflkcv-annie-1.jpg

Jak proměnit Své sny ve skutečnost

Plánujete, sníte, věříte ve svůj sen a přitom se nedostává výsledek? Představím Vám metodu, která má tu sílu Vás postavit na cestu za Vašim snem, tak aby se stal skutečným.

9fa49irflz0-dsc-0094.jpg

Vyrob si svoji Relu tašku

Naučíte se a vyrobíte si originální tašku z použitých papírových pytlů od potravin a dalších odpadů, která unese až 8 kilo a svou papírovou krásou ohromuje na počkání. Dozvíte se také více o životním stylu Zero Waste.

6c06kganyg6-3nxya490iee-md-naucmese.jpg

Ochutnejte metodu Management Drives

Nová ingredience z holandské kuchyně odborníků na rozvoj jednotlivců i týmů.

31ye0vuc5vq-james-connolly-391470.jpg

Jak mluvit anglicky - jak se konečně odhodlat a začít

Pokud chceš začít aktivně využívat angličtinu, tento kurz Ti dá obrovskou dávku motivace konečně překročit svůj stín a nebát se v angličtině komunikovat.

8ggzopxk55m-workshop.jpg

DIY komunikace a PR

Vyrobte si komunikaci! Naučte se řídit komunikaci a PR vaší organizace, firmy, neziskovky nebo podnikání i s malým rozpočtem a vlastními silami. Do It Yourself!

7d4sa1jz8x6-7jx1clxpvnr-happiness-chart.jpg

Emoce v našich službách

Naše emoce nás ovlivňují v každé vteřině našeho života. Když se naučíš využít jejich energii, otevřou se ti nové možnosti, jak vytvářet lepší vztahy, získat zdravější motivaci a větší nadhled v životě.

3i9t22ffi8v-lecture-278583-1280.jpg

Tréma je můj kamarád

Kurz je vhodný pro všechny, kteří mají problémy s trémou. Podíváme se podrobně na řadu tradičních i netradičních technik. Každý si vybere tu, která mu nejvíce vyhovuje a společně si je vyzkoušíme.

11tu1n7q1ho-conference-and-events-management.jpg

Sám sobě evenťákem

Pořádáte firemní večírek, nebo školení? Chcete se zazářit a nechcete do toho tahat eventovou agenturu? Proč peníze z budgetu nevyužít rozumněji? Staňte se profíkem v organizaci akcí.

8z6a73omgsd-p1090497-2.jpg

Osobní produktivita a Time Management pro pokročilé

Nestíháte? Je toho na Vás moc? Stále se nemůžete přiblížit ke svým cílům? Přijďte s tím konečně něco udělat. Pomůžu Vám ujasnit si priority a získat kontrolu nad svým časem.

612noihcrl4-5pnj9v6lyz2-getthumbnail.jpg

Efektivním cvičením k lepší produktivitě

Bolí Váš záda, klouby nebo zápěstí z práce? Sedíte správně nebo špatně?

3ljqmsjcafj-6zdvcyqn7x0-gingham-call-3.jpg

Profesní image

Máte ambice? Hledáte práci nebo již vedete tým a potřebujete mít respekt, jít příkladem? Obléknu vás do pozice, po které toužíte.

1bu800eijko-img-5499-zvetsena.jpg

Vícebarevný voskový batik

Vyzkoušeli byste si rádi něco nového? Vytvořit si svou originální látku a zároveň se dozvědět jak se zdobily a zdobí látky na jiných místech světa? Pak právě kurz VOSKOVÉHO BATIKU je tu pro Vás!

1ed0jspfbim-536968xcny0-igorhnizdo.jpg

Jak si připravit školení, které bude nezapomenutelné?

Máte jedinečné know-how a nevíte, jak ho přetavit do formy školení pro kolegy? Během našeho kurzu se dozvíte, jak snadné a zábavné to je.

74adt61vjeg-bitcoin-3085721-960-720.jpg

Bitcoin! Má to cenu?

Bitcoin, jedno z nejvyhledávanějších slov na internetu, slibující vysoké zhodnocení vložených prostředků. Jak je na tom v porovnání s ostatními možnostmi investování?

3rkujvhvatn-ljubljana-2.jpg

Lahodná prezentace 2 aneb vychytávání much v praxi

Vyzkoušej si svou prezentaci v praxi. Každý účastník si vyzkouší před reálným publikem prezentovat a dostane potřebnou zpětnou vazbu od ostatních účastníků a lektora.

3zzt9uah7g7-screenshot-2018-01-24-12-56-09.jpg

Prezentační klub

Pravidelný intenzivní řečnický a prezentační trénink. V malé skupině, pod vedením zkušeného lektora.

9webelsigzz-img-2673.jpg

Osobní styl

Naučte se lépe reflektovat svou osobnost navenek prostřednictvím oblékání. Poradím vám, jak dát pozitivně vyniknout vaše přednosti, pracovat se svým šatníkem a vhodně ho doplňovat. Kurz je zábavný a interaktivní, bude k dispozici oblečení a doplňky.

4zityc0aomz-2017-podzim-067.jpg

Řezbářský kurzík

Zkrácená podoba nejoblíbenějšího kurzu na Naučmese za listopad i prosinec 2017.

5asjhdj21l8-birds-217591-960-720.jpg

Od vášně k misi

Znáte někoho, kdo svým projektem produktem zlepšuje svět ale trápí se s marketingem?

9o0sw6n2q0l-25994686-1819007691474246-8177619326777662321-n.jpg

Novoroční RestArt

Kreativní tvoření a jóga vás donutí zabývat se jen sami sebou. Dovolte si aktivní odpočinek. Čeká nás jemná jógová lekce a následně budeme tvořit asambláž na téma Můj nový rok.

3l2e0cf3uis-vitezstvi.jpg

Osobní vize, cíle a štěstí

Jakou cenu pro vás má vědět, že v životě jdete tou správnou cestou? Úspěšní jsou v životě ti lidé, kteří ví, kam směřují. Přijdte si vytvořit svou vizi, díky níž budou vaše každodenní rozhodnutí správné a snazší.

9u1mc1t3du5-61a2314.jpg

Less stress aneb jak na stres?

Veskrze praktický seminář o stresu ze všech úhlů pohledu. Co stres dělá s naším tělem a myslí? Jak poznám, že už je na mě toho opravdu moc? Jak nadměrnému stresu předcházet a jak řešit, když už je to tady?

7umhut7aedp-googleadwords.png

Google AdWords - nastavte si profesionálně vlastní kampaně

Pojďte se naučit ovládat a samostatně nastavovat kampaně! Na semináři Vás naučím nastavovat PPC reklamu, která bude efektivní a také Vám ušetří hodně z rozpočtu, který by jste jinak museli zaplatit agentuře.

3f4nxduurev-p1240481-001.jpg

Prezentujte bez obav

Naučte se vystupovat jako nikdy předtím. Dostaňte stres a nervozitu pod kontrolu a začněte si každou Vaši příští prezentaci užívat.

9jpncgp2mxb-aranz-ruze-1c.jpg

Vytvoř si romantické aranžmá

Milujete květiny? Naučte se ozdobit jimi kdejakou zahálející nádobu...

9s64mkm8mgs-hoopjam-13.jpg

Hooping - Vyzkoušej nový pohyb a bav se!

Naučíme se základy nového a zábavného pohybu zvaného HOOPING! Tanec s obručí je ideální formou jak posílit tělo i mysl a naučit se, nebo si připomenout něco, co jsme možná od dětství už zapoměli. Hlavně je to zábava :)

5r3fcaeuywk-27042669-10214967454249889-1210468229-n.jpg

57 Odstínů barev

Pojďte si užít arteterapeutický den :) svět nemusí být jen černobílý nebo šedý :) pomocí kreativních a tvůrčích metod si ukážeme, jak si vnést do světa barvy :)

23kx1jp41rl-86koyru4qxg-conflict-at-work.jpg

Jak vyvést tým z bouře

Když to v týmu začne bouřit, bývá to pro manažera opravdová výzva. V tomto kurzu se naučíš řešit konflikty, frustraci a nespokojenost v týmu s nadhledem a ku prospěchu věci.

9zdulpo7dgv-vision3.jpg

Plnění snů - vytvořte si svoji nástěnku vizí (vision board)

Přijďte se společně zastavit, zasnít a naladit na vaše vize. Z kurzu si pak odnesete svojí vlastní nástěnku vizí, která pomáhá v koncentraci a motivaci. Je to překvapivě funkční nástroj, který zvládne úplně každý.

8e7iemtq2gi-bud-onlife.jpg

Odpoj se a získej čas

Pro prožití kvalitního života je důležité věnovat se tomu co a v jaké míře "konzumujeme". Přijďte si popovídat o vlivu technologií na naše životy a možnostech, jak je využívat k našemu prospěchu.

6snuee0lgpb-hands-and-plant.jpg

7 tipů pro fungující firemní kulturu

Jste start-up nebo řídíte firmu či tým? Ukážeme Vám, na jakých 7 oblastí se zaměřit, jaké otázky si klást a jakých chyb se vyvarovat, pokud chcete budovat dlouhodobě úspěšnou firmu.

1dgbbdpuf31-lampiony-mari-format.jpg

Japonština do kapsy

Na kurzu vás naučím v japonštině pozdravit, představit se, počítat, zeptat se na cenu apod. Budeme si povídat o japonské kultuře a myšlení, dívat se na videa. Poradím vám, co v Japonsku nedělat a kde hledat informace.

4x9f7kxy0vk-ljubljana-2.jpg

Lahodná prezentace 1

Přesvědč ostatní o svých myšlenkách. Zbav se trémy a nauč se hovořit poutavě a přirozeně.

8883hrjxtz3-lipstick-791761-1920.jpg

Krásná každý den za pár minut - kurz rychlolíčení

Učím ženy péči o pleť a líčení a každý týden se setkávám s ženami, které tápají ve své vlastní kráse. Miluji ten pocit, když to mohu být já, kdo jim ukáže pár tipů a triků v líčení a ony mi rozkvetou před očima.

86e3zl0rym1-kytice-obj-tel-1d.jpg

Uvaž si divokou rozevlátou kytici

Milujete květiny? Přijďte si uvázat pravou přírodní kytici dle své fantazie.

9ssg3r1v42i-21.jpg

Cvičení Qi Gong (Čchi-kung) Pět zvířat - aneb jak posílit a rozzářit nejen tělo, ale i mysl a duši, taoistickou cestou

Čchi-kung (Qi Gong) je čínské energetické cvičení, které slouží k celkovému ozdravení a posílení fyzické a psychické kondice, rozvíjí tělesnou koordinaci, vnitřní sílu a sebe-uvědomování.

2ab81d3mizk-mozek-daniela.jpg

Hackni si svůj mozek

Mnoho strachů a stresových reakcí v našem těle vzniká, jakožto pozůstatek dávného nastavení našeho mozku. Dobrá zpráva je, toto naprogramování lze změnit a já Vám ukážu jak.

13pc1r613b9-planovac-2018.jpg

Plánovač

Udělejte si čas pro sebe a přijďte si pomyslně posbírat plody minulého roku a mentálně se připravit na to, aby vám v roce následujícím vyrostlo to, co chcete.

8qty4d8wdmy-visionboard.jpg

Vision Board 2018

Rok 2018? Co chcete změnit? Pro co chcete v roce 2018 žít? Vision Board je jednoduchá a účinná metoda, jak si zobrazit své cíle a touhy a připomínat si je celý rok. Tvoření koláže, povídání a zábava - to nás čeká :)

8qgmlcg9hzi-uvodni-nms-s-textem.jpg

Offline and happy

Kde se bere to neustálé nutkání kontrolovat mobil? A víte, že možná žijete v bublině? Zajímá vás, jak z ní ven? Odpovědi na tyto otázky vám dá můj kurz. A nezůstaneme jen u těchto otázek, odpovědí bude mnohem víc!

202p90jswet-img-9238.jpg

Jak jezdit úsporně a ekologicky

Jezdit úsporně neznamená jezdit pomalu. Pokud efektivně využijete energii, ušetříte na palivu až třetinu, vypustíte do ovzduší mnohem méně emisí a zaplatíte méně i za servis auta.

17qqertgr57-img-0520.jpg

Lettering - aneb i písmo dokáže být krásné

Chceš vytvářet nádherné originální přáníčka, jmenovky, obrázky,..nebo jen chcete mít vyšperkovaný deník a sešit, který vám budou všichni závidět? Pokud ano, tak jsi tady rozhodě správně. :)

4idlcgpa2am-camera-2125549-960-720.jpg

Jak natáčet videa – Zaměřeno na praxi

Pojďte se naučit, jak natáčet videa, hodně prakticky a v terénu. Budeme střídat místa a zaměříme se i na práci se zvukem. Řekneme si, jak správně vybrat techniku podle typu a místa natáčení a samozřejmě jak ji správně nastavit.

2cp0huww8oh-covernauc.png

Jak na tvorbu inteligentních chatbotů do Messengeru

Chatboti jsou budoucnost! Vytvořte si vlastního chatbota na platformě FB Messenger bez znalosti programování. Ovládněte nový moderní marketingový kanál a navažte s vašim zákazníkem úzký přátelský vztah díky chatbotu.

9upcnvupmtb-jquery.png

jQuery pro začátečníky: jak na manipulaci s prvky webové stránky

Tvoříte web, chcete oživit prvky na stránce, ale máte jen základní povědomí o JavaScriptu? Během odpoledne se naučíte vše potřebné k tomu, abyste pomocí JavaScriptu a jQuery zvládli manipulovat s prvky na stránce.

7m1r1hobp34-garbage-2729608-1920.jpg

Zero waste domácnost: mýtus nebo realita?

Zero waste se pro spoustu lidí zdá jako věda, o kterou člověk usiluje léta. V kurzu se naučíte tipy na to, jak žít bez odpadu, zdravěji, levněji a také jak si zařídit domácnost tak, aby vás obklopovaly zážitky a ne věci.

6jxj7jnhtsm-no-mind-pic.jpg

OSHO NO-Mind meditativní terapie

Intenzivní 7 denní meditativní proces, trvající 2 – 3 hodiny denně v jednom týdnu od 15.-21.12. Skvělá příležitost očistit mysl od zátěží každodenního života a tak vstoupit do hlubokého ticha za myslí.

9hrcqybq9tm-mining.jpg

Praktický úvod do těžby kryptoměn

Kryptoměny už dávno nejsou výstřelkem IT nadšenců. Na kurzu si ukážeme jak prakticky a snadno se lze zapojit do "těžby" kryptoměn a vydělávat. Žádné dlouhé teorie, první peníze si odnesete přímo z kurzu!

516k2fezihu-branicni-dychani-princip.jpg

Dechové techniky pro relaxaci a uvolnění stresu

Potřebujete vypnout hlavu plnou myšlenek? Vracíte se z práce a potřebujete na ni zapomenout, odreagovat se? Na kurzu se naučíme 6 jednoduchých dechových technik - pro uvolnění, relaxaci, ale i osvěžení a nabití se.

1wj0yqocdw5-104195250-gettyimages-507405826-1910x1000.jpg

Jak na Bitcoin

Bitcoin je platidlem budoucnosti. Čím se liší od běžných peněz a proč je stále populárnější? Přijď se dozvědět více a nauč se Bitcoin používat!

5xc6nomx721-20171030-183315.jpg

Abstraktní malování (celodenní)

Abstraktní, svobodné malování, tentokrát s konceptem. Čas na hru, koncept, čekání na schnutí vrstev, povídání o současném umění.

3o6t5a0y4k9-pexels-photo-265667.jpeg

Jak využít sociální sítě v podnikání

Facebook, Instagram nebo snad raději Twitter? Na kurzu se dozvíte, která síť je nejvhodnější právě pro vaše podnikání a naučíte se tvořit vhodný a zajímavý obsah, který přiláká nové zákazníky nebo návštěvníky.

55qd3d2pthc-41.jpg

Napíšu to, šéfe. Praktický copywriting v kanclu

Kurz pro všechny kancelářské myši, kterým v práci řekli „Tobě to psaní docela jde, budeš psát newlettery a články.”

4z3kfcdgghi-l1001541-ok-luilui-final.jpg

Dress Code pro každou příležitost

Průřez všemi dress code, které vás budou zajímat. Jak se obléct na schůzku, do divadla nebo jen na party s přáteli? Jak předejít přešlapům v oblékání a jak si chytře seskládat šatník?

6bk1l2xkvct-96p2x0b6rfc-1-v.jpg

Vánoční hvězda z českých korálků

Na kurzu si vyrobíte vánoční ozdobu z korálků a drátků. Materiál je v ceně kurzu. Máme pro vás připraveno více barevných kombinací.

3q0o3rq7sn6-sr22-gts-s0180-t.jpg

Létání na simulátoru letounu Cirrus SR 22

Základní kurz létání na simulátoru Cirrus SR 22. Postupy a situace z reálného létání pro virtuální piloty, nebo i pro zájemce před zahájením pilotního výcviku.

4nsui00kqyq-97osgo46b5j-hlasovka.jpg

Mluva je základním kamenem komunikace

Základním problémem v komunikaci s ostatními lidmi může být špatná mluva. Pokud vám ostatní nebudou rozumět, není vlastně o čem se bavit.Cílem této dílny je se dozvědět a vyzkoušet si, co vše můžeme udělat pro svůj hlas.

7udtcebzyle-img-2599.jpg

Přírodní kosmetika - tvoření vánočních dárečků

Vyrobíme si spoustu zdravých a krásných dárečků a ulehčíme tak myšlenkám.

88ffnsa238z-2slsof7lbbj-pokrocilins.jpg

Výroba přírodní kosmetiky pro pokročilé

Míchání přírodní kosmetiky tě nadchlo, výroba pleťových krémů, tělových mlék a pomád na rty je prima, ale chtělo by to ještě něco. Přijď na kurz a já se s tebou opět ráda podělím o zkušenosti, recepty a triky.

3pkpx8jbf0r-4ci59molkix-pokus1.jpg

Večer se stylistkou - jak si vybudovat kvalitní šatník podle zásad capsule wardrobe

Řešíte problém plné skříně oblečení a přitom nemáte co na sebe? V tomto kurzu Vám zkušená stylistka Marcela ukáže, jak začít s budováním kvalitního nadčasového a osobitého šatníku a to s ohledem na typ vaší postavy.

1m7b3xsjfdt-grafikanasocsite.png

Grafika na sociální sítě

Spravujete Facebook a potřebujete si vytvořit grafiku tak, aby zaujala? Naučte se pokročilé grafické vychytávky v programu Affinity Photo.

9husc6f9ru1-5548-naucmese.jpg

Zážitková angličtina

Učili jste se angličtinu 10 let a pořád se stydíte mluvit? Na našem semináři se naučíte, jak se do komunikace v angličtině ponořit a užít si ji. Rozvinete svou schopnost přirozeného učení. Neváhejte a přihlašte se!

2o01zz7mpv2-dsc-8449.jpg

Jen tak vypnout aneb relaxační tvoření

Chcete si odpočinout od každodenních starostí? Uvolnit se a vyzkoušet si techniky, které vám pomohou zvládat napětí a starosti? Pojďte do toho s námi. :)

« Předchozí 1 2 3 4 25 48 72 95 Další»

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.