Kurzy pro firmy omrkni kurzy, které je možné uspořádat u vás ve firmě

  • pro firmy
8198glawmaajqb5-ocisteni-skrze-ho-oponopono.jpg

Očištění skrze Ho'oponopono

Energetická očista skrze odpuštění

9t04r4oncg3-uvodka-pro-naucme-se.jpg

CorelDRAW pro začátečníky

V kurzu pochopíte rozdíl mezi vektorem, rastrem a písmem. Naučíte se jednotlivé typy vytvářet, upravovat a kombinovat. Dostanete praktické rady a tipy jak efektivně a poutavě vytvořit grafiku jakou potřebujete.

902idaip6pa-shutterstock-3211623.jpg

Základy práce s videokamerou 1. - Praktický kurz pro začátečníky

První část dvoudenního praktického kurzu pro všechny, kdo se chtějí naučit natáčet lepší videa. Jednotlivé části lze objednat samostatně v libovolném pořadí, pro získání komplexní výuky však doporučujeme objednat obě.

2ibpd1du6bpatps-r-logo-1.jpg

Úvod do datové analýzy a vizualizace v R

Kurz Vám pomůže rychle se zorientovat v jazyce R a interaktivním prostředí RStudia. Budeme se věnovat zejména analýze dat "tidy" přístupem - tedy pomocí knihoven shrnutých do balíku tidyverse.

1mvw1mgav490t7n-seherezada.jpg

Jak prezentovat skrze příběhy

Vyprávění je zážitek, a skvělé na tom je, že je to zážitek jak pro vypravěče, tak pro posluchače. Oba se postupně dostávají na stejnou vlnu. Vyprávění příběhů neboli anglicky storytelling se vrací k tradici vyprávění.

3qyklqr8v16x08f-knowledge-3914811-1920.jpg

Probuďte mozek pomocí smyslů

Cítíte se v útlumu? Máte pocit, že nevyužíváte plně Váš potenciál? Budete překvapeni, jak velký efekt má malá změna v zapojení smyslů!

1ok7f7a1c86jm4l-diverzita-inkluzia-vo-firmach.jpg

Inkluze & Diverzita ve firmách od A po Z

Na workshopu krok po kroku projdeme, jak firmy, které s inkluzí a diverzitou (I&D) komplexně pracují prosperují a dokáží lépe oslovit nejlepší talenty na trhu práce.

204wzgij0q7e955-img-3398.jpg

Hebrejština

Naučte se hebrejsky a poznejte tak víc než falafel a hummus!

1yedb1sashgbqfj-cupcake-279523-1920.jpg

MŇAM - Proměň chuť na sladké v pocit spokojenosti

Bojuješ se svou chutí na sladké? Přijď se do svých chutí ponořit a nalézt vztah ke sladkému, ze kterého budeš mít radost - bez přecpávání a bez výčitek.

3pnurhn3d1nyson-mg-6026.jpg

Workshop letní květinové aranžmá

Přijďte se naučit jak naaranžovat dechberoucí květinové aranžmá v míse a svůj výtvor si odneste domů. Květinový workshop vás bude bavit!

401zen09gcdran8-nauc-foto.jpg

Objev kouzlo své osobnosti

Udělej si v sobě jasno. Workshop na typologii osobnosti mi před lety otevřel oči a následně vyvedl z dlouholetého vyhoření. Sebepoznání je klíčem k smysluplné seberealizaci a životní spokojenosti.

2x1d7q2n2avmb0v-d9946ee1-2d0f-4f14-b199-ff8d49caea97.jpeg

První pomoc - aneb jak zvládat akutní a život ohrožující stavy

Připravte se na situace, ve kterých může rozhodovat každá minuta. Jako profesionální zdravotnický záchranář nabízím praktické kurzy první pomoci, díky kterým dokážete správně a pohotově zareagovat ve stresových situacích

9p078x57rlupzj5-collin-hardy-hfkl5s9xu1s-unsplash.jpg

Já a čas: Jak přijmout včerejšek, užít si dnešek a zvládnout zítřek

Čas není jen o tom nestíhat, snažit se vecpat co nejvíc do toho, co máme k dispozici nebo si urvat aspoň trochu jenom pro sebe. Vnímání našeho života v kontetxu času určuje to, jak myslíme a jak se chováme. Zjistěte víc!

33o7cxz1d98at6f-shutterstock-321921785.jpg

Síla ticha - výhody a výzvy introverze

Mnoho lidí si neuvědomuje, že jsou introvertně nastaveni, a žijí život, kde nerespektují svou potřebu klidu, soukromí a samoty. V kurzu si vysvětlíme podstatu introvertního založení a jak ho využít ve svůj prospěch.

54qexbfl396vklc-nature-3106213-1920.jpg

Ovládněte strach a stres

Seminář prohlubuje znalosti a prakticky vede ke zvládání stresových situací a rozšiřuje tyto situace o zvládání na pracovišti, při cestování a v zátěžových situacích v mezilidských vztazích i sami se sebou.

3o0wldtnowdpax8-sta-11.jpg

Upečte si svůj cheesecake!

Cheesecake je jedním nejpopulárnějších dortů, ale chce to kvalitní suroviny a trochu praxe, aby dopadl podle Vašich představ. Jaké jsou druhy, na co si dát pozor a co patří do toho "pravého"? Pojďte si upéct ten svůj!

1i3679zqj2cz9mr-img-1369.jpg

Workshop brush letteringu

Klasické ruční psaní představuje velmi důležitou složku správného rozvoje mozku. Trénuje ho, podporuje paměť a kreativitu.

6jmnnbxv1max7tt-dotace-1.jpg

Excel pro začátečníky

Základní práce s balíčkem MS OFFICE - Excel

4uyev0m1m62ojw0-a-1.jpg

První psychická pomoc 2 - truchlení a traumata

Pokračování První psychické pomoci 1 - tady už hlouběji do tíhy života: Jak opečovat ztráty a truchlení, jak (si) nenechat traumaty zničit zbytek života, jak se postavit k tomu, co už fakt je "za hranou".

6dzg6uibr7jrtrl-449.jpg

Fotografie - kreslení světlem

Cílem kurzu je pochopit základní nastavení, základní techniky a základní principy kreslení světlem.

31tqebl1qnl4pop-kamilak-liduky-dsc06359.jpg

Workshop falešné kaligrafie

Klasické ruční psaní představuje velmi důležitou složku správného rozvoje mozku. Trénuje mozek, podporuje paměť a kreativitu.

7k44grrsp9qhhlr-bard-ii.jpg

Kytara a finger-picking: celá kapela v jedné kytaře

fingerpicking, celostně! Nauč se hrát basy, perkuse, groovy a skálopevné doprovody. Vše najednou. Zavař si mozek a prožij pocit - já jsem band! WOW! #Tommy Emmanuela ###Luca Stricagnoli

3n9tcsjn5396epy-snimek-obrazovky-2020-06-26-v-9-29-22.jpg

Betonování – šperky, květináče, doplňky

Pojďte objevit nový materiál a zkusit si s ním pracovat. Vytvořit si můžete třeba květináč, vázu, šperky nebo něco jiného.

699md2vs94wi9py-dsc-0062.jpg

Improvizační kurz - Dropimprov

Chceš se naučit improvizaci v běžném životě? Zajímá tě, jak získat kontrolu nad situací? Nebo se chceš prostě jenom oddat své fantazii a zlepšit svou kreativitu? Přijď na DROPINPROV a příjmy hru!

912v41cjrsc9cd5-via-ferrata.jpg

Via Ferrata - zažij dobrodružství ve skalách

Láká vás dobrodružství ve skalách? Chcete se poprvé vydat na Via Ferraty a naučit se vše potřebné pro jejich zdolávání? Nebo chcete získat jistotu, protože vyrážíte na ferraty poprvé s rodinou či vlastními dětmi?

3fhdjqwtw823v9a-plain2orez.jpg

Krize po krizi - úlevné rozhovory o údajném selhání

Zažili jste krizi, těžké období změny. Bylo to zlé, ale napřeli jste všechny sály, a přestáli to. Teď je už po všem, máte se cítit skvěle, ale... necítíte. Je vám snad ještě hůř. Proč, a co tedy s tím?

5nx2g44ir0vdo79-brown-plain-collages-facebook-post-2.jpg

Letní divoký věnec z levandule a eukalyptu

Když spojíte levanduli a eukalyptus, vznikne krásný divoký letní věnec, plný letní vůně! Přijďte si ten svůj vytvořit k nám na rozkvetlou zahradu!

6iiodaccotb6daz-eye.jpg

Projevy traumatu v těle

Dozvíš se jak vzniká trauma a jak se nám projevuje v těle a našem chování. Cesta ven?

6a7den9714yvwgz-p1080701-kopie.jpg

Panenkování s Viviánou na liáně

Tento kurz Panenkování s Viviánou na liáně je určen pro ženy. Čeká Vás vzrušující proces plný emocí a sebepoznání. Čas, kde se potkáváme sami se sebou. Už během práce zahlédneme jak naše panenka ožívá!

17yb19b878jb4as-aerial-blog-blogger-990819.jpg

Jak efektivně vést tým na dálku

Jak efektivně pracovat s týmem na home office? Nebo s lidmi v 5 časových zónách od Kanárů po Nový Zéland? Nebo cokoliv mezi tím? Naučte se efektivně delegovat, motivovat, komunikovat i společně tvořit na dálku.

987zokcb3oziyvl-6.jpg

Lightroom CC: Barevné tónování a presety

Kurz je určen pro všechny fotografy, Instagrammery a content managery, kteří se chtějí zlepšit v barevných úpravách, naučit se pracovat s presety a vytvořit si vlastní originální styl. Kurz nejvíce pomůže začátečníkům a středně pokročilým uživatelům.

4b5ffuw8xznt555-partnerska-masaz-online-kurz2.jpg

Masáž rukou

3 Hodinový masérský kurz pro veřejnost,kde se naučíte relaxační masáž rukou. Pod vedením zkušeného lektora Jana Šela – maséra české reprezentace v cyklistice, proniknete do tajemství masáží.

5rv19i6clniqcee-business-idea.jpg

Prosaďte své nápady s lehkostí a úspěšně

Dozvíte se, jak mozek druhých vnímá a zpracovává naše nápady, proč tomu tak je, a jak s tím při jejich prosazení správně pracovat.

68c6okofwhm5dft-person-3062271-480.jpg

Neúspěch jako součást života

V současné společnosti, extrémně orientované na úspěch je neúspěch brán jako něco, co se nenosí a máme tendenci ho vytěsňovat. Jak se uvolnit v nepohodlí a jak pracovat se životními zkušenostmi..

9tyxga7r7mey8gd-breakfast-1804457-1920.jpg

Zdravé pomazánky s Hankou

Jedním z hlavních pilířů je jídlo. To ví sice každý, ale co si uvařit, aby jídlo bylo zdravé, chutné, jednoduché, za rozumnou cenu a po kterém nepřiberete? Co dát dětem na snídani, či svačinu, a nejíst jen šunku a sýr?

165rtgf17cn8ir2-ixksegvdrmlwsigjph9q.jpg

Staň se beachvolejbalistou/kou

Zlepši se v základních dovednostech v beachvolejbale jako je odbití obouruč spodem a vrchem, nácvik útočného úderu, nácvik podání a příjmu.

4fbon52k4nqqwdg-wp-head.jpg

Wordpress - optimalizace, správa, práce s webem

Kurz pro zefektivnění workflow s weby na systému Wordpress. Kompletní optimalizace, zrychlení webu a jeho načítání, výběr hostingu atp. - vše co potřebujete pro opravdu kvalitní web a jeho provoz.

4gs5h5nf29u9478-hallux-online.jpg

Hallux valgus a přidružené potíže (online)

Pokud vás trápí vbočený palec tak nyní máte jedinečnou možnost pomocí osvědčeného konceptu s tím něco udělat. Díky online přenosu můžete cvičit přímo z pohodlí vašeho domova. Naučíte se základní principy funkce nohou.

63pafqihg6ieywp-jak-mit-mobil-pod-kontrolou-1.jpg

Jak mít správně nastavený mobil?

Přemýšlíte jak si nastavit mobil, abyste se dokázali soustředit, byli spokojenější, vyspalejší a používali ho efektivně k prospěchu? Pojďte na praktický kurz bez zbytečných omáček a s konkrétním nastavením.

1nb05jm0cdnyzcd-20191221-fernandovelosoleao-fvl3456.jpg

Úvod do funkční výživy a medicíny

Přijďte si poslechnout o tom, co je funkční výživa a medicína. 

1o5xur8otm2kjru-mindful-games.jpg

Mindful games: Všímavé hraní v parku

Pojďme si všímavě, vesele a spontánně hrát! Zapomeneme na všechny předsudky a společenské stereotypy. Dovolíme si na okamžik ztratit kontrolu nad situací a znovu v sobě probudíme dětskou radost ze hry.

5gwfo1p6m7a6jjc-od-vzdoru-k.jpg

Od vzdoru či nezájmu k porozumění ve vztahu ( dvoudenní kurz nenásilné komunikace)

Zažíváte okamžiky, kdy vás dítě nebo druhý člověk zcela vyvede z rovnováhy tak, že nevíte, jak reagovat? Upozaďujete někdy sami sebe? Zažíváte okamžiky bezmoci či zoufalství ve vztahu a nevíte jak?

9wgwmhb0349dit0-dsc-2512.jpg

Brašnářství: Výroba vlastního psaníčka z pravé kůže

Vyrob si krásné psaníčko z pravé kůže. Výroba psaníčka je vhodná pro začátečníky, vše Ti vysvětlím a ukážu a zaručuji Ti, že z výsledného psaníčka budeš opravdu nadšená :-) 

3oqitf0xnkgsz3e-podstata-naucme-se.jpg

Podstata energie peněz

Peníze pro šťastný a vyrovnaný život nikoliv život pro peníze. Zážitkový seminář, kde se dozvíte, jak přistupovat k penězům jinak a získat tak více hojnosti a souladu s tím, co v životě děláme.

79x7va09tas5iif-eating-601581-1920.jpg

Lunch&Learn: obědová angličtina

Pohodová lekce anglické konverzace přes oběd u Vás v officu :)

5fe1bvauf2kda3s-ja-spokojena-zena.jpg

Já, spokojená žena – meditační seminář

Ženská a mužská role jsou v současném světě pěkně zamotané. Nepřísluší mi říkat, co je správně a co ne. Pro každou z nás má ty nejlepší odpovědi naše intuice. Zeptáme se jí a uděláme změny v mysli. Zameditujeme spolu.

2byltsxuya6nwpa-figma-cover.jpg

Figma: Grafika jednoduše

Nauč se připravit jednodušší grafiku svépomocí a zdarma: Najít a ořezat fotku na blog, připravit post na Instagram, oživit prezentaci ilustrací nebo ikonkami...

1q5tn87c7eyzwtg-dsc-8442-1.jpg

Poznejme se s koněm: Strach, nejistota a vnitřní kritik

Koně nabízí skvělou příležitost k sebepoznání - díky svým instinktům naprosto přirozeně odhadnou naše postoje a pomohou nám je zvědomit. Během tohoto semináře se zaměříme na Strach, nejistotu a vnitřního kritika.

4y97eb9gt5s13mn-dirk-van-wolferen-tpxnuebsy28-unsplash.jpg

Pracuje vaše hlava pro vás II. aneb Jak funguje váš mudrc

Chcete se naučit vědomě řídit, co si vaše hlava myslí? Chcete vést s vaším druhým já ve své hlavě smysluplné rozhovory? Seznámíte se se svým vnitřní mudrcem a začnete chodit do posilovny.

2d8iri4jntlxvfm-dsc-4288.jpg

HR Marketing: 3. část: Strategie

HR Marketing skvěle funguje, pokud ho používáme strategicky a vytvoříme mu roční plán. Jeho výsledky mohou být dobře měřitelné a mohou ovlivnit zároveň úspěch značky zaměstnavatele i značky obchodní.

8z4nl4skufrdxc7-dsc-4288.jpg

HR Marketing: 2. část: Kariérní stránky a sociální sítě

Podíváme se spolu na správné používání sociálních sítí a jak vytvořit nebo omladit kariérní stránky, aby dobře fungovaly pro potřeby značky zaměstnavatele.

3tovntapqam05k9-img-5953.jpg

Tajemství nejlepších speakerů

Jak se zbavit trémy z veřejného vystupování, okouzlit publikum a nechat vaše myšlenky vyniknout

7cic74fb6mp72bw-spritz-a-birra.jpg

Italština pro zapomínající

Už vám to začíná vypadávat z paměti? Mluvili byste, ale nemáte s kým? Dlouho jste se nikomu nepředstavovali? Nevíte, jak vést konverzaci?

7y75yva4h44l89p-excel-kt.jpg

Excel webinář - Kontingenční tabulky prakticky

Tento webinář představí základy vytvoření kontingenční tabulky v Excelu, přes seskupování a filtry, až po výpočty. Seznámíte se s většinou možností tohoto mocného souhrnného nástroje Excelu.

3nedsnsnwphhl6i-excel-pf.jpg

Excel webinář - Podmíněné výpočty KDYŽ, A, NEBO, COUNTIF, SUMIF

Naučíte se plně využívat funkce pracující s podmínkami KDYŽ, A, NEBO, COUNTIF, SUMIF a nastavte si tabulky tak, aby automaticky reagovaly na změny.

5x5lrtrf51own2g-dsc-4288.jpg

HR Marketing: 1. část: Značka zaměstnavatele

K HR Marketingu se nám vždy vyplatilo přistupovat strategicky a konzistentně. Za základní kámen pro budování značky zaměstnavatele považujeme VHSku (Vize-Hodnoty-Strategie).

8pe7h5iznvink7l-dsc-4288.jpg

Online kurz HR MARKETING (všechny 3 díly)

K uvěřitelné a silné značce zaměstnavatele vede dlouhodobá a systematická práce. HR Marketing není jen nástroj k hašení momentálních problémů náboru. HR Marketing skvěle funguje, pokud ho používáme strategicky.

5zt7i5f32tb0cmr-pytlik-kocky.jpg

Nebojte se šicího stroje - praktický webinář

Je pro vás šicí stroj stále krajina neprobádaná nebo dokonce obávaná? To se může snadno změnit! Na webináři si vysvětlíme, jak to funguje, a prakticky vyzkoušíme jednoduché šití. Ovládat stroj už bude hračka.

6ubxts6m9vgbxsr-lion-3677582-1920.jpg

VÍŠ, KDO JSI aneb Kdo ti píše scénář života?

Jak zachovat vlastní Identitu v současném vlivu okolního prostředí? Tento workshop slouží k uvědomění, jak se v dnešní době správně rozhodovat. Probereme téma Identita a jak souvisí s Rolemi, které žijeme, a Prostředím,

7221am0knp5d27m-stres-hackni-si-mozek.jpg

Hackni si mozek 1: zbav se stresu a strachu

Živě online pro vás budu vysílat zdarma polovinu svého oblíbeného offline kurzu Hackni si mozek. Odejdete s tipy, jak na stres a strach. Těšit se můžete na min. 7 brain hacků.

8f2yde19bwmi521-jak-se-soustredit-na-priority.jpg

Sebedisciplína

Hodně změn, karanténa, pracovní povinnosti, šéf chce, aby byla produktivita na home office stejná, jako v kanceláři, do toho se chceš věnovat koníčkům nebo rodině a neustále tě láká YouTube a Netflix…

8tt5hjgen60eo75-lucidni-sneni-barevny.jpg

Lucidní snění & práce se stínem

V kurzu se budeme učit 💭 dechové techniky pro lepší spánek 🙏 meditaci zaměřou ven i dovnitř 📘 snový deník a katalog symbolů 🔑 jak na záměr a afirmace 😱 shadow-work: práce se stínem ☑️ zkouškami reality 💛 lepší bdělostí i spánkovými cykly. 🛌

13c7fv60f87szlv-img-20200216-160639.jpg

Jak si naladit své zdraví

Účastníci kurzu dostanou informace o tom, jakým způsobem ovlivňují vibrace Vesmíru zdraví člověka, proč dochází k disharmonii a onemocněním, jak se správně naladit, aby se lidský organizmus jako celek zharmonizoval.

4moklxofgb2vdtr-powerbi-970x399.jpg

Základy Power BI

Co je to Power BI a jak ho efektivně zvládnout, aniž bychom museli procházet stovky stran materiálů nebo prozkoumávat hodiny instruktážních videí na internetu.

2iboq4jsn7hcvhj-moon5.jpg

Krizí za novou vizí

Doba je rychlá, přináší nové a nové požadavky a výzvy, se kterými se člověk musí vyrovnat. V tuto chvíli mnoho lidí začíná cítit naléhavost ke změně. Jak tyto záchvěvy nenechat protéct mezi prsty?

2db73fa1feqh801-dsc-0206.jpg

Jak efektivně kormidlovat projekty s Freelem

Jak být v práci co nejefektivnější? Jak zredukovat e-mailová vlákna? Jak mít informace a soubory na jednom místě? Zkrátka vám ukážu, jak mít o všem přehled díky Freelu - české aplikaci na týmovou komunikaci.

5jqucungn0xg2vd-ralf-skirr-hvmiqzbwuiy-unsplash.jpg

Pracuje vaše hlava pro vás I. aneb Znáte svá omezení?

Jak často mluvíte sami se sebou? Jsou vaše diskuze se sebou samotným více podporující nebo sami sebe i druhé kritizujete a zaměřujete se na to, co nefunguje?

8f0j7ilg6ze3dm9-jak-uspesne-podnikat-v-masazich.jpg

Jak úspěšně podnikat v masážích

Přemýšlíte o práci maséra nebo masérky? A nebo o dalším příjemném přivydělku? Chcete práci, která by vás bavila a zároveň pomáhala ostatním? Úžasný 3 hodinový workshop od profíka vám pomůže ušetřit roky hledání a tápání.

2smbc25h3ruwlr1-bankovani.jpeg

Baňkování

V 3 hodinovém kurzu se naučíte základům baňkování a především praktické aplikace baněk. Baňkování využívá působení podltaku přikládáních silikonových baňěk na pokožku a tím dochází k extrémnímu uvolnění ztuhlých svalů.

7y1di10mroi8ot4-62229870-2636837386602821-2517532189067837440-n.jpg

Dechová terapie s Liborem

Dech je klíčem ke všemu v životě.

7lk4xdmvhmjkd7z-jak-na-akvizicni-telefonovani-min.jpg

Jak na akviziční telefonování

Nauč se jak vystoupit z řady a zaujmout po telefonu. Je to hodně i o "hlavě" - vyzkoušej si, jak se na akviziční volání dobře naladit. Osvoj si řadu praxí ověřených, funkčních technik a uprav si je sobě na míru.

3u3std3nwebmzs1-flower-of-life-2533119.jpg

Brainstorming nad životem

Kdo jste? Kde jste? Proč tady jste? Tento workshop otevírám jako pravidelné sezení nad Životem z pohledu duchovních, vesmírných a přírodních zákonů.

6evv05j01tyfwn5-kopie-souboru-dsc-0757-u.jpg

Nemáš nápad? Naučíme tě, kde ho najít a co s ním!

“Chci začít podnikat, ale nemám nápad,” tohle slyším dennodenně. Proto jsem se rozhodl to změnit. V kurzu získáte nástroje, jak na nápad přijít a co s ním následně dělat. Začněte prvním nápadem a vykročte k podnikání.

2zg65ggj2o9skdq-bridge-ci-naucmese.jpg

Začínáme s Konfigurační databází

Proč a jak začít s Konfigurační databází? Cílem kurzu je seznámit účastníky s hlavními otázkami řešenými při zavádění konfigurační databáze. - Výchozí stav, základní kroky, výzvy, návaznosti na další procesy

9o03uwx2cibh6jv-solo.jpg

Posilovna psychické odolnosti

Chcete posílit vaši schopnost "rychle se oklepat", čelit a uspět tváří v tvář problémům či nejistotě, zaregistrujte se.

3dlkbzv77a00hht-20190404-082520.jpg

Cvičení pro lepší imunitu

Věnuj 20 minut zlepšení své imunity! Procvič s námi dechová cvičení, která tě uklidní a dají ti nejlepší základ pro lepší fungování v nových podmínkách.

6mfi5bsdch0r0pl-dscf9212.jpg

Jak připravit zážitkový webinář

Sedíte doma a stýská se vám po lektorování? Říkáte si, hergot, co kdybych taky udělal ten webinář? Řešíte však jestli to technicky vůbec zvládnete? A jak to celé uchopit, aby to nebyla podivná zkušenost pro všechny zúčastněné?

77huytct786kuok-mg-6725.jpg

Komiks mýho života

Už Vás napadlo vyprávět svůj život komiksem? Spějeme k jednoduchosti. A občas je skvělé některé vzpomínky pustit po vodě a čerpat z těch okamžiků, které nás drží v síle. Víkendové tvoření Vás zaručeně uvolní a pobaví.

896d8qow9hl6o3x-poznejme-se-s-konem.jpg

Poznejme se s koněm: Osobní hranice, sebevědomí a sebehodnota

Koně nabízí skvělou příležitost k sebepoznání - díky svým instinktům naprosto přirozeně odhadnou naše silná i slabá místa a pomohou nám je zvědomit. V tomto kurzu se zaměříme na Osobní hranice, sebevědomí, sebedůvěru.

1y7ct1oysvdyu84-img-5221.jpg

Jak tu být pro druhé?

Obrací se na Vás někdo se svými potížemi? Mnoho z nás neví, jak v takových situacích reagovat a proto je tu tento kurz, který Vás naučí základy zdravé komunikace s druhými, nezaleknete se emocí a budete vědět co říct!

2t0qqzj1yk3um11-mrakodrapy-v-praze-2018.jpg

Nábor a prodej investičních nemovitostí - ONLINE a OFFLINE od A do Žet

Plánujete nebo obchodujete s investičními nemovitostmi? Získejte praktické know-how, jak získávat nemovitosti a investory online a offline. Na tomto workshopu se dozvíte potřebné informace, které můžete hned použít.

50i8ie4nl2lbfth-kreativec.jpg

Kreativec

Budete tančit, malovat, pracovat s hlasem i písmem… budete tvořit a u toho se bavit, poznávat se, rozvíjet, posouvat, budete svobodnější ve svém rozhodování, ujasníte si své priority, zaměříme se na vaše životní poslání

6kko6su416i2a0x-2015-12-07-11-38-08.jpg

Španělština do Peru (on-line)

Kurz (nejen) základů peruánské španělštiny a reálií pro všechny, koho zajímá Peru, ať už tam chce cestovat,studovat, pracovat nebo žít.

2rgegq066jh9skj-2743.jpg

Buďte hvězdou kanceláře

Pokud se chcete přestat topit v business dresscodech a zbavit se šéfova nevraživého pohledu, myslím, že byste měla kliknout.

2zossd17aku6m7v-naucmese-streaming.jpg

Webináře, streaming videa online, videokonference - začněte ještě dnes (možno i on-line)

Vysílejte online video na internet. Streaming na Youtube, Facebook. Webinář pro více účastníků. Video konference s více účastníky. Jednoduchý set-up na mobilu nebo profi varianta s velkou kamerou.

3vbskrbzkqsijkr-8a8aac0f-f8bd-484a-a26d-0713a895eb0c.jpg

Zmákni mobilní fotky v Lightroomu

Chceš umět perfektně upravovat fotky? 🏝 Nauč se fotit a upravovat v jedné mobilní aplikaci, která je navíc zdarma!

8lxwl7qd87i11uq-1596.jpg

Najděte svůj osobitý styl (a už ho neztraťte)

Konec zoufání si u nacpané skříně! Prozradím vám, jak si vytvořit efektivní šatník, objevit kousky, které si vaši lásku konečně zaslouží a najít styl, v němž to budete opravdu vy! Nevěříte? Věřte!

5l7yp4xit5ndi00-rozlety-atlas-mraku-cover-fotka-cb.jpg

Hledání přítomnosti (série otevřených lekcí improvizace)

Rozlety: Hledání přítomnosti je série otevřených lekcí, ke kterým se můžete přidat kdykoli (na celou sérii nebo jen na několik lekcí). Série je vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé.

4lf8o78h47g0bzh-kraslice2.jpg

Drátované kraslice

Naučíte se základy drátování, které můžete využít nejen při drátování kraslic, ale také odrátování kamínků, hrnečků a jiných dekoračních předmětů.

4iq5qob9obaejk3-img-8582.jpg

Umění dřevěné lžíce

Znáte ten pocit, když si něco sami vyrobíte? A když to navíc není výzdoba do vitrínky, ale věc ke každodennímu použití? Na tomto workshopu si vyrobíte lžíci vlastníma rukama a každé jídlo vám tak zvedne náladu.

4ryf121zaokdqtn-img-6511.jpg

ZLEPŠETE své VZTAHY - Komunikujte bez konfliktů!

Chcete se lépe domluvit s partnerem, dětmi či v práci? Komunikovat s respektem k sobě i druhým? Naučit se aktivně naslouchat, vnímat své pocity a potřeby a umět je srozumitelně a jasně vyjádřit? Poznejte, co se skrývá za slovy :-)

9tl8p5jzv55oz19-20200309-164620.jpg

Přátelství se stromy

Naučíme se poznávat stromy a keře, jejich nároky a potřeby, včetně toho, jak pusobi na nás a své okolí.

1ymd3540akj8igz-email-marketing-cpc.jpg

Leadhub - Automatizujte svůj Emailing

Email marketing je zdaleka nejlevnější marketingový kanál vůbec. Naučte se jej automatizovat a vytvořte stroj na konverze, který bude pracovat za Vás.

1g8nb6seltryqco-dsc-0508.jpg

Brašnářství: Výroba obalu na vlastní zápisník/blok

Vyrob si obal na svůj oblíbený zápisník, diář, notes, midori notesy či cokoliv jiného, co používáš na poznámky a nápady.

3hgc9algop8h54h-snimek-obrazovky-2020-03-14-v-18-57-53.jpg

Webinář - Facebook Pixel - Jak ho zahřívají profíci

Naučte se ovládnout nástroj, který je nejdůležitějším prvkem pro úspěch v konkurenčním prostředí Facebook Marketingu. Ovládněte pixel, a nechte svou konkurenci daleko za sebou.

9jq4iaj93fwligu-p1360511.jpg

Storage boxy z odpadu: Workshop „Dej odpadu smysl!“

Zajímáš se o udržitelnost? Napadlo tě, že můžeme odpad změnit v surovinu a snížit tak dopad na životní prostředí? Zavítej na workshop „Dej odpadu smysl!“ a vyzkoušej si upcyklovat odpad.

8c8i33k4phos2qg-snimek-obrazovky-2020-03-15-v-20-03-24.jpg

Instagram workshop: všech 5 lekcí (akce 4+1)

Máme jedinečnou příležitost se pověnovat tomu, na co běžně není čas. Budu pro vás vysílat živě svůj Instagram workshop, který můžete sledovat bezpečně z pohodlí domova. Začínáme už za pár dní.

223gjxj3qlr1uaq-slunce.jpg

Magie vlastní fantazie

Pomocí příběhů kdysi dávno lidé dokázali vyřešit své životné trable, naučíme se opět vyprávět svůj příběh...

7hlrjiohbm3xzm9-e-shop-text.jpg

E-shop z 0 na 1 000 000. Jak se to dělá?

Máte e-shop, u kterého byste si představovali lepší výsledky? Nebo o založení e-shopu uvažujete a potřebujete zkušenosti někoho, kdo má za sebou úspěchy a neúspěchy? Tento online kurz je přesně pro Vás

« Předchozí 1 2 3 4 50 99 147 196 Další»

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?