Kurzy pro firmy omrkni kurzy, které je možné uspořádat u vás ve firmě

  • pro firmy
8198glawmaajqb5-ocisteni-skrze-ho-oponopono.jpg

Očištění skrze Ho'oponopono

Energetická očista skrze odpuštění

9t04r4oncg3-uvodka-pro-naucme-se.jpg

CorelDRAW pro začátečníky

V kurzu pochopíte rozdíl mezi vektorem, rastrem a písmem. Naučíte se jednotlivé typy vytvářet, upravovat a kombinovat. Dostanete praktické rady a tipy jak efektivně a poutavě vytvořit grafiku jakou potřebujete.

902idaip6pa-shutterstock-3211623.jpg

Základy práce s videokamerou 1. - Praktický kurz pro začátečníky

První část dvoudenního praktického kurzu pro všechny, kdo se chtějí naučit natáčet lepší videa. Jednotlivé části lze objednat samostatně v libovolném pořadí, pro získání komplexní výuky však doporučujeme objednat obě.

5w4u7iis3w2hajh-daily1.jpg

Výroba adventního věnce

Vytvořte si ten nejkrásnější adventní věnec z přírodních materiálů.

1r21j3dpnmtow47-img-0395.jpeg

Jak vyjednávat v mediaci

Abyste v mediaci mohli dosáhnout svého, musíte se připravit. Nejdůležitější je vhodná práce s mediátorem, sestavený vyjednávací plán a promyšlená kooperace s druhou stranou.

37gu38l8bceobuk-adobestock-57481023.jpeg

Vydat knihu tradičně, nebo vlastním nákladem? A jak na to?

Jaké jsou výhody a nevýhody vydání knihy tradičně a vlastním nákladem? Jak má vypadat nabídka pro tradiční nakladatelství, jak se lze v Čechách psaním uživit a co to obnáší?

6zzyhvgatdqa9a0-ekonomika-80-20c.jpg

Ekonomika vydání knihy vlastním nákladem 80/20

Online kurz naživo. Naučím vás, jak ušetřit desítky tisíc korun už při vzniku knihy a prodávat ji se ziskem. Pokud knihu vydáte a můj kurz vám neušetří mnohem víc, než kolik stojí, vrátím vám peníze.

9rst3g0id3q8tgr-img-2684.jpg

Somatická praxe

Somatická praxe nás navede ke správnému používání těla a propojením s ním. Relaxační přesto dynamické. Určitě stojí za to přijít na první lekci a vyzkoušet si oč jde. Velmi pozitivní reakce na kurzy.

985q25jujvv04yz-1.jpg

Workshop macramé

Workshop macramé, pro všechny, kteří rádi tvoří nebo se jen chtějí naučit něco nového a na chvíli "vypnout" a relaxovat u ruční práce.

28ng7roctyvvb91-girl-public-speaking-smaller-size.jpg

Myslete NaHlas! Jak na zdravý a sebevědomý hlas

Váš HLAS JE Vaší VIZITKOU. Napomáhá Vašim úspěchům v práci, byznysu, umění či soukromí. V příjemné atmosféře hlasového studia rychle odhodíte trému a objevíte moderní techniky pro zdravou a efektivní práci s hlasem.

2mq9pl9or1xjc8u-tanec-a-kakao.jpg

Tanec a Kakao

Kakaový taneční rituál s porcí radosti, energie, taneční extáze a vášně je tu! Přijď si pro vlnu radosti! Nech se prostoupit svou čistou přírodní sílou. Přijd ukotvit svou celistvost a vášeň. Probuď svůj milovaný pohyb.

15oswip6z8i1x97-img-4749.jpg

Kurz pro začínající fotografy: vše zásadní, co potřebujete vědět

Láká vás focení, ale nevíte, kde vlastně začít? Provedu vás začátky od výběru techniky, vhodných objektivů, budování portfolia po hledání zakázek. Sama jsem si procesem nedávno prošla a ráda se o své zkušenosti podělím!

7fwdxq1l8yvv1nw-8387f202-b92a-4ab8-bcf3-ef82614ab323.jpeg

Jak přežít homeoffice a zůstat produktivní

Kurz je určený pro ty, kteří pracují z domova, a hlavně pro ty, kteří se v této životní situaci ocitli nedobrovolně a poprvé

2uaz18vcg6f8cf8-daily.jpg

Podzimní věnec

Přijďte se naučit uvázat bohatý podzimní věnec ze sušených květů, zeleně a nejrůznějších přírodnin. 

2rcj7eao6argqkk-anki-1.jpg

Jak se cokoliv efektivně naučit s programem Anki

Naučíte se pracovat s programem Anki. Po absolvování se budete schopni naučit informace do školy, cizí jazyk nebo vlastně cokoliv mnohem rychleji a efektivněji než doposud.

4svfcwvovd80koq-704olylx3bucdjg-hlavni-foto-b.jpg

Workshop jak se zbavit bolesti zad

Všude kolem sebe slýchám, že by měli lidé posilovat střed těla a jak je důležitý HSS. Většinou však zjistím, že stejně neví jak reálně pro zdravá záda cvičit. Tak pojďte tohle změnit a zkuste si cvičení, které funguje.

83xwou51ec05uia-spectrogram-jak-mluvit-s-rouskou-v2-700x525.jpg

Jak mluvit i s rouškou bez namáhání hlasu a srozumitelně

Hlas a řeč – naše vizitka i zásadní komunikační nástroj. Se zakrytými ústy však náš hlas zní tupě a slovům je hůře rozumět, přestože často nezdravě namáháme hlas. Ovládněte účinné techniky pro zdravý hlas a jasnou řeč.

8kz1fldl7z7thj6-od-predsevzeti-k-cinum.jpg

Od předsevzetí k činům

Víš, že je dobré pravidelně cvičit, dobře spát a zdravě jíst? Určitě ano, ale jak dlouho Ti tvé předsevzetí vydrží? Naučíš se jak si vytvořit trvale udržitelný zdravý životní styl.

8waozx9dultmutk-f4800229-f090-43e0-a89b-7808362b3203.jpeg

Dej iPhonu svůj styl v iOS14

Udělám z tvého iPhonu zařízení, které tě baví používat. Používání telefonu, který už máš bude po tomto kurzu příjemnější a dvakrát rychlejší než doteď.

2ibpd1du6bpatps-r-logo-1.jpg

Úvod do datové analýzy a vizualizace v R

Kurz Vám pomůže rychle se zorientovat v jazyce R a interaktivním prostředí RStudia. Budeme se věnovat zejména analýze dat "tidy" přístupem - tedy pomocí knihoven shrnutých do balíku tidyverse.

96sh4ua5i17eskr-herecky-vikendovy-seminar.jpg

Herecká ochutnávka

Nemusíš se trápit, můžeš si to i užít.

6n7onhkpuctzkuu-vfx.jpg

Adobe After Effect VFX

Měsíční praktický VFX kurz zaměřený na After Effects - filmové efekty. Pro ty, kteří chtějí pracovat v tomto oboru.

6cy1817tg42htgd-dscf0166.jpg

Jak zkrotit fotoaparát

Máte doma foťák, ale ne a ne se odhodlat naučit se s ním fotit? Pojďme se spolu podívat na základní nastavení a techniku focení, na pár tipů pro kompozici a taky na to, jak rychle a efektivně fotky upravit a použít.

5tsuoclde0vkdr4-leila-frida.jpg

Kurz Akrylu - 6 témat

Ucelený kurz malování s akrylem zaměřený na techniku a různá témata.

1mvw1mgav490t7n-seherezada.jpg

Jak prezentovat skrze příběhy

Vyprávění je zážitek, a skvělé na tom je, že je to zážitek jak pro vypravěče, tak pro posluchače. Oba se postupně dostávají na stejnou vlnu. Vyprávění příběhů neboli anglicky storytelling se vrací k tradici vyprávění.

2aygd0faylrquca-starobrnenska-18-2-2019.jpg

Čtvrtletní dálkový kurz tvůrčího psaní

Tento dálkový kurz je určen všem, kdo se chtějí pořádně procvičit v psaní. Je velmi vhodný jak pro začátečníky, tak i pro autory, kteří se potýkají s tvůrčím blokem a potřebují se dostat do tempa.

3qyklqr8v16x08f-knowledge-3914811-1920.jpg

Probuďte mozek pomocí smyslů

Cítíte se občas v útlumu? Nevyužíváte plně Váš potenciál? Chcete si zažít, jak zábavně aktivovat mozek díky smyslům? Intenzivně relaxovat, zlepšit svoji paměť a pozornost? Budete překvapeni, jak velký efekt má malá změna v zapojení smyslů!

9arw6osu3330n7j-oprava.jpg

EX-kuřákem za 4 hodiny

Přáli byste si PŘESTAT KOUŘIT ale NEJSTE V SITUACI, kdy můžete cigarety vyměnit za TÝDNY ÚTRAP? Vyzkoušejte jednu z NEJNOVĚJŠÍCH, NEJRYCHLEJŠÍCH a NEJÚČINNĚJŠÍCH metod. S touto metodou je přestávání jednoduché, rychlé a bez utrpení.

3afo76bkplc4qbo-fales3.jpg

Ověřování informací pomocí pokročilého vyhledávání a bezplatných nástrojů

Kdo na internetu šíří nepravdivé zprávy a proč? V tomto populárním školení ukazuji desítky příkladů nepravdivých informací (zpráv, tweetů, fotek) a rozebírám, jak vznikly. A také si ukážeme, jak tyto nesmysly odhalit.

5sx975cmc7nhhpl-starobrnenska-leden-2019.jpg

Klub povídkářů

Tento Kurz praktickým a zábavným způsobem rozvíjí všechny dovednosti, které jsou potřeba k tomu, aby se člověk stal zručnějším vypravěčem.

3pk56ubjak17uth-adobe.jpg

Adobe od A do Z

Zvu vás na měsíční kurz Adobe programů. V programech Adobe After Effects, Premiere, Photoshop, Illustrator, InDesign. Smyslem kurzu je ukázat přínosnou spolupráci těchto programů v praxi.

1ok7f7a1c86jm4l-diverzita-inkluzia-vo-firmach.jpg

Inkluze & Diverzita ve firmách od A po Z

Na workshopu krok po kroku projdeme, jak firmy, které s inkluzí a diverzitou (I&D) komplexně pracují prosperují a dokáží lépe oslovit nejlepší talenty na trhu práce.

6r06w8jxij9905i-photo-unsplash-marvinmeyer.jpg

Animace a film - praktický měsíční kurz pro studenty a dospělé

Měsíční kurz filmové a animované tvorby pro začátečníky je ideální příležitostí se naučit, jak v dnes vzniká animovaný film. Během praktického kurzu se rozhodně nestihnete nudit, vše si vyzkoušíte!

8d11je7986e7dcl-animate.jpg

Jako Photoshop, ale zadarmo: Naučte se tvořit působivou grafiku ve Photopea

Nepotřebujete Photoshop, když umíte používat bezplatný on-line nástroj jménem Photopea. Naučíme se, jak upravovat fotografie, tvořit montáže a koláže i jak používat pokročilejší nástroje. Vše na míru potřebám účastníka.

204wzgij0q7e955-img-3398.jpg

Hebrejština

Naučte se hebrejsky a poznejte tak víc než falafel a hummus!

1yedb1sashgbqfj-cupcake-279523-1920.jpg

MŇAM - Proměň chuť na sladké v pocit spokojenosti

Bojuješ se svou chutí na sladké? Přijď se do svých chutí ponořit a nalézt vztah ke sladkému, ze kterého budeš mít radost - bez přecpávání a bez výčitek.

1madrie8ngza1q9-dscf8758.jpg

Workshop podzimní kytice

Přijďte se naučit uvázat kytici a svůj výtvor si odneste domů. Květinový workshop vás bude bavit!

401zen09gcdran8-nauc-foto.jpg

Objev kouzlo své osobnosti

Udělej si v sobě jasno. Workshop na typologii osobnosti mi před lety otevřel oči a následně vyvedl z dlouholetého vyhoření. Sebepoznání je klíčem k smysluplné seberealizaci a životní spokojenosti.

2rx5jkwdf1ba1nf-img-8487.jpg

Workshop malování hennou

Máš chuť po sobě malovat? Na workshopu Tě naučím, jak používat přírodní hennu k ozdobení těla, jak to dělaly ženy už od pradávna. Naučíš se důležité principy a postupy a získáš i hromadu informací a mojí podporu pro další tvoření.

2x1d7q2n2avmb0v-d9946ee1-2d0f-4f14-b199-ff8d49caea97.jpeg

První pomoc - aneb jak zvládat akutní a život ohrožující stavy

Připravte se na situace, ve kterých může rozhodovat každá minuta. Jako profesionální zdravotnický záchranář nabízím praktické kurzy první pomoci, díky kterým dokážete správně a pohotově zareagovat ve stresových situacích

9p078x57rlupzj5-collin-hardy-hfkl5s9xu1s-unsplash.jpg

Já a čas: Jak přijmout včerejšek, užít si dnešek a zvládnout zítřek

Čas není jen o tom nestíhat, snažit se vecpat co nejvíc do toho, co máme k dispozici nebo si urvat aspoň trochu jenom pro sebe. Vnímání našeho života v kontetxu času určuje to, jak myslíme a jak se chováme. Zjistěte víc!

33o7cxz1d98at6f-shutterstock-321921785.jpg

Síla ticha - výhody a výzvy introverze

Mnoho lidí si neuvědomuje, že jsou introvertně nastaveni, a žijí život, kde nerespektují svou potřebu klidu, soukromí a samoty. V kurzu si vysvětlíme podstatu introvertního založení a jak ho využít ve svůj prospěch.

54qexbfl396vklc-nature-3106213-1920.jpg

Ovládněte strach a stres

Seminář prohlubuje znalosti a prakticky vede ke zvládání stresových situací a rozšiřuje tyto situace o zvládání na pracovišti, při cestování a v zátěžových situacích v mezilidských vztazích i sami se sebou.

1i3679zqj2cz9mr-img-1369.jpg

Workshop brush letteringu

Klasické ruční psaní představuje velmi důležitou složku správného rozvoje mozku. Trénuje ho, podporuje paměť a kreativitu.

3o0wldtnowdpax8-sta-11.jpg

Upečte si svůj cheesecake!

Cheesecake je jedním nejpopulárnějších dortů, ale chce to kvalitní suroviny a trochu praxe, aby dopadl podle Vašich představ. Jaké jsou druhy, na co si dát pozor a co patří do toho "pravého"? Pojďte si upéct ten svůj!

6jmnnbxv1max7tt-dotace-1.jpg

Excel pro začátečníky

Základní práce s balíčkem MS OFFICE - Excel

4uyev0m1m62ojw0-a-1.jpg

První psychická pomoc 2 - truchlení a traumata

Pokračování První psychické pomoci 1 - tady už hlouběji do tíhy života: Jak opečovat ztráty a truchlení, jak (si) nenechat traumaty zničit zbytek života, jak se postavit k tomu, co už fakt je "za hranou".

6dzg6uibr7jrtrl-449.jpg

Fotografie - kreslení světlem

Cílem kurzu je pochopit základní nastavení, základní techniky a základní principy kreslení světlem.

31tqebl1qnl4pop-kamilak-liduky-dsc06359.jpg

Workshop falešné kaligrafie

Klasické ruční psaní představuje velmi důležitou složku správného rozvoje mozku. Trénuje mozek, podporuje paměť a kreativitu.

3n9tcsjn5396epy-snimek-obrazovky-2020-06-26-v-9-29-22.jpg

Betonování – šperky, květináče, doplňky

Pojďte objevit nový materiál a zkusit si s ním pracovat. Vytvořit si můžete třeba květináč, vázu, šperky nebo něco jiného.

699md2vs94wi9py-dsc-0062.jpg

Improvizační kurz - Dropimprov

Chceš se naučit improvizaci v běžném životě? Zajímá tě, jak získat kontrolu nad situací? Nebo se chceš prostě jenom oddat své fantazii a zlepšit svou kreativitu? Přijď na DROPINPROV a příjmy hru!

912v41cjrsc9cd5-via-ferrata.jpg

Via Ferrata - zažij dobrodružství ve skalách

Láká vás dobrodružství ve skalách? Chcete se poprvé vydat na Via Ferraty a naučit se vše potřebné pro jejich zdolávání? Nebo chcete získat jistotu, protože vyrážíte na ferraty poprvé s rodinou či vlastními dětmi?

3fhdjqwtw823v9a-plain2orez.jpg

Krize po krizi - úlevné rozhovory o údajném selhání

Zažili jste krizi, těžké období změny. Bylo to zlé, ale napřeli jste všechny sály, a přestáli to. Teď je už po všem, máte se cítit skvěle, ale... necítíte. Je vám snad ještě hůř. Proč, a co tedy s tím?

5nx2g44ir0vdo79-brown-plain-collages-facebook-post-2.jpg

Letní divoký věnec z levandule a eukalyptu

Když spojíte levanduli a eukalyptus, vznikne krásný divoký letní věnec, plný letní vůně! Přijďte si ten svůj vytvořit k nám na rozkvetlou zahradu!

6iiodaccotb6daz-eye.jpg

Projevy traumatu v těle

Dozvíš se jak vzniká trauma a jak se nám projevuje v těle a našem chování. Cesta ven?

6a7den9714yvwgz-p1080701-kopie.jpg

Panenkování s Viviánou na liáně

Tento kurz Panenkování s Viviánou na liáně je určen pro ženy. Čeká Vás vzrušující proces plný emocí a sebepoznání. Čas, kde se potkáváme sami se sebou. Už během práce zahlédneme jak naše panenka ožívá!

17yb19b878jb4as-aerial-blog-blogger-990819.jpg

Jak efektivně vést tým na dálku

Jak efektivně pracovat s týmem na home office? Nebo s lidmi v 5 časových zónách od Kanárů po Nový Zéland? Nebo cokoliv mezi tím? Naučte se efektivně delegovat, motivovat, komunikovat i společně tvořit na dálku.

4b5ffuw8xznt555-partnerska-masaz-online-kurz2.jpg

Masáž rukou

3 Hodinový masérský kurz pro veřejnost,kde se naučíte relaxační masáž rukou. Pod vedením zkušeného lektora Jana Šela – maséra české reprezentace v cyklistice, proniknete do tajemství masáží.

987zokcb3oziyvl-6.jpg

Lightroom CC: Barevné tónování a presety

Kurz je určen pro všechny fotografy, Instagrammery a content managery, kteří se chtějí zlepšit v barevných úpravách, naučit se pracovat s presety a vytvořit si vlastní originální styl. Kurz nejvíce pomůže začátečníkům a středně pokročilým uživatelům.

5rv19i6clniqcee-business-idea.jpg

Prosaďte své nápady s lehkostí a úspěšně

Dozvíte se, jak mozek druhých vnímá a zpracovává naše nápady, proč tomu tak je, a jak s tím při jejich prosazení správně pracovat.

68c6okofwhm5dft-person-3062271-480.jpg

Neúspěch jako součást života

V současné společnosti, extrémně orientované na úspěch je neúspěch brán jako něco, co se nenosí a máme tendenci ho vytěsňovat. Jak se uvolnit v nepohodlí a jak pracovat se životními zkušenostmi..

9tyxga7r7mey8gd-breakfast-1804457-1920.jpg

Zdravé pomazánky s Hankou

Jedním z hlavních pilířů je jídlo. To ví sice každý, ale co si uvařit, aby jídlo bylo zdravé, chutné, jednoduché, za rozumnou cenu a po kterém nepřiberete? Co dát dětem na snídani, či svačinu, a nejíst jen šunku a sýr?

165rtgf17cn8ir2-ixksegvdrmlwsigjph9q.jpg

Staň se beachvolejbalistou/kou

Zlepši se v základních dovednostech v beachvolejbale jako je odbití obouruč spodem a vrchem, nácvik útočného úderu, nácvik podání a příjmu.

4fbon52k4nqqwdg-wp-head.jpg

Wordpress - optimalizace, správa, práce s webem

Kurz pro zefektivnění workflow s weby na systému Wordpress. Kompletní optimalizace, zrychlení webu a jeho načítání, výběr hostingu atp. - vše co potřebujete pro opravdu kvalitní web a jeho provoz.

4gs5h5nf29u9478-hallux-online.jpg

Hallux valgus a přidružené potíže (online)

Pokud vás trápí vbočený palec tak nyní máte jedinečnou možnost pomocí osvědčeného konceptu s tím něco udělat. Díky online přenosu můžete cvičit přímo z pohodlí vašeho domova. Naučíte se základní principy funkce nohou.

63pafqihg6ieywp-jak-mit-mobil-pod-kontrolou-1.jpg

Jak mít správně nastavený mobil?

Přemýšlíte jak si nastavit mobil, abyste se dokázali soustředit, byli spokojenější, vyspalejší a používali ho efektivně k prospěchu? Pojďte na praktický kurz bez zbytečných omáček a s konkrétním nastavením.

1o5xur8otm2kjru-mindful-games.jpg

Mindful games: Všímavé hraní v parku

Pojďme si všímavě, vesele a spontánně hrát! Zapomeneme na všechny předsudky a společenské stereotypy. Dovolíme si na okamžik ztratit kontrolu nad situací a znovu v sobě probudíme dětskou radost ze hry.

1nb05jm0cdnyzcd-20191221-fernandovelosoleao-fvl3456.jpg

Úvod do funkční výživy a medicíny

Přijďte si poslechnout o tom, co je funkční výživa a medicína. 

5gwfo1p6m7a6jjc-od-vzdoru-k.jpg

Od vzdoru či nezájmu k porozumění ve vztahu ( dvoudenní kurz nenásilné komunikace)

Zažíváte okamžiky, kdy vás dítě nebo druhý člověk zcela vyvede z rovnováhy tak, že nevíte, jak reagovat? Upozaďujete někdy sami sebe? Zažíváte okamžiky bezmoci či zoufalství ve vztahu a nevíte jak?

9wgwmhb0349dit0-dsc-2512.jpg

Brašnářství: Výroba vlastního psaníčka z pravé kůže

Vyrob si krásné psaníčko z pravé kůže. Výroba psaníčka je vhodná pro začátečníky, vše Ti vysvětlím a ukážu a zaručuji Ti, že z výsledného psaníčka budeš opravdu nadšená :-) 

3oqitf0xnkgsz3e-podstata-naucme-se.jpg

Podstata energie peněz

Peníze pro šťastný a vyrovnaný život nikoliv život pro peníze. Zážitkový seminář, kde se dozvíte, jak přistupovat k penězům jinak a získat tak více hojnosti a souladu s tím, co v životě děláme.

79x7va09tas5iif-eating-601581-1920.jpg

Lunch&Learn: obědová angličtina

Pohodová lekce anglické konverzace přes oběd u Vás v officu :)

5fe1bvauf2kda3s-ja-spokojena-zena.jpg

Já, spokojená žena – meditační seminář

Ženská a mužská role jsou v současném světě pěkně zamotané. Nepřísluší mi říkat, co je správně a co ne. Pro každou z nás má ty nejlepší odpovědi naše intuice. Zeptáme se jí a uděláme změny v mysli. Zameditujeme spolu.

2byltsxuya6nwpa-figma-cover.jpg

Figma: Grafika jednoduše

Nauč se připravit jednodušší grafiku svépomocí a zdarma: Najít a ořezat fotku na blog, připravit post na Instagram, oživit prezentaci ilustrací nebo ikonkami...

1q5tn87c7eyzwtg-dsc-8442-1.jpg

Poznejme se s koněm: Strach, nejistota a vnitřní kritik

Koně nabízí skvělou příležitost k sebepoznání - díky svým instinktům naprosto přirozeně odhadnou naše postoje a pomohou nám je zvědomit. Během tohoto semináře se zaměříme na Strach, nejistotu a vnitřního kritika.

1ve9t6okbknrmf5-img-8957.jpg

Záhady šatů ve skříni

Dozvíte se zajímavosti o oblečení a textilním průmyslu. Budeme mluvi o Fast Fashion vs Slow Fashion a udržitelné módě. Nasdílím vám svoje zkušenosti s udržitelným šatníkem -> třídění, upcyklace, nakupování v second handech a u lokálních designerů.

4y97eb9gt5s13mn-dirk-van-wolferen-tpxnuebsy28-unsplash.jpg

Pracuje vaše hlava pro vás II. aneb Jak funguje váš mudrc

Chcete se naučit vědomě řídit, co si vaše hlava myslí? Chcete vést s vaším druhým já ve své hlavě smysluplné rozhovory? Seznámíte se se svým vnitřní mudrcem a začnete chodit do posilovny.

2d8iri4jntlxvfm-dsc-4288.jpg

HR Marketing: 3. část: Strategie

HR Marketing skvěle funguje, pokud ho používáme strategicky a vytvoříme mu roční plán. Jeho výsledky mohou být dobře měřitelné a mohou ovlivnit zároveň úspěch značky zaměstnavatele i značky obchodní.

8z4nl4skufrdxc7-dsc-4288.jpg

HR Marketing: 2. část: Kariérní stránky a sociální sítě

Podíváme se spolu na správné používání sociálních sítí a jak vytvořit nebo omladit kariérní stránky, aby dobře fungovaly pro potřeby značky zaměstnavatele.

3tovntapqam05k9-img-5953.jpg

Tajemství nejlepších speakerů

Jak se zbavit trémy z veřejného vystupování, okouzlit publikum a nechat vaše myšlenky vyniknout

7y75yva4h44l89p-excel-kt.jpg

Excel webinář - Kontingenční tabulky prakticky

Tento webinář představí základy vytvoření kontingenční tabulky v Excelu, přes seskupování a filtry, až po výpočty. Seznámíte se s většinou možností tohoto mocného souhrnného nástroje Excelu.

3nedsnsnwphhl6i-excel-pf.jpg

Excel webinář - Podmíněné výpočty KDYŽ, A, NEBO, COUNTIF, SUMIF

Naučíte se plně využívat funkce pracující s podmínkami KDYŽ, A, NEBO, COUNTIF, SUMIF a nastavte si tabulky tak, aby automaticky reagovaly na změny.

7cic74fb6mp72bw-spritz-a-birra.jpg

Italština pro zapomínající

Už vám to začíná vypadávat z paměti? Mluvili byste, ale nemáte s kým? Dlouho jste se nikomu nepředstavovali? Nevíte, jak vést konverzaci?

8pe7h5iznvink7l-dsc-4288.jpg

Online kurz HR MARKETING (všechny 3 díly)

K uvěřitelné a silné značce zaměstnavatele vede dlouhodobá a systematická práce. HR Marketing není jen nástroj k hašení momentálních problémů náboru. HR Marketing skvěle funguje, pokud ho používáme strategicky.

5x5lrtrf51own2g-dsc-4288.jpg

HR Marketing: 1. část: Značka zaměstnavatele

K HR Marketingu se nám vždy vyplatilo přistupovat strategicky a konzistentně. Za základní kámen pro budování značky zaměstnavatele považujeme VHSku (Vize-Hodnoty-Strategie).

5zt7i5f32tb0cmr-pytlik-kocky.jpg

Nebojte se šicího stroje - praktický webinář

Je pro vás šicí stroj stále krajina neprobádaná nebo dokonce obávaná? To se může snadno změnit! Na webináři si vysvětlíme, jak to funguje, a prakticky vyzkoušíme jednoduché šití. Ovládat stroj už bude hračka.

7221am0knp5d27m-stres-hackni-si-mozek.jpg

Hackni si mozek 1: zbav se stresu a strachu

Živě online pro vás budu vysílat zdarma polovinu svého oblíbeného offline kurzu Hackni si mozek. Odejdete s tipy, jak na stres a strach. Těšit se můžete na min. 7 brain hacků.

6ubxts6m9vgbxsr-lion-3677582-1920.jpg

VÍŠ, KDO JSI aneb Kdo ti píše scénář života?

Jak zachovat vlastní Identitu v současném vlivu okolního prostředí? Tento workshop slouží k uvědomění, jak se v dnešní době správně rozhodovat. Probereme téma Identita a jak souvisí s Rolemi, které žijeme, a Prostředím,

8f2yde19bwmi521-jak-se-soustredit-na-priority.jpg

Sebedisciplína

Hodně změn, karanténa, pracovní povinnosti, šéf chce, aby byla produktivita na home office stejná, jako v kanceláři, do toho se chceš věnovat koníčkům nebo rodině a neustále tě láká YouTube a Netflix…

8tt5hjgen60eo75-lucidni-sneni-barevny.jpg

Lucidní snění & práce se stínem

V kurzu se budeme učit 💭 dechové techniky pro lepší spánek 🙏 meditaci zaměřou ven i dovnitř 📘 snový deník a katalog symbolů 🔑 jak na záměr a afirmace 😱 shadow-work: práce se stínem ☑️ zkouškami reality 💛 lepší bdělostí i spánkovými cykly. 🛌

13c7fv60f87szlv-img-20200216-160639.jpg

Jak si naladit své zdraví

Účastníci kurzu dostanou informace o tom, jakým způsobem ovlivňují vibrace Vesmíru zdraví člověka, proč dochází k disharmonii a onemocněním, jak se správně naladit, aby se lidský organizmus jako celek zharmonizoval.

4moklxofgb2vdtr-powerbi-970x399.jpg

Základy Power BI

Co je to Power BI a jak ho efektivně zvládnout, aniž bychom museli procházet stovky stran materiálů nebo prozkoumávat hodiny instruktážních videí na internetu.

8f0j7ilg6ze3dm9-jak-uspesne-podnikat-v-masazich.jpg

Jak úspěšně podnikat v masážích

Přemýšlíte o práci maséra nebo masérky? A nebo o dalším příjemném přivydělku? Chcete práci, která by vás bavila a zároveň pomáhala ostatním? Úžasný 3 hodinový workshop od profíka vám pomůže ušetřit roky hledání a tápání.

2iboq4jsn7hcvhj-moon5.jpg

Krizí za novou vizí

Doba je rychlá, přináší nové a nové požadavky a výzvy, se kterými se člověk musí vyrovnat. V tuto chvíli mnoho lidí začíná cítit naléhavost ke změně. Jak tyto záchvěvy nenechat protéct mezi prsty?

2db73fa1feqh801-dsc-0206.jpg

Jak efektivně kormidlovat projekty s Freelem

Jak být v práci co nejefektivnější? Jak zredukovat e-mailová vlákna? Jak mít informace a soubory na jednom místě? Zkrátka vám ukážu, jak mít o všem přehled díky Freelu - české aplikaci na týmovou komunikaci.

5jqucungn0xg2vd-ralf-skirr-hvmiqzbwuiy-unsplash.jpg

Pracuje vaše hlava pro vás I. aneb Znáte svá omezení?

Jak často mluvíte sami se sebou? Jsou vaše diskuze se sebou samotným více podporující nebo sami sebe i druhé kritizujete a zaměřujete se na to, co nefunguje?

2smbc25h3ruwlr1-bankovani.jpeg

Baňkování

V 3 hodinovém kurzu se naučíte základům baňkování a především praktické aplikace baněk. Baňkování využívá působení podltaku přikládáních silikonových baňěk na pokožku a tím dochází k extrémnímu uvolnění ztuhlých svalů.

7y1di10mroi8ot4-62229870-2636837386602821-2517532189067837440-n.jpg

Dechová terapie s Liborem

Dech je klíčem ke všemu v životě.

7lk4xdmvhmjkd7z-jak-na-akvizicni-telefonovani-min.jpg

Jak na akviziční telefonování

Nauč se jak vystoupit z řady a zaujmout po telefonu. Je to hodně i o "hlavě" - vyzkoušej si, jak se na akviziční volání dobře naladit. Osvoj si řadu praxí ověřených, funkčních technik a uprav si je sobě na míru.

« Předchozí 1 2 3 4 51 101 150 200 Další»

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?