Kurzy pro firmy omrkni kurzy, které je možné uspořádat u vás ve firmě

  • pro firmy
3rkyruegznl-20062007histo3.jpg

Jak připravit a absolvovat úspěšné vyjednávání o radniční koalici

Na semináři vás připravím na to, jak zvýšit svoje šance v povolebním vyjednávání. I s dobrým výsledkem v komunálních volbách můžete totiž skončit v opozici nebo i jen s jedním mandátem naopak v koalici.

267ykmvmwfx-0232-0024p.jpg

Zážitkový kurz: První pomoc v letních horách (Zdravotník zotavovacích akcí)

Kurz první pomoci za pochodu českými horami? Pod stanem nebo pod širákem? To je výzva! Buď ten, kdo si ví rady v horách, když se něco semele!

8jc9aoggknt-colorful-1325182-1280.jpg

Jak kreativně na svou energii

Chybí ti energie? Cítíš se často unaven, jak vybitá baterie? Je toho na tebe moc? Potřebuješ více energie? Pak se rozhodni s tím něco udělat! Přijď si udělat svou energetickou bilanci, uvědomit si, co ti chybí a jak na to :-)

28girbl5nyo-brain-b.jpg

Dej si svůj život do rovnováhy

Zvu tě na cestu k tvé Životní rovnováze. Společně se podíváme, kde se právě nacházíš, co ti chybí a jak chybějící vnést do tvého života. Na setkání se dovíš mnoho cenných podnětů ohledně tvé vlastní rovnováhy. Pomůžeš si také k work-life balance.

2bysmw0gojc-img-0854.jpg

Láká tě Sicílie? Přijď se inspirovat na cesty a naučit se pár slov italsky

Čeká tě výčet nejkrásnějších míst, spousta inspirace na cesty, kulturní zajímavosti, praktické tipy jak ze Sicílie získat co nejvíc, okénko italské výslovnosti a cestovních frází a ochutnávka ze sicilské kuchyně.

8mf282yo9nd-15p3uqgpbux-9d97b7e8-df88-4faa-be8d-3705ecac6b11.jpeg

Verzování s GITem pro začátečníky

GIT je v současnosti nejpoužívanější verzovací systém a v mnoha oblastech je nepsaným industry standardem. Přesvědčíte se, že GIT je neocenitelný pomocník a přitom je velmi jednoduchý. Naučím vás GIT prakticky používat.

5m7h52zoeap-4vfhcgzbepw-cut-off-put-through-speak-up-hold-on.jpg

Frázová slovesa v angličtině? No problem!

Bezbolestně si vryjete do paměti nová frázová slovesa, která se běžně používají v hovorové angličtině a budete zase o krůček blíž k porozumění rodilým mluvčím.

6y5kcg7lqhb-navrh-bez-nazvu-1.jpg

Idiomy v angličtině? No problem!

Go bananas = to become crazy, angry or excited / Za 90 min. hravě a interaktivně ovládneme další anglické idiomy(ustálená slovní spojení s obrazným významem) a budeme zase o krůček blíž k porozumění rodilým mluvčím.

4b1zj4vg4if-what-s-on-your-bucket-list.jpg

Travelling - rozšiř svou slovní zásobu

Občas někam cestujete, anglicky se domluvíte, ale chybí vám specifická slovní zásoba? Za 90 minut hravě dostanete pod kůži spoustu nových termínů a frází, které vám v angličtině dodají sebevědomí a rozšíří slovní zásobu.

9q6swgkzyac-a-fotky-web.jpg

24H Výlet z komfortní zóny aneb poznej sám sebe

Na začátku je odhodlání zažít něco nového a netradičního, zkusit čelit nečekaným výzvám a nepohodlným situacím, vystoupit ze svého komfortu...a na konci odcházet s dobrým pocitem a vědomím, že si umím poradit!

189ic3kmyb9-1-img-2243.jpg

Keramická mozaika - kurz s rozbíjením nádobí

Uvolníme nahromaděný stres při roztloukání kachlíků a nádobí... a vzniklou energii následně využijeme při tvorbě nových, krásných věcí. Kurz pro každého - netřeba býti umělcem, jde to samo! :-)

726zjenfcbo-young-girl-with-pink-shoes-riding-a-longboard-picjumbo-com.jpg

Zdravé a bezpečné opalování

Naučíme se spolu, jak na přirozené, zdravé a dlouhotrvající opálení, které neškodí ani pokožce ani životnímu prostředí. Umícháme si také přírodní opalovací krémy a poopalovací péči. Ukážeme si, že přírodní kosmetika opravdu funguje!

2bk5t8fvtvb-wikipedia-by-giulia-forsythe.jpg

Napiš článek na Wikipedii

Chybí ti na Wikipedii nějaké téma? Chtěl bys napsat článek, opravit chybu nebo přidat fotografii? To všechno můžeš a my ti rádi ukážeme, jak na to.

2v1j1j3unw0-saboteri-foto-kurzu.jpg

Poznej své vnitřní sabotéry

Chceš zjistit, kdo sabotuje Tvůj potenciál? Zajímá Tě, jak snížit vliv těchto sabotérů? Potom přijď objevit odpovědi spolu s kouči z týmu Život Jako Hra.

3eox3lf729f-executive-3380590-960-720.jpg

Vybuduj své impérium! Žena v podnikání

Kurz je určen pro ambiciózní ženy, které již mají svůj vlastní podnik a nemohou se pohnout z místa, a pro začínající obchodnice, které potřebují pomoc.

6aieqfkjhjn-img-5996.jpg

Hudební wellness: muzikoterapie s lekcí relaxačního dýchání

Potřebuješ se úplně uvolnit a odpočinout si? Nech se unést hudební lázní Daliho. Užij si barvu mnoha přírodních nástrojů, masáž zvukem didgeridoo a přitom se nech vést relaxačními dechovými technikami.

60dmq4dhno4-12799396-1705372516388486-9210553103643258534-n.jpg

Neseď jako pecka - kompenzace sedavého zaměstnání

Víte, že bolesti zad patří mezi druhou nejčastější příčinu pracovní neschopnosti? Právě tomuto nešvaru se budeme na našich workshopech učit předcházet. Podíváme se na dechové stereotypy, na ergonomii sedu a práci s tělem

805gkvlcxcp-skeleton-businessman-worked-to-death-in-office-istock-903491244-mensi.jpg

Nebojte se procesů 2 aneb jak zavádět procesy a nezkolabovat

Zavádění procesů je projekt sám o sobě. Pokud navíc nejsou lidé na jakýkoliv pevný systém zvyklí, je pro ně implementace procesů i velká změna. Ta s sebou nese riziko strachu a odmítání se přizpůsobit novým podmínkám.

6amk79rptm3-25lmtpkgtkj-koucink.jpg

Základy koučinku

O koučinku slyšíme dnes a denně, pojďme si tedy říct, co to vlastně je, předvést si ukázku a rovnou si zkusit někoho koučovat :)

2tmp5dwkril-000-1510-001.jpg

Emoční jóga a Mindfulness

Emoční jóga je velice jemná jóga vhodná pro začátečníky a pro lidi, kteří jsou ve stresu, nebo se špatně vyrovnávají se svou aktuální životní situací.

9q5jmezmx3c-camp-1607939-1920.jpg

Outdoor game

Víkendové dobrodružství - Posuňte své hranice, zvyšte sebevědomí, načerpejte sílu a zrelaxujte od pracovního stresu, zažijte něco nového!

9x4dmrmln87-boost-post-or-notnew.jpg

Jak propagovat obsah na Facebooku, aby to dávalo smysl

Přijďte nahlédnout pod pokličku propagace na Facebooku. Tlačítko "propagovat příspěvek" není zdaleko vše, co můžete pro šíření svého obsahu udělat. Společně nastavíme kampaně, které budete moci dlouhodobě používat.

3jzhbnhfa4m-4wgykwxdm2e-foto-ke-kurzu-4.jpg

Dopřej svému balkónu proměnu

Zahálí vám balkón, lodžie či terasa? Vymeťte pavučiny, přeměřte plochu, přijďte na kurz a hurá do zařizování, ať co nejdříve otevřete dveře do letního pokoje, soukromé kavárny či zahrady.

5gbyipgd7tc-prenatal-1.jpg

Domácí masáž těhotné ženy a unaveného muže

Workshop je určený zejména nastávajícím tatínkům, kteří by rádi pomohli svým těhotným ženám od bolesti zad, ale nevědí jak. Nepřijdou zkrátka ani oni.

6h7jjjslfvm-4thxv3ke2j8-1-0img-1854.jpg

Skleněná mozaika a Tiffany punk

Celodenní skleněné hrátky - můžete si vybrat, do které techniky se pustíte, nebo ochutnat obě. Odnesete si třpytivou krásu, která prozáří okno, vnese barevné světlo do krátících se večerů, či vás ozdobí jako šperk.

7il0fnxkgri-img-20170625-153805.jpg

Barefoot sandále - Huarache

Barefoot sandálky přibližují chůzi na boso. Naše chodidla, která byla po dlouhé zimě uzavřena v pevné obuvi, si teď v létě zaslouží volnost a svobodu.

6thh1t1z4p2-img-0002.jpg

Italština na cesty

Základy italštiny za tři hodiny. Určeno úplným začátečníkům.

957y6fo4613-k700-dsc03294-01.jpeg

Zdravý sed

Workshop je určen pro všechny, kdo chcete vzít zdraví zad do vlastních rukou. Naučíte se o ergonomii, ale hlavně si projdeme cviky jak na úlevu přímo v kanceláři, tak i pro dlouhodobou nápravu sedavého životního stylu.

1tqv80jq6a8-vr-headset.jpg

Úvod do tvorby virtuální reality

Poznejte základy virtuální reality a naučte se jak vytvořit svou první aplikaci ve VR. Seznamte se s různými možnostmi technologie budoucnosti a projděte se ve virtuálním prostředí.

7zkhs04jnne-aromaterapie-bylinky.jpg

Aromaterapie pro těhotné ženy a děti

Aromaterapie má rozhodně své místo i v období, kdy se žena připravuje na to, že bude matkou. Existuje spousta vůní, které nám pomohou tento důležitý okamžik obohatit a zpříjemnit.

310lcyrmrid-shop-2607121-1920.jpg

Lepší služby! Zjistěte, co potřebují vaši zákazníci.

Všichni máme rádi, když se o nás někdo hezky stará. Přinese nám dobrou kávu, zajistí nejlepší pokoj v hotelu, k objednávce přibalí dárek. Naučte se navrhnout svoji službu tak, aby si ji zákazníci pamatovali, doporučovali ji a vraceli se k ní.

4q2j157vpae-kurz.jpg

Trénink autentického projevu

"V čem je zakopaná kočka, že někomu účastníci usnou a z jiného jsou nadšení? Jak to, že někdo působí před lidmi přirozeně a jiný ne? Proč je způsob projevu nejčastěji PowerPoint s komentářem? Jde to i jinak?

9hxv6gdrcqj-4r8n32ta9ik-executive-511702-640-upravene1.jpg

Úspěšná prezentace a sebeprosazení

Chcete-li své publikum zaujmout, udržet jeho pozornost a získat ho na svoji stranu, je důležité zvolit správnou přípravu, taktiku a styl projevu, i pomůcky pro vaše vystoupení. A proto zaměříme pozornost na principy a přístupy úspěšných řečníků.

8e8l6pd7jtu-flowerbabymobile1.jpg

Jak rozvíjet miminka od narození do prvního přetočení se na bříško

Závěsné mobily nemusí být pouze kýčovité věci, co se vznáší nad miminkem, blikají na něj, vydávají zvuky a točí se. Vaše dítko můžete rozvíjet i originálně, vkusněji, a to pomocí závěsných mobilů vyrobených z filcu.

4opux0u3b22-jaksinebratveciosobne.jpg

Jak si nebrat věci osobně

„Neberte si věci osobně,“ zní jedna ze čtyř dohod Dona Miguela Ruize. Vždy jsem s ní hluboce souzněla, jen mě trápilo, že nevím, jak to udělat aniž zatlačím bolest z kritiky hluboko dovnitř.

8m3n5pklzbk-326fp8sbh03-old-1130743-340.jpg

Vyrob si vlastní zápisník!

Naučíš se, jak si jednoduše vyrobit vlastní zápisník s pevnou vazbou bez použití strojů. Pak si budeš umět vyrobit zápisník sama/sám i doma. Do vlastnoručně udělaného zápisníku se přece píše nejlíp!

7rcob57vd59-6n2yfbiumk6-img-2517b.jpg

Kurz (ne)myšlení

Jak myslíš? Přemýšlel jsi někdy nad tím? Co se to v té hlavě vlastně celý den děje? A proč se mi daří tak jak se mi daří?

7dalolau5if-zml-square.jpg

Z manažera leaderem

je rozvojový program pro manažery, kteří chtějí zdokonalovat své vůdčí schopnosti, uvědomují si, že vést je efektivnější než tlačit a že správná motivace je podmínkou k loajalitě a výkonnosti zaměstnanců. 5 jednodenních modulů

4y6gitpisxg-3irudsjqmqi-na-blog-pocitac.jpg

Co je důležitější soft skills nebo hard skills?

A co bylo dřív slepice nebo vejce? Emoce jsou důležitou součástí lidské existence a nelze je tedy škrtnout, když podnikáme, vstupujeme do vztahů nebo vychováváme děti.

8zll1j2rjb2-robin-2177776-1920.jpg

Vše o ptácích - s Vlkem!

Zajímají vás ptáci? Chcete se je naučit poznávat? Chcete více proniknout do jejich fascinujícího světa a ještě se u toho pobavit? Tak pojďme na to!

9ipzzc4bwah-dsc-0191w.jpg

Květinový foto workshop - portfolio building

Rádi fotíte a chtěli byste se posunout o krok dál? Připravili jsme pro vás nový workshop, zaměřený více na vytvoření vašeho vysněného portfolia.

9oiythepy6n-jakob-owens-518866-unsplash.jpg

Instagram pro influencery, značky a firmy

Jedinečná příležitost přihlásit se na kurz o Instagram, který Hana učí na University of the Arts London. Pokud si influencer (nebo jím být chceš), značka nebo firma, účastní se workshopu, který se tak brzy nezopakuje!

88seveqaipp-tvorba-osobni-vize.jpg

Workshop: Tvorba osobní vize, objev svoji cestu ke spokojenému životu

Věřím, že všichni v sobě máme víc, než si myslíme, nebo si osobně připouštíme. Pojďme společně objevit a realizovat tvůj směr, a vytvořit vizi ke spokojenému životu. Společně to zvládneme.

3qnkv0f26zt-61a5800-upr-maly.jpg

Seminář - Psychosomatické principy ve zdraví a nemoci

Jak nastartovat samoúzdravné procesy, co je to bio-psycho-socio-spirituální model nemoci, jak se lze úpravou svého chování, postojů zbavit mnohých onemocnění, emoce-jak si s nimi hrát prakticky a spousta témat k diskusi.

2lo275jdmn4-proprietnik-ze-predu.jpg

PROPRIETNÍK - upcyklovaná mozaika

Vytvořte si svůj vlastní proprietník mozaikovou technikou.

9nf92a24wz6-img-1141.jpg

Ovládněte své chutě a zhubněte jednou pro vždy pomocí Low-carb životního stylu

Po kurzu: Konečně zhubnete na svoji vysněnou váhu Budete vědět proč jste pořád přibírali, přesto že jste se snažili zhubnout Ochutnáte a naučíte se dezerty, které nejsou hříchem Budete mít zásobu receptů na měsíc

6k37zce76wf-gdpr.jpg

GDPR pro web a eshop - prakticky

Kurz namísto strašení prakticky seznamuje s GDPR problematikou a hlavně metodami i možnostmi jak se s GDPR reálně vypořádat. Na kurzu si ukážeme jak být GDPR ready bez zbytečných nákladů a hlavobolů.

1zh5njfhodd-o6mg240.jpg

Mzdy v praxi

Kurz vás prakticky seznámí se vším co budete potřebovat pro zpracování mezd. Naučí vás základům personalistiky, jak správně vypočítat mzdu a co všechno připravit jako výstupy.

5ge8sudd352-anglicky-za3-mesice.jpg

Anglicky za 3 měsíce

Úvodní a ochutnávkový workshop do projektu Anglicky za 3 měsíce. Jazykový specialista (polyglot) Filip Slunský a trenér paměti René Müller spojili své síly, aby vznikl tento jedinečný projekt. Naučte se rychle učit.

6ebp7s5wutg-20170306-143423.jpg

Jak změnit svůj život i při nedostatku trpělivosti

Ukážu Vám jak nastavit své osobní cíle a pracovat s návyky tak, abyste úspěšně změnili to, co si přejete. Bez trápení a výčitek.

1xqrvolm6l0-nau.jpg

Z 0 na 100 nových kontaktů (klientů) bez volání a otravování za 14 dnů

Máte dostatek klientů? Pokud ano, tak gratuluji! Nemusíte číst dál. Ovšem pokud ne, tak doporučuji věnovat dalších 120 vteřin mému textu. Cena je dle hodnoty, kterou uznáte. Minimálně je 1Kč maximálně je 1000.000 Kč Důležité je se trefit :-)))

19s3d1n5yvh-img-1599-1b-ws.jpg

Lidská baterie

Jak nabíjet lidskou baterii a jak ji nevybíjet? Interaktivní kurz na 1,5 až 2 hodiny. Díky funkčním technikám se každý z Vás naučí ovládat svou vlastní baterii... Vaše energie vzroste již při kurzu. Pokud ne, vrátím Vám vstupné.

8i67dvuwvmw-img-20170614-170202.jpg

Terapie včelou

Nebojte se, o žihadla nepůjde. Ledaže byste o ně hodně stáli. :-) Včelařka Hanka z nesoudimvas.cz vás provede fascinujícím včelím světem. Věděli jste třeba, že včelí láska probíhá ve výšce 15 až 40 metrů nad zemí?

9tr2x0jfrb6-vychod-slunce.jpg

Probuzení z jarní únavy

Motto: maluj, skákej, hýbej se, třes se, tvoř! Originální a jedinečné propojení bioenergetického cvičení a kreativních technik pro relaxaci, uvolnění, povzbuzení vlastní tvořivosti a rozproudění vnitřní síly.

47i44e3bf5n-facebook-reklama-2018-rychle-ziskove-a-prakticky-uvodni-foto.jpg

Facebook & Google & Instagram - Jak získat klienty a zvýšit zisk

To nejlepší, co jsme se naučili na Facebooku, Instagramu a Google My Business za uplynulých 8 let. Získejte s námi nové klienty, zvyšte Vaše zisky. Ověřené strategie a praktické ukázky včetně 286 online videí a 6 elektronických knih.

4d0cqwopm23-hodge-romantic.jpg

Jak zkoordinovat svatbu a na nic nezapomenout

Praktické rady, jak bezchybně zvládnout přípravy a na nic nezapomenout. Součástí kurzu je i správné sestavení časového harmonogramu svatebního dne. Je velmi důležité, aby si snoubenci svůj den "D" maximálně užili.

8mzthgf9svz-2013-07-09-19-12-16-1-1.jpg

Jak přežít porod se ctí

Prožíváte požehnané období. Gratuluji. Obdržely jste obrovský dar. Je před Vámi velký úkol: porodit a vychovat nový život.

6tt5k49obds-5eoxzsn8g4i-5-rychlosti.jpg

Pět rychlostí pro lepší produktivitu tebe i týmu

Jak mít v dnešní zrychlené době pracovní výsledky i dobré vztahy ve firmě a doma? 5 rychlostí vám pomůže najít klíč k produktivitě a vztahové inteligenci. Pomůže vám uvědomit si, kdy se hodí jaká rychlost fungování v práci i osobním životě.

2h5bw9642c8-kurz.jpg

Vyrob si dokonalý krém!

Ta radost, až se doma namažeš VLASTNÍM krémem a zjistíš, jak je dokonalej, ta je nepopsatelná!

5tq5yn4n9rz-child-355176-1920.jpg

Zdravé nohy po celý život

Nohy jsou naší základnou a ovlivňují celé naše tělo. Máte bolesti, ploché nohy nebo si nevíte rady při výběru obuvi pro sebe nebo své děti? Chcete cvičit svaly nohou? Interaktivní workshop, kde se dozvíte jak na to.

7c8glgzuz9i-business-deal.jpg

Jak se jedná s investorem

Jaký si to vyjednáš, takový to budeš mít. S investorem člověk nejedná každý den a je dobré vědět, na co se připravit. Co je to term sheet, kolik procent investorovi nabídnout, jak se bude rozhodovat atd.

9qym8ach6m7-naucmese-dane.jpg

Základy daní - prakticky a s dárkem

Kurz Základy daní vám pomůže se zorientovat v daňových předpisech a prohloubí dosavadní znalosti. Součásti kurzu je vyplnění daňových přiznání k jednotlivým daním dle reálných příkladů.

592pboafh7i-6b6werysa4f-img-1146-1.jpg

Vědomá stopa pohybu

Sebezkušenostní aktivní kurz propojující smysluplný pohyb na základě vybraných prvků tai-chi a jeho vědomá grafická výtvarná stopa s přesahy do kaligrafie.

5zjk0zquoyt-nastroje-marketingu.jpg

Nástroje online marketingu - prakticky

Školení prakticky demonstruje aktuální možnosti nástrojů online marketingu. Podíváme se jak data záskávat, efektivně zpracovat a promítnout je do praxe. Od klíčových slov až po chování návštěvníků webu.

7qwg1fk3ijg-fb-udalost-2.jpg

Unplugged: Odpojte se od technologií, připojte se k sobě

Praktický workshop odehrávající se v naprostém tichu kombinuje jednoduché manuální i meditační techniky, které nechají mysl a mozek plně zregenerovat. Workshop je ukončen meditativním živým klavírním koncertem.

7o4giwm3jbm-mastermind.jpg

Jak přesvědčivě prezentovat vaše podnikání ve 3 minutách

Představte si, že máte 3 minuty, aby váš potenciální klient nebo obchodní partner pochopil, proč spolupracovat zrovna s vámi. Noční můra? Naopak může to být skvělá příležitost, jen vědět, jak ji uchopit.

5iauwyo9pu5-vel1.jpg

Kraslice malované voskem

Vždycky obdivujete krásná vajíčka na velikonočních trzích a říkáte si, že to musí být strašně složité a pracné? Dokážu Vám, že to tak není! Stačí jen pár základních triků a správné náčiní ;-)

6rurxwmc5h1-ga-pokrocili.jpg

Google Analytics pro pokročilé

Google Analytics jsou výborným zdrojem infromací, ale mnoho informací v nich chybí. Na kurzu si ukážeme jak posunout detail získávaných informace na zcela jinou úroveň a detailně poznat návštěvníky i jejich chování.

8yi023qtpzv-naucmese-pic.jpg

Začněte s jógou

Posilte vlastní tělo i ducha pomocí jógy. Úvodní kurz, který vás s jógou seznámí a naučí vás pár základních technik pro šťastnější a radostnější bytí.

4mzb51pi141-1319985238.jpg

Výroba stříbrných šperků z ACS - zasazování větších kamenů

Zasazování větších kamenů do stříbrných šperků vyráběných z ACS (umělecká stříbrná hlína). Vyrobíte si stříbrný šperk podle vlastního návrhu a zasadíte do něj vhodný kámen, který dostanete v ceně kurzu.

69o58e61zc5-22449856-10212693479805945-5126974265743613971-n.jpg

Otevření hlasu č.2: Porozuměj svým hlasivkám

Potřebujete porozumět tomu, jak hlas funguje a chcete ho umět perfektně ovládat? Doražte na pokračování kurzu Otevření hlasu pro lepší mluvený projev a zpěv s číslem 2 - a rozšiřte své vědomí krční oblasti a projevu.

1a6u6blc7td-img-4324.jpg

Upleť si vlastní deku ze 100% Merino vlny

Naučte se jednoduše uplést deku ze 100% ovčí Merino vlny. Koupit deku v této velikosti stojí na internetu cca 9000,-, takže na tom ušetříte. Je to naprosto jednoduché a nemusíte mít s pletením žádné zkušenosti.

20y6h7z2g9c-ucetnictvi.jpg

Účetnictví pro mírně pokročilé

Kurz Účetnictví pro mírně pokročilé Vám pomůže prohloubit dosavadní základní znalosti účetnictví a naučí Vás provádět pokročilejší účetní operace, které jsou však nedílnou součásti každodenní praxe.

82tj9fx2x6m-leadership.jpg

Manažerský Slabikář

První dojem podruhé neuděláte! Kráčíte své první manažerské krůčky a rádi byste si ušetřili spoustu času intuitivním zkoušením nové role? Chcete budovat skvělý tým plný kompetentních a spokojených kolegů?

764wkcs0hsl-nms-blog.jpg

Jak na cestovatelský blog

Jak psát cestovatelský blog, který bude číst i někdo jiný než tvoje babička? Jak u toho vydržet? A jak si díky blogu přivydělat na další cesty, případně se dostat k práci snů? Naučím tě, jak dělat blog jako profesionál.

8a90bhco18g-fb-img-1519577351108.jpg

Vědomé cítění

Chcete vnímat lépe své pocity, chcete je využít ve svém životě jako zdroj vaší energie? Chcete budovat svět, kde pocity nejsou negativní ani pozitivní, kde pocity jsou jen zdroj energie, kterou směřujete vaše jednání?

9fen0ql0bbj-lose-weight-1968908-1920-1.jpg

Kurz hubnutí aneb jak opravdu zhubnout?

Vystupte ze začarovaného kruhu jménem hubnutí a umožněte si začít hubnout. Hubnutí je potřeba začít od začátku, tedy od hlavy. Vhodná změna jídelníčku, pak přijde automaticky úplně sama.

384umby5nb8-2cegtzngtqd-jjj.jpg

Hormonální jóga pro ženy

Hormonální jóga je promyšlená sestava jednoduchých cviků, která pomocí speciálních technik přirozeně vyrovnává hormonální hladiny v lidském organismu.

4juob93xq5a-8acz95cnko2-worklife-balance1.jpg

Jak získat životní rovnováhu

Srdečně tě zvu na oblíbený workshop Životní rovnováhy, kde se dozvíš spoustu cenných informací, uvědomíš si, kde se nachází tvá životní rovnováha a zjistíš, jak se k ní dostat.

194hietswha-1k1qpu7upmd-istock-178608173.jpg

Skvělá asistentka = základ úspěchu!

Za každým úspěšným manažerem stojí schopná asistentka. Co obnáší být skvělou asistentkou a jak s přehledem a úsměvem zvládat všechny zadané úkoly? Naučíte se na kurzu. Určeno pro ženy a muže!

1tbovqgky8i-27658121-10208703200056209-2864951434212537779-n.jpg

Umělcova Cesta - ukázková hodina

Aktivní a pravidelné setkávání v kruhu na Cestě za probuzením a ozdravěním vlastní tvořivosti v profesním a zejména v osobním životě. Záměrem Cesty je uvést vás do kontaktu se silou vaší vlastní kreativity.

7ef5ap804oy-k-21.jpg

LowCost Travel pro pokročilé aneb jak procestovat celý Svět za kačku

LowCost Travel pro pokročilé aneb jak procestovat celý Svět za kačku.

3wning8yjoz-language-family-tree-cropped.jpg

Jak se učí polygloti

Víte, jak se učí jazyky ti nejlepší?

4kx23rhto75-127.jpg

OSVČ - daně a daňová evidence

Kurz je určen pro OSVČ či lidé zvažující podnikání. Naučíte s zásadám daňové evidence, naučí Vás správně stanovit základ daně, vypočítat daň z příjmů, silniční daň nebo zdravotní a sociální pojištění.

51y72o0c1ks-ucetni.jpg

Základy účetnictví - prakticky

Kurz Základy účetnictví vám pomůže porozumět logice a principům účetnictví, naučí vás správně účtovat a využívat získané znalosti v každodenní praxi. Součásti kurzu je procvičování probrané látky na příkladech z praxe.

723mvlejipc-js112860452.jpg

KPR v teorii, ale hlavně v realitě

Víte co ty tři písmenka znamenají? A opravdu to umíte? V davu co běží kolem vás a strká do vás, protože je panika. Uprostřed dopravní kalamity nebo s vlezlou důchodkyní, co vás pořád opravuje?

38qjxmp4w6o-pro-emh.jpg

Už jste slyšeli o emoční a mentální hygieně?

Probereme metody emoční a mentální hygieny. Dozvíte se jak a čím se zklidnit, dostat se do hlubších mozkových vln, jak zpracovat a uvolnit myšlenky a emoce. Zjistíme, která metoda nebo kombinace metod funguje zrovna vám.

3r57h4m7wyi-koulovka11.jpg

designový úKLID - ochutnávka a sdílení

Co vše se děje, když si člověk uklidí? Budu sdílet praktické zkušenosti své i s klienty. Na setkání TO sami ochutnáte zábavnou formou, co se děje "za"... hmotou.

45e3m1v0fj3-agreement-2679506-960-720.jpg

9 kroků úspěšného vyjednávání

Jestli se ve vyjednávání často necháte převálcovat, nejde vám dospět k dohodě a nebo si prostě jen nevěříte, určitě přijďte.

4m281ckz92c-img-5577.jpg

Vstup do nekomfortní zóny

Všude se o tom mluví, každá kýčovitá fotka je tím otagovaná. O čem je ale výstup z komfortní zóny doopravdy? Zažij to na vlastní kůži a nauč se pracovat se svými strachy a sebejistotou i v náročných situacích.

5wt39rvqrzd-5m4jnjoreci-workshop-sebevedomi.jpg

Návrat ke zdravému sebevědomí

Zvyš si své sebevědomí během 3h workshopu na Andělu. Dozvíš se spoustu cenných informací, uvědomíš si důležité skutečnosti, získáš tipy, pochopíš princip koučinku a budeš rovnou odcházet s vyšším sebevědomím.

80toi6qtj1z-2017-10-20-9306.jpg

Hypnoterapie a práce s nevědomím

Představy lidí o hypnóze jsou staromódní a úzkostné. Pojďme to ovládnout. Přijďte si vyzkoušet jednoduchou práci s nevědomím. Pár technik a dobrá vodítka pro život ze sféry nevědomého, tranzového, psychického světa.

3etw4trflck-ayurveda-utensils.jpg

Ájurvédská indická masáž hlavy a Aromaterapie

Štepánka a Drahomíra Vás provedou úžasným propojením ájurvédské masáže a aromaterapie, společně se naučíme využití aromaolejů v praxi a ájurvédskou indickou masáž.

6bu1ls2svhj-168420-ovjkg1-917.jpg

Osobní produktivita a Time Management pro studenty

Čeká Vás psaní bakalářské či diplomové práce a nemůžete se donutit začít? Máte problémy skloubit školu, práci a volný čas? Pojďte s tím konečně něco udělat a převzít kontrolu nad svým časem.

7r12lo3yw8l-strategie-webu1.jpg

Strategie moderního webu

Kurz o strategii a funkcích moderních internetových stránek. Web – internetové stránky dřív bývaly jen jakousi „vitrínkou“ - uměly „tohle jsme, tohle děláme a tady je kontakt“. Víte o tom, že dnes mohou Vaše webové strán

6xdre5bvqxl-honza.jpeg

Výroba čokolády

Navštiv čokoládový svět v Chocolate Monkey! Během 90ti minutového kurzu sněz tolik čokolády, kolik chceš a při tom si vyrob své vlastní čokokousky!

58yhi58xleg-img-5173.jpg

Základy práce s digitální zrcadlovkou nebo chytrým kompaktem

„Ten foťák vůbec nefotí jak chci. Krám jeden drahej. To radši budu fotit mobilem.“ Máte úžasný stroj a nevíte přesně jak ho ovládat. Funkce Av/Tv/M? Krůček po krůčku odhalíme tajemství vašeho přístroje. Prakticky a od základu.

9x97noztn46-tuczno2012-cut.jpg

Pomalý bojovník? Není to blbost?

Stručný úvod do čínského umění Tai Chi Chuan. Kurz je určen pro ty, kteří někdy viděli pomalu pohybující se lidi cvičící divné sestavy pohybů “tajči” a chtěli by vědět, co je za tím.

« Předchozí 1 2 3 4 27 54 80 106 Další»

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.