Kurzy pro firmy omrkni kurzy, které je možné uspořádat u vás ve firmě

  • pro firmy
8198glawmaajqb5-ocisteni-skrze-ho-oponopono.jpg

Očištění skrze Ho'oponopono

Energetická očista skrze odpuštění

9t04r4oncg3-uvodka-pro-naucme-se.jpg

CorelDRAW pro začátečníky

V kurzu pochopíte rozdíl mezi vektorem, rastrem a písmem. Naučíte se jednotlivé typy vytvářet, upravovat a kombinovat. Dostanete praktické rady a tipy jak efektivně a poutavě vytvořit grafiku jakou potřebujete.

902idaip6pa-shutterstock-3211623.jpg

Základy práce s videokamerou 1. - Praktický kurz pro začátečníky

První část dvoudenního praktického kurzu pro všechny, kdo se chtějí naučit natáčet lepší videa. Jednotlivé části lze objednat samostatně v libovolném pořadí, pro získání komplexní výuky však doporučujeme objednat obě.

2x1d7q2n2avmb0v-d9946ee1-2d0f-4f14-b199-ff8d49caea97.jpeg

První pomoc - aneb jak zvládat akutní a život ohrožující stavy

Připravte se na situace, ve kterých může rozhodovat každá minuta. Jako profesionální zdravotnický záchranář nabízím praktické kurzy první pomoci, díky kterým dokážete správně a pohotově zareagovat ve stresových situacích

54qexbfl396vklc-nature-3106213-1920.jpg

Ovládněte strach a stres

Seminář prohlubuje znalosti a prakticky vede ke zvládání stresových situací a rozšiřuje tyto situace o zvládání na pracovišti, při cestování a v zátěžových situacích v mezilidských vztazích i sami se sebou.

912v41cjrsc9cd5-via-ferrata.jpg

Via Ferrata - zažij dobrodružství ve skalách

Láká vás dobrodružství ve skalách? Chcete se poprvé vydat na Via Ferraty a naučit se vše potřebné pro jejich zdolávání? Nebo chcete získat jistotu, protože vyrážíte na ferraty poprvé s rodinou či vlastními dětmi?

6a7den9714yvwgz-p1080701-kopie.jpg

Panenkování s Viviánou na liáně

Tento kurz Panenkování s Viviánou na liáně je určen pro ženy. Čeká Vás vzrušující proces plný emocí a sebepoznání. Čas, kde se potkáváme sami se sebou. Už během práce zahlédneme jak naše panenka ožívá!

4b5ffuw8xznt555-partnerska-masaz-online-kurz2.jpg

Masáž rukou

3 Hodinový masérský kurz pro veřejnost,kde se naučíte relaxační masáž rukou. Pod vedením zkušeného lektora Jana Šela – maséra české reprezentace v cyklistice, proniknete do tajemství masáží.

5rv19i6clniqcee-business-idea.jpg

Prosaďte své nápady s lehkostí a úspěšně

Dozvíte se, jak mozek druhých vnímá a zpracovává naše nápady, proč tomu tak je, a jak s tím při jejich prosazení správně pracovat.

68c6okofwhm5dft-person-3062271-480.jpg

Neúspěch jako součást života

V současné společnosti, extrémně orientované na úspěch je neúspěch brán jako něco, co se nenosí a máme tendenci ho vytěsňovat. Jak se uvolnit v nepohodlí a jak pracovat se životními zkušenostmi..

4fbon52k4nqqwdg-wp-head.jpg

Wordpress - optimalizace, správa, práce s webem

Kurz pro zefektivnění workflow s weby na systému Wordpress. Kompletní optimalizace, zrychlení webu a jeho načítání, výběr hostingu atp. - vše co potřebujete pro opravdu kvalitní web a jeho provoz.

63pafqihg6ieywp-jak-mit-mobil-pod-kontrolou-1.jpg

Jak mít správně nastavený mobil?

Přemýšlíte jak si nastavit mobil, abyste se dokázali soustředit, byli spokojenější, vyspalejší a používali ho efektivně k prospěchu? Pojďte na praktický kurz bez zbytečných omáček a s konkrétním nastavením.

4gs5h5nf29u9478-hallux-online.jpg

Hallux valgus a přidružené potíže (online)

Pokud vás trápí vbočený palec tak nyní máte jedinečnou možnost pomocí osvědčeného konceptu s tím něco udělat. Díky online přenosu můžete cvičit přímo z pohodlí vašeho domova. Naučíte se základní principy funkce nohou.

1o5xur8otm2kjru-mindful-games.jpg

Mindful games: Všímavé hraní v parku

Pojďme si všímavě, vesele a spontánně hrát! Zapomeneme na všechny předsudky a společenské stereotypy. Dovolíme si na okamžik ztratit kontrolu nad situací a znovu v sobě probudíme dětskou radost ze hry.

5gwfo1p6m7a6jjc-od-vzdoru-k.jpg

Od vzdoru či nezájmu k porozumění ve vztahu ( dvoudenní kurz nenásilné komunikace)

Zažíváte okamžiky, kdy vás dítě nebo druhý člověk zcela vyvede z rovnováhy tak, že nevíte, jak reagovat? Upozaďujete někdy sami sebe? Zažíváte okamžiky bezmoci či zoufalství ve vztahu a nevíte jak?

3oqitf0xnkgsz3e-podstata-naucme-se.jpg

Podstata energie peněz

Peníze pro šťastný a vyrovnaný život nikoliv život pro peníze. Zážitkový seminář, kde se dozvíte, jak přistupovat k penězům jinak a získat tak více hojnosti a souladu s tím, co v životě děláme.

79x7va09tas5iif-eating-601581-1920.jpg

Lunch&Learn: obědová angličtina

Pohodová lekce anglické konverzace přes oběd u Vás v officu :)

5fe1bvauf2kda3s-ja-spokojena-zena.jpg

Já, spokojená žena – meditační seminář

Ženská a mužská role jsou v současném světě pěkně zamotané. Nepřísluší mi říkat, co je správně a co ne. Pro každou z nás má ty nejlepší odpovědi naše intuice. Zeptáme se jí a uděláme změny v mysli. Zameditujeme spolu.

2byltsxuya6nwpa-figma-cover.jpg

Figma: Grafika jednoduše

Nauč se připravit jednodušší grafiku svépomocí a zdarma: Najít a ořezat fotku na blog, připravit post na Instagram, oživit prezentaci ilustrací nebo ikonkami...

1q5tn87c7eyzwtg-dsc-8442-1.jpg

Poznejme se s koněm: Strach, nejistota a vnitřní kritik

Koně nabízí skvělou příležitost k sebepoznání - díky svým instinktům naprosto přirozeně odhadnou naše postoje a pomohou nám je zvědomit. Během tohoto semináře se zaměříme na Strach, nejistotu a vnitřního kritika.

4y97eb9gt5s13mn-dirk-van-wolferen-tpxnuebsy28-unsplash.jpg

Pracuje vaše hlava pro vás II. aneb Jak funguje váš mudrc

Chcete se naučit vědomě řídit, co si vaše hlava myslí? Chcete vést s vaším druhým já ve své hlavě smysluplné rozhovory? Seznámíte se se svým vnitřní mudrcem a začnete chodit do posilovny.

2d8iri4jntlxvfm-dsc-4288.jpg

HR Marketing: 3. část: Strategie

HR Marketing skvěle funguje, pokud ho používáme strategicky a vytvoříme mu roční plán. Jeho výsledky mohou být dobře měřitelné a mohou ovlivnit zároveň úspěch značky zaměstnavatele i značky obchodní.

8z4nl4skufrdxc7-dsc-4288.jpg

HR Marketing: 2. část: Kariérní stránky a sociální sítě

Podíváme se spolu na správné používání sociálních sítí a jak vytvořit nebo omladit kariérní stránky, aby dobře fungovaly pro potřeby značky zaměstnavatele.

3tovntapqam05k9-img-5953.jpg

Tajemství nejlepších speakerů

Jak se zbavit trémy z veřejného vystupování, okouzlit publikum a nechat vaše myšlenky vyniknout

3nedsnsnwphhl6i-excel-pf.jpg

Excel webinář - Podmíněné výpočty KDYŽ, A, NEBO, COUNTIF, SUMIF

Naučíte se plně využívat funkce pracující s podmínkami KDYŽ, A, NEBO, COUNTIF, SUMIF a nastavte si tabulky tak, aby automaticky reagovaly na změny.

7cic74fb6mp72bw-spritz-a-birra.jpg

Italština pro zapomínající

Už vám to začíná vypadávat z paměti? Mluvili byste, ale nemáte s kým? Dlouho jste se nikomu nepředstavovali? Nevíte, jak vést konverzaci?

7y75yva4h44l89p-excel-kt.jpg

Excel webinář - Kontingenční tabulky prakticky

Tento webinář představí základy vytvoření kontingenční tabulky v Excelu, přes seskupování a filtry, až po výpočty. Seznámíte se s většinou možností tohoto mocného souhrnného nástroje Excelu.

5x5lrtrf51own2g-dsc-4288.jpg

HR Marketing: 1. část: Značka zaměstnavatele

K HR Marketingu se nám vždy vyplatilo přistupovat strategicky a konzistentně. Za základní kámen pro budování značky zaměstnavatele považujeme VHSku (Vize-Hodnoty-Strategie).

8pe7h5iznvink7l-dsc-4288.jpg

Online kurz HR MARKETING (všechny 3 díly)

K uvěřitelné a silné značce zaměstnavatele vede dlouhodobá a systematická práce. HR Marketing není jen nástroj k hašení momentálních problémů náboru. HR Marketing skvěle funguje, pokud ho používáme strategicky.

5zt7i5f32tb0cmr-pytlik-kocky.jpg

Nebojte se šicího stroje - praktický webinář

Je pro vás šicí stroj stále krajina neprobádaná nebo dokonce obávaná? To se může snadno změnit! Na webináři si vysvětlíme, jak to funguje, a prakticky vyzkoušíme jednoduché šití. Ovládat stroj už bude hračka.

7221am0knp5d27m-stres-hackni-si-mozek.jpg

Hackni si mozek 1: zbav se stresu a strachu

Živě online pro vás budu vysílat zdarma polovinu svého oblíbeného offline kurzu Hackni si mozek. Odejdete s tipy, jak na stres a strach. Těšit se můžete na min. 7 brain hacků.

6ubxts6m9vgbxsr-lion-3677582-1920.jpg

VÍŠ, KDO JSI aneb Kdo ti píše scénář života?

Jak zachovat vlastní Identitu v současném vlivu okolního prostředí? Tento workshop slouží k uvědomění, jak se v dnešní době správně rozhodovat. Probereme téma Identita a jak souvisí s Rolemi, které žijeme, a Prostředím,

1xv57n4vx4gfgnd-digital-detox-from-electronics-phone-1068x713.jpg

Jak na digitální detox - poražte digitální demenci

Proč si v dnešní době dár pár dní bez mobilu a PC? Jak přístroje ovlivňují naše děti? Jak dlouho trvá, než se tělo a psychika zregeneruje? Proč se pro detox rozhodnout - vyhlásit to - a vydržet. Čekají Tě praktické tipy.

8f2yde19bwmi521-jak-se-soustredit-na-priority.jpg

Sebedisciplína

Hodně změn, karanténa, pracovní povinnosti, šéf chce, aby byla produktivita na home office stejná, jako v kanceláři, do toho se chceš věnovat koníčkům nebo rodině a neustále tě láká YouTube a Netflix…

8tt5hjgen60eo75-lucidni-sneni-barevny.jpg

Lucidní snění

V kurzu se budeme učit dechové techniky pro lepší spánek, meditaci zaměřou ven i dovnitř, založíme si snový deník, budeme pracovat se záměrem i stínem, zkouškami reality, lepší bdělostí i spánkovými cykly.

13c7fv60f87szlv-img-20200216-160639.jpg

Jak si naladit své zdraví

Účastníci kurzu dostanou informace o tom, jakým způsobem ovlivňují vibrace Vesmíru zdraví člověka, proč dochází k disharmonii a onemocněním, jak se správně naladit, aby se lidský organizmus jako celek zharmonizoval.

4moklxofgb2vdtr-powerbi-970x399.jpg

Základy Power BI

Co je to Power BI a jak ho efektivně zvládnout, aniž bychom museli procházet stovky stran materiálů nebo prozkoumávat hodiny instruktážních videí na internetu.

2db73fa1feqh801-dsc-0206.jpg

Jak efektivně kormidlovat projekty s Freelem

Jak být v práci co nejefektivnější? Jak zredukovat e-mailová vlákna? Jak mít informace a soubory na jednom místě? Zkrátka vám ukážu, jak mít o všem přehled díky Freelu - české aplikaci na týmovou komunikaci.

2iboq4jsn7hcvhj-moon5.jpg

Krizí za novou vizí

Doba je rychlá, přináší nové a nové požadavky a výzvy, se kterými se člověk musí vyrovnat. V tuto chvíli mnoho lidí začíná cítit naléhavost ke změně. Jak tyto záchvěvy nenechat protéct mezi prsty?

5jqucungn0xg2vd-ralf-skirr-hvmiqzbwuiy-unsplash.jpg

Pracuje vaše hlava pro vás I. aneb Znáte svá omezení?

Jak často mluvíte sami se sebou? Jsou vaše diskuze se sebou samotným více podporující nebo sami sebe i druhé kritizujete a zaměřujete se na to, co nefunguje?

8f0j7ilg6ze3dm9-jak-uspesne-podnikat-v-masazich.jpg

Jak úspěšně podnikat v masážích

Přemýšlíte o práci maséra nebo masérky? A nebo o dalším příjemném přivydělku? Chcete práci, která by vás bavila a zároveň pomáhala ostatním? Úžasný 3 hodinový workshop od profíka vám pomůže ušetřit roky hledání a tápání.

2smbc25h3ruwlr1-bankovani.jpeg

Baňkování

V 3 hodinovém kurzu se naučíte základům baňkování a především praktické aplikace baněk. Baňkování využívá působení podltaku přikládáních silikonových baňěk na pokožku a tím dochází k extrémnímu uvolnění ztuhlých svalů.

7y1di10mroi8ot4-62229870-2636837386602821-2517532189067837440-n.jpg

Dech s Liborem

Dech je klíčem ke všemu v životě.

7lk4xdmvhmjkd7z-jak-na-akvizicni-telefonovani-min.jpg

Jak na akviziční telefonování

Nauč se jak vystoupit z řady a zaujmout po telefonu. Je to hodně i o "hlavě" - vyzkoušej si, jak se na akviziční volání dobře naladit. Osvoj si řadu praxí ověřených, funkčních technik a uprav si je sobě na míru.

2zg65ggj2o9skdq-bridge-ci-naucmese.jpg

Začínáme s Konfigurační databází

Proč a jak začít s Konfigurační databází? Cílem kurzu je seznámit účastníky s hlavními otázkami řešenými při zavádění konfigurační databáze. - Výchozí stav, základní kroky, výzvy, návaznosti na další procesy

6evv05j01tyfwn5-kopie-souboru-dsc-0757-u.jpg

Nemáš nápad? Naučíme tě, kde ho najít a co s ním!

“Chci začít podnikat, ale nemám nápad,” tohle slyším dennodenně. Proto jsem se rozhodl to změnit. V kurzu získáte nástroje, jak na nápad přijít a co s ním následně dělat. Začněte prvním nápadem a vykročte k podnikání.

9o03uwx2cibh6jv-solo.jpg

Posilovna psychické odolnosti

Chcete posílit vaši schopnost "rychle se oklepat", čelit a uspět tváří v tvář problémům či nejistotě, zaregistrujte se.

3u3std3nwebmzs1-flower-of-life-2533119.jpg

Brainstorming nad životem

Kdo jste? Kde jste? Proč tady jste? Tento workshop otevírám jako pravidelné sezení nad Životem z pohledu duchovních, vesmírných a přírodních zákonů.

3dlkbzv77a00hht-20190404-082520.jpg

Cvičení pro lepší imunitu

Věnuj 20 minut zlepšení své imunity! Procvič s námi dechová cvičení, která tě uklidní a dají ti nejlepší základ pro lepší fungování v nových podmínkách.

6mfi5bsdch0r0pl-dscf9212.jpg

Jak připravit zážitkový webinář

Sedíte doma a stýská se vám po lektorování? Říkáte si, hergot, co kdybych taky udělal ten webinář? Řešíte však jestli to technicky vůbec zvládnete? A jak to celé uchopit, aby to nebyla podivná zkušenost pro všechny zúčastněné?

77huytct786kuok-mg-6725.jpg

Komiks mýho života

Už Vás napadlo vyprávět svůj život komiksem? Spějeme k jednoduchosti. A občas je skvělé některé vzpomínky pustit po vodě a čerpat z těch okamžiků, které nás drží v síle. Víkendové tvoření Vás zaručeně uvolní a pobaví.

1y7ct1oysvdyu84-img-5221.jpg

Jak tu být pro druhé?

Obrací se na Vás někdo se svými potížemi? Mnoho z nás neví, jak v takových situacích reagovat a proto je tu tento kurz, který Vás naučí základy zdravé komunikace s druhými, nezaleknete se emocí a budete vědět co říct!

896d8qow9hl6o3x-poznejme-se-s-konem.jpg

Poznejme se s koněm: Osobní hranice, sebevědomí a sebehodnota

Koně nabízí skvělou příležitost k sebepoznání - díky svým instinktům naprosto přirozeně odhadnou naše silná i slabá místa a pomohou nám je zvědomit. V tomto kurzu se zaměříme na Osobní hranice, sebevědomí, sebedůvěru.

2t0qqzj1yk3um11-mrakodrapy-v-praze-2018.jpg

Nábor a prodej investičních nemovitostí - ONLINE a OFFLINE od A do Žet

Plánujete nebo obchodujete s investičními nemovitostmi? Získejte praktické know-how, jak získávat nemovitosti a investory online a offline. Na tomto workshopu se dozvíte potřebné informace, které můžete hned použít.

50i8ie4nl2lbfth-kreativec.jpg

Kreativec

Budete tančit, malovat, pracovat s hlasem i písmem… budete tvořit a u toho se bavit, poznávat se, rozvíjet, posouvat, budete svobodnější ve svém rozhodování, ujasníte si své priority, zaměříme se na vaše životní poslání

6kko6su416i2a0x-2015-12-07-11-38-08.jpg

Španělština do Peru (on-line)

Kurz (nejen) základů peruánské španělštiny a reálií pro všechny, koho zajímá Peru, ať už tam chce cestovat,studovat, pracovat nebo žít.

2rgegq066jh9skj-2743.jpg

Buďte hvězdou kanceláře

Pokud se chcete přestat topit v business dresscodech a zbavit se šéfova nevraživého pohledu, myslím, že byste měla kliknout.

5l7yp4xit5ndi00-rozlety-atlas-mraku-cover-fotka-cb.jpg

Hledání přítomnosti (série otevřených lekcí improvizace)

Rozlety: Hledání přítomnosti je série otevřených lekcí, ke kterým se můžete přidat kdykoli (na celou sérii nebo jen na několik lekcí). Série je vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé.

8lxwl7qd87i11uq-1596.jpg

Najděte svůj osobitý styl (a už ho neztraťte)

Konec zoufání si u nacpané skříně! Prozradím vám, jak si vytvořit efektivní šatník, objevit kousky, které si vaši lásku konečně zaslouží a najít styl, v němž to budete opravdu vy! Nevěříte? Věřte!

2zossd17aku6m7v-naucmese-streaming.jpg

Webináře, streaming videa online, videokonference - začněte ještě dnes (možno i on-line)

Vysílejte online video na internet. Streaming na Youtube, Facebook. Webinář pro více účastníků. Video konference s více účastníky. Jednoduchý set-up na mobilu nebo profi varianta s velkou kamerou.

9nxj5vujrmo4cup-bab4bffd-6304-43bb-b4be-129ba64ea41a.jpeg

Vymáčkni ze svých fotek maximum! (s mobilní appkou Lightroom)

Chceš své znalosti focení a úpravy na mobilu posunout na vyšší level, použít k tomu ten nejefektivnější nástroj a neutrácet přitom za drahé vybavení a editorské programy? Pojď si to vyzkoušet na vlastní kůži s aplikací Lightroom!

4lf8o78h47g0bzh-kraslice2.jpg

Drátované kraslice

Naučíte se základy drátování, které můžete využít nejen při drátování kraslic, ale také odrátování kamínků, hrnečků a jiných dekoračních předmětů.

4iq5qob9obaejk3-img-8582.jpg

Umění dřevěné lžíce

Znáte ten pocit, když si něco sami vyrobíte? A když to navíc není výzdoba do vitrínky, ale věc ke každodennímu použití? Na tomto workshopu si vyrobíte lžíci vlastníma rukama a každé jídlo vám tak zvedne náladu.

4ryf121zaokdqtn-img-6511.jpg

ZLEPŠETE své VZTAHY - Komunikujte bez konfliktů!

Chcete se lépe domluvit s partnerem, dětmi či v práci? Komunikovat s respektem k sobě i druhým? Naučit se aktivně naslouchat, vnímat své pocity a potřeby a umět je srozumitelně a jasně vyjádřit? Poznejte, co se skrývá za slovy :-)

9tl8p5jzv55oz19-20200309-164620.jpg

Přátelství se stromy

Naučíme se poznávat stromy a keře, jejich nároky a potřeby, včetně toho, jak pusobi na nás a své okolí.

3hgc9algop8h54h-snimek-obrazovky-2020-03-14-v-18-57-53.jpg

Webinář - Facebook Pixel - Jak ho zahřívají profíci

Naučte se ovládnout nástroj, který je nejdůležitějším prvkem pro úspěch v konkurenčním prostředí Facebook Marketingu. Ovládněte pixel, a nechte svou konkurenci daleko za sebou.

1ymd3540akj8igz-email-marketing-cpc.jpg

Leadhub - Automatizujte svůj Emailing

Email marketing je zdaleka nejlevnější marketingový kanál vůbec. Naučte se jej automatizovat a vytvořte stroj na konverze, který bude pracovat za Vás.

1g8nb6seltryqco-dsc-0508.jpg

Brašnářství: Výroba obalu na vlastní zápisník/blok

Vyrob si obal na svůj oblíbený zápisník, diář, notes, midori notesy či cokoliv jiného, co používáš na poznámky a nápady.

9jq4iaj93fwligu-p1360511.jpg

Storage boxy z odpadu: Workshop „Dej odpadu smysl!“

Zajímáš se o udržitelnost? Napadlo tě, že můžeme odpad změnit v surovinu a snížit tak dopad na životní prostředí? Zavítej na workshop „Dej odpadu smysl!“ a vyzkoušej si upcyklovat odpad.

223gjxj3qlr1uaq-slunce.jpg

Magie vlastní fantazie

Pomocí příběhů kdysi dávno lidé dokázali vyřešit své životné trable, naučíme se opět vyprávět svůj příběh...

6xup3ojb0h5joch-jak-premyslet-o-videu.jpg

Chceme natočit video!

Jsi markeťák nebo máš nějakou firmu/projekt a chceš používat ve svých kampaních videa? Tak právě pro tebe je tenhle kurz, dozvíš se tu, jak přemýšlet o videu - od nápadu, nacenění, zadání až po využití.

7hlrjiohbm3xzm9-e-shop-text.jpg

E-shop z 0 na 1 000 000. Jak se to dělá?

Máte e-shop, u kterého byste si představovali lepší výsledky? Nebo o založení e-shopu uvažujete a potřebujete zkušenosti někoho, kdo má za sebou úspěchy a neúspěchy? Tento online kurz je přesně pro Vás

2hjobkxtyqha436-sixpack2.jpg

Tradiční zdobení kraslic voskem

Jarní workshop, kde si osvojíte tradiční techniku malování kraslic voskem. Kromě toho si můžete v ceně nazdobit jarní věneček na dveře, které jsem pro hosty workshopu vlastnoručně umotala z růných druhů proutí.

9qjv8dgygyyqlan-67746852-545414112663264-2755102807487938560-n.jpg

Skupinová meditace: ponoř se hlouběji s pomocí skupiny

Přijďte se napojit na náš zdroj ve skupině – prožitek může být hlubší a příjemnější. Zváni jsou meditující Védskou technikou, jakoukoli jinou nebo i žádnou. Pokud ještě žádnou techniku nemáš, rád tě provedu.

4cdurmrfs0uhznm-8v6ls7xwccletq6-fb-img-1582625211499.jpg

Cíle a priority - intuitivní workshop

Cílem setkání je ztišení a zaměření se na sebe, urovnání si vnitřních priorit a stanovení si jasného cíle pro nadcházející období. díky tomuto velkému zahlcení, neumí vytřídit, zpracovat a tím využít jejich plný potenciá

8dj50wsy66344wk-4ry75213pdsxgct-tulipany.jpg

Papírové květiny

Naučte se pracovat s papírem a tvořit z něj krásné papírové květiny. Jistě Vám prozáří domácnost nebo udělají radost někomu jinému. Těším se na Vás.

88mdlb8neixy2cl-81784417-172379880791213-1165466794840817664-o.jpg

Tancujeme Groove Dance

Groove dance je úžasný taneční zážitek. Je to skvělá zkušenost, která dělá tanec přístupným každému. Podporuje kreativitu, autenicitu a tvoří unikátní taneční styl pro celou skupinu. Harmonizuje a léčí mysl, tělo, duši.

60rzwiapzfu9w8l-hand-man-suit-photography-finger-giving-1187331-pxhere-com.jpg

Jak číst emoce druhých a působit na lidi díky neverbální komunikaci

Díky neverbální komunikaci se v jakékoli interakci s lidmi otevírá úplně nový svět. Pojď se naučit, jak ji číst a využít ve svůj prospěch.

57a8yg3bs6ngvc0-kreativnimalba.jpg

Kreativní malování s Lunou

Kurz je zaměřen na širokou veřejnost a firmy. Je vhodný jako relaxační technika a podporuje rozvoj kreativity. Pomáhá uvolnit napětí, relaxovat.

4rsaxz6gu5wo3zv-amaro-drom-bez-napisu.jpg

Kaj džas, more? (Minikurz romštiny)

Jekh, duj, trin - začínáme! Anglicky, německy, francouzky, rusky... to dnes umí kdekdo. Ale romsky? Co takhle vyzkoušet malou ochutnávku exotického, novoindického jazyka? Ta kaj džas, more? Džav te sikhľol romanes!

6iht52pxyh3ot35-f543e586-02bd-4e2e-90ac-e1e49425bbe9.jpeg

Celodenní dílna kresby voskem

Darujte (si) kreativní zážitek s přijďte si vytvořit autorskou látku! Batik je zajímavá a kreativní technika, její jedinečnost je, v těžko napodobitelném, prolínání barev!

31fiz19z1ir3b5t-4j4cfr4129pzcds-k1.jpeg

Na kafe italsky

Konverzace a opakování pro mírně, středně a více pokročilé. Je dobré si udržovat živý kontakt s jazykem a odvážit se mluvit. Pokud nemáte moc příležitostí, přijďte na kafe. Šálek kávy v ceně :-)

9a81jjuxjhfd461-bila-valec-ruzova.jpg

Jak upravit prostor pro snížení zátěže, lepší výkon či odpočinek

Víte, jak velký vliv má prostředí na Vaše fungování? Umíte si upravit prostor pro práci, odpočinek i pro relax? Divíte se, proč se Vy nebo Vaše děti nemohou dobře soustředit, aby dokončily úkoly? Přijďte!

4i3y8v5s2opmofj-woman-2197947-640.jpg

Kurz usínání

Trápí vás potíže s usínáním? Dlouho se večer převalujete a tolik vytoužený spánek nepřichází? Opakovaně se v noci budíte a nemůžete znovu zabrat? Na kurzu se naučíte praktické cviky a techniky, které vám pomohou odplavit

5x6fh7srr7r2yjk-79769733-726764367830916-8245449584608804864-n.jpg

Probuď mozek - pozornost

Ztrácíte pozornost? Jste roztěkaní? Je Váš mozek v útlumu? Připravia jsme pro Vás tématické workshopy na posílení pozornosti Dozvíte se jak funguje náš mozek a jak pozornost posílit.

76sqfv3ds92pwaa-2rw91mdsstcj0rg-copy-of-valentyn-naucmese-vne-3.jpg

Parfémy pro nevěsty

Že jste nad vůní pro nevěstu nepřemýšleli? Kdy jindy má ovšem žena vonět jako víla, anděl, jako bohyně než v den překročení prahu, v den, kdy se stane Ženou jednoho muže? Přijďte se nehorázně kochat, snít, hledat a najít svou duši nevěsty ve vůni.

2mibkspgkagz6b1-3fp05cmh96ggzz5-sezeni.jpg

Sedni si pořádně

Sedíš, sedím, sedíme... v práci celý den. Někdy už je toho sezení trochu moc a bolí nás záda, tuhne nám krk a už ani nevíme, jak si na své židli sednout. Přijď si sed užít a zjistit, jak na něj.

9wbmj84u94kegwt-img-3864.jpg

Obal na notebook nebo knihu z pratelného papíru

Pojďte si vytvořit obal na notebook z pratelného papíru.

1socg4gqgguligo-8zss56o1c0dvkmv-img-3584.jpeg

Komerční interiérová fotografie

Komerční interiérová fotografie je na pomezí umělecké a technické a tak je k ní potřeba i přistupovat. Fotografie musí co nejlépe vystihnout celkový prostor a zároveň nesmí být nudná. To a mnohem více bude součástí kurzu

78393m12e4ps2rk-najdi-se-v-zrcadle-vztahu.jpg

Najdi se v zrcadle vztahů – meditační seminář

Vztahy. Naše zrcadla. Když k sobě budeme upřímní, ve vztazích se o sobě mnohé dozvíme. Protože sami na sebe nevidíme. My se posuneme a k partnerům přestaneme mít výhrady. Řekneme si jak. Zameditujeme spolu.

9uv1hshx0sqibkj-img-3477.jpg

Víkendová škola přírodní kosmetiky

Naučíš se vyrábět přírodní kosmetiku od hlavy k patě, odneseš si 16 voňavých výrobků a spoustu receptů a tipů.

3x7olu7u0cbm0gp-48390483-971197353267758-2935727665711153152-n.jpg

Propojování levé a pravé mozkové hemisféry

Chcete se cítit aktivnější? Vědět víc o fungování mozku? Přijďte na jednodenní kurz o fungování mozkových center s cviky na aktivizaci pravé a levé mozkové hemisféry. Prakticky, zábavně, užitečně!

6n7b0pdhec8f2bk-81622434-2190509007923367-7722295926273867776-n.jpg

Probuď mozek - paměť

Zapomínáte? Chodíte sem a tam a říkáte si, co jste to vlastně chtěli? Je Váš mozek v útlumu? Připravia jsme pro Vás tématický workshop na posílení paměti - žádné paměťové triky! Aktivujeme mozek od základu!

7w4hkeha212q66p-shutterstock-197932532.jpg

Jak si nastavit hranice

Naučte se rozpoznat, stanovit a bránit vaše osobní hranice vůči svým nejbližším i v pracovních vztazích. Na prožitkovém workshopu se zkušeným terapeutem zjistíte, jak na to.

3ng84n8q86x698z-anglicitnanadovolenou.jpg

Angličtina na dovolenou

Plánujete vyrazit do zahraničí a rádi byste procvičili svoji cestovní angličtinu? Během kurzu projdeme nejčastější situace, při kterých se na svých cestách potřebujeme domluvit anglicky a nacvičíme si základní fráze.

14bh35rlslou8xr-80456741-795050414242164-8638802772843560960-n.jpg

Ploché nohy

Naše chodidla nás spojují se zemí a nosí nás den co den po celý život. Jaký k nim ale máme vztah? Vnímáme je? Pečujeme o ně?

7svww0fd5obb5hb-5ea097a6-f128-4b38-89cb-82e16bd3bd41.jpeg

Workshop - ovládni úkoly v THINGS

Kolik knih o produktivitě a aplikací na úkoly jsi už zahodil do kouta? Uričtě ne tolik jako já. Asi se nechceš prokousávat polovičatými radami další roky. Pojď rovnou ovládnout tu nejlepší aplikaci na trhu: THINGS - a mít v prioritách konečně JASNO

67ai280wo8w16n2-p1080701-kopie-kopie.jpg

Panenkopanáčkování s Viviánou na liáně

Panenkopanáčkování s Viviánou na liáně Je velmi originální workshop pro kluky i holky! Pro děti od 7 let, pro ženy i odvážné muže:)Může to být klidné i divoké, relaxační i terapeutické!Ušijeme panenky našich snů!

« Předchozí 1 2 3 4 48 94 141 187 Další»

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?