Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
58zvcndc64kc48j-storytelling-naucmese.jpg

STORYTELLING: Jak druhé získat a přesvědčit příběhem?

Náš mozek je nastavený, aby rozuměl světu pomocí příběhů. Kdo dokáže zpřehlednit svět pro ostatní pomocí příběhů má výhodu. Vyprávějte příběh tak, abyste ostatním okamžitě dali najevo, kdo jste a získali si je.

Praha
7w4hkeha212q66p-shutterstock-197932532.jpg

Jak si nastavit hranice

Naučte se rozpoznat, stanovit a bránit vaše osobní hranice vůči svým nejbližším i v pracovních vztazích. Na prožitkovém workshopu se zkušeným terapeutem zjistíte, jak na to.

Praha
8l78vkla148uc6p-naucmese-foto1.jpg

Celodenní mindfulness otužovací workshop (Praha - západ)

Workshop je zaměřen na to, jak do svého života přinést způsoby zkvalitnění prožívání svého života pomocí mindfulness (všímavosti), dechových technik a otužování. Kapacita omezena na 8 účastníků.

Štěchovice
2um2l80i0viy7pd-dsc-9202-1.jpg

Poznejme se s koněm: Osobní hranice, sebevědomí a sebehodnota

Koně nabízí skvělou příležitost k sebepoznání - díky svým instinktům naprosto přirozeně odhadnou naše silná i slabá místa a pomohou nám je zvědomit. V tomto kurzu se zaměříme na Osobní hranice, sebevědomí, sebedůvěru.

Benešov
5ml27qgqelipdsa-dulezitost-sebelasky-11.jpg

Koučovací procházka

Rádi trávite čas v přírodě? Rádi přemýšlíte nad důležitými a zajímavými věcmi? Rádi se o nich bavíte a sdílíte s ostatními? Pokud je Vaše odpověď na alespoň 2 z těchto otázek ano, tato procházka je právě pro Vás!

Brno
8uwehdnpaclrl4d-snimek-obrazovky-2020-01-22-v-16-31-16.jpg

Kurz remarketingu v Ads a Sklik

Běží vám ale remarketing na 100%? Využíváte remarketing naplno? Přijďte na školení remarketingu! Dostanete hodně know-how, ukázky jak remarketing nastavovat a čeho se naopak vyvarovat. Příděl inspirace pro vaše kampan!

Praha
7vrg547fanriskz-0f055e92-ef24-46dd-8eac-f3672a078c95.jpeg Kurz je zdarma

Foť a edituj iPhonem pro nadupaný instagram

Chceš dodat šťávu svému Instagramu, máš iPhone a chceš využít jeho plný potenciál k focení a úpravě fotek? S trochou skillu to zvládneš i ty, pojď se o tom se mnou přesvědčit!

Brno
46uehx0oscp4im2-c5160f65-6c14-4e64-a691-47522cfeabdc.jpg

Azbuka za 2 hodiny

Chtěl by ses naučit rusky ale děsí tě ruské písmo? Nevíš, jak začít kamarádit s azbukou? Pomůžu tě s tím! A za neuvěřitelné 2 hodiny budeš schopný čist a psát rusky.

Praha
2j0ok70gizdfuvf-typy-zdalky.jpg

Den bez stresu

Jednodenní seminář v přírodě. Cílem semináře je odplavení nahromaděného stresu a postupné přeladění se do vnitřního ticha a klidu. Vyzkoušíme si bioenergetické cvičení, meditace theravádového budhismu a další techniky.

Kralice nad Oslavou
785gziz6i1oplso-dulezitost-sebelasky-10.jpg

Zastav se

Žití v přítomném okamžiku. Tady a teď. Mindfulness, neboli česky všímavost, slovo v současnosti tak často zmiňované. Víte, o čem vlastně je? Proč a jak to funguje? Přijďte si sami vyzkoušet na workshop!

Brno
2gi4qovglgz2h1p-01.jpg

Naučme se na snowboardu

Jsi úplný začátečník a chceš se naučit na snowboardu? Už jezdíš, ale stále to není ono? Chtěl by ses posunout někam dál? Tak právě pro tebe je určený kurz. Chtěl bych vás naučit jak správně, zábavně a bezpečně jezdit.

Špindlerův Mlýn
59aylfsgq32yqs5-kolaz3-1.jpg

Roubování

Máte na zahradě starou jabloň, která plodí úžasná jablka? Přemýšlíte o roubování? Však než říznete, chce to trochu teorie a trochu praxe. Vyzkoušíte si v teple a v klidu naroubovat vlastní stromky rybízu a angreštu...a večer koncert kapely Lakuna!

Mnichovo Hradiště
4lwq0wyf8onfw2t-nk-1dy.jpg

Co ŘEKNEŠ, ZMĚNÍ tvůj SVĚT

Chcete předcházet nedorozuměním? Ustát konflikt se šéfem? Asertivně a srozumitelně komunikovat, co potřebujete? Přijďte ochutnat koncept nenásilné komunikace.

Praha
5fnnu5kpl1kcu83-img-4351.jpg

Vision board jako odraz naší vnitřní krajiny

Tady a teď. Vize pro rok 2020. Speciální čas pro tebe.

Praha
5b8mfn0lgwa2bf5-martintesarek-web.jpg

Osobní produktivita a efektivita práce

Školení OSOBNÍ PRODUKTIVITA A EFEKTIVITA PRÁCE je určeno pro všechny podnikatele, kteří si uvědomují, že čas je cenná komodita, se kterou je třeba v životě uváženě nakládat.

Praha
9rpw2ajmcr426mk-tim-arterbury-vkwrmha1-ti-unsplash.jpg

Mysli jako marketér

Jednoduché tipy, díky kterým může být váš marketing a propagace o kus lepší už od zítřka. Věci, kterou jsou tak jasné, když se řeknou, ale často se na ně zapomíná. Ušetřete si čas, starosti i peníze.

Praha
5ndw5rpq3bs3a27-seafood-blue-photo-food-facebook-post.jpg

Snídejte s koučkou

Vždycky Vás zajímalo, jaké to je, sejít se s koučem? Tak přesně pro Vás je akce SNÍDEJTE S KOUČKOU ta pravá. O co jde? O Vás. Sobota 11hodin, centrum Prahy. Co si odnesete? Inspiraci a motivaci začít dělat věci jina.

Praha
5nvs2zcpb5azh1e-slepice.jpg

Jak založit KOMUNITNÍ CHOV SLEPIC

Není vám jedno, jak se má slepice, jejíž vejce jste dnes posnídali, ale nemáte ani páru, jak se takové slepice chovají a kde byste je mohli mít? Máte-li zároveň rádi dobrodružství, komunitní chov je pro vás řešením.

Turnov
4atisbeec0xqk0c-nk-1az.jpg

ROZJASNĚTE své VZTAHY - Komunikujte bez konfliktů!

Chcete se lépe domluvit s partnerem, dětmi či v práci? Komunikovat s respektem k sobě i druhým? Naučit se aktivně naslouchat, vnímat své pocity a potřeby a umět je srozumitelně a jasně vyjádřit? Poznejte, co se skrývá za slovy :-)

Praha
5o7qk20qowypwc6-232.jpg

Křehké francouzské koláče, tartaletky, slaný karamel a Lemon card

Chcete se naučit péct francouzské křehké koláče - sladké i slané, tartaletky a atraktivní náplně? Pak pro Vás je určen tento kurz. Přijd'te se naučit péct oblíbené francouzské koláče, quiche a tartaletky a strávit

Hoštice
40364fspx7puatb-ws-bujo.jpg

Navrhněte si svůj diář (Bullet Journal)

Také vás okouzlila představa mít vlastní navržený diář, Bullet Journal (BuJo), ale nevíte, jak začít? Nebo už jste začali, ale pořád to ještě není ono? Na kurzu se dozvíte, jak na to!

Praha
3ogbleiejf4aoo7-miky-poranu.jpeg Zbývá už jen poslední místo

Chceš holku? Přestaň ji balit

Jak zaujmout ženu a nebýt pako? Jak vnímat a komunikovat svoji hodnotu ženám, abys byl přitažlivý? Přijď na kurz o cestě k vlastní síle a schopnosti být pro ženy atraktivní.

Praha
21cf63bwkzbofc1-df87a4bee9ef185a47caccaf3fb8d76a.jpg

Zařízení interiéru s moznosti ziskat pro sebe katalogy znamych italskych vyrobcu

Konkretni poznavani zakonitosti interieru.Barevne i materialove skladby.Tvorba interieru krok za krokem s moznosti vyuziti realnych katalogu , vzorniku. Serie kurzu s cilem proniknout do tvorby a zarizovani interieru.

Praha
7bk8o5r492eiv4o-bez-nazvu-1.jpg

DIY dřevěné tabulky

Líbí se Vám dřevené tabulky a chtěli byste vědět, jak se taková tabulka vyrábí? Za jedno odpoledne se to naučíte :)

Praha
6c5so2g9y7dggvf-dscf5321.jpg

Delegát cestovní kanceláře - práce snů?

Půl roku u moře jako delegát cestovní kanceláře. Praktické tipy a zkušenosti nejen pro zájemce o práci v cestovním ruchu.

Pelhřimov
69r3a2902366z43-abstract-2350072-1920.jpg

Mandala - cesta do středu

Mandala je tajemná kráska, kruhový obrazec starý jako lidstvo samo. Jakmile začnete vytvářet pohyb štětcem, rozvine se tajemná síť čar a odstínů a vtaženi do tvorby jste pohlceni časem, v němž relaxujete.

Praha
5gwfo1p6m7a6jjc-od-vzdoru-k.jpg

Od vzdoru či nezájmu k porozumění ve vztahu ( dvoudenní kurz nenásilné komunikace)

Zažíváte okamžiky, kdy vás dítě nebo druhý člověk zcela vyvede z rovnováhy tak, že nevíte, jak reagovat? Upozaďujete někdy sami sebe? Zažíváte okamžiky bezmoci či zoufalství ve vztahu a nevíte jak?

Praha
4qpool53w6ml40l-macrame-i.jpg

Macramé I. - Závěs na květiny

Technika Macramé mě opět pohltila. Pojďte se mnou do toho, udělejte si život hezčí.

Praha
4wxvn3xjmh0fltb-navyky.jpg

Pryč se zlozvyky - buduj nové návyky!

Každý z nás má nějaký ten zlozvyk. Někdo jich má méně, jiný více. Ale podařilo se vám v poslední době některého z nich se zbavit? Je to pro vás těžké? A přemýšleli jste, co taková změna chování s sebou může přinést?

Brno
55to6rxuwebeaep-aa.jpg

Interiéry pro začátečníky 1+2

Interiéry pro začátečníky 1 + 2 celodenní o víkendu. Pokud se nemůžete zúčastnit jednotlivých kurzů v týdnu, spojila jsem jedničku s dvojkou a připravila celodenní o víkendu.

Praha
1g8nb6seltryqco-dsc-0508.jpg

Brašnářství: Výroba obalu na vlastní zápisník/blok

Vyrob si obal na svůj oblíbený zápisník, diář, notes, midori notesy či cokoliv jiného, co používáš na poznámky a nápady.

Praha
4j8c0zkjupi7790-images.jpg

Výcvik v mediaci

Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jaké to je být na chvíli mediátorem a naučte se, jak dovést rozhádané strany k dohodě. Naučte se porozumět emocím a schopnosti je zvládat.

Praha
1plu7g50t78tryf-patrick-perkins-etrpjvb0km0-unsplash.jpg

Startup Mastermind: Proof of Concept

Máte nápad a potřebujete "proof of concept" (POC)? Připravil jsem pro Vás moderované setkání startupistů, kde každý bude moci odprezentovat svůj projekt a získat hodnotnou zpětnou vazbu.

Brno
7b6859b66b1jghp-sewing-661992-1280.jpg

Základy ručního šití

aneb šijeme bez šicího stroje! V kurzu se naučíme zvládnout malé úpravy a opravy sami doma a bez šicího stroje.

Praha
1rmhy4jyqqy7j9h-img-3804.jpg

Roubování – množení ovocných stromů

Roubování neodmyslitelně patří k ovocnářství. Přijďte se naučit základní techniky a vše si vyzkoušet v praxi.

Praha
9yptq0gjoyfz0ne-naucme-se002-zmena-velikosti.jpg

Dřevořezba - výroba skládaných rukojetí nožů

DŘEVĚNÉ RUKOJETI NOŽŮ tvořivý víkend ve WZŠ Brno, Plovdivská

Brno
10v5wgs58cutwyv-kv-flatlay-036.jpg

Kouzlo focení flatlays

Na sociálních sítích, na webech, e-shopech, na blogu, tam všude najdou flatlay fotografie svoje využití. Naučte se fotit vlastní flatlay fotky a ukažte díky nim svoje produkty a služby.

Praha
14bh35rlslou8xr-80456741-795050414242164-8638802772843560960-n.jpg

Ploché nohy

Naše chodidla nás spojují se zemí a nosí nás den co den po celý život. Jaký k nim ale máme vztah? Vnímáme je? Pečujeme o ně?

Praha
773erqf32q1m1h4-moje-zenske-ja.jpg

Moje ženské já, meditační cyklus

Pět půldenních setkání. V ženském kruhu. Meditace a povídání na téma láska, vztahy, ženské sebevědomí. Až se setkáme naposledy, budete víc samy sebou. Spokojenější, vědomější ženy. Ženy!

Praha
4395mu23c7z5swa-hacked-skull.jpg

Útoky a podvody na internetu – jak se bránit a na co si dát pozor

Že se Vás to netýká a nebo to může být nudné a nic nového se nenaučíte? OMYL! Dejte tomu šanci! Je to stejně poučné jako kurzy meditace, jógy, řečnictví, vyšívání či výroby taburetu.

Praha
6zgauu9ert4y649-d-machalsky-naucmese-09-kopie.jpg

Excel - hodně dat, hodně zábavy!

Excel malinko jinak - lehce interaktivně, s neurčitou strukturou, ale jasným cílem. Budeme hledat a zkoušet řešení zadaných úkolů a cestou narazíme na vše podstatné, od formátování přes strukturu dat až po kontingeční tabulky a vzorce.

Brno
98w3u6rzxrhs95n-lusteninovy-kurz-beznapisu.jpg

Luštěniny v receptech světových kuchyní

Průměrný Čech sní jen 2,5 kg luštěnin za rok. Přijďte se z těchto královen rostlinné stravy naučit připravovat pomazánky, slané a sladké chuťovky, polévky i hlavní jídla, inspirovaná různými světovými kuchyněmi.

Praha
9u0pc41htu17vgg-web-zuzka-48.jpg

"Plná skříň, ale nemám co na sebe?!" aneb jak vytvořit (Nejen) Efektivní Šatník

Pomáhám ženám jednou pro vždy vyřešit situaci “Mám plný šatník a nemám co na sebe”. Upřímně totiž věřím v to, že mít co na sebe a dobře vypadat neznamená mít hodně oblečení, ale mít to pravé oblečení.

Praha
8xdmnrys06sx28u-img-20171130-wa0008.jpg

Tematické výlety s rodinami

Máš málo času, chceš s rodinou trávit kvalitní čas a pěstovat vaše vztahy,ale nezbývá ti energie? Naplánuji vše za tebe. Sejdeme se na společnem výletě. Naučíme se jak trávit čas spolu a smysluplně.

Brno
4b5ffuw8xznt555-partnerska-masaz-online-kurz2.jpg

Masáž rukou

3 Hodinový masérský kurz pro veřejnost,kde se naučíte relaxační masáž rukou. Pod vedením zkušeného lektora Jana Šela – maséra české reprezentace v cyklistice, proniknete do tajemství masáží.

Brno
8f0j7ilg6ze3dm9-jak-uspesne-podnikat-v-masazich.jpg

Jak úspěšně podnikat v masážích

Přemýšlíte o práci maséra nebo masérky? A nebo o dalším příjemném přivydělku? Chcete práci, která by vás bavila a zároveň pomáhala ostatním? Úžasný 3 hodinový workshop od profíka vám pomůže ušetřit roky hledání a tápání.

Brno
2smbc25h3ruwlr1-bankovani.jpeg

Baňkování

V 3 hodinovém kurzu se naučíte základům baňkování a především praktické aplikace baněk. Baňkování využívá působení podltaku přikládáních silikonových baňěk na pokožku a tím dochází k extrémnímu uvolnění ztuhlých svalů.

Třebíč
8afr4xcypok9k1g-spolecna-grafika-1.jpg

Na pohovor sebevědomě

Další z tematicky zaměřených kurzů, který Vám přináším ve spolupráci s fotografkou Anet Přinesdomů. Já Vás důkladně připravím na pohovor a Anet pro Vás vytvoří tři profesionální ateliérové fotografie.

Praha
2t0qqzj1yk3um11-mrakodrapy-v-praze-2018.jpg

Nábor a prodej investičních nemovitostí - ONLINE a OFFLINE od A do Žet

Plánujete nebo obchodujete s investičními nemovitostmi? Získejte praktické know-how, jak získávat nemovitosti a investory online a offline. Na tomto workshopu se dozvíte potřebné informace, které můžete hned použít.

Praha
54qexbfl396vklc-nature-3106213-1920.jpg

Ovládněte strach a stres

Seminář prohlubuje znalosti a prakticky vede ke zvládání stresových situací a rozšiřuje tyto situace o zvládání na pracovišti, při cestování a v zátěžových situacích v mezilidských vztazích i sami se sebou.

Praha
68c6okofwhm5dft-person-3062271-480.jpg

Neúspěch jako součást života

V současné společnosti, extrémně orientované na úspěch je neúspěch brán jako něco, co se nenosí a máme tendenci ho vytěsňovat. Jak se uvolnit v nepohodlí a jak pracovat se životními zkušenostmi..

Praha
3j3qjay24eqfz42-79490288-1485891774902698-46992461251215360-o.jpg

Víkendová škola přírodní kosmetiky

Naučíš se vyrábět přírodní kosmetiku od hlavy k patě, odneseš si 13 voňavých výrobků a spoustu receptů a tipů.

Brno
5sqysxecb87jtet-na-naucme-se.jpg

Outdoorový zážitkový workshop: Jak si uspořádat životní hodnoty

Máš jasno v tom, pro co v životě hoříš? Tápeš v tom, čemu a komu čas svého vzácného života věnovat? Na základě autentického prožitku si uvědomíš, které hodnoty jsou pro tebe v životě nejdůležitější a proč.

Praha
4e0wtcsttfgjx6v-img-3926.jpg Zbývá už jen poslední místo

Základy s domácím plotrem

Chcete zjistit,jak si zdokonalit své domácí výrobky a dát jim profesionální vzhled? Jste ve světě Crciut a domácích plotrů nováčkem nebo chcete zjistit, co všechno tato řezací mašinka umí? Připojte se k nám lekci!

Praha
49y34ivaubo19b0-tar2.jpg

Tarotové karty v kontextu Jungovy hlubinné psychologie II

Druhá část semináře, který vás provede nevědomými hlubinami vašeho Já. Velká arkána jako archetyp uvnitř lidské psyché.

Praha
3gw7momimxwf73t-tar2.jpg

Tarotové karty v kontextu Jungovy hlubinné psychologie I

Napojení na hluboké vrstvy naší psychiky je náročným úkolem a tarotové karty se mohou stát účinným iracionálním prostředníkem tohoto spojení. Pojďme se společně o toto spojení pokusit.

Praha
30lhscka7wvqf0c-shutterstock-175542512.jpg

Najdi se v zrcadle vztahů – meditační seminář

Vztahy. Naše zrcadla. Když k sobě budeme upřímní, ve vztazích se o sobě mnohé dozvíme. Protože sami na sebe nevidíme. My se posuneme a k partnerům přestaneme mít výhrady. Řekneme si jak. Zameditujeme spolu.

Praha
28laarik5rqcesu-person-cutting-white-cloth-2973399.jpg

Šití od začátku 2.

Kurz navazuje na kurz Šití od začátku 1. Teorii už znáte, dáme se tedy do šití a z kurzu si odnesete vlastnoručně ušité kalhoty.

Praha
5rv19i6clniqcee-business-idea.jpg

Prosaďte své nápady s lehkostí a úspěšně

Dozvíte se, jak mozek druhých vnímá a zpracovává naše nápady, proč tomu tak je, a jak s tím při jejich prosazení správně pracovat.

Praha
54qoe37i8onuce8-b.jpeg

Jak si uspořádat svatbu snadno a levně

Cílem kurzu je naučit budoucí nevěsty uspořádat si svatbu, tak aby vše probíhalo hladce. Součástí kurzu bude harmonogram jednotlivých činností, co se musí kdy zařídit a na co si dát pozor. Tento kurz je vhodný i pro družičky, svědkyně či maminky.

Praha
28hrk5i75ej2458-zada.jpg

Chronická bolest zad

Podíváme se na páteř pohledem 3 alternativních systémů: psychosomatiky, tradiční čínské medicíny a mikrosystémů SU-Jok. 

Praha
5wz72fuxm3j-strach-uvodni-vlevo.jpg

Hledám úlevu od strachu – koučovací rozhovor

Strach je největší brzdou našeho života. Možná jste to taky zažili...a nevěděli, s kým to probrat. Máme být přece pozitivní, a ne ti, co si stěžují. Ale to napětí už se nedá vydržet. Rozhovor s koučkou může být cesta

Brno
571wq26t1pm4lsx-moderne-kinderkamer-01-1024x683.jpg

Naplánujte dětský, studentský pokoj v 5 krocích

V průběhu 3 hodin se dozvíte, Jak navrhnout dětský pokoj tak, aby splňovat všechno co potřebujete - efektivní využití prostoru, vhodné barvy, lahodí oku a dítě se v něm bude cítít příjemně. Tak přesně o tom bude náš kurz.

Praha
8hwtycsxpn0-0dve-lampy.jpg

Víkend se skleněnou mozaikou

Dvoudenní kurz, na kterém si budeme hrát s vitrážovým sklem, a tvořit z něj mozaikové lampy, stolky, podnosy, zrcadla... a jiné krásy :-)

Brno
9l2g3lic7zy-dialogue.jpg

Komunikace pro ajťáky od ajťáka

Kurz efektivní komunikace nejen pro ajťáky. Vysvětlíme si, kde se berou naše postoje a motivace, co je klíčové pro úspěšnou a efektivní komunikaci, ukázky, na čem komunikace nejčastěji havaruje.

Praha
1fr0ame96f5-segue-blog-segue-blog-problems-adopting-agile-development.jpg

Agilní svět a jeho nástrahy v praxi

Agilní metody řízení v praxi. Odpovědi na otázky: 1. o co jde a kam se hodí 2. kde vhodné nejsou a je lepší zůstat u vodopádové klasiky 3. jak je nasadit a na co si u toho dát pozor

Praha

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?