Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
6zny77wkw1ptr7g-kruh-vnitrni-sila.jpg Kurz je zdarma

Kruh Harmonie a Rovnováhy - pro ženy i muže

Prostor pro každého, kdo chce získat inspiraci pro svou situaci/ další cestu. Kruh je místo, kde každý může být sám sebou - je přijatý takový, jaký je.

Webinář - online
63pafqihg6ieywp-jak-mit-mobil-pod-kontrolou-1.jpg

Jak mít správně nastavený mobil?

Přemýšlíte jak si nastavit mobil, abyste se dokázali soustředit, byli spokojenější, vyspalejší a používali ho efektivně k prospěchu? Pojďte na praktický kurz bez zbytečných omáček a s konkrétním nastavením.

Webinář - online
912v41cjrsc9cd5-via-ferrata.jpg

Via Ferrata - zažij dobrodružství ve skalách

Láká vás dobrodružství ve skalách? Chcete se poprvé vydat na Via Ferraty a naučit se vše potřebné pro jejich zdolávání? Nebo chcete získat jistotu, protože vyrážíte na ferraty poprvé s rodinou či vlastními dětmi?

Slaný
2yibt07g613e049-slovensko-naucme-se-v5.jpg

Cesta SNP - ako prejsť 750 kilometrov peši cez Slovensko

Dobrodružstvo sa nemusí ukrývať len na druhom konci sveta, ale aj za rohom. Napríklad na Slovensku! Vo webinári o letnom prechode Cesty SNP sa podelím o to, ako prejsť túto legendárnu hrebeňovku s úsmevom.

Webinář - online
4fbon52k4nqqwdg-wp-head.jpg

Wordpress - optimalizace, správa, práce s webem

Kurz pro zefektivnění workflow s weby na systému Wordpress. Kompletní optimalizace, zrychlení webu a jeho načítání, výběr hostingu atp. - vše co potřebujete pro opravdu kvalitní web a jeho provoz.

Praha
48k5y88aftkjmeo-20200528-131311-2.jpg

Dary i výzvy od mých předků

Odkud kam vás vede váš život, jaká byla témata Vašich předků, která vás s nimi spojují, co se stalo vašim osudem… Rozvoj intuice. Výuka i vhled automatickou kresbou. Byliny. Přechodový rituál k tématu vašich předků. Kurz je určen ženám.

Dobré
4gs5h5nf29u9478-hallux-online.jpg

Hallux valgus a přidružené potíže (online)

Pokud vás trápí vbočený palec tak nyní máte jedinečnou možnost pomocí osvědčeného konceptu s tím něco udělat. Díky online přenosu můžete cvičit přímo z pohodlí vašeho domova. Naučíte se základní principy funkce nohou.

Webinář - online
56sqzk4db4rys7l-nausmese-profil-kurzu2.jpg

Sbohem vrásky - Obličejová jóga

Chcete ukázat, jak si pomoci od vrásek, dvojité brady či povolených kontur obličeje? Stačí pár cviků, přijemná masáž a sledujte tu změnu :)

Praha
6a7den9714yvwgz-p1080701-kopie.jpg

Panenkování s Viviánou na liáně

Tento kurz Panenkování s Viviánou na liáně je určen pro ženy. Čeká Vás vzrušující proces plný emocí a sebepoznání. Čas, kde se potkáváme sami se sebou. Už během práce zahlédneme jak naše panenka ožívá!

Praha
1hyetzcr08kva5c-caju-gomes-qdq3ylizg48-unsplash-1.jpg

Autoimunitní protokol: ovládněte svoji autoimunitní nemoc

Naše autoimunitní nemoci (např. zánět štítné žlázy, revmatoidní artritida, roztroušená skleróza) se dají velice příznivě ovlivnit tím, co jíme a jak žijeme. Pojďte se naučit, co všechno pro své zdraví můžete udělat!

Webinář - online
2vq4yzzc34ovrhm-7a8e1773-c85b-49bb-98c4-afddd3ad5ea4.jpeg

Zazáři svými fotkami (nejen) na Instagramu!

Toužíš po oku-lahodivých fotkách na soc. sítě? Chceš najít svůj vlastní styl úprav, kterým budeš moci vyprávět příběh? Pojď se se mnou naučit tvořit vlastní originální filtry, díky kterým fotky krásně sladíš, dodáš jim náladu a atmo ✨

Brno
2x1d7q2n2avmb0v-d9946ee1-2d0f-4f14-b199-ff8d49caea97.jpeg

První pomoc - aneb jak zvládat akutní a život ohrožující stavy

Připravte se na situace, ve kterých může rozhodovat každá minuta. Jako profesionální zdravotnický záchranář nabízím praktické kurzy první pomoci, díky kterým dokážete správně a pohotově zareagovat ve stresových situacích

Praha
80au93pz3e1c1fh-lektor-online.jpg

Charisma a energie: Jak si napsat monolog pro video, a natočit videpozvánku

Hledáš, jak si zvýšit atraktivitu na FB/insta? Co zkusit Živé Video? Získej návod jak: 1. jak se rozcvičit a pracovat s energií před projevem 2. jak informovat i prodávat - nenudit! 3. jak prodejně využít FB stories a živé vysílání

Webinář - online
352wpalp2tj554u-2871461.jpg Kurz je zdarma

Autentické seznamování offline

Chcete mnohem rychleji poznat kdo vám sedí a kdo ne, bez dlouhého vypisování, s větší šancí se potkat s někým opravdu zajímavým? Chcete se s vaším budoucím protějškem poznat offline?

Praha
1o5xur8otm2kjru-mindful-games.jpg Kurz je zdarma

Mindful games: Všímavé hraní v parku

Pojďme si všímavě, vesele a spontánně hrát! Zapomeneme na všechny předsudky a společenské stereotypy. Dovolíme si na okamžik ztratit kontrolu nad situací a znovu v sobě probudíme dětskou radost ze hry.

Brno
944pz6jyjsnc4qz-slunce.jpg

Kabalistický strom a tajemství lidské psyché

Duchovně psychologický seminář na téma "proč jsme vůbec tady". Jak se má naše duše v současném světě. Co se s ní děje v karteziánském světě racia? Jaká je souvislost mezi starými duchovními systémy a současnou psychologií a psychoterapií?

Praha
8198glawmaajqb5-ocisteni-skrze-ho-oponopono.jpg

Očištění skrze Ho'oponopono

Energetická očista skrze odpuštění

Praha
987zokcb3oziyvl-6.jpg Vyprodáno

Lightroom CC: Barevné tónování a presety

Kurz je určen pro všechny fotografy, Instagrammery a content managery, kteří se chtějí zlepšit v barevných úpravách, naučit se pracovat s presety a vytvořit si vlastní originální styl. Kurz nejvíce pomůže začátečníkům a středně pokročilým uživatelům.

Praha
4b5ffuw8xznt555-partnerska-masaz-online-kurz2.jpg

Masáž rukou

3 Hodinový masérský kurz pro veřejnost,kde se naučíte relaxační masáž rukou. Pod vedením zkušeného lektora Jana Šela – maséra české reprezentace v cyklistice, proniknete do tajemství masáží.

Praha

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?