Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
3wln69dvc15-p1000044-2.jpg

Nauč se kreslit

Zažijte si seminář, který změní váš pohled na vlastní tvorbu a podpoří vás nejen ve vašem kreslení, ale třeba i ve fotografování, hudební či taneční tvorbě.

Praha
1fh5u77ncl0-vintage-pixabay-com-zmena.jpg

Jak se stát mistrem života v "matrixu" - úvodní seminář

Zažijete, jak vnímáme okolní svět svými smysly a co přitom pociťujeme. Jak skutečně vypadá a funguje svět, v němž žijeme. Co dělá "matrix" s naším psychickým a tělesným zdravím. Poznáte některé programy svého podvědomí.

Praha
3gkvjrlu7vn-2017-kosmetika-hrou-produkty-10.jpg

Výroba hydratačních krémů a tělových mlék spojením vody a oleje

Kurz věnovaný domácí výrobě krémů a mlék, tedy emulgovaných kosmetických produktů sestávajících z vodní a olejové složky.

Praha
8o132rm8lur-leciva-sila-stromu.jpg

Léčivá síla stromů

Vydejte se s námi prozkoumat pozoruhodný svět stromů. Prozradím Vám, jak naši předci stromy uctívali, ukážeme si příklady léčivých účinků některých dřevin. Dozvíte se ale také, ze kterého stromu se vyráběl kdysi střelný

Praha
61w9u5dulhg-konstelace.jpg

Víkendové systemické konstelace

Díky konstelaci je možné vrátit do života "vnitřní řád", který je klíčem k vyléčení starých ran! Je to metoda, která pracuje s nevědomými vzorci z rodinné historie, které se přenáší z generace na generaci.

Praha
46pu25eeiqf-utf-8-zensky-kruh-2.jpg

Ženský kruh

Dámy, toužíte se setkat s někým, kdo byl pro vás životním vzorem a rády byste ji (v našem případě jde o "ženu") opět potkaly? V našem "kruhu" se vám to podaří a zažijete přitom krásné a silné prožitky.

Praha
6x4d639r7v9-office-875697-1920.jpg

Jak napsat projekt, který uspěje?

Praktický kurz k nácviku toho, jak napsat úspěšný projekt.

Praha
894gx396c10-fb-udalost-6.jpg

Naše digiDěti: seminář pro rodiče

Hlavní témata semináře: 1. Internet a škola 2. Na jakém principu fungují sociální sítě a proč jsou pro děti tak lákavé? 3. Mýty vs. realita online bezpečnosti 4. Praktické rady a tipy, jak děti od in

Brno
91hfp6nnknc-summer-2478173-960-720.jpg

Meditační technika Amrita - IAM 20

Meditační technika IAM 20 je snadná a vysoce účinná. Sestává z jedinečné kombinace jógových relaxačních cviků a meditace, která zahrnuje vizualizaci, harmonizaci čaker, dechové cvičení atd.

Praha
3i8phmtprtt-83x6r0cyfn8-ochutnavka-v-3.jpg

Ochutnávka výtvarných technik

Neztrácejte čas a vyzkoušejte několik výtvarných technik během jednoho večera!

Brno
7zyl1hpwqho-lm-led.jpg

Wim Hof Metoda s Liborem

Systematická metoda "The Ice Man" Wim Hofa. K čemu je dobrá? Nikdy neonemocníš, máš vždy dobrou náladu, výrazně lépe regeneruješ (po sportu/stresu/pracovní zátěž), máš energii, žiješ a pracuješ naplno!

Brno
8a882roynhn-milovana-zena-heart.jpg

Najdi svoji (sebe) lásku

Na kurzu se zabýváme souvislostí sebelásky s partnerskými vztahy a následným přenosem získaných informací do praxe, aby ve vašem životě mohla proběhnout změna, která povede ke kvalitnějším vztahům a spokojenějšímu životu

Praha
8nwledmgjg0-top-fotky.jpg

Apple kurz: Fotky na Macu

Tápete na Macu ve správě fotek v aplikaci Fotky nebo vám chybí systém složek a podsložek pro třídění? Tento kurz vám prakticky vysvětlí správu vaší sbírky fotek na Macu, možnosti úprav a v čem vám pomůže iCloud.

Praha
9hxgk9z96a5-fotky-z-lomu-5376.jpg

Jak vydělat majland s drony

Jak se bude vyvíjet trh s drony v následujících letech a jak na tom vydělat.

Praha
28girbl5nyo-brain-b.jpg

Dej si svůj život do rovnováhy

Vyladit důležité oblasti života, je jako ZALOŽIT KVALITNÍ ZÁKLADY pro VLASTNÍ DUM zvaný "SPOKOJENÝ ŽIVOT“. Na kurzu budeš mít příležitost se podívat z různých úhlů pohledu na tvou rovnováhu i na to, co tě v životě frustruje.

Praha
8jc9aoggknt-colorful-1325182-1280.jpg

Jak kreativně na svou energii

Chybí ti energie? Cítíš se často unaven, jak vybitá baterie? Je toho na tebe moc? Pak se rozhodni s tím něco udělat! Přijď si udělat svou energetickou bilanci, uvědomit si, co ti chybí a jak na to :-)

Praha
2ys0runk99z-2101347.jpg

Vydělej si (konečně) peníze

Mám pro Tebe několik otázek: Kolik si chceš vydělat? Do kdy? Co s penězi uděláš? A jaká je realita? Pořád se Ti výdělek nedaří?

Praha
267ykmvmwfx-0232-0024p.jpg

Zážitkový kurz: První pomoc v letních horách (Zdravotník zotavovacích akcí)

Kurz první pomoci za pochodu českými horami? Pod stanem nebo pod širákem? To je výzva! Buď ten, kdo si ví rady v horách, když se něco semele!

Zlaté Hory
5w6oaaf34ex-0img-3890-2.jpg

Mozaiková všehochuť

Celý den strávený v dobré společnosti kachlíků, kladiva, kleští, lepidel... a vlastní tvořivosti. Ideální možnost pustit se většího projektu, jako je stolek, podnos, obraz. Bonus: poblíž je rybník na koupání :-)

Rousínov
5m7h52zoeap-4vfhcgzbepw-cut-off-put-through-speak-up-hold-on.jpg

Frázová slovesa v angličtině? No problem!

Bezbolestně si vryjete do paměti nová frázová slovesa, která se běžně používají v hovorové angličtině a budete zase o krůček blíž k porozumění rodilým mluvčím.

Praha
3rkyruegznl-20062007histo3.jpg

Jak připravit a absolvovat úspěšné vyjednávání o radniční koalici

Na semináři vás připravím na to, jak zvýšit svoje šance v povolebním vyjednávání. I s dobrým výsledkem v komunálních volbách můžete totiž skončit v opozici nebo i jen s jedním mandátem naopak v koalici.

Praha
2bysmw0gojc-img-0854.jpg

Láká tě Sicílie? Přijď se inspirovat na cesty a naučit se pár slov italsky

Čeká tě výčet nejkrásnějších míst, spousta inspirace na cesty, kulturní zajímavosti, praktické tipy jak ze Sicílie získat co nejvíc, okénko italské výslovnosti a cestovních frází a ochutnávka ze sicilské kuchyně.

Praha

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.