Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
5riyt3zixku-4e9sn4lrlg7-jak-lepe-naslouchat-druhym.jpg

Jak lépe naslouchat druhým

Kvalitní naslouchání vede k hlubším vztahům a předchází nedorozuměním a nepochopením. Tento kurz je ryze praktický - přijďte zjistit, jak dobře nasloucháte a co můžete ještě zlepšit.

Praha
16rsg6n8c56-nerve-cell-2213009-1280.jpg

Undertsand How the Brain Works

A lesson on brain behaviour

Praha
4gethq0sa3b-gfx-cover-naucmese-workshop-ico.jpg

Smysluplný a funkční UI & Web design pro grafiky

Láká vás digitální design a možnost navrhovat úspěšné a kreativní weby? Chcete dostat potřebný objem informací k tomu, abyste mohli rozjet nebo popostrčit svou kariéru? Přijďte na workshop pro inspiraci a dovednosti...

Praha
77cwq7jk8mt-youth-570881-1280.jpg

Be a Happy Company (event for companies)

Want to have employees more happy and engaged while working for you? This event gives you the best practice scenarios at your disposal.

Praha
4kr4r5dx6f2-8ta9ty9v89v-image001.jpg Kurz je zdarma

Speak openly and debate honestly - relationships, femisism, political corectness

We want to see why the difference in opinion when it comes to why it is more and more difficult to have a long term relationship these days. We want to openly discuss this and find out both girl's and boy's opinions.

Praha
335uwq6irt7-img-2972.jpg

Výroba květinového věnce

V tomto semináři zaměřeném na floristické šperky si pod dohledem zkušené floristky vyzkoušíte výrobu květinové čelenky, korsáže (květinové brože) a náramek ze živých květů.

Praha
51uogemx6wz-shutterstock-515439325.jpg

Intenzivní čtyřdenní floristický kurz

V tomto čtyřdenním kurzu se v praxi seznámíte se základy floristiky. Vytvoříme si několik aranžmá a kytic, dozvíte se jak správně s řezanými květinami zacházet. Vše v příjemném prostřední floristického ateliéru.

Praha
5n9ixlr6tjv-aranzovani.jpg

Úvod do floristiky

V tomto čtyřhodinovém pracovním kurzu se účastníci seznámí se základy floristiky, aranžování květin a vazby kytice. Workshop probíhá v příjemném prostřední ateliéru v centru Prahy.

Praha
5oe4fc6gmxj-87344463-b3fd-4b0d-b802-6e7048f000ee-original.jpg

Be Happy at Work (event for employees)

If you are looking for your one true calling, your dream job, and thinking about what actually your strengths are, then it is time to find out!

Praha
4d9nd9ez6wy-6agtf2x6r3w-istock-908628788-1.jpg

Psychologie telefonování I. - Zbavte se strachu a začněte vydělávat

Děsíte se telefonování? Jste obchodník a chcete si domluvit více schůzek? Voláte už pár let a schází vám motivace? Prakticky si projdeme jak se zbavit strachu, udržet si motivaci a jak pracovat s vlastní energií.

Praha
85sa9dzp3hx-6y4p79j7mg2-celodenni-skoleni-g-suite.jpg

Celodenní školení - Google aplikace G Suite

Poznejte svět, který vás nezastaví ve vašem rozletu. Poznejte svět, který podpoří spolupráci, komunikaci a který budete mít neustále k dispozici. Aby jste se v něm na začátku neztratili, nabízím ucelené celodenní školení.

České Budějovice
86cff7im2im-367b250sx9p-cviceni-wudang-brno-cz1.jpg

Čínská cvičení od A do Z

Naučíte se čchikung Pěti zvířat (Wu Xing), základy kungfu a taichi pro zdraví. Promítneme si autentické snímky z kungfuškoly a taoistického chrámu z Wudangských hor v Číně. Shlédnete ukázky bojových i relaxačních forem.

Brno
2zz0n2zkih1-chodidlo-1-1-upraveno.jpg

Chodidlo - jak na něj, aby dobře sloužilo

Proč jsou vaše chodidla ztuhlá a často bolí? Jak si nejefektivněji pomoci od halluxů i kladívkových prstů ? Proč chodidlo masírovat? Kterými cviky se dá protáhnout a jak se posiluje? A proč je uvolněné chodidlo nejlepší prevencí zranění?

Praha
61f52tyzn9d-384980-173314129431713-1905013076-n.jpg

Video pro úplné začátečníky

FAMU trvá tři roky. Naučit se základy videa trvá tři hodiny. Je pro tebe točení španělská vesnice? Střih španělská bota? Bezbolestně se naučíme všechno, na co nemá trpělivost tvoje rodina, partneři a kamarádi.

Praha
6xlvjgtbzvv-2045.jpg

Jak se při komunikaci navzájem nezabít?

Ty mi to snad děláš schválně! To je neuvěřitelný! Nikdy neumyješ nádobí! Znáte, slýcháte nebo dokonce používáte tyto či podobné výroky? Pojďte poznat zásady Nenásilné komunikace a naučte se říkat, co skutečně chcete, bez soudů a hodnocení druhých.

Praha
8uo661zpmvf-6k1z5mduxn1-navrh-s-aki5.jpg

Workshop flatlay fotky s Aki a Bella Rose

Chcete mít krásné fotky, abyste podpořili svůj blog, eshop, instagramový profil nebo web, ale nevíte, jak na to? Aki Votrubová společně s Bellarose připravila fotografický workshop na kterém vás provede celým procesem!

Praha
44tqnyf4xze-city-park-feet-grass-90440.jpg Kurz je zdarma

Mindfulness pro začátečníky

Mindfulness je technika vnímání přítomnosti. Jedná se o vědecky ověřenou metodu snižující stres, zlepšující pozornost a celkovou psychickou pohodu. V kurzu si vyzkoušíme, jak mindfulness praktikovat a na co si dát pozor.

Praha
8pxgy9acn7w-marketing-bez-halire-naucmese.jpg

Marketing bez halíře. Jak využít potenciál cross-partnerství

Kurz určený pro začínajících podnikatele a majitele malých firem naučí využít potenciálu cross-marketingu v partnerství s jinými podnikateli a firmami ke zvýšení tržeb bez nutnosti velkých marketingových rozpočtů.

Brno
6we07n7rm3z-lovemorebyamytangerine.jpg

Nech vyrůst svoji (sebe) lásku

Workshop, který navazuje na seminář Najdi svoji (sebe) lásku. Udělej konečně změnu a zapracuj na sobě. Zlepši svoje vztahy a buď šťastnější. Zažij den plný intenzivního rozvoje s koučem a psychologem.

Praha
5lgdyoj3zi8-artificial-intelligence-2167835-1920.jpg

Seznámení s programováním

Pro úplné začátečníky, kteří nemají s programováním zatím žádnou zkušenost a rádi by zjistili, zda by je programování bavilo. Také pro všechny, které zajímá co je to proměnná, datový typ, cyklus, podmínka.

Brno
4sp9hw1g7xe-finalek.jpg

Vše o reklamách na Instagramu

Instagram je nejrychleji rostoucí platforma, ale je to taky pěkná alchymie. Aki (milovnice instagramových strategií) vás s Dobrošem (social media mág) provedou instagramovými reklamami od tvorby kreativy po vyhodnocení.

Praha
641mirxn5ss-team-3373638-1920.jpg

Používejte Word chytře

Pro všechny, kdo chtějí mít jistotu při používání MS Wordu, používat všechny funkce potřebné k práci správně a efektivně a ještě se naučit nějaké nové triky.

Brno
2blomsj6725-dsc-1922.jpg

Kvalitní spánek a prevence únavy, jak na to?

Jak na sladký spánek, co s hořkou únavou? Veskrze praktický workshop nejenom o tom, jak se dobře vyspat, abychom byli FIT na těle i na duši.

Praha
32tox040qyo-achievement-3481967-1920.jpg

Používejte Excel efektivně

Pro všechny, kdo vědí, že Excel může být dobrý pomocník při práci, když se používá správně. Pro ty, kdo si chtějí vylepšit své znalosti Excelu. A v neposlední řadě pro všechny, kdo chtějí vytvářet tabulky bez vrásek.

Brno
58zkpn12riy-adult-2449725-1920.jpg

Grafika pro negrafiky aneb když grafik nemá čas

Pro všechny negrafiky, úplné začátečníky, kteří by rádi věděli, jak vytvořit rychle pěknou grafiku (třeba pro příspěvek na sociální sítě) a nemohou či nechtějí využít služeb zkušených grafiků.

Brno
2idsbhhkr36-img-2037-2.jpg

Cacao rituál

Cacao neboli pokrm Bohů, je využíváno už přes tři tisíce let. Pro jeho blahodárné účinky na těle i duši jej Mayové a Aztéci užívali nejen během posvátných rituálu, ale i jako form měny.

Praha
66iyp4bvo9e-vytvorte-si-manzelskou-vizi1-1.jpg

Rozvod je mrcha. Natřete mu to díky partnerské vizi

Tvorba vztahové vize je způsob, jak se s partnerem přirozeně bavit o společných cílech, hodnotách i roli vztahu ve vašem životě. Pro mě osobně bylo stanovení vize jednou z nejlepších věcí, která se nám mohla stát. Vážně.

Praha
1cjyej3sd5h-large-home-residential-house-architecture-modern-luxury-dwelling-contemporary-1097884-jpg-d.jpeg Vyprodáno
Volný termín je 2.10.

Bezproblémová investice do nemovitostí

Uvažujete o uložení peněz do investičního bytu? Anebo jste už investiční byt koupili a nejste s výsledkem moc spokojeni, avšak lepší bezpečnou alternativu jste nenašli? Nemusíte mít miliony, abyste začali investovat.

Praha
73b7wbe4jbv-office-3295556-1920-1.jpg

Jak cíleně vystavět obchodní schůzku - II. část

Stejně jako dům i schůzka se staví od základu

Praha
316keba6boc-office-3295556-1920-1.jpg

Jak cíleně vystavět obchodní schůzku - I. část

Stejně jako dům i schůzka se staví od základu

Praha
8c7b5uquy9p-office-3295556-1920-1.jpg

Jak cíleně vystavět obchodní schůzku

Stejně jako dům i schůzka se staví od základu

Praha
4fq0g82pzvs-nauc-masirovat-sam-sebe.jpg

Nauč masírovat sám sebe

Bolesti zad a hlavy, ztuhlé svaly na krku a šíji. To jsou nepříjemné a čím dál častější důsledky moderního života. A jak z nepříjemností ven? Zvládnete to i sami! Díky blahodárné a efektivní sebe-masáži.

Hradec Králové
8p9c8r698wh-spokojena-rodina-dite-mala.jpeg

Spokojená rodina - Spokojené dítě

Předpokladem toho, aby bylo dítě spokojené, je partnerský přístup. V tomto kurzu se dozvíte, jak na to.

Praha
1k5vx1648ip-spokojena-rodina-partneri-mala.jpeg

Spokojená rodina - Spokojení rodiče

V rámci rodiny je vztah rodičů velmi důležitý a zároveň je modelem pro děti samotné a vzorem pro jejich budoucí partnerské vztahy.

Praha
80yhg5wibe6-spokojena-rodina-ja-mala.jpeg

Spokojená rodina - Spokojený rodič

Pokud není spokojený rodič sám za sebe, jen stěží může fungovat v partnerském vztahu i v roli rodiče a mít spokojené děti.

Praha
50qgilxg9mn-kurz-amazon.jpg

Prodej na Amazonu pro začátečníky

Pro všechny, které tato prodejní platforma zajímá a uvažují o startu businessu na této platformě. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni založit si svůj účet na Amazonu, vybrat správný produkt a začít podnikat.

Praha
8trq5bcozhg-rawpixel-600782-unsplash.jpg

Copywriting a vyprávění příběhů pro podnikatele

Od malička jsou příběhy jednou z nejsilnějších věcí, která nás formuje. Naučte se aplikovat storytelling na vaši značku a zasáhněte své zákazníky přímo do srdce.

Praha
2nngl3hmlwz-6nlktugbqpf-sici-stroj.jpg

Šití

Naučíme se úplné základy šití, bez kterých se neobejdete

Davle
6u7znsnj8dn-pastries-921127-960-720.jpg

Francouzština na pohodu

Pár vět byste dohromady ještě dali. Někde to tam určitě je, před lety jste to přece studovali. Je takto na tom vaše francouzština? Pak je nejvyšší čas s tím něco udělat.

Plzeň
8tsynhybxn4-4noeo4uagdl-provence.jpg

Francouzština s nádechem Provence

Zažijte všechny krásy francouzštiny během tří hodin, kdy si osvojíte základní komunikační fráze a domů budete odcházet motivováni, nabuzeni a s voňavým dárkem, který reprezentuje nádherný region Provence.

Plzeň
3g2utwhv1hz-flow2.jpg

Od stresu a vyhoření k úspěchu a štěstí

Zažíváte stres a nejste spokojení s vaší existencí? Nebaví vás práce? Existuje způsob, jak změnit svůj život k lepšímu!

Praha
6blfwgh5edy-labrador-167715-960-720.jpg

Bylinková lékárna pro psy a kočky

Na celém světě se lidé snaží pomáhat sobě a léčit se pomocí bylin a léčivých rostlin. A nastal čas, abychom tuto zelenou lékárnu nabídli i našim domácím mazlíčkům.

Praha
3d1nhyvkrvi-img-1858.jpg

Sportovče, upgraduj svůj dech!

Je až s podivem, jak málo pozornosti věnujeme u sportu svému dechu. Nemyslím tím nádech/výdech. ;) Myslím specifické, propracované techniky profíků, olympioniků i starých mistrů z Východu. "Dech je pánem energie i veškerého pohybu."

Brno
8vc04il8riy-coolfnpweaa8pjk.jpg

Stres management pomocí dechu

Máš stres? V jakých situacích? Co s ním? Nepotřebujeme, aby jsi toho o stresu hodně věděl/a, ale abys s ním uměl/a prakticky něco udělat, ve chvíli, kdy se na tebe sápe. ;) S tím ti efektivně pomůže zkušené lektorské duo Libor a Vítek.

Brno
815tt7l55y8-libpar-1.jpg

Libový páreček

Zábavný workshop pro páry, co si chtějí vztah užít. Nikdy není tak pozdě, aby nemohlo být ještě později… Pokud oba chcete být spolu, pak se přijďte naladit jeden na druhého. Nebo zjistit, co Vám překáží... Přijít může i polovička páru !!

Praha
1myuenxvig9-img-1747.jpg

Trello pro pokročilé

Přijďte dát vašim nástěnkám další rozměr. Zaměříme se více na jejich správné rozvržení a využívání funkčností, které zajistí, že budou pracovat naplno a leckdy i bez vašeho přičinění.

Praha
7j39a9qscjt-webp-net-resizeimage-2.jpg

Moudrost přírody: 4 elementy

Společně se vydáme na cestu k poznání základních stavebních kamenů živého světa kolem nás - čtyř elementů. Země, oheň, vzduch a voda nás budou provázet při zkoumání hlubokých principů přírody, života a našeho těla.

Brno
1ynh3ass82j-0img-3779.jpg

Mozaika plná čtverečků

Tradiční večerní mozaikovací workshop - tentokrát ale se netradičně zaměříme na práci s malými mozaikovými čtverečky, a jejich kombinaci s keramickými střípky a rozbitým nádobím

Brno
1fbuznqpz7d-depositphotos-9692433-m.jpg

Vytvoř si svůj vztahový rodokmen

Vytvoř si svůj vztahový rodokmen a zjisti, co Tě ve vztazích ovlivňuje a proč.

Praha
2m2k8504bbq-img-2292.jpg

Skleněná mozaika a Tiffany (3 večery)

Tři večerní setkání, na kterých se necháme unášet krásou barevného skla a vyzkoušíme dvě techniky: skleněnou mozaiku a Tiffany vitráž. Dílna pokračuje 23.11 a 7.12.

Brno
3y5amqjekmy-0img-9383-1.jpg

Keramická příprava na mozaikové projekty

Fajnšmerovská večerní dílna se zaměřením na přípravu keramických podkladů a komponent, které později využijete v keramické či skleněné mozaice. Lze přijít i bez jakýchkoli mozaikových úmyslů, a užít si relax s hlínou :-)

Brno
14d3jszvqwr-7hsib0ncd9g-img-20180703-162656.jpg Zbývají už jen 2 místa

Jak a kde získat peníze na společensky prospěšné aktivity

Máte nápad a chuť začít pustit se do nějaké společensky prospěšné aktivity a nevíte, kudy do toho? Provedu vás džunglí grantových, dotačních a jiných možností, vyzkoušíte si udělat z nápadu projekt a spoustu dalšího.

Praha
3d2h13jp2z8-ballroom.jpg

Vyzkoušejte jak mluvit k lidem

Jak nejlépe se naučit mluvit k lidem ? Přijdtě mluvit k lidem. Knihu "jak-na-to" nedostanete, nejsme knihkupectví. Vše zažijete, takže si to zapamatujete.

Praha
7he4agx5u95-analysis-1841158-1920.jpg

Google Analytics a reportování

Jsi marketér nebo marketérka? Vlastník webové stránky či blogu? Chceš poznat návštěvníky své webové stránky? Tento praktický kurz je pro tebe.

Praha
4letcpzcgfm-1001211-10201771950319938-63309352-n.jpg

Příprava na porod

Jak to poznám? Jak to v porodnici bude probíhat? Kdo se tam všechno bude o mě starat? Jak to prostě všechno bude? Tyto otázky běží v hlavě každí prvorodičky.

Praha
3oyxsz3cuux-aromaterapie-bylinky.jpg

Aromaterapie na každý den

Praktické povídání o tom, jak Vám aromaterapie může zpříjemnit běžný život.

Praha
3mzw1ox2c1n-000-1513-003.jpg

Pro jógové začátečníky

Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí s jógou začít, ale nechce se jim do velkoskupinových lekcí. Raději by začali v malé skupince lidí a naučili se v klidu vše od začátku.

Praha
8pj7jjjd8zn-000-1508-001.jpg

Emoční jóga a Mindfulness, sestava 2

Komorní kurz pro malou skupinku lidí, kteří nemají rády přecpané sály, ale rodinnou atmosféru a krásné prostředí.

Praha
71e4nechflo-vyr-3698img-20170111-wa0025.jpg

Výroba lapače snů

Dílna výroby mandaly snů pro dobrý spánek a energii a následná relaxace za zvuků zklidňujícíh hudebních nástrojů.

Praha
9nkvr8mb2kd-musical-moments-preschool-kids-singing.jpg

Edukační muzikoterapie

Pracujete s dětmi se specifickými potřebami? Bojíte se, že neumíte hrát nebo zpívat? Zajímáte se o muzikoterapii? Přijďte! Spousta informací a inspirace, kreativní přístup k hudbě.

Brno
4b00a4pddzw-d5bc4e92-bc4d-4806-85b2-ffef64bea196.jpeg Vyprodáno
Volný termín je 13.10.

Video pro sociální sítě

Titanic stál dvěstě milionů dolarů. Dneska ti stačí chytrý telefon, aby ses dostal na příď internetu. Jak se nepotopit v balastu Facebooku, Instagramu a YouTube? Nauč se za pět hodin vyrábět moderní videa a nezmiz na dně sociálních sítí.

Praha
17v574pcwvg-pexels-photo-935756.jpeg

Blogování pro začátečníky: Vše pro úspěšný start

Chceš začít bloggovat, ale nevíš, jak na to? Potřebuješ pomoci s orientací v džungli informací, které jdou často proti sobě? Blog už máš, ale výsledky neodpovídají tvému úsilí? Jak se s tím poprat se dozvíš právě zde.

Brno
6x4d639r7v9-office-875697-1920.jpg

Jak napsat projekt, který uspěje?

Praktický kurz k nácviku toho, jak napsat úspěšný projekt.

Praha
2ultxi6jcai-11080398-10152798537941033-5810173639067391517-o.jpg

Rocková žurnalistika v praxi

Láká vás hudební žurnalistika, ovšem nevíte jak svou kariéru nakopnout nebo jste ještě neměli tu odvahu s psaním začít? Tak právě pro vás je určen kurz Rocková žurnalistika v praxi.

Praha
267ykmvmwfx-0232-0024p.jpg

Zážitkový kurz: První pomoc v letních horách (Zdravotník zotavovacích akcí)

Kurz první pomoci za pochodu českými horami? Pod stanem nebo pod širákem? To je výzva! Buď ten, kdo si ví rady v horách, když se něco semele!

Zlaté Hory
3rkyruegznl-20062007histo3.jpg

Jak připravit a absolvovat úspěšné vyjednávání o radniční koalici

Na semináři vás připravím na to, jak zvýšit svoje šance v povolebním vyjednávání. I s dobrým výsledkem v komunálních volbách můžete totiž skončit v opozici nebo i jen s jedním mandátem naopak v koalici.

Praha

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.