Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
985q25jujvv04yz-1.jpg

Workshop macramé

Workshop macramé, pro všechny, kteří rádi tvoří nebo se jen chtějí naučit něco nového a na chvíli "vypnout" a relaxovat u ruční práce.

Plzeň
1c7g0almo3qoieo-p1070744kopie.jpg

Temná Praha za oponou

Poznejte Prahu jinak. Vycházka, na které neuslyšíte o památkách ani krásách srdce Evropy, ale o její odvrácené části. Vezmeme vás za oponu pražského podsvětí, a podělíme se o 10 fascinujících příběhů jejích aktérů.

Praha
9cpiuwquxg7yu4v-grafika-uvod-3.jpg Kurz je zdarma

Zastavení u šálku - relaxační techniky a zpřítomnění prakticky

Dnešní rychlá doba nedává mnoho příležitostí k nalezení prostoru pro to nejdůležitější, co máme, vnitřní klid a rovnováhu. Při tomto pravidelném setkání sdílíme a procházíme techniky práce s pozorností, relaxací a vědomého bytí v přítomném okamžiku.

Praha
9z5kkwao7beogxj-adobestock-260713874.jpeg

Jak se zbavit emočního jedení, záchvatovitého přejídání

Rád/a by jsi začal/a jíst zdravěji, ale zkrátka se Ti to nedaří? Při prvním náznaku stresu sáhneš po čokoládě? Zajímá Tě, co je to emoční tuk. Či dokonce trpíš záchvatovitým přejídáním? Je třeba komplexní řešení.

Webinář - online
5tsuoclde0vkdr4-leila-frida.jpg

Kurz Akrylu - 6 témat

Ucelený kurz malování s akrylem zaměřený na techniku a různá témata.

Brno
3ebmmpvtlmsdkow-4axluj6g1wzo3ps-fbi-3026206-640.jpg

Ukaž obsah

Školení, kde můžete leccos odkoukat i od souseda. Podíváme se na váš obsah - pošlete téma, na kterém pracujete. Vysvětíme si, jak jej podat novinářům do tiskové zprávy, jak do placeného PR a jak do reklamy.

Brno
2rcj7eao6argqkk-anki-1.jpg

Jak se cokoliv efektivně naučit s programem Anki

Naučíte se pracovat s programem Anki. Po absolvování se budete schopni naučit informace do školy, cizí jazyk nebo vlastně cokoliv mnohem rychleji a efektivněji než doposud.

Praha
1i4vj2nqjwjpapf-leceni-vnitrniho-ditete-sebelaska-a-harmonizace-caker-1.jpg

Vědomá cesta k sobě

Cesta sebelásky, léčení vnitřního dítěte a harmonizace čaker. Živý víkendový prožitkový seminář, na kterém si řekneme například i to, s čím přicházíme na tento svět, co si sebou přinášíme, jakými vývojové úkoly procházíme, jaký vliv má náš porod.

Praha
92b957t58hmcseg-56600994-2025525291088313-5341575621157847040-o.jpg

Dopoledne s koňmi

Kurz, který Vám dovolí nakouknout na život s těmi nejušlechtilejšími zvířaty. Chcete zjistit jaké to opravdu je starat se o koně a na vlastní kůži si to všechno i vyzkoušet?

Praha
6zpa2fq4um57ioe-hand-man-suit-photography-finger-giving-1187331-pxhere-com.jpg

Networking na naučmese

Pojď se seznámit se zajímavými lidmi a zažít, jaké to je, když si parta lidí vzájemně pomáhá, ať už v osobní nebo pracovní rovině. Pojďme si vyměnit naše zkušenosti, knowhow, kontakty, doporučení na klienty... cokoliv :)

Webinář - online
4svfcwvovd80koq-704olylx3bucdjg-hlavni-foto-b.jpg Kurz je zdarma

Workshop jak se zbavit bolesti zad

Všude kolem sebe slýchám, že by měli lidé posilovat střed těla a jak je důležitý HSS. Většinou však zjistím, že stejně neví jak reálně pro zdravá záda cvičit. Tak pojďte tohle změnit a zkuste si cvičení, které funguje.

Hodonín
8kz1fldl7z7thj6-od-predsevzeti-k-cinum.jpg

Od předsevzetí k činům

Víš, že je dobré pravidelně cvičit, dobře spát a zdravě jíst? Určitě ano, ale jak dlouho Ti tvé předsevzetí vydrží? Naučíš se jak si vytvořit trvale udržitelný zdravý životní styl.

Webinář - online
15ujg1op59ia0ax-img-0862.jpeg

(Ne)konečně o sexu

(NE)KONEČNĚ O SEXU jsou otevřené večery pro ženy, na kterých se otevírají tabu témata, týkající se sexu, o kterých se běžně nemluví. Večery budou probíhat v soukromých prostorech hravou formou, hlavně uvolněně! :-)

Brno
642tlg8nepc48xl-awakening-3366359-640.jpg

Objev znovu svoji životní sílu

Víkendový zážitkový seminář. Někdy se nám v našem životě nedaří, jak bychom si přáli, a tak hledáme změnu.Jak se můžeme stát vědomými tvůrci svého života, změnit svoje myšlení, vnímání a rozvinut tak plně svůj potenciál.

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
15oswip6z8i1x97-img-4749.jpg

Kurz pro začínající fotografy: vše zásadní, co potřebujete vědět

Láká vás focení, ale nevíte, kde vlastně začít? Provedu vás začátky od výběru techniky, vhodných objektivů, budování portfolia po hledání zakázek. Sama jsem si procesem nedávno prošla a ráda se o své zkušenosti podělím!

Webinář - online
6n7onhkpuctzkuu-vfx.jpg

Adobe After Effect VFX

Měsíční praktický VFX kurz zaměřený na After Effects - filmové efekty. Pro ty, kteří chtějí pracovat v tomto oboru.

Praha
1rnxs851xvhjby4-cereals-100263-1920.jpg

Poznej sama sebe a otevři se naplněnému vztahu

Jsi žena, která si s kdečím poradí, máš vcelku uspořádaný a spokojený život, ale jedno Ti stále chybí? Spřízněná duše, partner, naplněný vztah? Tušíš už, že si realitu vytváříš sama, ale nevíš jak ji změnit?

Praha
96sh4ua5i17eskr-herecky-vikendovy-seminar.jpg

Herecká ochutnávka

Nemusíš se trápit, můžeš si to i užít.

Praha
6f10drvj3psxbsn-naucme-se-vypis-kurzu.jpg

Od stresu k radosti jednoduchou technikou

Védská meditace je velmi jednoduchá technika, která má silné a blahodárné účinky, jak na lidskou psychiku, tak i na tělo. Nejen, že je vhodná pro každého, on ji skutečně každý může používat.

Kolín
6cy1817tg42htgd-dscf0166.jpg

Jak zkrotit fotoaparát

Máte doma foťák, ale ne a ne se odhodlat naučit se s ním fotit? Pojďme se spolu podívat na základní nastavení a techniku focení, na pár tipů pro kompozici a taky na to, jak rychle a efektivně fotky upravit a použít.

Brno
81bd0k20k7b3b29-3816436.jpg

Sebepéče: Základ spokojeného života

Péče o sebe je základem životní pohody. Dopřejte si prostor zjistit, v kterých oblastech života se o sebe můžete lépe starat a nechte se inspirovat, jak na to.

Praha
4vwrhdpwkqr7dto-kopie-navrhu-vtahy-beze-strachu-vstupenka-1.jpg

Mužsko - ženská skupina Vztahy beze strachu

Ve skupině Vztahy beze strachu budeme odhalovat vnitřní zdroje a jemně léčit, co jim brání se projevit. Společně budeme  nacházet cestu k otevřeným a láskyplným vztahům k sobě, k druhým i ke světu.

Praha
92yseqndowwqert-vikend-lorien.jpg

Hudebně - meditační víkend

Společně se skvělým Davídem Chábem Tě zveme na víkend v přírodě s úžasným programem! Vedené meditace za zvuků hangdrumu, bubnování na šamanské bubny i rituál objevení hlubokého záměru Tvojí duše!

Nenačovice
1mvw1mgav490t7n-seherezada.jpg Vyprodáno

Jak prezentovat skrze příběhy

Vyprávění je zážitek, a skvělé na tom je, že je to zážitek jak pro vypravěče, tak pro posluchače. Oba se postupně dostávají na stejnou vlnu. Vyprávění příběhů neboli anglicky storytelling se vrací k tradici vyprávění.

Praha
68renzlgpsog6yh-kurz-copperplate-s-rukami.jpg

Kaligrafie ve stylu Copperplate

Papír, pero, inkoust v kalamáři… chcete se naučit psát jako za starých časů? V tomto kurzu se podíváme na tradiční písmo Copperplate, jehož historie se sice počítá na staletí, ale to mu vůbec neubírá na aktuálnosti. Naopak, je čím dál oblíbenější!

Praha
2ibpd1du6bpatps-r-logo-1.jpg

Úvod do datové analýzy a vizualizace v R

Kurz Vám pomůže rychle se zorientovat v jazyce R a interaktivním prostředí RStudia. Budeme se věnovat zejména analýze dat "tidy" přístupem - tedy pomocí knihoven shrnutých do balíku tidyverse.

Praha
51f3kw9e1ennwjp-0img-9424-1.jpg

Mozaika z opálového skla: mandaly, misky, pítka aj.

Celodenní kurz práce s vitrážovým sklem - zejména jeho neprůhlednou formou, ze které lze vytvářet jemné propracované motivy. Vytvoříte si např. zrcadlo s ozdobným rámem, domovní číslo, misku, pítko, zdobený kámen...

Brno
5bdt5uo4yhal3q1-obalka-marketa.jpg Zbývá už jen poslední místo

Spolupráce s mikroby na zahradě

Seznamte se blíž s půdním životem a s využíváním různých typů kompostu, kompostových čajů a symbiotických mikroorganismů. Můžete tím výrazně oživit svoji zahradu, zvýšit její úrodnost a snížit potřebu zálivky!

Praha
68ihivxz6y1l8ao-naucmese.jpg

Sbohem vrásky - Obličejová jóga

Trápí Vás, že jsou na Vás roky stále více znát? Naučím Vás, jak jednoduše a zábavně dosáhnete viditelného omlazení.

Praha
55urt8wcee4owbz-402d55f7-fbe1-4c5a-8754-b82f263d2e50.jpeg

Proměň fotky z prázdnin ve vzpomínky

Nenech svoje fotky z prázdnin zapadnout do hlubin nepřehledné galerie telefonu! na osobním kurzu nebo webináři tě naučím fotky upravit a uložit tak, že je najdeš vždy, když si budeš chtít připomenout kouzlo zachyceného momentu ✨

Praha

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?