Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
4juob93xq5a-8acz95cnko2-worklife-balance1.jpg

Jak získat životní rovnováhu

Srdečně tě zvu na oblíbený workshop Životní rovnováhy, kde se dozvíš spoustu cenných informací, uvědomíš si, kde se skutečně nachází tvá životní rovnováha a jak si ji zajistit a udržet.

Praha
5wt39rvqrzd-5m4jnjoreci-workshop-sebevedomi.jpg

Návrat ke zdravému sebevědomí

Zvyš si své sebevědomí během 3h workshopu na Andělu. Dozvíš se spoustu cenných informací, uvědomíš si důležité skutečnosti, získáš tipy, pochopíš princip koučinku a budeš rovnou odcházet s vyšším sebevědomím.

Praha
8yi023qtpzv-naucmese-pic.jpg

Začněte s jógou

Posilte vlastní tělo i ducha pomocí jógy. Úvodní kurz, který vás s jógou seznámí a naučí vás pár základních technik pro šťastnější a radostnější bytí.

Praha
9x97noztn46-tuczno2012-cut.jpg Kurz je zdarma

Pomalý bojovník? Není to blbost?

Stručný úvod do čínského umění Tai Chi Chuan. Kurz je určen pro ty, kteří někdy viděli pomalu pohybující se lidi cvičící divné sestavy pohybů “tajči” a chtěli by vědět, co je za tím.

Praha
2fr2e4ku1wi-yoga-6.jpg

Meditace, jóga v rekonektivních frekvencích

Srdečně zveme na netradiční jógu a meditaci, propojenou s rekonektivními frekvencemi. Naladění se na rekonektivní frekvence Vám umožní meditaci a relaxaci na vyšší úrovni vědomí. Cítit, vnímat, relaxovat.

Praha
27yum76328n-9y5finx47ye-key-2114047-640.jpg

Klíč k hubnutí aneb jak opravdu zhubnout?

Vystupte ze začarovaného kruhu jménem hubnutí a umožněte si začít hubnout. Hubnutí je potřeba začít od začátku, tedy od hlavy. Vhodná změna jídelníčku pak přijde automaticky úplně sama.

Praha
9ae84ohnmpv-snidane-700x525.jpg Kurz je zdarma

Snídaně s PHP

Pojďme najít kavárnu a u kafe s dortíkem poklábosit o čemkoliv, co tě zajímá. Tvrdá prgací témata (PHP, Nette, MySQL, HTML, CSS, JS) nebo měkká jako volná noha, vzdělávání, komunikace se zákazníkem. English is fine too.

Praha
38qjxmp4w6o-pro-emh.jpg

Už jste slyšeli o emoční a mentální hygieně?

Probereme metody emoční a mentální hygieny. Dozvíte se jak a čím se zklidnit, dostat se do hlubších mozkových vln, jak zpracovat a uvolnit myšlenky a emoce. Zjistíme, která metoda nebo kombinace metod funguje zrovna vám.

Praha
7r12lo3yw8l-strategie-webu1.jpg

Strategie moderního webu

Kurz o strategii a funkcích moderních internetových stránek. Web – internetové stránky dřív bývaly jen jakousi „vitrínkou“ - uměly „tohle jsme, tohle děláme a tady je kontakt“. Víte o tom, že dnes mohou Vaše webové strán

Praha
3s1mhkeoe3d-dron-foto-dovolena-2017-02-sri-lanka-honzamartinec-0060.jpg

Dron - kurz létání, natáčení a legislativy

Jak létat s dronem - bezpečně a správně dle legislativy. Jak natáčet s dronem - zajímavě a za pomoci inteligentních režimů. Kde nalézt "letecké mapy" a správnou předpověď počasí...

Praha
4m281ckz92c-img-5577.jpg

Vstup do nekomfortní zóny

Všude se o tom mluví, každá kýčovitá fotka je tím otagovaná. O čem je ale výstup z komfortní zóny doopravdy? Zažij to na vlastní kůži a nauč se pracovat se svými strachy a sebejistotou i v náročných situacích.

Praha
2dwbh5kvwzg-klicek.jpg

Uctění země a zasetí nového

Probuďme v sobě energii po zimním spánku, aktivujme pozvolna vnitřní síly a připravme se na nový začátek - s pomocí bioenergetického cvičení a kreativního tvoření.

Praha
3vjazy7ih2m-38020397055-9842ae310b-b.jpg

Jak spravovat svoje peníze smysluplně

O tom, jak spravovat, nebo nespravovat svoje peníze jste toho četli už hodně. Pojďte si to urovnat a konečně se do toho pustit!

Praha
2x267xb9fez-work-2005640-960-720.jpg

Psychosomatika vyhoření, přetížení a stres

Pokud prožíváte zvýšenou zátěž a hledáte způsob, jak k situaci přistoupit, tento seminář je pro Vás! Ať už jste manažer, nebo žena starající se o děti, nebo nemocného příbuzného.

Praha
7zbaxf8zf69-20180211-124219.jpg

Výlet do neznáma

Výlet bez předem určeného cíle, budeme se rozhodovat za pochodu a náhodně

Praha
9tnanyquaax-vegetables-752153-1920.jpg

Uzdravte svůj štít

Kurz Uzdravte svůj štít je o zlepšení životního stylu tak, aby se zlepšil stav snížené funkce štítné žlázy a autoimunitního onemocnění. Obsahuje praktické tipy a informace.

Praha
4av3ark6lb8-img-20180128-190239.jpg Kurz je zdarma

Improvizace: Second Head Dance

Prožitková taneční improvizace o nalaďování na předchozí majitele a jejich příběhy...

Praha
3nyzq6med2g-hnck4005-picjumbo-copywriting-a-sebeprezetnace.jpg

Copywriting a sebeprezentace

Poznejte daleko lépe, co přesně vaši klienti potřebují. Zažijte to na vlastní kůži. Obraťte pozornost k sobě. Zapracujte na své sebeprezentaci, a pomozte díky tomu k dobré sebeprezentaci i svým klientům.

Praha
25hozn0dhi9-prezentace3.jpg

Instagram Workshop: Insta od A do Z

Kurz seznamuje účastníky s Instagramme jako platformou od A do Z. Podíváme se na obsahové a vizuální směry, na to, jak účet podpořit v růstu, na marketingové využití Instagramu a na techniky a aplikace k editování fotek.

Brno
5tebhcunan8-foto2.jpg

Svatební přípravy a organizace od A do Z

Kurz je určen pro nevěsty, družičky, kamarádky, ale také pro začátečníky, kteří by se chtěli věnovat svatební koordinaci :-)

Praha
6yhc0gzgfdq-9gw3fn57req-kosmogram.jpg

Domov síly i potěšení

Domov je náš základ. Místo jistot a osobní síly i potěšení. Místo rozvoje Ducha i regenerace těla. Domov je často jediný prostor, kde se můžeme svobodně vyjádřit, být neomezený tvůrce. Je zdrojem energie pro nás život.

Praha
6xdre5bvqxl-honza.jpeg

Výroba čokolády

Navštiv čokoládový svět v Chocolate Monkey! Během 90ti minutového kurzu sněz tolik čokolády, kolik chceš a při tom si vyrob své vlastní čokokousky!

Praha
6x66qthf0ow-slabikar2nauc.jpg

Manažerský Slabikář

První dojem podruhé neuděláte! Kráčíte své první manažerské krůčky a rádi byste si ušetřili spoustu času intuitivním zkoušením nové role? Chcete budovat skvělý tým plný kompetentních a spokojených kolegů?

Praha
3wning8yjoz-language-family-tree-cropped.jpg

Jak se učí polygloti

Víte, jak se učí jazyky ti nejlepší?

Praha
5jjiigga07z-11.jpg

Setkání s Bioenergetikou

Jednoduchým cvičením budeme osvobozovat tělo od nahromaděného napětí a budeme pozorovat odraz této změny v naší mysli. Vedle toho si vyzkoušíme uvolňování a zklidnění mysli a budeme pozorovat, jak to působí na naše tělo.

Praha
5kd829zxsw3-7xnq3ch2c61-penize.jpg

Kritéria ekonomické efektivnosti v jedné lekci

Základní kritéria ekonomické efektivnosti jsou čistá současná hodnota (NPV), vnitřní výnosové procento (IRR), diskontovaná doba návratnosti a prostá doba návratnosti: Tato kritéria si popíšeme a naučíme se je používat.

Praha
2m05t666agq-90gfuvaotvm-logo-inkscape.jpg

Malujeme v Inkscape

Chcete si nakreslit nějaké schéma, plánek? Nevíte jak začít? Nedostačuje vám obyčejné malování? Pojďte se naučit základy vektorové grafiky ve volně šiřitelném software Inkscape.

Praha
58yhi58xleg-img-5173.jpg

Základy práce s digitální zrcadlovkou nebo chytrým kompaktem

„Ten foťák vůbec nefotí jak chci. Krám jeden drahej. To radši budu fotit mobilem.“ Máte úžasný stroj a nevíte přesně jak ho ovládat. Funkce Av/Tv/M? Krůček po krůčku odhalíme tajemství vašeho přístroje. Prakticky a od základu.

Praha
80toi6qtj1z-2017-10-20-9306.jpg

Hypnoterapie a práce s nevědomím

Představy lidí o hypnóze jsou staromódní a úzkostné. Pojďme to ovládnout. Přijďte si vyzkoušet jednoduchou práci s nevědomím. Pár technik a dobrá vodítka pro život ze sféry nevědomého, tranzového, psychického světa.

Praha
62huf0hkkyg-1wvmkdoxyej-calculator-1044173-640.jpg

Daňové přiznání fyzických osob pro rok 2017

Zpracování daňového přiznání OSVČ fyzické osoby, zejména kdo musí přiznání podat, jak ho vyplnit a na co si dát pozor. Jak je možné optimalizovat daňovou povinnost do budoucna.

Praha
5lu6uzbxahk-ajurveda-b.jpg

Ájurvédská indická masáž hlavy a Aromaterapie

Štepánka a Drahomíra Vás provedou úžasným propojením ájurvédské masáže a aromaterapie, společně se naučíme využití aromaolejů v praxi a ájurvédskou indickou masáž.

Praha
115wq0aqxxf-cryptocurrencies-840x460.jpg

Digitální kryptohorečka

Jak investovat do kryptoměn? Jak nakoupit a jak uchovávat "nové" peníze? Naskočte do rozjíždějícího se vlaku nových příležitostí. Ukážeme vám jak na to.

Praha
723mvlejipc-js112860452.jpg

KPR v teorii, ale hlavně v realitě

Víte co ty tři písmenka znamenají? A opravdu to umíte? V davu co běží kolem vás a strká do vás, protože je panika. Uprostřed dopravní kalamity nebo s vlezlou důchodkyní, co vás pořád opravuje?

Praha
4k97oeo91e9-p1030895.jpg

Jak na počasí a jeho předpověď?

Zajímá vás počasí? Rádi byste objevili zajímavé webové stránky věnované počasí? Chcete porozumět počasí a jeho předpovídání v souvislostech? V tom případě je tento kurz tím pravým pro Vás.

Praha
45e3m1v0fj3-agreement-2679506-960-720.jpg

9 kroků úspěšného vyjednávání

Jestli se ve vyjednávání často necháte převálcovat, nejde vám dospět k dohodě a nebo si prostě jen nevěříte, určitě přijďte.

Praha
4opux0u3b22-jaksinebratveciosobne.jpg

Jak si nebrat věci osobně

„Neberte si věci osobně,“ zní jedna ze čtyř dohod Dona Miguela Ruize. Vždy jsem s ní hluboce souzněla, jen mě trápilo, že nevím, jak to udělat aniž zatlačím bolest z kritiky hluboko dovnitř.

Praha
2jsv0bdwgiv-vyprodano.jpg

Zkrocení diáře

Jak stíhat vše důležité a hlavně jak stíhat žít svůj vlastní život. Začnete zvládat všechny svoje úkoly s lehkostí a do svého plánování vneseme pořádek.

Brno
4mzb51pi141-1319985238.jpg

Výroba stříbrných šperků z ACS - zasazování větších kamenů

Zasazování větších kamenů do stříbrných šperků vyráběných z ACS (umělecká stříbrná hlína). Vyrobíte si stříbrný šperk podle vlastního návrhu a zasadíte do něj vhodný kámen, který dostanete v ceně kurzu.

Praha
6w2cwbm1w1f-dsc07852.jpg Zbývá už jen poslední místo

Základní kurz Latte Art

Naučíme se úplné základy kreslení do cappuccina pomocí techniky latte art.

Brno
9fa49irflz0-dsc-0094.jpg Vyprodáno
Volný termín je 14.3.

Vyrob si svoji Relu tašku

Naučíte se a vyrobíte si originální tašku z použitých papírových pytlů od potravin a dalších odpadů, která unese až 8 kilo a svou papírovou krásou ohromuje na počkání. Dozvíte se také více o životním stylu Zero Waste.

Praha
88mowi74mhs-fxc3842.jpg

Jak na cestovatelský blog

Jak psát cestovatelský blog, který bude číst i někdo jiný než tvoje babička? Jak u toho vydržet? A jak si díky blogu přivydělat na další cesty, případně se dostat k práci snů? Naučím tě, jak dělat blog jako profesionál.

Praha
3ljqmsjcafj-6zdvcyqn7x0-gingham-call-3.jpg

Profesní image

Máte ambice? Hledáte práci nebo již vedete tým a potřebujete mít respekt, jít příkladem? Obléknu vás do pozice, po které toužíte.

Brno
8c20ol6aijm-1a.jpg

LowCost Travel pro pokročilé aneb jak procestovat celý Svět za kačku

LowCost Travel pro pokročilé aneb jak procestovat celý Svět za kačku.

Brno
1a6u6blc7td-img-4324.jpg

Upleť si vlastní deku ze 100% Merino vlny

Naučte se jednoduše uplést deku ze 100% ovčí Merino vlny. Koupit deku v této velikosti stojí na internetu cca 9000,-, takže na tom ušetříte. Je to naprosto jednoduché a nemusíte mít s pletením žádné zkušenosti.

Praha
9webelsigzz-img-2673.jpg

Osobní styl

Naučte se lépe reflektovat svou osobnost navenek prostřednictvím oblékání. Poradím vám, jak dát pozitivně vyniknout vaše přednosti, pracovat se svým šatníkem a vhodně ho doplňovat. Kurz je zábavný a interaktivní, bude k dispozici oblečení a doplňky.

Brno
7t9uvrujsyg-vedoma-plodnost-aktual.png

Vědomá plodnost - antikoncepce bez hormonů

Možná, že jste se dostali do situace jako před pár lety já - nechtěla jsem dál brát hormonální antikoncepci a vysadila ji (začala prosakovat fakta o jejím vlivu na zdraví, a to jsem riskovat nechtěla). Jenže co dál?!?

Praha
9hxv6gdrcqj-4r8n32ta9ik-executive-511702-640-upravene1.jpg

Úspěšná prezentace a sebeprosazení

Promlouvat před skupinou či jednotlivci je pro někoho věc snadná, pro jiného nelehká. Leckdy čím větší skupina, tím větší tréma a obavy z toho, jak to všechno zvládneme. Se vším se dá pracovat, vše se dá naučit.

Praha
1ryjsvtpw7g-1jks77m3jr0-firewalking-kolaz-firewalking-naucmese.jpg

FIREWALKING a FLAMEWALKING - chůze a tanec naboso v plamenech a žhavém uhlí

Dotkni se svého strachu. Přejdi bosýma nohama koberec žhavého uhlí o teplotě nad 500°C a tanči v plamenech s nejvyhledávanějším českým firewalkerem.

Praha
6xdh7hgzs3i-slice1.png

Grafika hravě s programem Affinity Designer

Konečně je tu profesionální nástroj, který hodně umí a nestojí jmění.

Brno

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.