Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
8ajnat7q10lps6y-excel-kdyz-a-svyhledat.jpg

KDYŽ a SVYHLEDAT aneb ovládněte nejpoužívanější funkce Excelu

Naučte se vše od A do Z o funkcích KDYŽ a SVYHLEDAT: kdy tyto funkce použít, jak ve funkci KDYŽ vyplnit více podmínek, nebo proč vám funkce SVYHLEDAT píše #NENÍ_K_DISPOZICI. Vše včetně praktických ukázek a příkladů.

Webinář - online
9wgwmhb0349dit0-dsc-2512.jpg

Brašnářství: Výroba vlastního psaníčka z pravé kůže

Vyrob si krásné psaníčko z pravé kůže. Výroba psaníčka je vhodná pro začátečníky, vše Ti vysvětlím a ukážu a zaručuji Ti, že z výsledného psaníčka budeš opravdu nadšená :-) 

Praha
2zi7jo8ca299uu4-dscf9212.jpg Vyprodáno
Dostupný jako individuální

Jak připravit zážitkový webinář

Sedíte doma a stýská se vám po lektorování? Říkáte si, hergot, co kdybych taky udělal ten webinář? Řešíte však jestli to technicky vůbec zvládnete? A jak to celé uchopit, aby to nebyla podivná zkušenost pro všechny zúčastněné?

Webinář - online
9o03uwx2cibh6jv-solo.jpg

Posilovna psychické odolnosti

Chcete posílit vaši schopnost "rychle se oklepat", čelit a uspět tváří v tvář problémům či nejistotě, zaregistrujte se.

Webinář - online
2zg65ggj2o9skdq-bridge-ci-naucmese.jpg Kurz je zdarma

Začínáme s Konfigurační databází

Proč a jak začít s Konfigurační databází? Cílem kurzu je seznámit účastníky s hlavními otázkami řešenými při zavádění konfigurační databáze. - Výchozí stav, základní kroky, výzvy, návaznosti na další procesy

Webinář - online
5jqucungn0xg2vd-ralf-skirr-hvmiqzbwuiy-unsplash.jpg

Pracuje vaše hlava pro vás I. aneb Znáte svá omezení?

Jak často mluvíte sami se sebou? Jsou vaše diskuze se sebou samotným více podporující nebo sami sebe i druhé kritizujete a zaměřujete se na to, co nefunguje?

Webinář - online
3kcd0wqcd3y498h-nautical-460903-1920c.jpg Zbývá 6 míst

Jak se ukotvit sami v sobě v náročné době

Provedu vás několika technikam,i jak se dostat v dnešní náročné době sami k sobě a ukotvit se ve svém středu.

Webinář - online
8ebri2ts2cura4v-webinar-word.jpg

MS Word – od prostého textu k profesionálnímu dokumentu

Naučte se, jak profesionálně naformátovat dokument, očíslovat nadpisy, vytvořit seznam kapitol, začít uprostřed dokumentu číslovat stránky znovu od jedné a mnoho dalších tipů a triků, které vám usnadní práci ve Wordu.

Webinář - online
20a90cucxn74q1c-img-0707.jpg

Kouzlo fotografie u vás doma

Chtěli byste pochopit kouzlo fotografie? Porozumět všem těm režimům, číslům a přijít focení na kloub? Pojďme si vysvětlit a vyzkoušet, jak to vlastně všechno funguje aniž bychom vytáhli paty z domu!

Webinář - online
1o5xur8otm2kjru-mindful-games.jpg Kurz je zdarma

Mindful games: Všímavé hraní v parku

Pojďme si všímavě, vesele a spontánně hrát! Zapomeneme na všechny předsudky a společenské stereotypy. Dovolíme si na okamžik ztratit kontrolu nad situací a znovu v sobě probudíme dětskou radost ze hry.

Brno
8tjt3mb8okyz9h7-interview-2207741-960-720.jpg

Jak uspět na trhu práce

Kde a jak práci hledat a kde ji naopak ne? Jak by měl vypadat správně napsaný životopis? Kolik času Vám jako kandidátovi věnuje personalista? Jak se na pracovní pohovor připravit a s jak odpovídat na „vypečené“ otázky...

Praha
35qmtkl609ss9rj-foto-akt-75.jpg

Rozšiř si své obzory v kresbě - malbě (živý model) mužský akt

Kurz je vhodný pro začátečníky, pokročilé i profesionální malíře, tedy pro všechny kdo se chce naučit či zdokonalovat v kresbě – malbě figury, pod vedením akademického malíře. Modelem je vícemistr v kulturistice ČR.

Ostrava
8s62pab6yel77jk-dsc09813-uprav.jpg

Jak oslovit dívku a získat její srdce

Workshop napomáhá formou praktických ukázek uvědomit si, co je při prvním kontaktu s dívkou důležité, jak a kde kontakt navázat, čeho se vyvarovat a co při seznamování naopak dobře funguje. Je určen výhradně pro muže.

Praha
13c7fv60f87szlv-img-20200216-160639.jpg

Jak si naladit své zdraví

Účastníci kurzu dostanou informace o tom, jakým způsobem ovlivňují vibrace Vesmíru zdraví člověka, proč dochází k disharmonii a onemocněním, jak se správně naladit, aby se lidský organizmus jako celek zharmonizoval.

Praha
2db73fa1feqh801-dsc-0206.jpg

Jak efektivně kormidlovat projekty s Freelem

Jak být v práci co nejefektivnější? Jak zredukovat e-mailová vlákna? Jak mít informace a soubory na jednom místě? Zkrátka vám ukážu, jak mít o všem přehled díky Freelu - české aplikaci na týmovou komunikaci.

Pardubice
4moklxofgb2vdtr-powerbi-970x399.jpg

Základy Power BI

Co je to Power BI a jak ho efektivně zvládnout, aniž bychom museli procházet stovky stran materiálů nebo prozkoumávat hodiny instruktážních videí na internetu.

Praha
6evv05j01tyfwn5-kopie-souboru-dsc-0757-u.jpg

Nemáš nápad? Naučíme tě, kde ho najít a co s ním!

“Chci začít podnikat, ale nemám nápad,” tohle slyším dennodenně. Proto jsem se rozhodl to změnit. V kurzu získáte nástroje, jak na nápad přijít a co s ním následně dělat. Začněte prvním nápadem a vykročte k podnikání.

Praha
944pz6jyjsnc4qz-slunce.jpg

Kabalistický strom a tajemství lidské psyché

Duchovně psychologický seminář na téma "proč jsme vůbec tady". Jak se má naše duše v současném světě. Co se s ní děje v karteziánském světě racia? Jaká je souvislost mezi starými duchovními systémy a současnou psychologií a psychoterapií?

Praha
8nsokccyf6inyfh-1e1bc75pq1nlvb5-investice-p2p-840x500.jpg

Investování do zahraničních P2P půjček

Investování do zahraničních P2P půjček

Webinář - online
10ydtyjyncdts02-1npymacle2oykjm-davinci-mini.jpg

Tvorba videí v Davinci Resolve

Naučte se vytvářet / stříhat / barvit vaše videá v programu Davinci Resolve, který je zdarma

Webinář - online
6xup3ojb0h5joch-jak-premyslet-o-videu.jpg

Chceme natočit video!

Jsi markeťák nebo máš nějakou firmu/projekt a chceš používat ve svých kampaních videa? Tak právě pro tebe je tenhle kurz, dozvíš se tu, jak přemýšlet o videu - od nápadu, nacenění, zadání až po využití.

Praha
8198glawmaajqb5-ocisteni-skrze-ho-oponopono.jpg

Očištění skrze Ho'oponopono

Energetická očista skrze odpuštění

Praha
7lk4xdmvhmjkd7z-jak-na-akvizicni-telefonovani-min.jpg

Jak na akviziční telefonování

Nauč se jak vystoupit z řady a zaujmout po telefonu. Je to hodně i o "hlavě" - vyzkoušej si, jak se na akviziční volání dobře naladit. Osvoj si řadu praxí ověřených, funkčních technik a uprav si je sobě na míru.

Praha
16fnsaqa6xzpugp-jakrikatne.jpg

Jak říkat pevné, ale laskavé "ne"

Většina z nás problém říct jasné “ne”, aniž bychom se cítili provinile, báli se, že někoho zraníme. Naučte se říkat "ne" s klidem a otevřenou myslí svým nejbližším, nebo třeba kolegům v práci.

Praha
1q5tn87c7eyzwtg-dsc-8442-1.jpg

Poznejme se s koněm: Strach, nejistota a vnitřní kritik

Koně nabízí skvělou příležitost k sebepoznání - díky svým instinktům naprosto přirozeně odhadnou naše postoje a pomohou nám je zvědomit. Během tohoto semináře se zaměříme na Strach, nejistotu a vnitřního kritika.

Benešov
8l78vkla148uc6p-naucmese-foto1.jpg

Celodenní mindfulness otužovací workshop (Praha - západ)

Workshop je zaměřen na to, jak do svého života přinést způsoby zkvalitnění prožívání svého života pomocí mindfulness (všímavosti), dechových technik a otužování. Kapacita omezena na 8 účastníků.

Štěchovice
6h4q1foaxletsa5-5o7qk20qowypwc6-232-min.jpg

Křehké francouzské koláče, tartaletky, slaný karamel a Lemon card

Chcete se naučit péct francouzské křehké koláče - sladké i slané, tartaletky a atraktivní náplně? Pak pro Vás je určen tento kurz. Přijd'te se naučit péct oblíbené francouzské koláče, quiche a tartaletky a strávit

Hoštice
5gwfo1p6m7a6jjc-od-vzdoru-k.jpg

Od vzdoru či nezájmu k porozumění ve vztahu ( dvoudenní kurz nenásilné komunikace)

Zažíváte okamžiky, kdy vás dítě nebo druhý člověk zcela vyvede z rovnováhy tak, že nevíte, jak reagovat? Upozaďujete někdy sami sebe? Zažíváte okamžiky bezmoci či zoufalství ve vztahu a nevíte jak?

Praha
4b5ffuw8xznt555-partnerska-masaz-online-kurz2.jpg

Masáž rukou

3 Hodinový masérský kurz pro veřejnost,kde se naučíte relaxační masáž rukou. Pod vedením zkušeného lektora Jana Šela – maséra české reprezentace v cyklistice, proniknete do tajemství masáží.

Brno
8f0j7ilg6ze3dm9-jak-uspesne-podnikat-v-masazich.jpg

Jak úspěšně podnikat v masážích

Přemýšlíte o práci maséra nebo masérky? A nebo o dalším příjemném přivydělku? Chcete práci, která by vás bavila a zároveň pomáhala ostatním? Úžasný 3 hodinový workshop od profíka vám pomůže ušetřit roky hledání a tápání.

Praha
2smbc25h3ruwlr1-bankovani.jpeg

Baňkování

V 3 hodinovém kurzu se naučíte základům baňkování a především praktické aplikace baněk. Baňkování využívá působení podltaku přikládáních silikonových baňěk na pokožku a tím dochází k extrémnímu uvolnění ztuhlých svalů.

Praha
54qexbfl396vklc-nature-3106213-1920.jpg

Ovládněte strach a stres

Seminář prohlubuje znalosti a prakticky vede ke zvládání stresových situací a rozšiřuje tyto situace o zvládání na pracovišti, při cestování a v zátěžových situacích v mezilidských vztazích i sami se sebou.

Praha
68c6okofwhm5dft-person-3062271-480.jpg

Neúspěch jako součást života

V současné společnosti, extrémně orientované na úspěch je neúspěch brán jako něco, co se nenosí a máme tendenci ho vytěsňovat. Jak se uvolnit v nepohodlí a jak pracovat se životními zkušenostmi..

Praha
5rv19i6clniqcee-business-idea.jpg

Prosaďte své nápady s lehkostí a úspěšně

Dozvíte se, jak mozek druhých vnímá a zpracovává naše nápady, proč tomu tak je, a jak s tím při jejich prosazení správně pracovat.

Praha

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?