Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
3u4gqu2jfycbyaw-djembe-group-1-rsize.jpeg

Workshop hry na africké bubny

Chcete se naučit základy hry na djembe a basové bubny? Pak jste na správné adrese! Na workshopu budete mít možnost proniknout zábavnou formou do tajů afrických rytmů.

Praha
4bjrq40bydbogi1-skupinovy-koucink-cesta-zdravi-zeny.jpeg

Na vlně života ve zdraví - holisticky

Získáte komplexní přehled o tom, jak být dlouhodobě zdraví, v kondici a plni energie. Dostanete praktické rady, triky ve stravě, jak zařadit pohyb do každodennosti a nové zdravé návyky vedoucí ke zdraví.

Praha
4ljvphrrx76bpsx-characters-5270279-1280.jpeg

Alchymie harmonické komunikace

Ať už potřebujete srozumitelně vyjádřit své potřeby, nebo dát vlídně najevo, že se vám něco nelíbí, tenhle kurz vás zbaví obav a dodá vám sebedůvěru v komunikaci. Žádné nudné poučky. Jen vy, já a praktické tipy, jak vyladit komunikaci na jedničku.

Webinář - online
4pqbv32npkiy3y5-andrey-metelev-deuansgqjns-unsplash.jpeg

Business jako hra: Využijte herní principy

Vaší misí – pokud se ji rozhodnete přijmout – je naučit se během tříhodinového workshopu gamefikace, jak přeměnit vaše služby a kurzy na motivující zážitky.

Praha
14mnhvo6yb4k3fx-bricho-a-srdicko.jpeg

Objevte kouzlo dokonalého uvolnění s aroma - automasáží břicha

Uvolňující aroma - automasáž břicha, vám pomůže uvolnit stres, napětí, pomůže s nafouklým břichem, se zažívacími problémy, podpoří dobrou náladu, pomůže od únavy, navodí odpočinek, lepší spaní.

Brno
8llswc2yy9boiw6-img-20240408-144916.jpeg

Tkaní na rámečku

Tkaní na rámečku je jednou z technik, které si s sebou můžete vzít kamkoliv, při tkaní vznikají malé čtverce, jejichž spojením je možné získat bytový textil i zajímavé kousky oblečení, záleží přitom jen na Vaší fantazii.

Jihlava
2mefhm7qu8d6f3m-stuzkovani.jpeg

Tkaní na stužkovém stavu

Stužkové tkaní je jednodušší a rychlejší variantou tkaní originálních vzorovaných popruhů, které lze všestranně využít, např. jako lemovku, opasek, popruh na tašku nebo vodítko pro pejska.

Jihlava
4mhr0h64g08nebq-img-20240408-132912.jpeg

Tkaní na karetkách

Tkaní na karetkách je krásná a starodávná, nikoliv ale zapomenutá technika. S její pomocí si můžeš vyrobit originální doplněk, překvapit své přátele nebo smysluplně využít dlouhé zimní večery...

Praha
6bkbhvrq05qd83i-img-4035.jpeg

Mozaikový stolek nebo zrcadlo

Jedno- či dvoudenní kurz, na kterém se naučíte základy práce s nářadím, a vytvoříte dle přání stolek nebo zrcadlo s mozaikovým motivem.

Rousínov

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.