Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
16gprss7bmfp938-img-20200729-120759.jpeg

Výlet za sběrem bylin a plevelů v čase letního slunovratu

Výlet za sběrem bylin a plevelů v čase Letního slunovratu do Loutí, Ekocentra na Rabyni. Vydáváme se krok za krokem na cestu zdraví a vlastní soběstačností.

Praha
5f2xsf2vkx9m3hq-navrh-bez-nazvu-11.jpg

Úvod do Human Designu: Jak konečně najít sám sebe a svůj ideální způsob fungování

Slyšeli jste o human designu a chcete se s ním naučit pracovat? Přijďte na jednodenní workshop, kde se o sobě dozvíte, co jste netušili a začnete sami sebe chápat jako nikdy předtím. Ve vztazích, práci, s dětmi, v HR.

Praha
4uo93lj6iiklpz2-meditation-g221d5d7ae-1920.jpeg

Rychlokurz Taojogy: práce s energií pro začátečníky

Staň se taoistou za 3 hodiny! Zjednodušené základy vnitřní alchymie podle Mantaka Chia pro každého, kdo chce objevovat neviditelný svět a léčivou energii. Přijď zjistit, zda jsou tao meditace to pravé pro tebe.

Brno
4pdap6mm1fddgn5-s-english-na-cestach.jpeg Kurz je zdarma

S angličtinou na cestách

Baví tě cestování, ale necítíš jistotu v angličtině? Chceš se naučit nové fráze, které tě na cestách nenechají ve štychu? Hledáš způsob, jak prožít naplno každý zážitek bez obav a s pevnou půdou pod nohama?

Praha
4by3pu4yfnorn6e-p1480506.jpeg

Drsná survival výzva: Nasbíráš si kalorie nebo zdechneš hlady?

Nastala opravdová krize a není co jíst. Dokážeš zvednout hozenou rukavici a za 24 hodin nasbírat a připravit k jídlu tolik kalorií, aby ti to stačilo na celý den? Přežiješ jen s tím, co nabízí příroda? Naučím i začátečníky.

Webinář - online
64ysw2klaxksmxr-procity-misto-2021-11-kopie.jpeg

Ochutnávka tvůrčího psaní

Ochutnávka tvůrčího psaní. Zjisti, kam až tě může zavést vlastní kreativita.

Praha
1sntyvf0tkoe4gp-titulni.jpg

Zdivočte zdravě

Zážitkový workshop propojující léčivé účinky lesa na tělo a mysl, doplněný o ukázku přípravy a ochutnávkou zdravých pokrmů z divokých bylin a dalších rostlinných surovin.

Brno
8pql9134ueubprk-opalovak-1.jpeg

Vyrob si přírodní opalovací krém a olej pro regeneraci pokožky

Připrav se na léto s vlastním opalovacím krémem, který je zdravý a voní třeba po levanduli. Z workshopu si odnesete i hýčkající tělový olej na dlouhotrvající opálení nebo na zklidnění namáhané pokožky. Summer time!

Praha
2mo9wm0hqh3fsd4-kopie-navrhu-online-kurz-jak-nastartovat-svoje-podnikani-1-3-500-255-px-23.jpg

Nápadový workshop: Jak začít prosperovat tím, co mě baví ( v ceně i přístup do videokurzu)

Intenzivní 1-denní workshop pro všechny, kdo touží dělat co je baví, zúročit co umí a jít za svými sny. Věnujeme se VAŠIM nápadům a možnostem. Vyladíme spolu vaše produkty, služby a jak je dobře prodávat. V ceně i přístup do videokurzu (13+h videí)

Praha
43crrzvuoijwlnd-p1010903.jpeg

Prohlídka 20leté jedlé přírodní zahrady s permakulturními prvky

Komentovaná prohlídka přírodní zahrady se zaměřením na jedlé trvalky a netradiční plodící keře s ochutnávkou méně známého ovoce. Principy permakultury a přírodních zahrad v praxi-zúrodňování půdy, rostlinná patra, multifunkční rostliny, jam čínský...

Praha
17luccdunqq41rr-opt-img-1739.jpeg

Vyrob si osobní vůni a přírodní deodorant

Voňavý workshop, na kterém tě provedeme kouzelným procesem výroby osobní vůně dle tvého přání a k tomu si vyrobíš krémový deodorant, který nezabraňuje přirozenému pocení, ale funguje.

Praha
7tu7v2dknlavxa6-kurz-naramek-vsechny.jpeg

Základy drátovaného šperku: tepaný náramek

V kurzu na základy drátovaného šperku vás lektorka Anna Monsterance naučí, jak si z drátu vyrobit vlastní originální náramek. Naučíte se dráty ohýbat, tepat i vyplétat, patinovat i leštit.

Praha
9w06rxgu8zr100u-code-g0094f74fa-1280.jpeg

Vývoj webu: dvoudenní workshop

Kurz webového vývoje je vhodný pro úplné začátečníky, podíváme se zde na moderní způsoby vývoje webu. Ukážeme si jak drag&drop nástroje tak i základy html/css. V závěru se naučíme programování animací, aby náš web zaujal návštěvníky.

Praha
83hrsv4rf8j1y8k-kurz2-sm.jpeg

Základy vnitřní alchymie: úvodní lekce Taojogy nezávazně

Taojoga vychází z čínských technik vyvinutých mistry taoisty v průběhu tisíců let. Mantak Chia z nich vybral ta nejúčinnější cvičení, zjednodušil je a vytvořil systém vhodný pro západního člověka v moderním světě.

Brno
5syacd7a2ibw2uh-kurz.jpeg

Základy vnitřní alchymie: výcvik Taojogy pro začátečníky

Taojoga vychází z čínských technik vyvinutých mistry taoisty v průběhu tisíců let. Mantak Chia z nich vybral ta nejúčinnější cvičení, zjednodušil je a vytvořil systém vhodný pro západního člověka v moderním světě.

Brno
21z3czx4elvbzys-piknikove-misto2.jpeg

Bylinková relaxační škola

Bylinkové páteční a sobotní vzdělávací setkání s relaxací, které vás provede světem bylinek na jihočeské usedlosti Jasné nebe.

Týn nad Vltavou
349ln5765qoi4xj-pexels-wallace-chuck-2973392.jpeg

Šití 3: kalhoty

Ovládáte základy šití na stroji a rádi byste se posunuli zase o něco dál? Pojďme společně ušit KALHOTY! Volné navázání kurzu "Šití od začátku 1"

Praha
6q4vcbt8a27czbm-cm1.jpeg

O čmelácích a kytkách

V nádherné krajině Žďárských vrchů si ukážeme medonosné a jinak významné rostliny kulturní krajiny a několik druhů čmeláků. Krom toho si prohlédneme též čmeláčí úlky přímo u jejich chovatele.

Polička
16vxy4pvjvk6d7o-naucmese.jpg

Víkendové tejpování pro začátečníky

Během dvoudenního kurzu se naučíte základy tejpování. Názorné ukázky a tipy z praxe vám pomohou, aby vaše první pokusy tejpování byly úspěšné a bezpečné. Kurz je zakončen certifikátem o absolvování.

Praha
3chbzy1ief5w6sp-virtualni-hlavni-pokus1.jpeg Kurz je zdarma

Jedlé rostliny – vaše vycházka s mým virtuálním já

Roste něco jedlého v okolí mého bydliště? U našich, v okolí chalupy, na mém oblíbeném místě? Jak to spolehlivě poznám a kde zjistím, co z toho uvařit? Pojďte se mnou na procházku, jsem botanik a budu vám dělat průvodce.

Webinář - online

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.