Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
7sagg6ov5otjr1u-screen-shot-2021-07-22-at-15-21-02.jpg

Jak na polyamorii

Kurz je určen pro všechny, ve kterých téma polyamorie, otevřených vztahů a konsensualní nemonogamie obecně vzbuzuje zvědavost.

Praha
9lbccpmkttsq5n2-bd4fc182ad08c8c6cc1c4ffeb847121a.jpeg

Kurz práce se dřevem: Výroba kuchyňského prkénka

V tomto kurzu se naučíte, jak si udělat vlastní masivní kuchyňské dřevěné prkénko. Kurz práce se dřevem: Ruční práce: řezání, broušení, leštění a olejování.

Praha
9gq1zhw3iqia0j7-notice-the-body.jpg Kurz je zdarma

Bytí v těle - Harmonizace Životní Energie

Všimli jste si někde, že máte tělo, mysl a svět kolem sebe? Ano, je to tak. Samotný tento zážitek, jakýkoliv je, není pevně daný a absolutní. Může být změněn a hlavně vylepšen. Navrhuji transformaci našeho bytí v těle.

Webinář - online
3ulgz04n8cjuvqi-magnet-a-jak-mit-plny-diar.jpg

Chůva v praxi aneb Jak mít plný diář

Pomůžeme Ti stát se úspěšnou a vyhledávanou chůvou. Budeš připravena poskytovat službu hlídání dětí na profesionální úrovni. Platí pravidlo: “Když začneš od začátku pořádně, vyplatí se ti to." Začni a získej maximum.

Webinář - online
2e9750l6la6aqaq-letni-anglicka-intenzivka-s-andy.jpeg

Letní anglická intenzivka s Andy

Cílem letní intenzivky s Andy je zrekapitulovat a ukotvit vaše znalosti a dovednosti, zopakovat gramatiku, rozšířit slovní zásobu a rozvinout komunikační dovednosti v běžné angličtině.

Webinář - online
3dvuj6p2qlgj58c-thyme-167468-1920.jpeg

Čarovné umění našich prababiček

Seberozvojový kurz, zaměřený na péči o sebe. Pojďte se projít magickou krajinou Orlických hor, posílit své odvěké propojení s přírodou. Zvláště v této době pro zdraví tak nepostradatelné.

Dobřany
18xaiuuhs43zu1l-vyrobna-nasekase-janadavid-2.jpeg

Naše podnikání v gastru

Láká vás podnikání v gastru nebo už máte na nějaký food projekt “našlápnuto”? Vrtá vám hlavou, kterým úřadům o sobě musíte dát vědět, kde to všechno vlastně vyrobit nebo navařit? A co HACAP? Jste ztracení? Tak hurá sem, my vám to vysvětlíme...

Webinář - online
9cl6ltcny3ngfot-javier-allegue-barros-i5kx0p8a0d4-unsplash.jpeg

Sociokracie pro spolupráci ve skupině

Spolupracujete s lidmi? Řešíte rozdílná očekávání, chybějící informace nebo nechuť ke spolupráci? Sociokracie je soubor nástrojů pro práci skupině, kde jsou hodnoty a vize důležitější než šéf.

Webinář - online
9mhvepy70jiim4u-naucme-se.jpeg

Základy výroby přírodní bylinné kosmetiky

Přidejte se k našemu kurzu, kde se dozvíte mnoho bylinkách a výrobě domácí kosmetiky. Na kurzu budete pracovat přímo s bylinkami i vzácnými kosmetickými oleji a másly. Seznámíte se s běžnými i luxusními surovinami, osvoj

Praha
18p57uh6u7aq77t-b6dc4ed1-c399-4569-9682-34d62d4dbc03.jpeg

Zachycení, ujasněni a plánování záležitostí

Zjistil jsem, že když si vše poctivě zapisuji, představám přemýšlet před spaním, ale plně se soustředím na usínaní, cítím že mám vše ve svých rukou a jedu dle svého plánu hry.

Webinář - online
7ig6efe83mdue7g-ceska-sporitelna-2-of-28.jpeg

Základy filmového osvětlení

Společně si projdeme základní typy osvětlení (tvrdé, měkké a odražené světlo) a jak jej využít při focení, nebo tvorbě videí. Kvalitní osvětlení určuje rozdíl v kvalitě snímaného obrazu. Posviťme si na to!

Brno
7n42t5igrcwxhc4-img-2026.jpeg

HAD (Hlas a Dech)

Chceš mluvit hlasitěji? Chceš aby ti bylo líp rozumět? Chceš aby pro tebe hlas byl nástroj, který umíš ovládat? Potom je HAD právě pro tebe!

Praha
3cupufpzf38j539-fibawc2019-cr-jap-20190903-106.jpg

Mediální gramotnost s Jiřím Kalembou

Mediální prostředí od A do Z. Teorie, praxe, moje zkušenosti.

Webinář - online
7m89ezy57wumbaw-jsem-dobra-mama-2.jpg

Spokojená máma, spokojené dítě

Cítíte se jako mámy často bez energie? Přemýšlíte, kde získat čas jen samy na sebe? Pojďte strávit příjemné odpoledne v inspirativním prostředí. Dozvíte se, kde brát na rodičovské "dovolené" energii, proč je to důležité a co bude fungovat právě Vám!

Praha

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?