Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
5cv16nrkcd6ta8a-img-20230320-133503.jpeg

Origami - jak dát papíru život

Naučte se dát papíru tvar pouhým skládáním. Uvolněte svou mysl a nechte se překvapit, co s vaším papírkem udělá pár skladů a trocha koncentrace. Origami není jen o jařábech.

Praha
6kdhdz9ivdzsbd7-vid-6131-compressed.jpeg

Vášeň k pohybu (všude)

Řešíte, jak si zachovat v průběhu dne dostatek energie, plného soustředění a kreativního myšlení? Reagujete nevhodně v situacích, kdy ztrácíte kontrolu nebo jste pod tlakem?

Praha
8lfg4hsi1hhl5um-1-16.jpeg

Jak se poprat se sedavým zaměstnáním?

Sed v práci, sed v autě, sed doma. Bohužel běžná rutina posledních let. Jak se vyhnout statickým pozicím a nastartovat svoje tělo ke zdravým návykům nejen v práci? To vás naučím na mém kurzu. Investujte do svého zdraví.

Praha
9fgr8ocar4f7ye2-poslani.jpeg

Objev své poslání, meditační workshop

Když známe své poslání, život nám dává smysl. Každodenní drobnosti vidíme v jiném světle. V dobách krize možná nevíme, jaký je další krok, ale máme směrovku. Znáte svůj směr? Jdete po své životní cestě? Nebo jste sešli? Zameditujeme na to.

Praha
7m0afih315o2vbe-talenty.jpeg

Objev své talenty, meditační workshop

Když jsme sami sebou, jsme plní života. Radosti a životní síly. Žijeme sebe, své talenty. Ale: víme, kdo jsme? Známe své talenty? A máme odvahu je žít? Nebo podléháme očekávání druhých? A svým nevědomým mentálním programům? Zameditujeme na to.

Praha
89s70b73w0m1yxd-img-2240.jpeg

Jak na 20 minutové domácí cvičení?

Naučte se správně cvičit a pomoct Vašemu tělu během 20 minutového cvičení. Naučíte se jak správně zařadit cviky tak, aby jste si neublížili, ale zároveň stihli procvičit celé tělo za krátkou dobu.

Praha
2xjkqwpfqsaou8p-excel-ja-3-alt.jpeg

Exceluj v Excelu 3 – Buď o krok dál než ostatní

Tento kurz je určen pro středně pokročilé uživatele Excelu. Naučíme se používat podmíněné formátování, ověřování dat, funkce pro práci s textem a také mocné funkce XLOOKUP a INDEX. A určitě mnoho dalšího ;)

Praha
1aq6bvd4canfpqz-excel-ja-2.jpeg

Exceluj v Excelu 2 - Staň se Excelovým borcem

Tento kurz je určen pro středně pokročilé uživatele. Naučíme se jak dát Vašim datům trochu šmrnc, ukážeme si pár rad a jednoduchých triků, jak přimět Excel třídit, formátovat nebo počítat data za Vás a mnoho dalšího.

Praha
2lgdc2946sklok3-avinash-kumar-6bgoyvibqj4-unsplash-1.jpeg

Barvy v interiérovém designu

Naučíte se symboliku a psychologii barev, včetně praktických tipů a pracovních postupů v tvorbě barevného konceptu interiéru. Vytvoříte si vlastní barevné schéma a naučíte se vnímat vitalitu přírodních barev a pigmentů.

Praha
4uk6vkcudlm5sup-ld-promo.jpeg

Loona Dance

Loona dance - prožitkový tanec pro ženy přinese více energie, radosti ze života, podporu ženskosti a ženské energie a oživení celého těla. Protanči se k vlastní jedinečnosti a nalaď se na svou cykličnost.

Praha
3oxwoabjqw472iy-joomla-logo.jpeg

Tvorba webu pomocí Joomly pro začátečníky

Chcete se naučit tvořit webové stránky? Tak jste na správném místě. Přijďte a my vás to naučíme! Nemusíte sami tápat, můžete si vše nechat předvést od zkušeného tvůrce webů a lektora v jedné osobě.

Webinář - online
6t8n6sy0h0tdn9g-undraw-digital-nomad-re-w8uy.jpg

Digitipy a triky pro PC i telefon

Nebojte se získat digitální dovednosti a sebevědomí, které potřebujete pro práci, život i zábavu.

Webinář - online
2j4km29y9dacbqy-excel-ja.jpeg

Exceluj v Excelu 1 - Začínáme

Tento kurz se zaměřuje na Excelové začátečníky. Podíváme se na popis Excelového prostředí, základní formátování, naučíme se počítat a používat základní funkce a mnoho dalšího.

Praha
2yr0qhyjwtef69v-1-35-kopie.jpeg

Pohyb jako zdroj energie

Sedět umí každý. Pohybovat se už málokdo. Proto Vám ukážeme, jak nejlépe zařadit pohyb do běžného života a jak správně cvičit.

Praha
2dw5zdf1o5546qu-icons8-team-r-enaopw8rs-unsplash.jpeg

Umění komunikace - aneb jak budovat zdravější vztahy

Jak správně komunikovat s druhými, co na našem vystupování vůči okolí zlepšit a jak dál budovat vztahy, aby byly zdravější a hlubší. Přednáška bude interaktivní, naučíte se zde mimo jiné techniku aktivní konstruktivní ko

Webinář - online
1m9uy076ct91s7o-640x359-images-code-1076533-640.jpeg

HTML a CSS

Na tomto kurzu vás naučím rozumět a správně používat jazyky HTML a CSS, a to tak, abyste si dokázali vyrobit vlastní statickou webovou stránku.

Webinář - online
14nhooftodzviqz-kolaze-sut-much-fill.jpeg

ArtKoláže

Papír, nůžky, pravítko, pastelky, fixy, lepidlo...ale také propojíme pravou a levou mozkovou hemisféru. ArtKoláže - forma meditace, usebrání - díla sami vytvoříte, odnesete a třeba jimi i někoho blízkého obdarujete. Těším se!

Praha
7v9q9qt6y3ye4ot-640x360-images-technology-1283624-640.jpeg

Programování JavaScript od nuly po první aplikace

Školení určené pro začínající tvůrce webových stránek. Pokud zvládáte základy HTML, orientujete se v CSS a chcete se naučit posunout své weby na úroveň moderních webů, tak jste právě na správném místě.

Webinář - online
2dgp3xlm343n7lb-navrh-kuchyne16.jpeg

Navrhování kuchyní

Ve workshopu vás naučím základy návrhu kuchyně, od zaměření prostoru pro kuchyň, přes promyšlený půdorys, až po designové řešení celé kuchyně.

Praha
86m1ujdhd5gmuu2-mg-8937.jpeg

Nordic walking - krok za krokem ke zdraví

Nordic walking je skvělou aktivitou pro posílení svalů, zlepšení kardiovaskulární kondice a redukci bolesti zad a ramen. Kromě toho pomáhá spalovat tuky. Pro optimální výsledky je důležité naučit se správnou techniku.

Brno
8d4lyrg6w9e4757-ilustrace-kuchyne.jpg

Kuchyně v rekonstrukci

Chystáš se začít s rekonstrukcí kuchyně, ale už teď se cítíš zahlceně všemi možnostmi? Ať už chystáš nízkonákladovou úpravu nebo kompletní rekonstrukci, ráda tě procesem provedu.

Praha
2v3pz3cswkjfd3i-f5909fb0-a14a-4149-83a8-cc8ef64fce92-1-201-a.jpeg

Kurz dortu

Kurz je zaměřen na základy pečení - jak upéct ideální korpus, jak dort naplnit, sesadit, obmazat. Naučíme se základní druhy krémů, dozvíte se tipy a triky, jak docílit moderního vzhledu dortu a univerzálního typu zdobení.

Hoštice
92gp3nglsx7sw3c-pexels-anete-lusina-5240642-1.jpeg

Kurz reflexní masáže chodidel a dlaní

Naučíte se tu reflexní masáž chodidel a jako novinku i reflexní masáž rukou. Je to jednodušší forma reflexologie, kdy máme ruku vždy po ruce. A můžeme si pomoci kdykoliv a kdekoliv, jen vědět, kde správně "zmáčknout".

Brno
7ommi6jli5reqm1-alan-caishan-cu53zfbr3lk-unsplash-1.jpeg

Kurz ájurvédské celotělové masáže

Na tomto kurzu se naučíte hodinovou indickou masáž celého těla, která má blahodárné reflexní a antistresové účinky.

Brno
8x853ux8wdf3l8d-20210730-172445-copy.jpeg

Rostlinolékařské minimum

V kurzu se naučíte rozpoznávat nejen celou řadu chorob a škůdců rostlin, ale i fyziologických poškození a jak proti nim zasáhnout bez použití chemie. Zabývat se budeme zeleninou, ovocem i okrasnými rostlinami z vašich zahrad.

Brno
7tmgvy8zvyjoym4-seminar-mamo-tato-jsem-v-poradku-jaky-jsem.jpeg

Jak rozvíjet zdravé sebepojetí dětí

Co je to zdravé sebepojetí a proč je klíčové pro zdravý rozvoj dítěte a pro jeho schopnost navazovat harmonické vztahy s ostatními? Seminář je určen rodičům dětí od 0 do 13 let.

Praha
4mmk1dnr8qwgg25-profilova-zelenina.jpeg Vyprodáno
Volný termín je 6. 4.

Zelenina z přírody

Představím ti supermarket Příroda s.r.o. - je tam čerstvá zelenina plná vitamínů a minerálů. Není to žádná novinka, naše prababičky tam chodily odjakživa. A proč s ručením omezeným? Nakupovat musíš umět a já tě to naučím.

Brno
282ngrq0ffis7gj-adobestock-485323300-1.jpeg

Kreativní „sebe-coaching“ Neurographica

Pomocí abstraktní barevné kresby můžeš uvolnit různé emoce, zažité myšlenkové programy, nevědomé spouštěče jednání, strachy, myšlenkový chaos a vše, co je v tvém podvědomí a nedělá ti dobře. Je to jednoduché a účinné.

Praha
419bd4tlbfli15v-naucmese-main.jpg

Programování - první krůčky (Python)

Nauč se přemýšlet, číst a psát v programovacím jazyce python. První krůčky do světa programování pro ty, kteří nemají předchozí zkušenost s programováním.

Webinář - online
7h36ey4ztbnntkh-milionova-pracovna-4.jpeg

Jak naplánovat a zrealizovat kuchyň snů - bez stresu, přeplácení a designéra

Plánuješ novou kuchyň a jde ti z toho hlava kolem?

Brno
5t50n4d4m52u6gf-footballer-3828416-1920.jpeg

Sportovní psychologie pro rodiče sportujících děti

Webinář provede rodiče základy sportovní psychologie, a to hlavně v oblasti komunikace, motivace a náročných situací jako soutěže. Věnovat se budeme také motivaci rodičů a tomu, jak může sport obohatit vzájemný vztah.

Webinář - online
1nspi3wtqjg22y3-istockphoto-1288872979-612x612-2.jpeg

O úzkosti a panické atace

Prožíváte panické ataky a hledáte způsob, jak s nimi bojovat? Prožíváte úzkosti a deprese jsou vám velmi blízké? Omezují Vás v životě strachy a obavy? Je tu jedinečný online workshop, který Vám pomůže najít cestu ven.

Webinář - online
9div0y9n7t9yhs1-kopie-navrhu-kopie-navrhu-kopie-navrhu-kopie-navrhu-kopie-navrhu-umeni-zit-tapeta-plochy-prispevek-na-instagramu-ctverec.jpg

JÁ: willowing arts

Poznejte neomezené možnosti vašeho kreativního života. Naučte se milovat sami sebe skrze tvůrčí práci. Seznamte se s výtvarnou technikou willowing arts a zažijte radost ze života díky barvám.

Brno
8yemhas3dn5b3y6-20150521-092259.jpeg

Pěstujeme na balkoně, terase, v truhlíku

Jaká zahradnická pravidla platí pro pěstování rostlin na balkóně? Po kurzu porozumíte zásadám, podle kterých je možno úspěšně balkón/terasu osázet a naučíte se, jak koncipovat zelený balkon podle specifických podmínek.

Praha
9smp5euoj7cz2wr-37m04953-1.jpeg

Arte atelier

Společné několikadenní tvoření pod hradem Lipnice nad Sázavou.

Kejžlice
9gp93g80sgo2sb7-img-4256.jpeg

Intuitivní výšivka

Při výtvarném projevu se obracíme sami do sebe, dáváme si na vše vlastní čas i prostor a v neposlední řadě vyplavujeme tolik potřebný hormon štěstí serotonin.

Brno

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.