Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
1o430pmhwvkzmho-img-0979.jpg

Technika MACRAMÉ

výroba MAKRAMÉ dekorace - závěs na květináč přijďe se naučit základní uzly a jejich různé kombinace pro výrobu macramé - prastará a zároveň úžasná technika, která nabízí široké spektrum variant a možností a vyrobit si tak krásný dárek!

Praha
3raeyq0fo0fuokp-img-20201129-110618.jpg

Workshop výroby vánoční dekorace

Přijďte se k nám naladit na vánoční atmosféru a vyrobte si vánoční dekorace na stůl: girlandu nebo svícen. Vyrobit si můžete i vlastní vánoční ozdobu či závěs na dveře!

Praha
6tdklwyyn7ktpfj-dsc-6371.jpg

Ergonomie jinak, aneb neseďte blbě

Proč je důležité správně sedět? Asi tak stejně jako umět dýchat (to vás taky naučim). Provedu Vás sezením všeho druhu, s pomůckami i bez nich. Jak má vypadat pracovní plocha, co všechno si můžete nastavit.

Webinář - online
8bc3c4h9uwctnwh-love-2684327-340.jpg

Muž, emoce a vztahy - kurz pouze pro muže

Muži, jsi ve vztahu a z nějakého důvodu se trápíš? Prožíváš strachy, obavy, smutek? Neumíš se v sobě nebo v partnerce vyznat? Aby to totiž klapalo ve vztahu, je nutné pochopit, jak s emocemi zacházet. A co nám ukazují...kurz pouze pro muže!!

Webinář - online
5dxv72o7v7t9aqe-sunset-3087474-340.jpg

Jsi sama a toužíš po vztahu - co s tím?

A nezáleží, kolik ti je - jestli 20 nebo 70. Protože tebe to právě teď trápí. A v tomto setkání si budeme povídat o tom, proč se nám to děje, jak si v této situaci poradit. Co dělat. Jak k samotě přistupovat...

Webinář - online
937mioi5xdl1q6s-img-0009o.jpg

Procházka: Seznamte se, Karlův most

Znáte Karlův most jen ze školy nebo z knih a rádi byste ho poznali osobně? Chodíte sem na procházky a zajímalo by vás, jaká místa tu běžně míjíte? Poznejte Karlův most s komentářem průvodkyně.

Praha
95biou9ixfqp9rw-img-9937o.jpg

Procházka: Seznamte se, Pražský hrad

Znáte Pražský hrad jen ze školy nebo z knih a rádi byste ho poznali osobně? Chodíte sem na procházky a zajímalo by vás, jaká místa tu běžně míjíte? Poznejte Pražský hrad s komentářem průvodkyně.

Praha
2ysao07nhn221c6-46528104-s.jpg

Jak se domluvit s dětmi a dosáhnout spolupráce

Zlobí, neposlouchají, dělají co nemají a nedělají, co mají. Rozčilujete se, hádáte se, vyčítáte, moralizujete, křičíte a nic. Nebo je to možná ještě horší. Změňte svou komunikaci, změňte svůj styl.

Webinář - online
8jdxt1dv19a2fsp-dsc0211-3.jpg

Vědomé rodičovství - transformační cesta

Zamýšlíte se nad tím, jaký je váš úkol a poslání jakožto rodiče? Nakročme společně do světa vědomého rodičovství, které staví na upřímné touze využívat možností osobního růstu skrz interakce s vašimi dětmi.

Webinář - online
3gr05nfgt3fmkqz-agence-olloweb-d9ilr-dbedg-unsplash.jpg

Plánujte s metodou OKR: zaměřte se na to nejpodstatnější

Metoda OKR (Objective & Key Results) nabízí ověřený rámec pro kvartální plánování a realizaci cílů pro vaši firmu, tým nebo projekt. Mnohým vyhovuje pro svou jednoduchost a hlavně viditelné výsledky. Dáte jí taky šanci?

Webinář - online
1y3sddezk7fs57j-ivah2196-3.jpg

Ženská cesta s láskou k sobě

Zamilovala ses do svého ŽENSTVÍ už dávno a ráda bys novou inspiraci, jak tvou ženskost doladit? Nebo teprve hledáš odpovědi na to, co pro tebe ŽENSKOST znamená a jak ji rozvíjet? Pojď si se mnou užít prožitkový webinář!

Webinář - online
1h50csbzv1zaarg-20201113-152441.jpg

Cesta k bilingvismu: efektivní principy studia angličtiny

Praktický kurz, který navždy změní váš přístup k angličtině. Osvojíte si principy, díky kterým budete angličtinu už navždy chápat a sebevědomě ji používat ve všech situacích. Určeno pro všechny kromě úplných začátečníků.

Praha
30kc1yvtshl21yj-money-2724241-1920.jpg

Ekologické investování pro začátečníky

Ekologické investování je skvělou alternativou pro ty, kterým se protiví podporovat penězi například ropné či tabákové firmy a pro ty, kteří chtějí i investování dělat v souladu s ekologií, udržitelností a etikou.

Webinář - online
8o9vad2pw7bz7ub-balloon-1046658-1920.jpg

Správně? Ale podle sebe (koučovací workshop)

Jaké by to asi bylo, žít podle toho, jak to cítíme, místo podle toho, "jak by se to mělo"? Možná uvolňující, možná uklidňující. Každý z nás má asi jinou odpověď. Svojí odpověď i svojí cestu můžete najít během dvou hodin.

Webinář - online
3wuhd1yjmocyikd-190416-martin-svetlik-01.jpg

Jak být produktivnější na Macu

Mac nabízí nepřeberné množství nástrojů a funkcí, které budete milovat nejen při každodenní práci. Tento webinář je nabitý tipy a triky od začátku do konce.

Webinář - online
7d2503dhpzxbj4c-dscf0332.jpg

Macramé - vytvořte si dekoraci do bytu

Zajímáte se o bytovou dekoraci, Hygge nebo boho styl? V tom případě je Macramé ideální kreativní činností pro Vás. Kurz Macramé neboli drhání Vás provede tvorbou trendy doplňků a dekorací do domácnosti.

Praha
6ay3qn4iwbiy6jb-naucme-se-wd.jpg

Jak si uspořádat myšlenky a přijít na nové nápady VII - Strategie Walta Disneye a 6 klobouků de Bona

2 strategie, jak si projít své nápady i jak na ně přijít - v týmu i pro jednotlivce.

Webinář - online
7pmqbviztlkuic5-skalovani.jpg

Jak si uspořádat myšlenky a přijít na nové myšlenky VI - Škálování, matice a kola změny

Už jen popis problému – nakreslení situace, nám spoustu věcí ozřejmí, máme jasnější představu a často se nám objeví i přímo řešení. Lépe si díky nim uvědomujeme, kde se právě nyní nacházíme, i jak vypadá cíl.

Webinář - online
7e4oi4cf8h1t1wv-analogie.jpg

Jak si uspořádat myšlenky a přijít na nové nápady V - Analogie a metafory, superhrdinové – rolestorming, náhodný vstup

Obsah: ✔ Analogie – kdy a jak využít, příklady úspěšných vynálezů, praktická aplikace ✔ Superhrdinové – vžijme se do jiné role, uvidíme věci zcela jinak ✔ Náhodný vstup – obrazový i textový

Webinář - online
1wu10rsaim0kh3b-naucme-se-5proc.jpg

Jak si uspořádat myšlenky a přijít na nové nápady IV - 5x PROČ, přeformulování problému jako cesta k řešení, SCAMPER

Přeformulování problému umožňuje podívat se na problém z několika úhlů a tím generovat mnohem více nápadů, jak problém/situaci vyřešit. Podobně funguje i technika SCAMPER. 5x PROČ je metoda zjištění základní příčiny

Webinář - online
35nfburq1zd0ikp-naucme-se-vb-mb.jpg

Jak si uspořádat myšlenky a přijít na nové nápady III - 3 techniky vizualizace - Vision a Mood Board, Otázka na zázrak

Obsah: Jak zapojit do kreativity všechny smysly Vzorec změny Otázka na zázrak – jak použít, při jakých příležitostech Mood board – definice, inspirace, směr; v marketingu, týmu i domácnosti (styl a pocity) Vision board

Webinář - online
2sh086h73zxamf4-naucme-se-mm.jpg

Jak si uspořádat myšlenky a přijít na nové nápady I - Myšlenkové mapy - jak je využít co nejlépe

Obsah: ✔ Jak myslí náš mozek ✔ Myšlenkové mapy – princip, techniky, asociace, styl, rozvržení ✔ K čemu a proč myšlenkové mapy, praktické využití ✔ Cvičení a příklady využívání myšlenkových map

Webinář - online
9z2j6qr34xrxcsx-naucme-se-brain.jpg

Jak si uspořádat myšlenky a přijít na nové nápady II - Brainstorming a jeho varianty

webinář z volného cyklu Jak si uspořádat myšlenky a přijít na nové nápady Obsah: ✔ Co je a co není brainstorming ✔ Jak na úspěšný brainstorming ✔ Šestero dobrých sluhů ✔ Třesk ✔ Technika klíčových slov ✔Limity brainstormingu ✔ Brainwriting ✔ 6-3-5

Webinář - online
1r21j3dpnmtow47-img-0395.jpeg Kurz je zdarma

Jak vyjednávat v mediaci

Abyste v mediaci mohli dosáhnout svého, musíte se připravit. Nejdůležitější je vhodná práce s mediátorem, sestavený vyjednávací plán a promyšlená kooperace s druhou stranou.

Webinář - online
8yzhwotypdusq4s-img-0454.jpeg Kurz je zdarma

Řešení obchodního sporu mediací?

Řešit spory lze autoritativně nebo kooperativně. Mediace je rychlejším a nákladově efektivnějším řešením sporů než soudní či rozhodčí řízení. Je však vhodná pro konkrétní konflikt?

Webinář - online
2admbmhnjcg25sp-webinar-naucmese.jpg Vyprodáno
Volný termín je 13. 1.

Naučte se Python a pracujte odkudkoliv na světě

Kurz pro absolutní začátečníky, kteří teprve uvažují, že by se naučili programovat v jednom z nejsnadněji dostupných programovacích jazyků, posunuli svojí kariéru a získali práci snů. Jedná se o zážitkový webinář.

Webinář - online
8bsotke2r2fmfsj-architecture-2804083-2.jpg

Efektivní home office - Advanced

Home office není o vysedávání doma, zavřený mezi čtyřmi stěnami. Naopak, skýtá obrovské možnosti, které nemusí být hned ze začátku viditelné. Správné nastavení home office nám dá volnost a svobodu.

Webinář - online

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?