Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
8iqyd5sbcf5-227632-412803898798547-1463177130-n.jpg

Umění se prosadit - ženské meditace

Milé ženy, Srdečně vás zvu na další prožitkový kurz ženských meditací…. přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat. S nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné. S hudbou, která pohladí vaší duši.

Bezdružice
3qnda6wtuu9-einstein-naucmese.jpg

Restart myšlení

„Žádný problém nemůže být vyřešen na stejné úrovni myšlení, která jej stvořila.“ A. Einstein. Využijeme poznatků o fungování lidského mozku a mysli k tomu, abyste objevili, co v životě chcete a nástrojů jak toho docílit.

Praha
8hwtycsxpn0-0dve-lampy.jpg

Víkend se skleněnou mozaikou

Dvoudenní kurz, na kterém si budeme hrát s vitrážovým sklem, a tvořit z něj mozaikové lampy, stolky, podnosy, zrcadla... a jiné krásy :-)

Brno
5qguy9xen59-p82700562.jpg

Cesta vědomé ženy

Zvu vás milé ženy - ANO VÁS, na milé a inspirativní setkání, kde se společně s dalšími ženami věnujeme sebepoznání, sebelásce, vzájemné inspiraci a podpoře.

Krokočín
8hv20dwscpb-img-5181-1.pngjpg

Barevná bohyně - Cesta k vnitřnímu já

Relaxační prožitkové malování je výtvarný workshop s prvky arteterapie, který je především o prožitku a odpočinku od vnějšího světa. Je plný barev, inspirace a jeho zklidňující energie nás přímo vybízí na cestu k sobě.

Praha
603epgpivcl-obr-ke-kurzu.jpg

Základní manažerské aktivity

Kurz je vedený tak, aby si jeho účastník měl možnost vyzkoušet nové zkušenosti a následně je mohl využít ve své budoucí praxi.

Praha
8iqs54212fc-mp-naucmese2.jpg Kurz je zdarma

Meditace prožitku

Cesta k prožitkům spokojenosti ve všední každodennosti.Aneb objev krásu obyčejného života a začni si uvědomovat své dary, které leží přímo před tebou.

Praha
6b0w9b5uxqo-68756465-586458108559384-8886420054208413696-n.jpg

Jak mít a žít ikigai v praxi

Praktický workshop jsem vytvořila tak, aby se za tu dobu stihl vytvořit základ vašeho osobního ikigai, na kterém můžete reálně stavět a dál na něm okamžitě pracovat. 

Praha
6luxc5biyce-1b2je93cyc0-ultimate-photo-blender-mixer10092019113613.jpg

Hodnotový kompas

Workshop o tom, jak se naučit prožít lépe každý svůj den. Žiješ-li do 80 let, prožiješ jich něco málo přes 29 000. A je jen na tobě jak…

Praha
1etdoxx7e4r-42-01.jpg

Nábor investičních nemovitostí po telefonu od A do Žet

Plánujete nebo obchodujete s investičními nemovitostmi? Nevíte, kde vyhledat kontakty na majitele a jakou zvolit strategii pro úspěšný nábor? Na tomto workshopu se dozvíte potřebné informace, které můžete hned použít.

Praha
8sqdt41fsig-manazerska-univerzita-2.jpg

Manažerská Univerzita

V Manažerské univerzitě (MÚ) se společně podíváme a rozvineme nejčastější témata, která řeší manažeři. Koncept manažerské univerzity pochází z Velké Británie. MÚ obsahuje pět dní setkání ve formě seminářů a tréninků.

Praha
2k6pzf4zruw-picsart-09-08-12-12-09.jpg

Negative Mind Detox (základy neurověd a práce s myslí)

Tentokrát se zaměříme na neurovědy a emoční inteligenci, kde Vám Chris Seraphie na základě 8 leté praxe a studia v Evropě i Ásii předá teorii i praktické techniky, jak si vyčistit hlavu od negativních myšlenek a emocí.

Brno
9ex2dsc8n3p-tumblr-njzjpobucg1slhhf0o1-1280.jpg

Telefonování jako superschopnost nejen pro volnonožce

Jste na volné noze a přemýšlíte, jak získat více zakázek? Přišla vám poptávka - odpověděli jste na ni včas, ale získal ji někdo jiný? Poradím vám, jak se dostat k více zakázkám díky telefonování a vhodné komunikaci.

Praha
5sc70q2ag71-vboceny-palec.jpg

Hallux valgus II.

Navazující workshop na Hallux valgus I.

Praha
9rokrvagt9b-skolioza.jpg

Skolióza v pohybu

Co to vlastně skolióza je? Je to stranové vychýlení páteře s posunem obratlů a současnou rotací vůči sobě. Vznikají tlakové a tahové síly, čímž dochází k asymetrickému tvarování obratlů.

Praha
91splqdrrjm-hyperlordoza.jpg

Jak korigovat bederní hyperlordózu

Lordotické křivky krční a bederní páteře nám nejsou dány ve stavbě těla již od narození. Tyto křivky páteře si musíme po narození správně vybudovat aktivní svalovou souhrou, abychom měli správné zakřivení páteře ve stoji

Praha
17gvkkhcaos-patni-ostruha.jpg

Patní ostruha

Vlivem nesprávného namáhání a přetěžování, dochází k přetížení ploché šlachy chodidla a může se rozvíjet zánět (fasciitis plantaris). V místě, kde se úpon šlachy spojuje s patní kostí, dochází k zvápenatění a vytvoří se

Praha
2vr2x9if8mw-59e654606ffec-1212.jpg

Správný stoj a zdravá chůze

Bolí vás nohy? Trpíte na zánět plantární fascie? Máte vbočený palec (hallux valgus)? Bolí vás paty, kolena, kyčle nebo bedra? Má Vaše dítě vbočenou patu a nohy do X a vy nevíte co s tím?

Praha
307fulj4u2x-img-20190419-102944-0.jpg

Jak na bolest krční páteře přes stabilní lopatky

Jakýkoliv pohyb horními končetinami považujeme za fyziologicky správný tehdy, pokud realizaci pohybu předchází stabilizace lopatek.

Praha
10wxv7l7eqi-bolest-zad.jpg

Bedra bez bolesti

V dnešní době trpí mnoho lidí bolestmi zad. Příčin je samozřejmě mnoho. Nejčastější příčiny jsou špatné držení těla, nesprávné dýchání a nefunkční břišní svaly.

Praha
2iexog1j7xd-vboceny-kotnik.jpg

Vbočené kotníky

Vbočená noha je v současné době nejčastější a nejvíce podceňovaná pozice dětské nohy. Zdánlivě neškodná pozice však stojí většinou na začátku celého řetězce problémů.

Praha
5esqpoxzejt-stihe-bricho.jpg

Štíhlé břicho, zdravá záda

Workshop je pro všechny, kteří již cvičí, nebo plánují začít cvičit a chtějí se naučit správně dýchat a posilovat břicho. Pro všechny, kteří mají bolesti v oblasti bederní nebo krční páteře, či jiný zdravotní problém..

Praha
45aowbdzx4s-kyfoza.jpg

Mobilita hrudníku, hrudní hyperkyfóza

Kyfóza neboli kyfotická křivka je našemu druhu dána již ve stavbě těla. S těmito křivkami se narodíme a pracujeme s nimi po celý život. Ve většině případů v rámci mobility. Hyperkyfóza je deformita

Praha
4zoa80vq7ce-hallus-valgus-orliman.jpg

Halux valgus I.

Hallux valgus neboli vbočený palec, trápí v dnešní době mnoho lidí. Málokdo však už ví, že správným cvičením lze tento stav zlepšit a vyhnout se tak do budoucna bolestem, či případné operaci.

Praha
933aauj3s0g-naucme-se-novy-kurz.jpg

Pohnout se z místa (...s lehkostí)

Najít, co vlastně chcete je jen začátek. Změnit to v realitu je klíč k úspěchu. O jakém úspěchu mluvím? “Úspěšný člověk ráno vstane a večer jde spát, přičemž mezi tím dělá to, co ho baví.”- Larry Page

Praha
4iekr0o6kw5-mobilita-kycli.jpg

Mobilita kyčelních kloubů jako prevence bolesti zad

Ať už jste sportovec, či zástupce běžné populace, tak jste se ve svém životě určitě setkali s bolestí zad, třísel, kyčelních kloubů, kolen, holení nebo pat.

Praha
8563wahi31l-notes-514998-1920.jpg

Tvůrčí psaní pro pokročilé: Podstata příběhu

Toužíte psát povídky či sepsat delší literární text a nevíte, jak na to? Máte nápady, ale nakonec vždy skončíte s prázdným listem papíru nebo se vám námět rozplyne mezi řádky?

Praha
9kym2hp7nun-notes-514998-1920.jpg

Tvůrčí psaní pro dospělé: Dramatická zápletka

Toužíte psát povídky či sepsat delší literární text a nevíte, jak na to? Máte nápady, ale nakonec vždy skončíte s prázdným listem papíru nebo se vám námět rozplyne mezi řádky?

Praha
4808giw048i-dscf9850.jpg

Pro železné zdraví a vyrovnanou mysl - otužování, jóga, hory

Zážitkový víkendový kurz ve Špindlerově Mlýně - projdeme si základy otužování, proběhneme na horském vzduchu, zacvičíme si a podíváme se na svět z nadhledu.

Špindlerův Mlýn
10sbby6inyj-hands-423794-1920.jpg

Jak nalézt své poslání a odvahu k akci?

Nebaví Tě tvá práce a nevíš co máš dělat? Nevíš, proč tu vůbec jsi? Nevěříš si a často se ti honí hlavou, že na “to” nemáš? Pak právě tento workshop je pro tebe…

Praha
4r8q757h5sx-proc-1-700x525.jpg

Posilte vnitřní motivaci objevením svého PROČ

Lidé, kteří znají svoje PROČ jsou v životě i práci spokojenější a výkonnější.  Přijďte objevit své PROČ v zážitkovém workshopu s profesionálními kouči Michalem Holubem a Martinem Čechákem. 

Praha
46zloqgxwie-90vskxet00d-20190618-183756.jpg

Škola šití

Láká vás šití, ale sami si netroufáte? Ať už jste šít zkoušeli nebo ne, tento kurz je pro každého, kdo se chce zdokonalit ve svých šicích dovednostech. Ušijete si to, co se koupit nedá. A najdete novou LÁSKU ?

Praha
19emq0qldjn-190416-martin-svetlik-06.jpg

Ovládněte iPhone jako teenager

iPhone, ten intuitivní a jednoduchý telefon, potřebuje celodenní kurz? Nepotřebuje. My se ale nebudeme učit odemykat telefon, ale používat ho opravdu na maximum včetně všech vychytávek, které vám budou šetřit čas.

Praha
90ykxefqiic-img-0237-m.jpg

Upcycling se Zašívárnou

Máte doma staré oblečení, které potřebuje oživit? Vezměte ho na náš kurz a jehlou a nití mu vyšijte nový život.

Brno
1zlmdh1h7b1-foto-stabilita.jpg

Objevte svůj osobní poklad

Cítíte nejistotu nebo obavy, když je před Vámi nějaké zásadní rozhodnutí nebo jste se ocitli ve složité situaci? Příčinou těchto pocitů jsou nejčastěji pochybnosti o sobě samém. Změňte to! Spolu si ukážeme, jak na to.

Praha
121xvm4o7xu-partnerske-vztahy1.jpeg

Partnerské vztahy III. - Mužský a ženský mozek

Někdy to vážně vypadá, jako kdyby muži byli z Marsu a ženy z Venuše. Jak se tedy ale máme domluvit a pochopit? Pojďme se naučit, jak se vyhnout nástrahám daným rozdíly mezi mužským a ženským mozkem.

Praha
2edbqsk7idt-accusation-anger-angry-984950.jpg

Partnerské vztahy II. - Myslím si, že si myslíš

Život v páru není vždy peříčko. Chcete pro něj být lépe vybaveni? Vyvarujte se zbytečných konfliktů, tím, že budete vědět, jak efektivněji komunikovat s partnerem.

Praha
7851wa7z9l0-partnerske-vztahy4.jpeg

Partnerské vztahy I. - Zamilovanost je pryč a co dál?

Na začátku vztahu to bývá krásné a snadné. Zejména pokud si vybereme správně. Ale co se stane, když vyprchá zamilovanost? A jak z ní udělat kvalitní dlouhodobý vztah?

Praha
8a7hl4fxwzt-profilovka-vecerni-skoly.jpg

Večerní škola přírodní kosmetiky

Sejdeme se každý druhou středu od října do prosince a do hloubky probereme 6 okruhů z oblasti přírodní kosmetiky, vyrobíš si 13 vyladěných voňavých výrobků a obdržíš spoustu receptů!

Brno
9ufws0q6z26-jak-zdrave-zit-700x525.jpg

Jak zdravě žít?

Co to znamená žít zdravě? Nechte se inspirovat a především naučit naslouchat sami sobě! Přijďte si na tyto otázky odpovědět pod vedením výživového poradce a kouče. Workshop je veden interaktivní formou.

Praha
47trh14tfpn-snek5.jpg

Chov největšího šneka na světě

Přijďte se naučit jak chovat největšího suchozemského šneka na světě. A jaké je jeho jméno? Achatina achatina a pochází z Ghany. Chovat se dá i u vás doma v obýváku.

Praha
9l2g3lic7zy-dialogue.jpg

Základy komunikace nejen pro ajťáky

Kurz efektivní komunikace nejen pro ajťáky. Vysvětlíme si, kde se berou naše postoje a motivace, co je klíčové pro úspěšnou a efektivní komunikaci, ukázky, na čem komunikace nejčastěji havaruje.

Praha
5h9z7p5ktp2-tech-graphic-blue-and-gold.jpg

Základy IT a komunikace s IT světem

Seznámení se základy IT světa, jeho specifiky a klíčovými pojmy, Vysvětlení jak s IT komunikovat, Ukázka vývoje software a rolí, která jsou potřeba

Praha
1fr0ame96f5-segue-blog-segue-blog-problems-adopting-agile-development.jpg

Agilní svět a jeho nástrahy v praxi

Agilní metody řízení v praxi, proč ano, kde nejsou nejvhodnější volbou a je lepší zůstat u vodopádové klasiky, jak je nasadit a na co si u toho dát pozor.

Praha
9ontf4fw3db-22770773-362782717513285-7110816998698044544-o.jpg

Improvizace snadno a rychle

Improvizace snadno a rychle je umění využíti hereckých dovedností v běžném životě.

Praha
6a5jv26iwwe-snimek-z-2019-08-27-19-37-27.jpg

Photopea - lepší než Photoshop

Photopea je ideální řešení pro začátečníky. Photopea je známá jako český Photoshop. Na rozdíl od Photoshopu se Photopea používá on-line v internetovém prohlížeči.

Praha
3nlkh3ou8oo-fotka2.jpg

Fotíme na analog

Pojďte společně propadnout kouzlu analogové fotografie a prožít každé políčko filmu. Výsledek dopředu neznáme a je vždy překvapením. Ukážu vám jak na to prakticky i zcela odvázaně.

Brno
397kyrwwjww-makeup.jpg

Výroba dekorativní kosmetiky s určením barevného typu

Make-up, tvářenku a rtěnku z přírodních surovin si vyrobíme spolu s expertkou na barvy Vlastou Neuwirtovou, která každé ženě nejdříve určí barevný typ a odstín dekorativky si pak doladíte tak, že budete zářit!

Brno
2tpam9xsdpl-18-6-2019.jpg

Víkendový kurz tvůrčího psaní

Jsou pro vás klasické kurzy tvůrčího psaní příliš krátké? Chtěli byste se do psaní a do příběhů ponořit na celý víkend? Pak je tento kurz právě pro vás!

Brno
6lwzs4y9byx-stesti.jpg

Anatomie hodnot: 7 forem štěstí, bez kterých to nejde

Co přesně to pro Tebe znamená “štěstí?” Radost a veselí? Tichá spokojenost? V rámci Anatomie hodnot jsme identifikovali sedm komponentů “štěstí.” Definuj si svou kombinaci a zjisti, co Ti doslova ke štěstí ještě chybí.

Praha
2j5go3dn65u-pousteni.jpg

Anatomie hodnot: 7 forem (od)pouštění všeho neužitečného

Také chceš (o)pustit, co Ti už neslouží? Potřebuješ někomu (od)pustit? Při projektu Anatomie hodnot jsme přišli na sekvenci sedmi kroků, které Ti v tom pomohou. Vztahy, kariéra, prohry… nauč se pouštět, co už nefunguje.

Praha
9bv17m3ojoz-laska.jpg

Anatomie hodnot: 7 forem lásky pro lepší vztahy

Láska má mnoho podob. Staří Řekové rozeznávali sedm druhů lásky, které využíváme i v projektu Anatomie hodnot. Pochopení různých forem lásky je prvním krokem k dobrým vztahům všeho druhu, nejen k jednomu romantickému.

Praha
3mkmafokwyi-strachy.jpg

Anatomie hodnot: 7 základních strachů, které Ti řídí život

Čeho se bojíš? Co Tě svazuje? Odvážní a úspěšní lidé nejdou životem bez strachů, jen se nenechají se jimi zastavit. V rámci projektu Anatomie hodnot jsme našli 7 základních strachů. Poznej je a najdi svou cestu k odvaze.

Praha
4aufzbwzjwy-presvedceni.jpg

Anatomie hodnot: 7 základních přesvědčení, která Tě drží v šachu

Také Ti “vnitřní cenzor” tvrdí, co nejde, nemůžeš, nezvládneš? Negativní přesvědčení nám určují život. V rámci projektu Anatomie hodnot se nám podařilo zredukovat je na sedm základních. Poznej ta svá a přeprogramuj se.

Praha
99aqmd3j5zd-otazky.jpg

Anatomie hodnot: 7 základních otázek pro snadné rozhodování

Rozhoduj se snadno, rychle a automaticky správně. V rámci projektu Anatomie hodnot jsme určili sedm otázek, jejichž sekvence Ti může změnit život. Srovnej si “vnitřní nastavení” a rozhoduj se sebejistě a odvážně.

Praha
1hwggeqwrr9-modry-kralik.jpg

Kurz malování - akvarel

O akvarelu se říká, že patří mezi nejtěžší malířské techniky, přesto všechno má malba akvarelem neodolatelné kouzlo, čarovný je už celý proces vytváření obrazu, hra s vodou a barvami.

Brno
5dfr4eggwcx-pripravka-na-rozvod-foto.jpg

Přípravka na rozvod I.

Pro rodiče a děti je období rozpadu rodiny velmi náročné. Chci se podělit o své zkušenostmi s lidmi, kteří procházejí rozvodem nebo jsou před rozhodnutím, zda se rozvést.

Praha
3cx8zi3eb24-uvodni-foto-naucmese.pngjpg Vyprodáno

Nakresli si svůj byznysplán

Chcete začít podnikat? Už dlouho, ale nějak se nedaří opravdu to rozjet? Chce to pořádný byznysplán? Poradíme a ukážeme vám, že byznysplán se dá i  jednoduše nakreslit.

Praha
4z22lppwad5-honza-kovanda-naucmese-700x525b.jpg Vyprodáno
Volný termín je 8.10.

Vystřel svůj byznys díky kontaktům

Může introvert získat desítky nových přátel, kteří mu budou pomáhat s rozvojem podnikání, a díky kterým bude mít výhody a protekci před ostatními? Je jedno, jestli začínáš, nebo už máš firmu. Naučím tě jak na to :)

Praha
7o69u5xd380-img-20190521-192834.jpg

Tanec a kresba

Co tanec a kresbu spojuje? Jak tanec může rozvíjet kresbu a jak kreslení může podpořit tanec? Přijďte si zažít neobvyklý seminář propojující taneční a výtvarné umění, rozšířit své vědomí a změnit pohled na svou tvorbu.

Brno
3hrr84fnsmb-options-73332-640.jpg

Umění rozhodnout se

Každý den činíme spoustu rozhodnutí, ať už vědomých nebo nevědomých. Ve skutečnosti to znamená, že zhruba 2 hodiny denně strávíme právě rozhodováním. A to je dost času!

Brno
7q60m4aaok8-chvatal-01.jpg

Soběstačný rodinný dům - jak na to

Seminář se uskuteční dne 16.10.2019 v Praze. Propojí tři hlavní témata úsporné výstavby — principy návrhu, materiály a technická zařízení. Seminářem vás provedou projektanti Ing. arch. Jan Márton a Ing. Pavel Minář.

Praha
3g9ex1v2v2o-individualni-vyuka-masazi-3.jpg

Trigger pointy spouštěcí body

3 hodinový kurz na kterém se naučíte vyhledat a následně „rozpoustit“ spouštěcí body (trigger points) ve svém těle. Budu vaším průvodcem na cestě k rozpoznání těchto bodů a pomocí manuálního tlaku k jejich odstranění.

Brno
9jdsn1xi31z-akademie-akupresury.jpg

Reflexní masáž chodidel

3 hodinový kurz na kterém se naučíte základy reflexní masáže. Terapie nohy je šetrná a účinná technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnovení tělesné i duševní rovnováhy.

Praha
56rxj1wigrs-kurz-kinesiotaping-online.jpg

Tejpování pro veřejnost

3 hodinový kurz, při kterém se naučíte tejpovat záda, šíji a krk. Kurz je určen pro laickou veřejnost. Na kurzu se nepoužívají latinské výrazy.

Olomouc
4j8lkix6q8e-10401056-1168756185724-422145-n.jpg

Jak se stát delegátem pro pobytové zájezdy?

Nadchla vás profese delegáta pobytových zájezdů? Nenechte se zmást vidinou léta u moře výměnou za vyzvednutí klientů na letišti a pár infoschůzek. Přijďte zjistit, o čem práce delegáta opravdu je.

Opava
7g7drjjsgeh-17426234-10212718711829324-4075647645989580722-n.jpg

Jak se stát průvodcem poznávacích zájezdů?

Nadchli jste se pro povolání průvodce na poznávacích zájezdech? Zjistěte, jak pracuje průvodce z povolání a zda by to mohla být i vaše parketa ještě než vyrazíte na první pohovor do CK.

Opava
7sb5g9t840z-ucime-se-venku.jpg

Učíme se venku

Čekají nás praktické ukázky výuky ve školní zahradě či v terénu, zaměřené nejen na přírodovědné předměty. Uvidíte a vyzkoušíte si metody výuky v zahradě pro český jazyk, matematiku ale i jiné předměty výuky.

Praha
6h9q5td9xvm-lektor-tomas-zmija-1.jpg

Mediační techniky v praxi

Dvoudenní kurz mediace a mediačních technik – Ostrava, září 2019 (akreditace MPSV). Pro koho? Pokud se setkáváte s konflikty a máte opravdový zájem „o věc“ – pro Vás.

Ostrava
2x3v12p49yx-hrusky-pro-hrusky-33-nizsi.jpg

Výsadba dlouhověkých ovocných stromů

Vysadit strom jde jednoduše a zvládne to každý. Mnohem důležitější je proces, který tomu předchází a práce, která následuje po výsadbě. Přijďte si poslechnout moje zkušenosti a znalosti s výsadbami v krajině.

Brno
1peszi677rc-9650440-05357a.jpg

Efektivní domácí cvičení k rychlému hubnutí a formování postavy

Kurz je zaměřen především pro ty z vás, kteří z různých důvodů (osobních či časových), nemohou pravidelně navštěvovat fitness centra.

Praha
6kgjg8lvw0g-potreseni-rukou-kopie-2.jpg

Jak nejlépe prodat svou firmu

Prodej firmy je jednou z největších transakcí každého podnikatele. Lze přitom udělat spoustu chyb a přijít o hodně peněz. Amatérismus se tady těžce nevyplatí. Jak to udělat správně? To se dozvíte na tomto kurzu.

Praha
20tgv5ln9r8-interiery-pro-pary.jpg

Interiéry pro páry

Stěhujete se do nového bytu, renovujete, stavíte? Sladit interiér tak, aby byly obě strany spokojené, je opravdová alchymie. Už dávno neplatí, že "zařizování" je ženská záležitost.  Je to společná záležitost. 

Praha
6uv6lno7nja-unit-1385173-640.jpg

Od zrození ke Slunci

"Od zrození ke Slunci" je název prožitkového času, jehož náplní je Hluboké dýchání, Vznosná postura, vědomý pohyb a ladění podvědomí - vše v jejich vzájemném rozvoji. Někdy to jde líp přes dech, jindy přes opory...

Praha
53fz5f10zom-hollywood-director-william-reed-directs-his-wife-eva-novak-in-the-australian-movie.jpeg

Pojď mi video: zlepši to

Hollywood v kapse. K tomu, abys vyprávěl svůj příběh, ti stačí mobil. Průvodcem ti může být cyklus kurzů Pojď mi video: natoč to, ustříhej to a zlepši to. Na třetím kurzu se naučíme, jak vytáhnout každé video z nuly na sto palečků.

Praha
7h24zfk2ndo-pohovor.jpg

Změnit zaměstnání? Potřebuji si to promyslet

Přemýšlíte, zda se v životě posunout dál a změnit práci či začít podnikat? Nebo jste ke změně nuceni okolnostmi? Nabízím možnost si vše důkladně promyslet a připravit se na případnou změnu. Myšlenky o vás samotných vám dodají sebevědomí.

Praha

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.