Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
9ow42mx65d0jnng-pexels-monstera-6289065.jpeg Kurz je zdarma

Jak bezpečně investovat? Jak ochránit peníze před inflací?

Vyplatí se investovat? Nemůžete přijít o peníze? Na tomhle semináři projdeme důvody pro a proti různým způsobům spoření a investování.

Praha
2fnyqby9duniluq-p4160272.jpeg Kurz je zdarma

Kváskový chleba

Chcete se naučit péct s kváskem? Jde o dlooouhou tradici, která v sobě nese potenciál pro dobré zdraví, chutný chleba který dlouho vydrží, a také zábavné experimentování. 🙂

Brno
1a9hn0x0mvt3m35-uvod-web-v1.jpeg Kurz je zdarma

Imposter syndrome aneb jak o sobě přestat pochybovat

Imposteři málokdy svůj úspěch plně prožijí. Věří, že úspěch není zasloužený a že to bylo "štěstí". Postihuje často i velmi úspěšné lidi. Nejedná se o diagnózu, ale o uvažování o sobě samém a to lze kultivovat. 

Praha
2iaosj5b9eri7ix-storytelling-naucmese.jpg Kurz je zdarma

Storytelling in English: Level I

Kill two birds with one stone by joining this storytelling workshop! Give yourself a chance to improve your speaking skills in English and learn some useful storytellers' hacks at the same time.

Praha
495lfa1ky56pk25-dsc07123-2.jpeg Kurz je zdarma

Marketingová strategie srdcem: vydělávej tím, co tě baví

Rád bych vám srdečně předal principy, díky kterým se už 7 let hezky živím tím, co mě baví. Za poslední roky mě nejvíce posunula hlavně práce na databázi kontaktů a automatizovaný emailový funnel, který za mě prodává.

Praha
58g9ihqe7gyvhoa-b293149b-7b35-4b1c-9f40-97de5efdc02e.jpeg

Krasopsaní pro začátečníky

Společně se během tří hodin naučíme základní tahy, velkou a malou abecedu, číslice a znaky. Pracujeme s autorskou písankou a brushpeny Tombow ABT dual brush.

Kralupy nad Vltavou
6t2sndp1snzut25-naucmese-hlavnifoto.jpeg Kurz je zdarma

Zdravé sezení v kanceláři

Mít záda v pohodě i při sedavém zaměstnání? Ano, jde to. Na kurzu Vám vysvětlím, jak sedět na židli tak, abychom neprohlubovali špatné pohybové návyky, nastavíme pracovní místo a naučíte se jednoduché protažení zad.

Brno
9xu3dftd7x1sarn-meditujici.jpeg Vyprodáno
Volný termín je 20. 6.

Meditace jako cesta ke spokojenosti

Zameditujeme spolu. Ponoříte se do svého nitra, za myšlenky. V řízené meditaci, která se podaří začátečníkům i pokročilým. Tam, uvnitř, se napojíte na své srdce. To, co všichni hledáme kolem, máme v sobě. Sebelásku. Otevřete se jí.

Praha
83zl4gl1ko2wsml-trauma-releasing-exercise-rest-position-600x400.jpeg Kurz je zdarma

Relax pomocí techniky TRE®

TRE je jednoduchý a účinný systém cvičení probouzející tělo za účelem uvolnění napětí a snížení stresu. Pomocí série jednoduchých cviků naučíme aktivovat přirozený reflex svalového třesu.

Brno
5sfmf55bkuez6sa-bez-nazvu.jpg Kurz je zdarma

Radkova rétorická přednáška: "Jak zvládnout nervozitu?"

"Jak se mám zbavit nervozity?" Tak zní ta nejčastější otázka, se kterou se na mě účastníci mých rétorických kurzů obracejí. V této interaktivní stand-up komediální přednášce ti na tuto otázku s humorem odpovím.

Brno
3hvmutmipt0z1v9-ricany-4.jpeg

Tajemství ovčí vlny

Už máte dost digitálního světa? Hledáte něco relaxačního, zajímavého, spojeného s tradičními řemesly? Chcete si něco nového vyzkoušet nebo chcete jen prostě vyčistit hlavu? Ovčí vlna už Vás nepustí a bude Vás to bavit.

Praha
7034dstypehe1gj-osobni-hranice-vypis.jpeg

Ego vs. duše: Jak mít zdravé osobní hranice

Zdravé osobní hranice nejsou jen o komunikaci, ale o jistotě, odvaze a identitě. Bráníš své ego nebo zajišťuješ prostor své duši? Víš, co je co?

Praha
6u6nqfxbxb8nur1-pxl-20230124-192958482-mp-1.jpeg

Léto s burleskou: open class

I léto bude plné burlesky. Zvu vás na pravidelné open class v Praze. Na každé se naučíš jinou burleskní choreografii. Určené pro všechny úrovně.

Praha
6ljej7w5vx3bo6i-4.jpg

Jak a kdy založit a provozovat neziskovou organizaci

Přemýšlíte, že založíte neziskovou organizaci? Ale neumíte si vybrat kterou, ani nevíte, co vás pak bude čekat? Přijďte na kurz.

Webinář - online
1s7t0x2wlda9wvj-instagram-1.jpg

Instagram 2.0 a jak na něj

Instagram za posledních pár let poměrně razantně změnil. I přes to je stále jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí na světě. 🌎 Naučte se, jak funguje, pro koho tedy je a jaký obsah tam máte vlastně dávat.💡

Praha
3ljduywb7gmfm5m-parova-masaz.jpeg

Tantrická masáž pro páry: úvod

Zážitkový a sebezkušenostní kurz umění doteku. Kurz je určen pro sebepoznání a rozvoj partnerských vztahů.

Praha
9fgr8ocar4f7ye2-poslani.jpeg

Žij své poslání, meditační workshop

Když známe své poslání, život nám dává smysl. Každodenní drobnosti vidíme v jiném světle. V dobách krize možná nevíme, jaký je další krok, ale máme směrovku. Znáte svůj směr? Jdete po své životní cestě? Nebo jste sešli? Zameditujeme na to.

Praha
2lgdc2946sklok3-avinash-kumar-6bgoyvibqj4-unsplash-1.jpeg

Barvy v interiérovém designu

Naučíte se symboliku a psychologii barev, včetně praktických tipů a pracovních postupů v tvorbě barevného konceptu interiéru. Vytvoříte si vlastní barevné schéma a naučíte se vnímat vitalitu přírodních barev a pigmentů.

Praha
4uk6vkcudlm5sup-ld-promo.jpeg

Loona Dance

Loona dance - prožitkový tanec pro ženy přinese více energie, radosti ze života, podporu ženskosti a ženské energie a oživení celého těla. Protanči se k vlastní jedinečnosti a nalaď se na svou cykličnost.

Praha
1m9uy076ct91s7o-640x359-images-code-1076533-640.jpeg

HTML a CSS

Na tomto kurzu vás naučím rozumět a správně používat jazyky HTML a CSS, a to tak, abyste si dokázali vyrobit vlastní statickou webovou stránku.

Webinář - online
86m1ujdhd5gmuu2-mg-8937.jpeg

Terapie s holemi: Jak si ulevit od stresu a užít si relaxaci s holemi v ruce

Nordic walking je skvělou aktivitou pro posílení svalů, zlepšení kardiovaskulární kondice a redukci bolesti zad a ramen. Kromě toho pomáhá spalovat tuky. Pro optimální výsledky je důležité naučit se správnou techniku.

Brno
8x853ux8wdf3l8d-20210730-172445-copy.jpeg

Rostlinolékařské minimum

V kurzu se naučíte rozpoznávat nejen celou řadu chorob a škůdců rostlin, ale i fyziologických poškození a jak proti nim zasáhnout bez použití chemie. Zabývat se budeme zeleninou, ovocem i okrasnými rostlinami z vašich zahrad.

Brno
282ngrq0ffis7gj-adobestock-485323300-1.jpeg

Kreativní „sebe-coaching“ Neurographica

Pomocí abstraktní barevné kresby můžeš uvolnit různé emoce, zažité myšlenkové programy, nevědomé spouštěče jednání, strachy, myšlenkový chaos a vše, co je v tvém podvědomí a nedělá ti dobře. Je to jednoduché a účinné.

Praha
9smp5euoj7cz2wr-37m04953-1.jpeg

Arte atelier

Společné několikadenní tvoření pod hradem Lipnice nad Sázavou.

Kejžlice

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.