Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
3nlkh3ou8oo-fotka2.jpg

Fotíme na analog

Pojďte společně propadnout kouzlu analogové fotografie a prožít každé políčko filmu. Výsledek dopředu neznáme a je vždy překvapením. Ukážu vám jak na to prakticky i zcela odvázaně.

Brno
5deh0as45kz-kurz-4-001.jpg

Keramická mísa v mořském stylu

Keramická mísa v mořském stylu, anebo libovolně podle vaší fantazie...

Praha
2f1fk7b3zlf-img-3227.jpg

Výroba dekorativní kosmetiky s expertkou na barvy

Make-up, tvářenku a rtěnku z přírodních surovin si vyrobíme spolu s expertkou na barvy Vlastou Neuwirtovou, která každé ženě nejdříve určí barevný typ a odstín dekorativky si pak doladíte tak, že budete zářit!

Brno
2tpam9xsdpl-18-6-2019.jpg

Víkendový kurz tvůrčího psaní

Jsou pro vás klasické kurzy tvůrčího psaní příliš krátké? Chtěli byste se do psaní a do příběhů ponořit na celý víkend? Pak je tento kurz právě pro vás!

Brno
6lwzs4y9byx-stesti.jpg

Anatomie hodnot: 7 forem štěstí, bez kterých to nejde

Co přesně to pro Tebe znamená “štěstí?” Radost a veselí? Tichá spokojenost? V rámci Anatomie hodnot jsme identifikovali sedm komponentů “štěstí.” Definuj si svou kombinaci a zjisti, co Ti doslova ke štěstí ještě chybí.

Praha
2j5go3dn65u-pousteni.jpg

Anatomie hodnot: 7 forem (od)pouštění všeho neužitečného

Také chceš (o)pustit, co Ti už neslouží? Potřebuješ někomu (od)pustit? Při projektu Anatomie hodnot jsme přišli na sekvenci sedmi kroků, které Ti v tom pomohou. Vztahy, kariéra, prohry… nauč se pouštět, co už nefunguje.

Praha
9bv17m3ojoz-laska.jpg

Anatomie hodnot: 7 forem lásky pro lepší vztahy

Láska má mnoho podob. Staří Řekové rozeznávali sedm druhů lásky, které využíváme i v projektu Anatomie hodnot. Pochopení různých forem lásky je prvním krokem k dobrým vztahům všeho druhu, nejen k jednomu romantickému.

Praha
3mkmafokwyi-strachy.jpg

Anatomie hodnot: 7 základních strachů, které Ti řídí život

Čeho se bojíš? Co Tě svazuje? Odvážní a úspěšní lidé nejdou životem bez strachů, jen se nenechají se jimi zastavit. V rámci projektu Anatomie hodnot jsme našli 7 základních strachů. Poznej je a najdi svou cestu k odvaze.

Praha
4aufzbwzjwy-presvedceni.jpg

Anatomie hodnot: 7 základních přesvědčení, která Tě drží v šachu

Také Ti “vnitřní cenzor” tvrdí, co nejde, nemůžeš, nezvládneš? Negativní přesvědčení nám určují život. V rámci projektu Anatomie hodnot se nám podařilo zredukovat je na sedm základních. Poznej ta svá a přeprogramuj se.

Praha
99aqmd3j5zd-otazky.jpg

Anatomie hodnot: 7 základních otázek pro snadné rozhodování

Rozhoduj se snadno, rychle a automaticky správně. V rámci projektu Anatomie hodnot jsme určili sedm otázek, jejichž sekvence Ti může změnit život. Srovnej si “vnitřní nastavení” a rozhoduj se sebejistě a odvážně.

Praha
1hwggeqwrr9-modry-kralik.jpg

Kurz malování - akvarel

O akvarelu se říká, že patří mezi nejtěžší malířské techniky, přesto všechno má malba akvarelem neodolatelné kouzlo, čarovný je už celý proces vytváření obrazu, hra s vodou a barvami.

Brno
5dfr4eggwcx-pripravka-na-rozvod-foto.jpg

Přípravka na rozvod I.

Pro rodiče a děti je období rozpadu rodiny velmi náročné. Chci se podělit o své zkušenostmi s lidmi, kteří procházejí rozvodem nebo jsou před rozhodnutím, zda se rozvést.

Praha
7dde5ywbau6-byznysplan.jpg

Nakresli si svůj byznysplán

Chcete začít podnikat? Už dlouho, ale nějak se nedaří opravdu to rozjet? Chce to pořádný byznysplán? Poradíme a ukážeme vám, že byznysplán se dá i  jednoduše nakreslit.

Praha
1szsj2x6zi4-67745692-2429519177128959-861429105088790528-o.jpg

Fotoworkshop "Mezi Kelty"

Celovíkendový fotografický workshop zaměřený na focení krajiny a portréty vedený fotografem Jaroslavem Bouzkem a publicistou Jiřím Kalátem, který se uskuteční v keltské skanzenu v unikátní krajině Země Keltů.

Nasavrky
2n3j89v2i49-cotter-classroom640x356.jpg Kurz je zdarma

Potkej se s prestižními internátními školami z USA

Studuješ střední školu a přemýšlíš, kam svůj život nasměrovat dál? Co takhle studium na střední v USA na soukromé internátní škole? Využij jedinečné příležitosti a přijď si popovídat se zástupci hned 7 internátních škol.

Praha
8fciad3q1fm-chia.jpg

Úvod do rostlinné kuchyně - mléka, pomazánky, dezerty

Rozhodli jste se přejít na rostlinnou stravu a nevíte, jak začít? Nebo chcete jen obohatit svůj jídelníček o další zajímavé recepty? Pak je tento kurz právě pro vás!

Brno
7o69u5xd380-img-20190521-192834.jpg

Tanec a kresba

Co tanec a kresbu spojuje? Jak tanec může rozvíjet kresbu a jak kreslení může podpořit tanec? Přijďte si zažít neobvyklý seminář propojující taneční a výtvarné umění, rozšířit své vědomí a změnit pohled na svou tvorbu.

Brno
3hrr84fnsmb-options-73332-640.jpg

Umění rozhodnout se

Každý den činíme spoustu rozhodnutí, ať už vědomých nebo nevědomých. Ve skutečnosti to znamená, že zhruba 2 hodiny denně strávíme právě rozhodováním. A to je dost času!

Brno
5a12s3t3p0g-5ff74e76-f834-4bf7-85f1-d58e25a02236.jpeg

Způsobují diety obezitu? Jaká je realita hubnutí?

Každým rokem se snaží nespočet lidí, od teenagerů, sportovců až po starší osoby o váhový úbytek pomocí různých dietních strategií. Do jednoho roku přitom až 75% osob selže a nabere původní váhu zpět.

Brno
76juvdzob1t-vajickova.jpg Zbývají už jen 2 místa

Příprava rostlinných pomazánek

Chceš přejít na rostlinnou stravu, ale nevíš, co by sis „mazal na chleba“? Nebo už se rostlině stravuješ a pomazánky ti ve tvé stravě chybí? A nebo to je úplně jinak a chceš si prostě jen zpestřit jídelníček?

Brno
8cj9d6r88yz-2-hjt-gif-cr1.jpg

Hormonální jógová terapie pro ŽENY, měsíční kurz

Hormonální jóga mě vyléčila. Proto jsem se rozhodla ji předávat dál. O účincích lépe než knihy hovoří důkaz samostné zakladatelky, 92 Dinah Rodrigues, živoucí legendy, které dodnes certifikuje lektory po celém světě.

Vrchlabí
3vc2ei0si8m-cheese5.jpg

Domácí výroba sýrů pro začátečníky

Sýrařský kurz pod vedením francouzsko-italského mistra sýraře aneb základní průprava k tomu, abyste si mohli kvalitní francouzský či italský sýr vyrobit přímo u vás doma. Kurz je veden v angličtině (s českým tlumočením).

Řitka
7q60m4aaok8-chvatal-01.jpg

Soběstačný rodinný dům - jak na to

Seminář se uskuteční dne 16.10.2019 v Praze. Propojí tři hlavní témata úsporné výstavby — principy návrhu, materiály a technická zařízení. Seminářem vás provedou projektanti Ing. arch. Jan Márton a Ing. Pavel Minář.

Praha
7boqz7rypl5-workshop-brasnarstvi.jpg Vyprodáno
Dostupný jako individuální

Základy brašnářského řemesla

Pojď si užít tvůrčí sobotu, odreagovat se a naučit základy řemesla: Kurz je nabytý informacemi a technikami, které si vyzkoušíš v praxi a naučíš se je. Můžeš je tak využívat v budoucnu při realizaci vlastních projektů.

Praha
2qa8ftrn020-dsc-4980.jpg

Od skupiny k týmu - průvodcem kůň

Jste spíše skupina kolegů než fungující tým? Skřípe ve vaší firmě komunikace? Rádi by jste měli dynamický tým plný nápadů? Chcete u "svých" lidí plně rozvinout jejich potenciál?

Krokočín
66oq5hqjm4e-futlab-facebook-03.jpg

Praktické SEO, které funguje

Školení SEO, které funguje v praxi. Nebudu vás zatěžovat nudnou teorií, buzzwordy a obecnými radami, které se opakují na každé konferenci a na každém školení. Půjdeme rovnou k věci, k jádru a původnímu významu SEO.

Praha
3g9ex1v2v2o-individualni-vyuka-masazi-3.jpg

Trigger pointy spouštěcí body

3 hodinový kurz na kterém se naučíte vyhledat a následně „rozpoustit“ spouštěcí body (trigger points) ve svém těle. Budu vaším průvodcem na cestě k rozpoznání těchto bodů a pomocí manuálního tlaku k jejich odstranění.

Brno
9jdsn1xi31z-akademie-akupresury.jpg

Reflexní masáž chodidel

3 hodinový kurz na kterém se naučíte základy reflexní masáže. Terapie nohy je šetrná a účinná technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnovení tělesné i duševní rovnováhy.

Hradec Králové
56rxj1wigrs-kurz-kinesiotaping-online.jpg

Tejpování pro veřejnost

3 hodinový kurz, při kterém se naučíte tejpovat záda, šíji a krk. Kurz je určen pro laickou veřejnost. Na kurzu se nepoužívají latinské výrazy.

Hradec Králové
6j32hn8vef8-laptop-3190194-960-720.jpg

Grafika pro negrafiky

Naučíme se skládat jednotlivé grafické prvky do kompozice a vytvářet zajímavé prezentace, zjistíme, kde najít pěkné fotky zdarma. Kurz je určen pro všechny kteří by rádi věděli, jak vytvořit rychle pěknou grafiku.

Velká Bíteš
6t8an3dokwk-dsc-4980.jpg

Komunikační sebevědomí - Průvodcem kůň

Proč zrovna kůň?  Kůň je stádové zvíře a jeho přežití závisí na skvělých komunikačních dovednostech.  Koně žijí ve stádech, stejně jako my historicky v tlupách, jen koně ovládají komunikaci do dnes. Jak to?

Krokočín
624fyaktvka-img-20180922-145342.jpg

Permakultura pro budoucnost

Permakultura je designový systém pro trvale udržitelný život. Ukazuje cesty, jak uspokojovat svoje oprávněné lidské potřeby tak, abychom přitom nelikvidovali svět, ve které žijeme.

Žatec
8ufigcdi0cf-astrokonstelace.jpg

Postav si svůj horoskop!

Rozum nám někdy brání přenést se přes určité situace. Nechte ho na chvíli odpočinout. Posuňte se díky prožitkům v astrokonstelacích. Průvodcem vám bude Jitka Pešková

Brno
6fs9thi4sfp-cestaksobe.jpg

Cesta k sobě

Mnoho z nás dokáže emoce vnímat, méně je pak dokáže pojmenovat a ještě menší část z nás o nich dokáže otevřeně komunikovat. Jak jsi na tom ty? Emocemi to celé teprve začíná.

Praha
4j8lkix6q8e-10401056-1168756185724-422145-n.jpg

Jak se stát delegátem pro pobytové zájezdy?

Nadchla vás profese delegáta pobytových zájezdů? Nenechte se zmást vidinou léta u moře výměnou za vyzvednutí klientů na letišti a pár infoschůzek. Přijďte zjistit, o čem práce delegáta opravdu je.

Opava
7g7drjjsgeh-17426234-10212718711829324-4075647645989580722-n.jpg

Jak se stát průvodcem poznávacích zájezdů?

Nadchli jste se pro povolání průvodce na poznávacích zájezdech? Zjistěte, jak pracuje průvodce z povolání a zda by to mohla být i vaše parketa ještě než vyrazíte na první pohovor do CK.

Ostrava
3d2f26rvam8-trema.jpg

Konec trémy

Na tomto kurzu „nastavíme“ vaši mysl, abyste se cítili dobře při mluvení před lidmi i před ním a abyste se už nenechávali omezovat nervozitou.

Praha
34q9tlycj10-vlajka-de.jpg Zbývá už jen poslední místo

Popovídejme si německy

Znáš ten pocit, kdy ti někdo položí otázku v cizí řeči a ty, ačkoliv jsi nastudoval sto lekcí a správnou odpověď znáš, nejsi schopen okamžitě zareagovat a už vůbec ne přirozeně? Ten pocit zná každý a nikdo ho nemá rád.

Brno
7sb5g9t840z-ucime-se-venku.jpg

Učíme se venku

Čekají nás praktické ukázky výuky ve školní zahradě či v terénu, zaměřené nejen na přírodovědné předměty. Uvidíte a vyzkoušíte si metody výuky v zahradě pro český jazyk, matematiku ale i jiné předměty výuky.

Praha
6h9q5td9xvm-lektor-tomas-zmija-1.jpg

Mediační techniky v praxi

Dvoudenní kurz mediace a mediačních technik – Ostrava, září 2019 (akreditace MPSV). Pro koho? Pokud se setkáváte s konflikty a máte opravdový zájem „o věc“ – pro Vás.

Ostrava
4t4e670gp56-photo-naucme-se.jpg

Den indické kultury v Holosu

Poznejte a prožijte indickou kulturu v celé její kráse a bohatosti na dni indické kultury v krásném prostředí centra Holos. Indické jídlo, indické vůně, hudba, spousta nových informací.

Opava
2x3v12p49yx-hrusky-pro-hrusky-33-nizsi.jpg

Výsadba dlouhověkých ovocných stromů

Vysadit strom jde jednoduše a zvládne to každý. Mnohem důležitější je proces, který tomu předchází a práce, která následuje po výsadbě. Přijďte si poslechnout moje zkušenosti a znalosti s výsadbami v krajině.

Praha
1peszi677rc-9650440-05357a.jpg

Efektivní domácí cvičení k rychlému hubnutí a formování postavy

Kurz je zaměřen především pro ty z vás, kteří z různých důvodů (osobních či časových), nemohou pravidelně navštěvovat fitness centra.

Praha
6kgjg8lvw0g-potreseni-rukou-kopie-2.jpg

Jak nejlépe prodat svou firmu

Prodej firmy je jednou z největších transakcí každého podnikatele. Lze přitom udělat spoustu chyb a přijít o hodně peněz. Amatérismus se tady těžce nevyplatí. Jak to udělat správně? To se dozvíte na tomto kurzu.

Praha
20tgv5ln9r8-interiery-pro-pary.jpg

Interiéry pro páry

Stěhujete se do nového bytu, renovujete, stavíte? Sladit interiér tak, aby byly obě strany spokojené, je opravdová alchymie. Už dávno neplatí, že "zařizování" je ženská záležitost.  Je to společná záležitost. 

Praha
6uv6lno7nja-unit-1385173-640.jpg

Od zrození ke Slunci

"Od zrození ke Slunci" je název prožitkového času, jehož náplní je Hluboké dýchání, Vznosná postura, vědomý pohyb a ladění podvědomí - vše v jejich vzájemném rozvoji. Někdy to jde líp přes dech, jindy přes opory...

Praha
4pebyw4oze3-alternativy-mleka.jpg Vyprodáno
Volný termín je 21.9.

Veganské vaření - rostlinné sýry, jogurty a mléka

Nemůžete či nechcete konzumovat mléčné výrobky, ale schází vám? Ukážeme, jak si v domácích podmínkách vyrobit sýry, jogurty, mléko nebo smetanu z rostlinných surovin jako jsou ořechy, semena či obiloviny.

Řevnice
1e1tcqfl4jl-lrg-dsc1383-2.jpg

Nadesignujte si život podle sebe

Nevíte, kam se v životě dál vydat? Přidejte se na víkendové setkání & workshopy a nadesignujte si svůj život Podle sebe ve skupině podobně naladěných lidí.

Praha
8f17xjb09mj-mg-9240.jpg

Kouzlo fotografie na míru

Pomůžu vám s prvními krůčky v tajuplném světě kresby světlem.

Praha
5wud2q2cbr7-img-2644-upr-lena-yellow-upr.jpg

Hlasem k sobě - objevování (základní kurz)

Chceš zpívat jen tak pro radost, objevovat dar hlasu, posunout svoje hranice, získat více jistoty a sebedůvěry při zpěvu, mluvení i v životě? Přijď na můj základní kurz HLASEM K SOBĚ – OBJEVOVÁNÍ.

Praha
4nbr729kkxe-thumbnail-10-edit.jpg

Živé obrazy z přírodního mechu

Zvu vás na nový workshop tvoření živého obrazu z přírodního mechu. Na workshopu se zrelaxujete a odpočinete.

Praha
3lmxyr2rs6s-thumbnail-3.jpg

Miniaturní domečky a svícen domečky ze dřeva

Přijďte si vyrobit krásný kouzelný miniaturní domeček podle vašich představ nebo svícen s miniaturními domečky ze dřeva. Jsou to krásné kouzelné dekorace. Na workshopu se zrelaxujete a odpočinete.

Praha

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.