Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
1l3rgo77jl0bj2h-fotka-pro-dj-v-9.jpg

Dětská jóga V - děti ve věku 9+

Přirozená a zábavná 🧩 forma, která i starší děti baví, rozvíjí jejich kreativitu 🧠, zvyšuje soustředěnost, zlepšuje koordinaci 🤸‍♂️ pohybu a rytmičnost, podporuje správné držení těla a naučí i relaxovat 🙂

Webinář - online
45lft3gug4x1ypl-dort-food-styling-sm.jpeg

Veganské dorty a netradiční styling

Naučte se skvělé veganské dorty a cukrářské postupy, které dorty dotáhnout k dokonalosti. Kreativní kurz veganských dortů je zaměřený na netradiční styling a domů si tak odnesete originální dort.🙂

Praha
6b6rjyot2i2c709-hlosina.jpeg

Netradiční plodící dřeviny

30 druhů méně známých a nových plodících dřevin - krásně kvetou i plodí. Detailně o jejich nárocích na pěstování, kultivarech a využití ve Vašich výsadbách. Skladba jedlého živého plotu/minilesíku dle stanoviště. Konzultace Vašeho designu.

Webinář - online
6n1cekccyc3ntnz-komunikace-konflikt-foto.jpeg

Jak se domluvit aneb příběhy ze života

Nemáte rádi konflikty a chcete se jim vyhnout? Pokud porozumíme svým emocím a komunikujeme „s chladnou hlavou“, vzájemná komunikace probíhá s respektem a ke vzájemné spokojenosti. Přijďte si vyzkoušet, jak na to!

Praha
9smp5euoj7cz2wr-37m04953-1.jpeg

Arte atelier

Společné několikadenní tvoření pod hradem Lipnice nad Sázavou.

Kejžlice
9gp93g80sgo2sb7-img-4256.jpeg

Intuitivní výšivka

Při výtvarném projevu se obracíme sami do sebe, dáváme si na vše vlastní čas i prostor a v neposlední řadě vyplavujeme tolik potřebný hormon štěstí serotonin.

Brno
2sn0fj6r40ix0cv-navrh-bez-nazvu-7.jpg

Život se psem: přivolání

Chcete mít jistotu, že Váš pes opravdu přijde, když ho zavoláte? Už žádné křičení, žádné nervování, žádné nahánění, ale spolehlivé přivolání, které funguje vždy a všude. Naučte se s námi jak na to.

Webinář - online
1nlobmritmpl44f-dscf0100.jpeg Vyprodáno
Volný termín je 31. 1.

Jak na obsah jako profesionální kreativci

Co máte na ty sítě pořád dávat? A jak to celé vymyslet, aby to mělo hlavu a patu, nezabralo vám to celý den, a ještě to něco prodalo? Naučte se, jak vysypat z rukávu dobrý obsah na počkání.

Praha
3x8xxqjnmdzs0fy-navrh-bez-nazvu.jpg

Základní kutilské dovednosti

Připravil jsem pro vás kutilské kurzy, které vás posunou na jiný level! Nechte si předat zkušenosti z praxe a zlepšete svoje schopnosti. Ať se můžete doma realizovat po svém!

Hořice
5ktds9lngwgxg15-pes-neni-darek-1000-500-px-500-250-px-1.jpg

Život se psem: Vánoční speciál

Pes není dárek - pomoc s výchovou ano! Spolehlivý základ výchovy a výcviku ve vánočním balíčku tří praktických webinářů.

Webinář - online
7m3okkkyam5glt0-sam-4809.jpeg

Chůze na sněžnicích se zimním tábořením v Krušných horách s dopravou z Prahy

Víkend v Krušných horách s dopravou mikrobusem z Prahy. Kromě chůze na sněžnicích si prakticky vyzkoušíme zimní táboření s přespáním pod stanem, tarpem nebo plachtou. Povíme si vše potřebné o vybavení do hor.

Praha
54ccjeq6rvea2p7-emocni-odvaha.jpeg

Emoční odvaha

Naučte se pracovat se svými emocemi a vybudujte odvahu v životě. Naučíte se rozeznávat různé kategorie emocí a metody jak s nimi efektivně pracovat tak, abyste měli více energie do toho, co chcete.

Praha
6iz29uuahhhwb0z-attila-vencel-art-kurzy-malby.jpeg

Malujte krásné obrazy

Každý se může naučit malovat! Důležitá je touha tvořit a vůle učit se novým dovednostem. Již 5 let navštěvují mé kurzy malby lidé z Čech i Slovenska. Provedu vás úžasnou cestou od bílého plátna k obrazu. Tak udělej krok!

Ostrava
2hy9tcbwtteee7p-bez-nazvu-500-255-px-700-525-px-1.jpg

Práce se stresem

Techniky a nástroje pro zvládání akutního i chronického stresu v prakticky zamřeném kurzu. Naučte se vše zvládat s větším klidem a nadhlem doma i v práci.

Webinář - online
9ih2ps3k0katkoz-bez-nazvu-500-255-px-700-525-px.jpg

Nástroje pozitivní psychologie

Jak být spokojenější a výkonnější díky použití pozitivní psychologie? Vědecky potvrzené poznatky v praktickém tréninku, kde se dozvíte, jak přenést poznatky do praxe a zažívat tak více spokojenosti, vděčnosti a optimismu.

Webinář - online
6egtxiy7j0afylg-pexels-cottonbro-studio-3737591.jpeg

Máte problémy s lymfou, navštivte náš kurz

Jste unaveni a nevíte proč? Trápí Vás celulitida? Máte pocit, že s Vaším tělem není něco v pořádku? Na vině může být i špatně fungující lymfatický systém. Na tomto kurzu Vás zasvětíme do tajů lymfatické masáže.

Brno
1kztehbyw105wkn-robert-tichy-karel2.jpeg

NaZnačkách: ženy & show!

Tak. Jdeme na to. Po letech zase zpátky tam, kde to všechno začalo — vítejte v mindless kurzu na NAUČMESE.CZ!!!

Brno
2o10hf8m0cabeqy-venuse2-01.jpeg

Jóga na podporu plodnosti

Jóga na podporu plodnosti je určena ženám, které přemýšlí o děťátku, a rády by na to připravily své tělo i duši - prostřednictvím jógových sestav, jednotlivých pozic, dechových cvičení i jógy prstů (muder) a relaxace.

Webinář - online
80l8u668dcq3brg-figma-workshop-post.jpg

Komplexní a moderní UI design v nástroji Figma

Figma má spoustu funkcí. Ne všichni je ale umí naplno využívat. Nestačí jenom vědět, co všechno Figma umí. Potřebujete na reálných situacích pochopit, co za vás může Figma vyřešit a jak vám to může ušetřit spoustu času.

Praha
823gnghgzmul12m-ns-tit.jpeg

Jeden den přírodovědcem

Chcete hlouběji porozumět světu rostlin? Rádi byste se zapojili do průzkumů a mapování přírody okolo? Děláte ve škole herbář? Chystáte se na SOČku? Nebo se chcete jenom tak projít a naučit pár místních druhů rostlin?

Brno
3nkmsaxoqx0uzd0-fotka.jpg

Bachovy esence pro profesionální použití

V tomto třívíkendovém intenzivním kurzu se naučíš, jak úspěšně používat celosvětově známé Bachovy květové esence. Naučíš se taky, jak komunikovat s klienty a taky jak při výběrů esencí pracovat s dětmi a zvířaty.

Brno
4l79e7xxw6nu26t-screenshot-2022-09-05-at-22-48-56.jpg

80/20 Minimalistický Trénink

STOP kardio, diety a vyhozený čas v posilovně. 1) Trénuj 2x45min týdně, 2) užívej si jídlo a 3) přeměň svou postavu navždy.

Praha
23psnsepky5mze6-web.jpeg

Minikurz: Sama sobě stylistkou

To, co si oblékáme, s jakou péčí či naopak despektem přistupujeme ke svému zevnějšku, je mix zajímavých a cenných informací, které se o člověku a samy o sobě můžeme dozvědět.

Praha

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.