Slavíme 6. narozky!

Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
9nf92a24wz6-img-1141.jpg

Ovládněte své chutě a zhubněte jednou pro vždy pomocí Low-carb životního stylu

Po kurzu: Konečně zhubnete na svoji vysněnou váhu Budete vědět proč jste pořád přibírali, přesto že jste se snažili zhubnout Ochutnáte a naučíte se dezerty, které nejsou hříchem Budete mít zásobu receptů na měsíc

Praha
6r4857j1rgy-28795697-801486233372894-35481351897481216-n.jpg

Identifikace chyb v základních pohybech a jejich korekce

Chcete se ve svém těle cítit lépe? Chcete dětem dávat správný pohybový stereotyp? Chcete vědět, kde jsou Vaše slabá místa a naučit se je odstranit?

Praha
2z5yutbgysc-family-1784371-1920.jpg

Vědomé rodičovství a jak na něj

Už si nevíte rady s dítětem? Zaměřte se na sebe. A aby to nebylo tak těžké, pomůže Vám s tím naše lektorka Kamila Balcarová na kurzu Vědomého rodičovství.

Praha
41tfvunkecv-naucmese-cover.jpg

Buď kapitán projektů – Efektivní práce v týmu s Freelem

Jsem zakladatel Freela a v kurzu tě naučím, jak efektivně práci delegovat, automatizovat a dokončovat. Ať už jsi na volné noze nebo vedeš tým lidí, tenhle kurz tvůj pracovní život zjednoduší.

Praha
8e8l6pd7jtu-flowerbabymobile1.jpg

Jak rozvíjet miminka od narození do prvního přetočení se na bříško

Závěsné mobily nemusí být pouze kýčovité věci, co se vznáší nad miminkem, blikají na něj, vydávají zvuky a točí se. Vaše dítko můžete rozvíjet i originálně, vkusněji, a to pomocí závěsných mobilů vyrobených z filcu.

Praha
3n4p55jkenu-naucmese-mysl-strava-cviceni.jpg

Jak vyladit mysl, stravu a cvičení k vysněné postavě

Jak jíst a cvičit, abys zhubla? Jak pracovat s hlavou, abys to nevzdala? Jak tohle všechno co nejsnadněji vyladit? Opravdu výživný celodenní seminář, který tě posune na cestě za vysněnou postavou.

Praha
7mc1bs978sf-valentines-day-3124846-960-720.jpg

Tajemství, jak najít věrného a milujícího partnera

Jednou provždy zjistěte, proč si vybíráte stále stejné typy partnerů! Naučte se odhalit nevhodného partnera už na prvním rande a poznat toho pravého na celý život. Odhodíte růžové brýle a objevíte trojúhelník štěstí.

Brno
1xqrvolm6l0-nau.jpg

Z 0 na 100 nových kontaktů (klientů) bez volání a otravování za 14 dnů

Máte dostatek klientů? Pokud ano, tak gratuluji! Nemusíte číst dál. Ovšem pokud ne, tak doporučuji věnovat dalších 120 vteřin mému textu.

Praha
88seveqaipp-tvorba-osobni-vize.jpg

Workshop: Tvorba osobní vize, objev svoji cestu ke spokojenému životu

Věřím, že všichni v sobě máme víc, než si myslíme, nebo si osobně připouštíme. Pojďme společně objevit a realizovat tvůj směr, a vytvořit vizi ke spokojenému životu. Společně to zvládneme.

Brno
6lsoo2ujr2w-cestovani.jpg

Cestujte a vydělávejte!

Chcete cestovat, ale nemáte dost peněz nebo času? Nechcete se v cestování omezovat jen na levné ubytování, ale láká Vás mít svobodu volby?

Praha
6uw9sem8r5s-img-8576.jpg

Spokojený rodič, spokojené dítě

Pojďme se podívat pod pokličku dětského světa, abychom s dětmi zažívali co nejvíce radosti. Věděli jste, že za dětské vztekání a emoční bouře může část mozku, amygdala? Když jí naučíme děti zkrotit, posilujeme emoční inteligenci. A co třeba vzdor?

Praha
8gpjiuw75zz-z-pozvanky.jpg

Workshop: Standup jako klíč k lepší prezentaci a komunikaci

Nebudeme vás učit, jak dělat standup, byť ho možná po našem workshopu zvládnete. Cílem je, abyste se, prostřednictvím standupu, dozvěděli o sobě něco, co nevíte, a získali lepší komunikační schopnosti. Pro práci i život.

Praha
4wf9m5tpk0x-vegeburger.jpg

Kurz vaření: Vegeburger 5x jinak

VEGEBURGER toť skvost na poli vegetariánské kuchyně. 5 zajímavých a chutných variant doplníme výrobou vlastního dressingu. Popíjet budeme domácí limonádu. To chceš!

Praha
5ge8sudd352-anglicky-za3-mesice.jpg

Anglicky za 3 měsíce

Úvodní a ochutnávkový workshop do projektu Anglicky za 3 měsíce. Jazykový specialista (polyglot) Filip Slunský a trenér paměti René Müller spojili své síly, aby vznikl tento jedinečný projekt. Naučte se rychle učit.

Praha
3qnkv0f26zt-61a5800-upr-maly.jpg

Seminář - Psychosomatické principy ve zdraví a nemoci

Jak nastartovat samoúzdravné procesy, co je to bio-psycho-socio-spirituální model nemoci, jak se lze úpravou svého chování, postojů zbavit mnohých onemocnění, emoce-jak si s nimi hrát prakticky a spousta témat k diskusi.

Praha
6ebp7s5wutg-20170306-143423.jpg

Jak změnit svůj život i při nedostatku trpělivosti

Ukážu Vám jak nastavit své osobní cíle a pracovat s návyky tak, abyste úspěšně změnili to, co si přejete. Bez trápení a výčitek.

Praha
1q44nhoyvuq-img-0183n.jpg

Fotospoušť! Akční fotokurz bez zbytečné teorie

Máte doma vysněnou zrcadlovku, ale pořád fotíte na automatický režim? Tak na automat zapomeňte a přijďte na kurz, kde vám jednoduše vysvětlíme jak na pěkné fotky. Konec rozmazaným fotkám se špatnou kompozicí!

Brno
3whes1uk7c7-naucmese-export-v4.jpg

Jak rozjet export Vašich produktů do světa

Vyrábíte něco unikátního a zajímavého? Je Vám trh v ČR a okolí malý a chtěli byste to začít pořádně exportovat? Tak právě pro Vás je určen tenhle kurz.

Praha
8rosgjkxgwx-gladis.jpg Zbývá 7 míst

Daniel Gladiš: Jak investovat do akcií

Jak investovat do akcií pohledem Daniela Gladiše, veterána českého investičního světa. Spravuje jeden z nejúspěšnějších fondů na světě a přezdívku má "český Warren Buffett". Proč je vhodná doba pro investory do akcií?

Praha
5eoxzsn8g4i-5-rychlosti.jpg

Pět rychlostí pro lepší produktivitu tebe i týmu

Jak mít v dnešní zrychlené době pracovní výsledky i dobré vztahy ve firmě a doma? 5 rychlostí vám pomůže najít klíč k produktivitě a vztahové inteligenci. Pomůže vám uvědomit si, kdy se hodí jaká rychlost fungování v práci i osobním životě.

Praha
957y6fo4613-k700-dsc03294-01.jpeg

Zdravý sed

Workshop je určen pro všechny, kdo chcete vzít zdraví zad do vlastních rukou. Naučíte se o ergonomii, ale hlavně si projdeme cviky jak na úlevu přímo v kanceláři, tak i pro dlouhodobou nápravu sedavého životního stylu.

Praha
7xkmvgzjdnr-vytvaruj-si-profesi.jpg

Vytvaruj si svoji profesi / podnikání

Potřebujete rozpustit mlhu nejistoty a prolít světlo na profesní směr, kterým se vydáte s lehkostí a přesvědčením, že je pro Vás ten pravý? Chcete se vyznat v tom, co Vám jde nejlépe a jak toho využít při změně práce?

Brno
9tr2x0jfrb6-vychod-slunce.jpg

Probuzení z jarní únavy

Motto: maluj, skákej, hýbej se, třes se, tvoř! Originální a jedinečné propojení bioenergetického cvičení a kreativních technik pro relaxaci, uvolnění, povzbuzení vlastní tvořivosti a rozproudění vnitřní síly.

Praha
6thh1t1z4p2-img-0002.jpg

Italština na cesty

Základy italštiny za tři hodiny. Určeno úplným začátečníkům.

Praha
7dalolau5if-zml-square.jpg

Z manažera leaderem

je rozvojový program pro manažery, kteří chtějí zdokonalovat své vůdčí schopnosti, uvědomují si, že vést je efektivnější než tlačit a že správná motivace je podmínkou k loajalitě a výkonnosti zaměstnanců. 5 jednodenních modulů

Praha
310lcyrmrid-shop-2607121-1920.jpg

Lepší služby: Zjistěte, co potřebují Vaši zákazníci

Všichni chceme nabízet lepší služby. Občas ale nevíme, jak na to. Naučím Vás poznat Vaše zákazníky, odhalit, co je trápí a objevit nové příležitosti pro rozvoj Vašeho podnikání.

Praha
8mzthgf9svz-2013-07-09-19-12-16-1-1.jpg

Jak přežít porod se ctí

Prožíváte požehnané období. Gratuluji. Obdržely jste obrovský dar. Je před Vámi velký úkol: porodit a vychovat nový život.

Praha
7zkhs04jnne-aromaterapie-bylinky.jpg

Aromaterapie pro těhotné ženy a děti

Aromaterapie má rozhodně své místo i v období, kdy se žena připravuje na to, že bude matkou. Existuje spousta vůní, které nám pomohou tento důležitý okamžik obohatit a zpříjemnit.

Praha
2tmp5dwkril-000-1510-001.jpg

Emoční jóga a Mindfulness

Emoční jóga je velice jemná jóga vhodná pro začátečníky a pro lidi, kteří jsou ve stresu, nebo se špatně vyrovnávají se svou aktuální životní situací.

Praha
5gbyipgd7tc-prenatal-1.jpg

Domácí masáž těhotné ženy a unaveného muže

Workshop je určený zejména nastávajícím tatínkům, kteří by rádi pomohli svým těhotným ženám od bolesti zad, ale nevědí jak. Nepřijdou zkrátka ani oni.

Praha
7il0fnxkgri-img-20170625-153805.jpg

Barefoot sandále - Huarache

Barefoot sandálky přibližují chůzi na boso. Naše chodidla, která byla po dlouhé zimě uzavřena v pevné obuvi, si teď v létě zaslouží volnost a svobodu.

Olomouc
91gcxh97wb8-naucmese-uvodni-foto.jpg

Pravidla pro létání s drony

Jak létat v praxi, abych se nestal hvězdou večerních zpráv? Seminář je dokonalou průpravou pro získání pilotní licence! Čeká vás skvělá prezentace vhodná pro všechny piloty, kteří chtějí problematice opravdu rozumět.

Praha
9q6swgkzyac-a-fotky-web.jpg

24H Výlet z komfortní zóny aneb poznej sám sebe

Na začátku je odhodlání zažít něco nového a netradičního, zkusit čelit nečekaným výzvám a nepohodlným situacím, vystoupit ze svého komfortu...a na konci odcházet s dobrým pocitem a vědomím, že si umím poradit!

Brno
9oiythepy6n-jakob-owens-518866-unsplash.jpg

Instagram pro influencery, značky a firmy

Jedinečná příležitost přihlásit se na kurz o Instagram, který Hana učí na University of the Arts London. Pokud si influencer (nebo jím být chceš), značka nebo firma, účastní se workshopu, který se tak brzy nezopakuje!

Praha
4d0cqwopm23-hodge-romantic.jpg

Jak zkoordinovat svatbu a na nic nezapomenout

Praktické rady, jak bezchybně zvládnout přípravy a na nic nezapomenout. Součástí kurzu je i správné sestavení časového harmonogramu svatebního dne. Je velmi důležité, aby si snoubenci svůj den "D" maximálně užili.

Praha
19s3d1n5yvh-img-1599-1b-ws.jpg

Lidská baterie

Jak nabíjet lidskou baterii a jak ji nevybíjet? Interaktivní kurz na 2 až 3 hodiny. Díky funkčním technikám se každý z Vás naučí ovládat svou vlastní baterii... Vaše energie vzroste již při kurzu. Pokud ne, vrátím Vám vstupné.

Praha
47i44e3bf5n-facebook-reklama-2018-rychle-ziskove-a-prakticky-uvodni-foto.jpg

Facebook & Google & Instagram - Jak získat klienty a zvýšit zisk

To nejlepší, co jsme se naučili na Facebooku, Instagramu a Google My Business za uplynulých 5 let. Získejte s námi nové klienty, zvyšte Vaše zisky. Ověřené strategie a praktické ukázky včetně 286 online videí a 6 knih.

Praha
2lo275jdmn4-proprietnik-ze-predu.jpg

PROPRIETNÍK - upcyklovaná mozaika

Vytvořte si svůj vlastní proprietník mozaikovou technikou.

Praha
4wi6kvx7zo7-lilie2.jpg

Výprava za poklady vnitřního ticha

Ticho léčí a ticho v přírodě dvojnásob. Strávíme 24 hodin venku a offline, k tomu si vyzkoušíme zajímavé aktivity zaměřené na smyslové vnímání přírody, živlů a vlastní duše.

Brno
3s1mhkeoe3d-dron-foto-dovolena-2017-02-sri-lanka-honzamartinec-0060.jpg

Dron - kurz létání, natáčení a legislativy

Jak létat s dronem - bezpečně a správně dle legislativy. Jak natáčet s dronem - zajímavě a za pomoci inteligentních režimů. Kde nalézt "letecké mapy" a správnou předpověď počasí...

Praha
3nyzq6med2g-hnck4005-picjumbo-copywriting-a-sebeprezetnace.jpg

Inspirativní sebeprezentace slovem a písmem

Zapracujte na své sebeprezentaci, a pomozte díky tomu k dobré sebeprezentaci i svým klientům. Poznejte daleko lépe, co přesně vaši klienti potřebují. Zažijte to na vlastní kůži. Obraťte pozornost k sobě.

Praha
82tj9fx2x6m-leadership.jpg

Manažerský Slabikář

První dojem podruhé neuděláte! Kráčíte své první manažerské krůčky a rádi byste si ušetřili spoustu času intuitivním zkoušením nové role? Chcete budovat skvělý tým plný kompetentních a spokojených kolegů?

Praha
4opux0u3b22-jaksinebratveciosobne.jpg

Jak si nebrat věci osobně

„Neberte si věci osobně,“ zní jedna ze čtyř dohod Dona Miguela Ruize. Vždy jsem s ní hluboce souzněla, jen mě trápilo, že nevím, jak to udělat aniž zatlačím bolest z kritiky hluboko dovnitř.

Praha

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.