Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
6iys99vx7uagxdb-776a8224.jpg

Náramek ze stříbra, hedvábí a minerálů

Pronikněte do tajů šperkařství. Na workshopu určeném pouze pro 2 osoby si vyzkoušíte tradiční zlatnické techniky a domů si odnesete vlastnoručně vyrobený náramek.

Praha
8wn0f648497c0da-rozhodnuti.jpg

Konečně se rozhodni

Nemůžeš si vybrat A nebo B? Rozhodnutí bolí? Možná přesto už uvnitř tušíš, jak se máš rozhodnout. Zeptej se svého já. Metoda z psychodynamické arteterapie ti pomůže.

Praha
3o2jgzssb7zlw0i-roman-kraft-zua2hyvtbk-unsplash.jpg

Jak se dostat do médií

Znáte ten vtip? Chleba je smutný příběh obilí, které mohlo být pivem, ale nevyšlo to. Každé vydání novin je smutný příběh témat, která se do něj nevešla. Po mém kurzu budete mít slušnou šanci svou story do médií dostat.

Praha
5dzp7eobk9zhvhf-photo.jpg

Minimalistický stříbrný šperk s Junou

Na kurzu se naučíte, i když poněkud zjednodušeně, základy práce se stříbrem a vyrobíte si svůj vlastní jednoduchý šperk.

Praha
6id5y2kmvp7ku9d-000naucmeseimg-8185-1.jpg

Malování na textil (spooousta technik)

Kurz, na kterém si vyzkoušíte tolik textilních kreativních technik, kolik si vyberete: malování, razítka, stříkání přes šablonky, tupování, tisk válečkem, kresba fixou a konturkami... atd atd atd.

Rousínov
6jmnnbxv1max7tt-dotace-1.jpg

Excel pro začátečníky

Základní práce s balíčkem MS OFFICE - Excel

Webinář - online
3148uvj6ctqa67b-dotace.jpg

Dotace

Vstupní kurz pro přehled dotačních prvků, které můžou sportovní kluby využívat v rámci měst, kraje, státního rozpočtu a dalších možností. Přehledně od podání žádosti, přes kontrolu průběhu až po vyúčtování.

Webinář - online
51f3kw9e1ennwjp-0img-9424-1.jpg

Mozaika z opálového skla: mandaly, misky, pítka aj.

Celodenní kurz práce s vitrážovým sklem - zejména jeho neprůhlednou formou, ze které lze vytvářet jemné propracované motivy. Vytvoříte si např. zrcadlo s ozdobným rámem, domovní číslo, misku, pítko, zdobený kámen...

Brno
6dzg6uibr7jrtrl-449.jpg

Fotografie - kreslení světlem

Cílem kurzu je pochopit základní nastavení, základní techniky a základní principy kreslení světlem.

Praha
4auptx3x29621oh-p-20200624-200945.jpg

Domácí drogerie

Na kurzu si povíme o základech výroby domácí drogerie a dozvíš se, jaké jsou vlastnosti surovin, ze kterých budeme vyrábět. Řekneme si i pár tipů, kde suroviny nakoupit. Svůj výrobek si můžeš dotvořit podle sebe.

Praha
3n9tcsjn5396epy-snimek-obrazovky-2020-06-26-v-9-29-22.jpg

Betonování – šperky, květináče, doplňky

Pojďte objevit nový materiál a zkusit si s ním pracovat. Vytvořit si můžete třeba květináč, vázu, šperky nebo něco jiného.

Praha
8mu3qjn94x4a9of-prozijte-malirske-prazdniny.jpg

Prožijte malířské prázdniny

Přece nemusíš sedět po večerech doma, nebo u počítače. Nabízíme ti prožitek v tvůrčím prostředí, obohatíš se zážitky tvůrčího kolektivu a naučíš se spoustu výtvarných technik.

Ostrava
2mdkgbepinnpv7s-olda-hlava.jpg

Energie peněz – workshop 3: Sebeocenění a sebeprezentace

Workshop 3 (ze série tří navazujících) určený pro všechny, kteří už nečekají, že se jim něčeho dostane, a chtějí udělat vědomé změny v přístupu k penězům. Kteří chtějí vědět, jak na sebeocenění a sebeprezentaci.

Webinář - online
8icc3aj5q5u0owk-frrms-olda.jpg

Energie peněz – workshop 2: Totální změna programu peněz

Workshop 2 (ze série tří navazujících) určený pro všechny, kteří už nečekají, že se jim něčeho dostane, a chtějí udělat vědomé změny v přístupu k penězům. Tedy jak totálně změnit své peněžní programy?

Webinář - online
7zpoak8i2h3u2yu-olda-return.jpg

Energie peněz – workshop 1: Kam zacílit to nejdrahocennější (čas a pozornost)

Workshop 1 (ze série tří navazujících) určený pro všechny, kteří už nečekají, že se jim něčeho dostane, a chtějí udělat vědomé změny v přístupu k penězům. Kam tedy cílit to nejdrahocennější – čas a naši pozornost?

Webinář - online
2rfiuhi4ctui9zd-grafika-piknik.jpg

Hudebně-meditační piknik ve Stromovce

Letní piknik ve Stromovce s vedenou meditací, bubnováním na šamanské bubny, hranim na handpan a skvělými lidmi!

Praha
9esrqdij8a4q5f9-mvso-olda.jpg

Energie peněz – workshop: všechny 3 části (3v1)

Série tří navazujících webinářů určených pro všechny, kteří už nečekají, že se jim něčeho dostane, ale chtějí udělat vědomé změny v přístupu k penězům.

Webinář - online
401zen09gcdran8-nauc-foto.jpg

Objev kouzlo své osobnosti

Udělej si v sobě jasno. Workshop na typologii osobnosti mi před lety otevřel oči a následně vyvedl z dlouholetého vyhoření. Sebepoznání je klíčem k smysluplné seberealizaci a životní spokojenosti.

Praha
5bdt5uo4yhal3q1-obalka-marketa.jpg

Spolupráce s mikroby na zahradě

Seznamte se blíž s půdním životem a s využíváním různých typů kompostu, kompostových čajů a symbiotických mikroorganismů. Můžete tím výrazně oživit svoji zahradu, zvýšit její úrodnost a snížit potřebu zálivky!

Praha
3jy5bxg8230msix-44375944-1174274559396486-6017052628166972247-n-1.jpg

Varenie piva v domácich podmienkach

Chceli by ste si uvariť pivo podľa svojej chuti? Dať mu farbu, horkosť a vôňu, akú máte radi vy? Spolu sa to naučíme a vysvetlíme si všetko potrebné.

Brno
4uyev0m1m62ojw0-a-1.jpg

První psychická pomoc 2 - truchlení a traumata

Pokračování První psychické pomoci 1 - tady už hlouběji do tíhy života: Jak opečovat ztráty a truchlení, jak (si) nenechat traumaty zničit zbytek života, jak se postavit k tomu, co už fakt je "za hranou".

Praha
1ok7f7a1c86jm4l-diverzita-inkluzia-vo-firmach.jpg

Inklúzia & diverzita od A po Z

Na workshopu krok po kroku projdeme, jak firmy, které s inkluzí a diverzitou (I&D) komplexně pracují prosperují a dokáží lépe oslovit nejlepší talenty na trhu práce.

Praha
5hczd6r3lxatjrk-christopher-burns-8souwn9ebkk-unsplash.jpg

Cesta k celistvosti: průvodce ke Tvému snu

Rozmazli se a nechej se provázet Vědomým písničkářem, který Tě vyslechne a Tvá životní témata zhudební. Urazíme kus cesty Životem i po horách.

Webinář - online
699md2vs94wi9py-dsc-0062.jpg

Improvizační kurz - Dropimprov

Chceš se naučit improvizaci v běžném životě? Zajímá tě, jak získat kontrolu nad situací? Nebo se chceš prostě jenom oddat své fantazii a zlepšit svou kreativitu? Přijď na DROPINPROV a příjmy hru!

Praha
2mqqkufgo8mhg1h-nau2.jpg

Nauč se opravit vlastní kolo a pak se pěkně projedeme

Píchlá duše na vašem cyklovýletu? Spadl vám řetěz, přehazovačka chodí pomalu? Brzdy je třeba doladit? Znáte to? Cítíte, že si kolo opravíte sami? Pojďte se to naučit!

Zlaté Hory
258k2r9rlbimzpr-20191221-fernandovelosoleao-fvl2900.jpg

Programování zdravého těhotenství

Funkční výživa klade důraz na programování zdravého těhotenství neboť vědecké studie ukazují, že mnohým komplikacím lze předejít správným stravováním, životním stylem a doplněním mikronutrientů.

Praha
8xyo6m23y89670j-non-smoking-2367409-1280.jpg

Jak bojovat se závislostí

Co je důležité vědět, než se do odvykání pustíte? Co obvykle pomáhá a co vám naopak vaše úsilí může kazit? Kdy je v pořádku odvykat svépomocí a kdy je na místě lékařský dohled? Jak se připravit na krize?

Praha
912v41cjrsc9cd5-via-ferrata.jpg

Via Ferrata - zažij dobrodružství ve skalách

Láká vás dobrodružství ve skalách? Chcete se poprvé vydat na Via Ferraty a naučit se vše potřebné pro jejich zdolávání? Nebo chcete získat jistotu, protože vyrážíte na ferraty poprvé s rodinou či vlastními dětmi?

Semily
2vq4yzzc34ovrhm-7a8e1773-c85b-49bb-98c4-afddd3ad5ea4.jpeg

Zazáři svými fotkami (nejen) na Instagramu!

Toužíš po oku-lahodivých fotkách na soc. sítě? Chceš najít svůj vlastní styl úprav, kterým budeš moci vyprávět příběh? Pojď se se mnou naučit tvořit vlastní originální filtry, díky kterým fotky krásně sladíš, dodáš jim náladu a atmo ✨

Brno
2x1d7q2n2avmb0v-d9946ee1-2d0f-4f14-b199-ff8d49caea97.jpeg

První pomoc - aneb jak zvládat akutní a život ohrožující stavy

Připravte se na situace, ve kterých může rozhodovat každá minuta. Jako profesionální zdravotnický záchranář nabízím praktické kurzy první pomoci, díky kterým dokážete správně a pohotově zareagovat ve stresových situacích

Praha
7mjsv6rjxz6jshn-vocalist.jpeg

Hlas + trénink: otevři si hlas, nahrávej se, natoč projekt

Chystáš se řečnit, načítat knihy a učit mnoho hodin denně? Jsi kouč, terapeut nebo učitel? Překonáváš řečové vady, nervozitu a osobní bloky? Zněj naplno - barevně - autenticky...? Přijď... !!!kurz je English - friendly / The Course is available in EN

Webinář - online
352wpalp2tj554u-2871461.jpg

Autentické seznamování offline

Chcete mnohem rychleji poznat kdo vám sedí a kdo ne, bez dlouhého vypisování, s větší šancí se potkat s někým opravdu zajímavým? Chcete se s vaším budoucím protějškem poznat offline?

Praha
5x3j3sqt704c85s-innerchild.jpg Kurz je zdarma

Rozhovorem k přirozené změně

Cítíš, že je na čase udělat v určité oblasti malý krůček?

Webinář - online
10ydtyjyncdts02-1npymacle2oykjm-davinci-mini.jpg

Tvoříme video v Davinci Resolve od A-Z

Naučte se vytvářet / stříhat / barvit vaše videa v programu Davinci Resolve, který je zdarma. Se mnou uděláte video rychle a jednoduše tak , aby se líbilo nejen vám, ale hlavně působilo profesionálně.

Webinář - online
8198glawmaajqb5-ocisteni-skrze-ho-oponopono.jpg

Očištění skrze Ho'oponopono

Energetická očista skrze odpuštění

Praha

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?