Naučmese MiniFest

Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
4wvcs5d7w8k-social-media-2786261.jpg

Web design 1

Kurz je určen všem, které zajímá, jak na promyšlenou tvorbu webových stránek. Důraz je kladen také na pravidla použitelnosti

Webinář - online
8o3oeqt3dmv-ads-beverage-black-coffee-33972.jpg

Jak vyhodnocovat Facebook v Google Analytics

Kurz je určený pro správce sociálních sítí, kteří si uvědomují, že Business Manager zkresluje výsledky fungování Facebooku. Na kurzu se naučíte, jak správně vyhodnocovati jak nastavit správnou UTM strategii kampaní.

Praha
1j1gligbo9h-img-8565-2.jpg

Travel videa pro každého

Chcete se naučit jak vytvářet super travel videa od A do Z? Naučím Vás, jak nejlépe nastavit kameru/telefon, jak vymyslet originální nápad a následně jak video natočit a sestříhat.

Praha
4zhxhopua92-bez-nazvu-1.jpg

Jak se stát freelancerem

Workshop zaměřený na podnikání na volné noze. Jak začít, co dělat, jak najít klienty, jak komunikovat, jak pracovat, co je životně důležité, workflow, cenová politika, zajímavé tipy a hacky z praxe.

Ostrava
1tfa21nxg9x-aerial-blog-blogger-990819.jpg

Nauč se psát blog

Píšeš blog? Chceš se zlepšit? Odlišit se v záplavě obsahu a najít pravidelné čtenáře? Pojďme společně psát. Hodně psát. Trénovat, hrát si, zažít zábavu nad textem.

Praha
7sf0ew7m9nd-pexels-photo-416405-efektivni-projekt.jpeg Kurz je zdarma

Jak zvýšit efektivitu firemních projektů

Vedeš ve firmě projekty? Chceš vědět, jak na: Lepší komunikaci a spolupráci | Plnění termínů dle dohody | Efektivní dosažení výsledků? Přijď objevit cestu netradičním způsobem spolu s dalšími manažery.

Praha
9dhomjvc8no-pexels-photo-398532-samostatny-tym.jpeg Kurz je zdarma

Jak zvýšit samostatnost a angažovanost týmu

Vedeš firmu (tým) a lámeš si hlavu s tím, jak zajistit vyšší samostatnost, angažovanost a zodpovědnost? Přijď si pro užitečné tipy, uvědomění a netradiční zážitek.

Praha
53ja7slb0ct-nohy-sexy.jpg

Objevujte, zkoumejte, prohlubujte svou intimitu a sexualitu (pouze pro ženy)

Seminář pro všechny odvážné ženy, které - chtějí mít vášnivý intimní vztah - chtějí objevit nebo otevřít svou ženskou smyslnost a sexualitu - se chtějí dozvědět, jak pracovat se svými emočními bloky a traumaty

Praha
2wg6evwuupi-uceni-hrave.jpg

Učení hravě? No jasně!

Vyjmenovaná slova, letopočty, literatura, chemie … Možná to zní děsivě, ale i tohle všechno může být zábava. Nevěříš? Co když se letopočty promění do tajné šifrované řeči a přírodopis s chemií v neobvyklou mapu…

Praha
2g205cz89z0-monada.jpg

Pohrajte si s energiemi a Vaším prostorem podle Feng Shui

Harmonizujte váš domov a změňte svůj život. Vneste do vašeho domova vyváženost pomocí Feng Shui filosofie. Poraďte se s Feng Shui, jak žít tak, jak si přejete.

Praha
20mhrzwk74c-tym-mastermind-01.jpg Kurz je zdarma

Podnikáme u Berounky

Při podnikání na volné noze si uvědomuju, jak důležité je sdílení zkušeností, radostí i nesnází s podobně naladěnými lidmi. Cílem networkingového setkání Podnikáme u Berounky je propojování, potkávání a vzájemná podpora.

Řevnice
9tadm6w9ysj-img-2485.jpg

Jablka na talíři - jablko v naší kuchyni a domácí lékárně

Společně připravíme jídla z jablek, včetně oběda a desertu. Hlavní událostí bude - založení vlastního jablečného octa. Na závěr si vyhotovíme vlastnoruční balicí papír s motivy jablek pod vedením malířky Nikoly Nikoli.

Praha
3f636gh1p1a-mapa-chlapa.jpg

Mapa chlapa

Můj vlastní příběh i zkušenosti z workshopů pro páry mě přiměly k odvážnému kroku… Otevřít kurz o vztahové komunikaci pouze pro ženy. Někdo s komunikací musí začít a já sázím na něžné pohlaví.

Praha
1ke5ey2bxy0-powerpoint-theme.jpg

SQL - základy dotazování pro začátečníky

Chtěli byste vědět jak získat ty správné informace z Vašeho informačního systému a u mět si je zpracovat do přehledné podoby. Chcete ušetřit čas strávený zpracováním dat v Excelu? Pokud ano pak Vám nabízím právě toto školení.

Brno
6a3s56papby-dsc-5026.jpg

Připrav si vlastnoruční medovou dobrotu

Přijďte si připravit a ozdobit vlastnoruční medové produkty s odborným výkladem přímo od včelaře v přátelské atmosféře :-)

Praha
1v1v4xqq0ju-ledovec.jpg

Pokročilé metody vyhledávání informací I. a II.

Staňte se i vy součástí skupiny lidí, kteří vědí, jak pracovat s informacemi, hledat je a hlavně nacházet.

Praha
9ew0c2ev4o2-konflikt5.jpg

Řešení konfliktu pomocí mediace

Zaujala Vás mediace, jako způsob řešení konfliktů? Kurz pro začínající mediátory, kteří chtějí zahájit svoji praxi. Kurz je také možné absolvovat jako součást přípravy na zkoušku zapsaného mediátora.

Praha
8o4e5cl32tc-kuchyne-linea-piantra-bila-vysoky-lesk-1024x659-kopie.jpg

Základy navrhování interiéru - Kuchyň a jídelna

Chcete se naučit, jak si sami navrhnout kuchyň nebo jídelnu? Chcete zjistit, jak naplánovat prostor, na co nezapomenout? Zveme Vás na workshop, kde Vás naučíme, jak na to.

Praha
9tjk467noay-mindmap.jpg Kurz je zdarma

Myšlenkové mapy - tvořivá mysl a hravý život

Chcete se přestat ztrácet ve svých myšlenkách v povinnostech či informacích, které se na nás valí? Snadná věc. Osvojte si dovednost „mapování“ a přestanete bloudit či se točit v kruzích.

Olomouc
9ahxhio78lj-facebook-skoleni.jpg

Jak rozjet firemní Facebook? Bez obsahu a komunity to nejde!

Jak vytvářet zajímavý obsah, budovat komunitu, získat více návštěv na webové stránky a začít i vydělávat? Proč je Facebook spíše pro maratonce a hračičky? A jak si poradit s grafikou a fotkami? Přijďte si pro odpovědi.

Brno
73yd0k3umcg-zlato-gold-015.jpg

Finanční spokojenost - aby peníze pracovaly pro vás

Jestli nechceš jen chodit do práce, platit složenky a v důchodu zjistit, že ti chybí peníze, pak je kurz přesně pro tebe.

Praha
1rxso90hiai-radically-precious.jpg

Podzimní šátkování s Vie Violette

PODZIM VOLÁ PO DOPLŇCÍCH... PODZIMNÍ ŠÁTKOVÁNÍ S VIE VIOLETTE Užijte si odpoledne ve francouzském duchu… poodhalte tajemství vázání šál a šátku po francouzském způsobu a naučte se ZÁBAVNÉ, KREATIVNÍ I ELEGANTNÍ variace.

Praha
1r35fa4w6h2-kurz-drogerie-profilovka-zmensena.jpg

Domácí eko drogerie

Prací prášek na bílé i barevné, aviváž, citrusový čistič ve spreji, abrazivní prášek a osvěžovač vzduchu zn. eko ;)

Brno
2plq5w4j8wo-achievement-3533083-1920.jpg Kurz je zdarma

Staň se překladatelem TED Talks titulků

Máš chuť změnit svět a hledá, kde začít? Chceš načerpat inspiraci od lidí z celého světa? Potřebuješ sem tam osvěžení své angličtiny? Hledáš smysluplnou prokrastinační činnost? To vše ti mohou přinést TED Talks.

Brno
91w8zyww7e1-img-0767-2.jpg

Vyrob si svůj lapač snů

Lapač snů je nejen krásný bytový doplněk, ale také magický prvek, který vám přinese klidné spaní a dobrou energii do domu. Našim cílem je vytvořit příležitost pro setkání tvořivých lidí a příjemně strávit čas.

Praha
7tr3yh1ksbq-46jhdi0ephf-snimek-obrazovky-2018-10-04-v-16-05-06.jpg

Cesta do skutečnosti - inspirativní pohled na obchod

Jiný pohled na obchodní jednání. Ukazuje provázanost konkrétních situací s vlastním nastavením a svým vlastním postojem - k sobě i k ostatním. Jde do hloubky a hledá příčiny.

Praha
1g5mttjjxtp-boost.jpg

Jak správně sponzorovat příspěvek na firemní FB stránce

Mezi markeťáky se říká, že vždy, kdy využijete pro sponzorování příspěvku tlačítko PROPAGOVAT PŘÍSPĚVEK (viz obrázek kurzu), zemře 1 koťátko. A to přece nechcete.

Brno
14296z4t9ka-jobs.jpg

Oslovte nové kolegy pomocí FB Jobs

Dnes je všude nedostatek lidí. Cena inzerce na pracovních portálech a tlak z vedení na obsazenost roste. Personalisté už neví, kde inzerovat, aby oslovili potenciální kandidáty. Mluvím vám z duše? Čtěte dále.

Brno
4zwivnioox5-udalosti.jpg

Jak vymáčknout z událostí na FB maximum

Víš, že můžeš události na firemní facebookovém profilu využít nejen na eventy (akce), ale taky na informování nebo promo slev v e-shopu? Nebo, když vložíš událost do skupiny propíše se do sekce události?

Brno
7wd4sctqupp-team-3373638-1920.jpg

Používejte Word chytře 2

Pro všechny, kdo chtějí mít jistotu při používání MS Wordu, používat všechny funkce potřebné k práci správně a efektivně a ještě se naučit nějaké nové triky.

Brno
32lg6ymgo9x-team-3373638-1920.jpg

Používejte Word chytře 1

Pro všechny, kdo chtějí mít jistotu při používání MS Wordu, používat všechny funkce potřebné k práci správně a efektivně a ještě se naučit nějaké nové triky.

Brno
16vz2s8i8yy-koralky.jpg

Korálkové šperky

Přijďte si dát čaj, kávu nebo kakao a přitom si vyrobit šperky z korálků a třeba se obohatit vzájemně o různé nápady na šperky.

Praha
83r0a7n2z5s-finger-food-pancetta.jpg

Zdravé občerstvení na party - kurz vaření

Také už vás nudí klasické jednohubky nebo sýroví šneci z listového těsta? Pojďte se inspirovat dobrotami, které na oslavách servíruji já. Občerstvení je snadné a rychlé a rozhodně s ním zazáříte!

Praha
9yz7zalyh9g-49762-hadka-mezi-muzem-a-zenou.jpg

Jak zvládnout konflikt s úsměvem

Chcete skoncovat se svým vztekem? Chcete být odolnější vůči útoku druhého? Chcete se zbavit strachu se ozvat? Chtěli byste sebe i své okolí zvládat s klidem a radostí? Přijďte se naučit umění přátelské komunikace mezi lidmi, které Vám přinese radost

Praha
6tdoj3wfl2v-33814026-1483505175083093-2499985027165585408-n.jpg

Workshop ovládání laseru

Základy ovládání CO2 laseru na vyřezávání a gravírování měkkých materiálů, jako dřevo, plasty, kartony, kůže nebo denim. Naučíte se ovládat laser a software pro nastavení řezání/gravírování. Odnesete si vlastní výrobek.

Praha
862x6tkczga-snimek1.jpg

Workshop: Fotky pro sociální sítě (s props od Bella Rose!)

Chcete mít krásné fotky, abyste podpořili svůj blog, eshop, instagramový profil nebo web, ale nevíte, jak na to? Aki Votrubová společně s Bellarose připravila fotografický workshop na kterém vás provede celým procesem!

Praha
1h8wawyjdwy-snimek-obrazovky-2018-10-02-v-22-15-57.jpg

Video reklama na YouTube od A do Z

Rozebereme všechny možnosti YouTube reklamy, které jsou dnes možné a na příkladu si ukážeme nastavení reklam. Rozebereme In-stream, Bumper, Discovery reklamu a videoremarketing a další.

Praha
67pcsnd0auw-fest1.jpg Zbývá 5 míst

Naučmese MiniFest: Sociální sítě

Přicházíme s novým formátem Naučmese festivalu, poprvé půjde o přednášky odborníků na sociální sítě, které následují interaktivní skupiny, v kterých se učastníci mohou ptát přednášejících na cokoliv.

Praha
4ptatqbtbn5-dsc-0004.jpg

Workshop potisku triček

Přijďte se naučit, jak si vyrobit vlastní originální tričko pomocí řezacího plotteru a termolisu. Dozvíte se také o tom, jak takový potisk vzniká a jaké jsou další druhy potisku.

Praha
60xaexsmd3u-achievement-3481967-1920.jpg

Používejte Excel efektivně 2

Pro všechny, kdo vědí, že Excel může být dobrý pomocník při práci, když se používá správně. Pro ty, kdo si chtějí vylepšit své znalosti Excelu. A v neposlední řadě pro všechny, kdo chtějí vytvářet tabulky bez vrásek.

Brno
3wpnnz6x3h9-ref-189-ilustrace-01.jpg

Otestujte svůj web (skoro) zadarmo

Máte web? A občas tápete, co je na něm špatně anebo naopak dobře? Chcete si ověřit, jak váš web chápou a používají vaši zákazníci? Často zjistíte, že to co je jasné vám, není tak úplně jasné ostatním.

Praha
2eh4o8t6wli-7wy559vl052-0-uvod.jpg

Víkend s mozaikou

Hravý víkendový (so+ne) kurz, na kterém si dokonale vyčistíte vlastní hlavu... a domů si odnesete úplně novou :-) Budeme kouzlit se starým nádobím, keramikou, sklem, knoflíky a kdovíčímještě...

Brno
3f49vlx6l1q-advertising.jpg

Jak na propagaci a komunikační strategii?

Naučte se lépe poznat a komunikovat svůj produkt či služby, které nabízíte. Pojďme spolu nastavit komunikační strategii vašeho produktu či služby. Je jedno zda-li jste začínající designer, podnikatel, NGO, či malá firma

Praha
8foxtry9u1y-2jzs1y98gea-handshake-3378251-960-720.jpg

Vyjednávání (i) pro introverty

Já, ty, kdokoli – vyjednáváme dnes a denně. Jak moc dobře ti to jde? Baví tě to? Jestli jsi jako většina z nás, tak moc ne. A co kdyby ses naučil, jak vyjednávat, dosáhnout toho, co chceš tak, že by tě to bavilo?

Praha
9sly46ri37h-productivity.jpg

Superproduktivita: Jak toho zfouknout víc rychleji

President spojených států a popelář z Brandejsa mají jedno společné - jejich den mý 24hodin. A to má i ten tvůj. Teď jde o to, co v těch 24 hodinách uděláš. Víc produktivity = víc ze života.

Praha
67npmi43dpy-plan.jpg

Plánování a cíle: Jak KONEČNĚ dosáhnout toho, co OPRAVDU chcete

Osobní cíle jsou to tou úplně nejdůležitější částí osobního úspěchu. Talent, odhodlání, píle, to všechno se může jít zahrabat oproti tabulce, kde máš měřitelně a uvěřitelně rozplánováno kým jsi teď a kým se chceš být.

Praha
7s72c0vlzsm-kreativita.jpg

Kreativita je SUPERskill

Být kreativní se vyplácí. Doslova i obrazně. Ať už jsi manažer ve velkém korporátu nebo freelancer na volné noze - kreativita je klíč, jak vystoupit z davu. Pojďme se naučit být kreativnější, hodí se to!

Praha
2iz34panznk-hike.jpg

Motivace pro lenochy: jak žít tak, jak chceš

Víš co chceš (zhubnout, přibrat, vystudovat….) a přesto se ti to nedaří dosáhnout? A nechybí ti ... motivace? Nech si poradit, jak s motivací a disciplínou pracovat, abys - když to jen trochu jde - dostal od života to, co chceš.

Praha
6fg4zqmq4p3-dscn3753-2.jpg

Šijeme panenku pro nejmenší

1. díl panenkového cyklu, ve kterém se naučíme šít panenku z přírodních materiálů pro nejmladší děti.

Praha
2r9n4j8qe0r-screenshot-20180909-122900.jpg

Jak získat ty nejlepčí klienty

Hledáš i ty super klienty? Pojďte si popovídat, jak je najít ;-)

Brno
629wppbzsn6-screenshot-20180909-121322.jpg

Moje cesta ke snům, aneb jak dělat co tě baví!

Hledáš se? Rád bys dělal/la co tě baví a naplňuje? Přijď si poslechnout moji cestu ... jak dělám co mě baví ;-)

Brno
5eqhrpaqkt6-img-1851.jpg

Chlad a dech s Liborem 2

Byli jste u nás na kurzu Wim Hof metody? Tady máme pokračování! Pojďte s námi dále prohloubit vaši zkušenost a zážitky.

Brno
4t3zm4hgivr-dscn5610.jpg

Reiki I. stupeň

Nalaďte se na svou duši a Výš život dostane nový rozměr... Reiki tradičního Usui Shiki Ryoho systému

Svitavy
8fns1c4wz9b-profesni-smer-rygl3-2.jpg

Profesní směr + silné stránky

Tento kurz pomůže s analýzou silných stránek, analýza hodnot, zjištění toho, co vás v životě motivuje ale naopak i blokuje, co je pro vás důležité a v neposlední řadě vytvoření svého pracovního směru.

Brno
44tqnyf4xze-city-park-feet-grass-90440.jpg

Mindfulness pro začátečníky

Mindfulness je technika vnímání přítomnosti. Jedná se o vědecky ověřenou metodu snižující stres, zlepšující pozornost a celkovou psychickou pohodu. V kurzu si vyzkoušíme, jak mindfulness praktikovat a na co si dát pozor.

Praha
8p9c8r698wh-spokojena-rodina-dite-mala.jpeg

Spokojená rodina - Spokojené dítě

Předpokladem toho, aby bylo dítě spokojené, je partnerský přístup. V tomto kurzu se dozvíte, jak na to.

Praha
50qgilxg9mn-kurz-amazon.jpg

Prodej na Amazonu pro začátečníky

Pro všechny, které tato prodejní platforma zajímá a uvažují o startu businessu na této platformě. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni založit si svůj účet na Amazonu, vybrat správný produkt a začít podnikat.

Praha
9zh9x2c35q3-4.jpg

Excel: Kontingenční tabulky a grafy

Ještě neumíte využívat kontingenční tabulky a grafy? Potřebujete si je procvičit? Pracujete s velkými daty a potřebujete si ulehčit práci? Právě pro Vás je určen tento kurz.

Praha
1ynh3ass82j-0img-3779.jpg Vyprodáno

Mozaika plná čtverečků

Tradiční večerní mozaikovací workshop - tentokrát ale se netradičně zaměříme na práci s malými mozaikovými čtverečky, a jejich kombinaci s keramickými střípky a rozbitým nádobím

Brno
2m2k8504bbq-img-2292.jpg

Skleněná mozaika a Tiffany (3 večery)

Tři večerní setkání, na kterých se necháme unášet krásou barevného skla a vyzkoušíme dvě techniky: skleněnou mozaiku a Tiffany vitráž. Dílna pokračuje 23.11 a 7.12.

Brno
4b00a4pddzw-d5bc4e92-bc4d-4806-85b2-ffef64bea196.jpeg Vyprodáno
Volný termín je 4.11.

Video pro sociální sítě

Titanic stál dvěstě milionů dolarů. Dneska ti stačí chytrý telefon, aby ses dostal na příď internetu. Jak se nepotopit v balastu Facebooku, Instagramu a YouTube? Nauč se za pět hodin vyrábět moderní videa a nezmiz na dně sociálních sítí.

Praha
8ntt1l65xmt-zivotni-koucink-rygl.jpg

Životní koučink - vydejme se společně na cestu vašeho rozvoje

Jsem přesvědčen, že každý z nás je jedinečný a má v sobě všechny zdroje na to, aby svůj potenciál využil na maximum a v životě dokázal to, co si přeje. Budu Vás povzbuzovat a motivovat. Věřím, že společně to zvládneme.

Brno

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.