20140207-090958-jon.jpg

Jan Kulisek

Na Naučmese od 4. 12. 2013, vedl/a kurzy pro 34 účastníků. Navštívil/a 10 kurzů.

Jmenuji se Jan Kulíšek, s nadšením objevuji nové věci, a taky mám rád překvapení. Projevuje se to hlavně tím, že mě baví komunikovat a poznávat nové lidi. Baví mě po hlavě se vrhat nových situací – třeba nedávno jsem byl na Good Morning Toastmasters – setkání, na němž si lidé procvičují mluvení na veřejnosti v angličtině. V jednu chvíli mě vyzvali, abych minutu až dvě improvizoval. I když se mnou cloumala tréma, šel jsem a improvizoval v angličtině. Už si moc nepamatuji, co jsem říkal, hlavně vím, že jsem je několikrát rozesmál :)

Pro mě osobně je velmi důležitý princip synergie – navzájem se podporovat a navzájem si pomáhat. Daří se mi seznamovat lidi, kteří si podle mě budou rozumět. Synergii uplatňuji i při akcích, které dělám. Účastníci vždy mají prostor se projevit a říci svůj názor. Radši, než udělat přednášku pro 50 lidí, se setkám s 10 lidmi a udělám pro ně interaktivní a intenzivní setkání :)

Pár slov k práci – začínal jsem v McD a call centru, poté jsem si prošel řadou obchodních pozic až do oblasti firemního obchodu (B2B). Vždy jsou pro mě důležitější zkušenosti než peníze, zaměstnání je pro mě příprava na podnikání.

Jan

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.