Najděte konečně toho pravého do týmu

88jwj21gogg-novotna-renata-5.jpg

Renata Novotná

Pomáhám najít svým klientům v jejich práci systém. Zaměřuji se na týmovou efektivitu. A to díky správnému nastavení procesů, organizaci práce a rozdělení Více o lektorovi »

88jwj21gogg-novotna-renata-5.jpg

Renata Novotná

Pomáhám najít svým klientům v jejich práci systém. Zaměřuji se na týmovou efektivitu. A to díky správnému nastavení procesů, organizaci práce a rozdělení Více o lektorovi »

8m509ynqqad-naucmese-kurz-nabor.jpg
Konzultace probíhají telefonicky/Skype, tedy odkudkoli, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Potřebujete do firmy nebo podnikání najít skutečně schopného člověka, ale pořád ne a ne trefit na toho správného?
Hodiny se probíráte životopisy, píšete zamítavé odpovědi, potkáváte se s nekompetentními kandidáty a co hůř, věnujete čas, energii a finance zkušební době, kterou stejně ne každý překročí?

Skončete s tím!

Ušetřete přes 10 hodin věnovaných komunikaci s nerelevantními kandidáty a minimálně 30 tisíc investovaných do nekompetentního zaměstnance.

Mám na to totiž řešení - lety praxe vyladěný proces výběru toho pravého zaměstnance.

Naučím vás:

  • jak si sestavit profil člověka, kterého potřebujete,
  • co napsat do inzerátu, abyste hned na začátku odfiltrovali nevhodné kandidáty,
  • na co se ptát na pohovoru, abyste skutečně vědomě a řízeně vybrali člověka, který je pro vaši firmu ten pravý,
  • jak nastavit zkušební dobu, aby byla opravdu zkušební a pomohla vám odhalit klíčové vlastnosti a dovednosti nového člověka co nejdříve.

Prostě - uvolníte si ruce i hlavu na důležitější věci.

V ceně kurzu získáte 3 hodiny individiuálních telefonických konzultací.

Během nich postupně celý proces výběru lidí sestavíme vám na míru. Ukážeme si postup na jedné konkrétní pozici, podle které budete schopni celý výběrový proces zreplikovat i pro jakoukoli další pozici ve firmě.

Z každé konzultační hodiny dostanete úkol, který vás posune k cíli - jasně definovaný proces výběru toho pravého zaměstnance.

Celý postup, který vám předám, mám ověřeným více než 10 lety vlastní praxe a praxí mých klientů, kterým jsem proces výběru pomáhala do firmy zavést.

A řeknu vám, že za svou praxi jsem nemusela vyhodit jediného člověka, který prošel tímto výběrovým procesem.

 

Co o tomto kurzu říkají mí klienti?

Dominika Špačková, podnikatelská poradkyně z www.maminkatelky.cz
"Jsem ve fázi, kdy docela nestíhám. A můžu buďto zredukovat množství práce, nebo najmout lidi. Jenže když najmete špatného člověka a snažíte se ho zaučovat, stačí, abyste mu každý měsíc platili jen 5 tisíc. A když po půl roce zjistíte, že je nefunkční, stojí vás to 30 tisíc. Renata mi proto dala dovednost, kterou jsem neměla. Hledala jsem někoho, kdo pro mě bude psát články. A potřebovala jsem zjednodušit výběrový proces. Tak abych do toho nevkládala čas a energii, které nemám. Konzultace mi pomohly navrhnout výběrové řízení v několika krocích a rychle poznat nefunkční kandidáty. Byla jsem překvapená, jak jednoduché díky tomu bylo z 15 lidí vybrat 4, co postoupili dále. Hodně používám Google dokumenty a potřebuju, aby s nimi moji spolupracovníci uměli. Bez Renaty by mě ale nenapadlo dát to do výběrového řízení. Zjistila jsem tak, že mi 50 % lidí v Google dokumentech nezvládne poslat práci. Renata navíc vymyslela způsob, jak poznat, jestli se daný člověk hodí pro to, aby psal pro Maminkatelky.
Na konzultacích u Renaty je fantastické, jak vám věci zjednoduší. Našla jsem díky nim ideálního člověka na spolupráci a hlavně mám v rukou postup, který můžu kdykoliv v budoucnu využít znovu při hledání jiných lidí na jiné pozice.
Jako podnikatelka tím šetřím svoje mentální zdraví. Když vyberete nesprávného člověka, může vám to přinést spoustu bezesných nocí a zkazit pověst. Ztratíte tím obrovské množství klientů a jen těžko se to napravuje. Já navíc ráda dělám věci tak, že se dají opakovat. A to se mi s Renatou povedlo."

Monika Bryknarová, vedoucí pobočky www.beareka.cz
“Pořád jsme nemohli najít tu správnou administrativní výpomoc. Vždycky měla nějaké zásadní nedostatky, ať už to byla nespolehlivost, nepečlivost, nesamostatnost, příliš vysoké ambice apod. Bohužel jsme na to většinou přišli až když nastoupila. A pak jsme museli vypsat nové výběrové řízení. Těch hodin, co jsme strávili výběrem životopisů a pohovory, abychom nakonec vybrali někoho, s kým jsme se stejně po měsíci zaučování loučili. O tom, kolik nás to stálo peněz, ani nemluvím. Byli jsme už zoufalí a ztráceli naději, že někdo schopný mezi mladými lidmi ještě vůbec existuje. Naštěstí jsme narazili na Renatu a její proces výběru, který nám nejvíc pomohl v tom, abychom si ujasnili, koho přesně do firmy potřebujeme. Jaký má ten člověk být a co má umět. A hlavně nám Renata poradila, jak si to ověřit co nejrychleji. V dalším výběrovém kole, když jsme postupovali podle Renaty doporučení, nám sice přišlo méně odpovědí, ale za to více odpovídaly našim požadavkům. Na pohovor jsme pak zvali už jen ty, kteří za to opravdu stáli a díky dobře mířeným dotazům, co nám poradila Renata, se nám na první dobrou podařilo najít slečnu, se kterou jsme už několik měsíců velmi spokojeni."

MUDr. Kateřina Studénková, majitelka www.vasezubarna.cz
"Spolupráce s Renatou mi pomohla zorientovat se v postupu inzerce hledání zaměstnanců na různé pozice ve firmě. Společně jsme uspořádaly celý proces od vyhledávání zaměstnanců přes jejich výběr, filtraci těch nevyhovujících, vedení pohovoru samotného, včetně praktické části, až po odmítnutí nevyhovujících kandidátů. Díky konzultacím jsem si dokázala uvědomit, co na jakou pozici konkrétně požaduji. Po třech konzultacích jsem získala přesný, praktický a ihned použitelný návod sestavený pro konkrétní pozici, se kterým ale mohu zároveň samostatně pracovat i v dalších obdobných situacích. Renata je vždy perfektně připravená, přesná, klidná v projevu - profesionálka."

 

Nechcete kupovat zajíce v pytli a zajímá vás, jak mluvím a co říkám? 

Přidejte se do mé Facebookové skupiny, kde sdílím různé tipy a natáčím videa, nebo se mrkněte na video o třech nutných předpokladech funkční delegace práce. V něm vysvětluji, že vytvořit kolem sebe tým kvalitních a schopných lidi vyžaduje komplexní přístup a že nábor lidí je jedním z jeho základních stavebních kamenů.

Těším se na spolupráci,

Renata

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.