4cf56jhv7tl-v-zari2.jpg

Iveta Kuráňová

Na Naučmese od 10. 1. 2017, vedl/a kurzy pro 99 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Od dětství je příroda, poznávání rostlin, život samotný na zahradě mým koníčkem. Vystudovala jsem zahradnický obor na České zemědělské univerzitě. Od studií pracuji jako zahradní projektantka, účastním se realizací a údržeb zahrad.

www.conazahradu.cz

Několik let jsem se podílela na zakládání květinové farmy zaměřenou na vazbu kytic. Květiny do vázy patří stále do mých oblíbených témat. 

www.zahradavobyvaku.cz

Momentálně také částečně pracuji v obecně prospěšné společnosti ENVIRA na Toulcově dvoře (https://envira.org/cs), kde spoluřídím zahradnictví. Pěstujeme společně s lidmi se zdravotním znevýhodněním zeleninu, bylinky, květiny, vážeme kytice, staráme se částečně o přírodní areál Toulcova dvora.

Nejraději se věnuji přírodním zahradám s ekologickým přístupem, venkovským zahradám, také městským zahradám. Na zahradách tvořím, navrhuji a poté uplatňuji svoji fantazii v reálném světě - Zahradní poradenství, projekce a realizace přírodních zahrad.

Ráda pořádám kurzy pro zájemce, kteří chtějí začít či pokračovat s vlastní tvorbou zahradního prostoru.

„Chceš-li být šťasten jeden den, zabývej se milenkou; chceš-li být šťasten jeden rok, zabývej se ženou; chceš-li být šťasten celý život, zabývej se zahradou.“ :-)     Polynéské přísloví

 

Iveta

Navštívené kurzy (3):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.