6rbxq2h21v3-lm-ledova-profilovka.jpg

Libor Mattuš

Na Naučmese od 15. 5. 2018, vedl/a kurzy pro 293 účastníků.

Už od dětství cítím, že mým posláním je pracovat na sobě a pomáhat s tím dalším lidem.
Základem mých zaměření je aktivní práce se svým stavem a tím dosahování bytí "nejlepší verzí sebe sama".

Zabývám se biohackingem - oborem, který má v mém podání dvě hlavní větve: Stres a Energy Management. Obsahem jsou praktické a jednoduché metody, jak mít v běžném životě méně stresu a více energie - na práci, rodinu, zájmy a osobní cíle.
 
Konkrétně používám dechová cvičení, trénink s chladem a různá fyzická i energetická cvičení, která mám ze své 18 leté praxe silově-kondiční přípravy, čínských bojových systémů (MMA, sebeobrana) a tradiční čínské medicíny. Učil jsem se za posledních 15 let od instruktorů a lektorů z Česka, Slovenska, Ukrajiny, Ruska i Číny.

Profesně také pomáhám také s cizími jazyky (angličtina a čínština) a cvičení mozku (například za použití pamětních technik).

Podnikám posledních 5 let naplno - jako lektor, kouč a instruktor. Pracuji se zájemci o práci na sobě, sportovci, manažery a vedení firem. Mám za sebou cca 6000 hodin individuálních konzultací a 1200 účastníků na skupinových kurzech a přednáškách.

Osobní weby:
libormattus.cz
chladsliborem.cz

Profily:
Facebook
Linked In
Instagram

 

Libor

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?