12k3z67npcxflfr-irena-pajerova-kolecko.jpeg

Irena Pajerová

Na Naučmese od 19. 8. 2016, vedl/a kurzy pro 207 účastníků. Navštívil/a 14 kurzů.

Jsem lektorka jazyků a jazyková koučka s 13letou praxí. Založila jsem projekt Rozmluvme se, kde chci dát každému dítěti, studentovi, pracujícímu, rodiči na mateřské či seniorovi šanci naučit se cizí jazyk. Věřím totiž, že když se lidi naučí konečně mluvit anglicky, tak jim to otevře další možnosti cestovat, studovat či pracovat, a také jim to pomůže zdokonalit se i v dalších oblastech. Také jsem založila podobný projekt Rozmluvme se česky, který pomáhá cizincům v Praze i po celém světě naučit se naši mateřštinu.

Jsem také lektorka mezinárodních projektů a mentorka začínajících školitelů, mj. ve vzdělávací platformě Dobrovolnická akademie INEX, kterou jsem založila a už od r. 2015 vedu.

VÍCE O MNĚ:

Studovala jsem angličtinu a češtinu na Pedagogické a Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvovala jsem půlroční studijní stáž Erasmus v rakouském Salzburgu, au-pair pobyt v irském Corku a několik desítek mezinárodních školení po Evropě.

Mám toho za sebou už hodně. Pracovala jsem jako učitelka na SŠ, lektorka v mnoha jazykových školách, koordinátorka vzdělávacích aktivit v neziskovce či jako mentorka pracovníků mládeže. Už více jak 12 let organizuji workshopy, semináře, festivaly, networkingy (např. EduFórum), konference (např. Rise and Shine), školení či mezinárodní projekty.

Žiju jazyky, dobrovolnictvím a seberozvojem. Naučím vás umět se učit. Milovat jazyky. A vlastní kreativitu :)

Kontaktujte mě, pokud chcete opravdu mluvit anglicky/ správně česky nebo se připravujete na maturitní/ mezinárodní zkoušky. Nebo jestli se chystáte do zahraničí a potřebujete se tam domluvit.


Napište, pokud jste už vyzkoušeli všechno možné a stále ještě nemluvíte anglicky, přestože už se nějaký ten pátek o to pokoušíte. Nebo jestli si nevěříte a chcete se posunout zas o kus dál. Protože na jazyky má talent každý. Opravdu!

Freelance language tutor and soft skills trainer. A keen volunteer and an experienced organizer.

Irena

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.