12k3z67npcxflfr-irena-pajerova-kolecko.jpeg

Irena Pajerová

Na Naučmese od 19. 8. 2016, vedl/a kurzy pro 218 účastníků. Navštívil/a 14 kurzů.

Jsem lektorka jazyků a jazyková mentorka s 20letou praxí. Založila jsem projekt Rozmluvme se, protože chci dát každému dítěti, studentovi, pracujícímu, rodiči na mateřské či seniorovi šanci naučit se cizí jazyk. Věřím totiž, že když se lidi naučí konečně mluvit anglicky, tak jim to otevře další možnosti cestovat, studovat či pracovat, a také jim to pomůže zdokonalit se i v dalších oblastech. Také jsem založila podobný projekt Rozmluvme se česky, který pomáhá cizincům v Praze i po celém světě naučit se naši mateřštinu.

Mnoho let jsem lektorkou mezinárodních projektů a mentorkou začínajících školitelů, mj. ve vzdělávací platformě Dobrovolnická akademie, kterou jsem založila a už od r. 2015 vedu.

Kromě toho jsem občasnou korektorkou bakalářek a diplomek (aby každá studentka a každý student měli tu možnost)a editorkou vzdělávacích blogů. 

.........

S ČÍM VÁM MůŽU POMOCT:

👉 Kontaktujte mě, pokud chcete opravdu mluvit anglicky/ správně česky nebo máte problém se vyjádřit, chybí vám motivace nebo nemáte na jazyky čas a potřebujete vést.

👉 Ozvěte se, pokud se chcete efektivně připravit na ústní maturitu nebo mezinárodní zkoušky. Nebo jestli se chystáte do zahraničí na dovolenou či pracovní cestu a potřebujete se tam domluvit.

👉 Napište, pokud jste už vyzkoušeli všechno možné a stále ještě nemluvíte anglicky, přestože už se nějaký ten pátek o to pokoušíte. Nebo jestli si nevěříte a chcete se posunout zas o kus dál. Protože na jazyky má talent každý. Opravdu!

.........

VÍCE O MNĚ:

Studovala jsem angličtinu a češtinu na PedF a FF Masarykovy univerzity v Brně. Absolvovala jsem půlroční studijní stáž Erasmus v rakouském Salzburgu, au-pair pobyt v irském Corku a několik desítek mezinárodních školení po Evropě.

Mám toho za sebou už hodně. Pracovala jsem jako učitelka na SŠ, lektorka v mnoha jazykových školách, koordinátorka vzdělávacích aktivit v neziskovce či jako mentorka pracovníků mládeže. Už více jak 15 let organizuji workshopy, semináře, festivaly, networkingy (např. EduFórum keré od r. 2022 koordinuji), konference (např. Rise and Shine), školení či mezinárodní projekty. Jsem nadšenou dobrovolnicí a aktuálně také předsedkyní neziskové organizace INEX-SDA.

Žiju jazyky, dobrovolnictvím a seberozvojem. Naučím vás umět se učit. Milovat jazyky. A vlastní kreativitu :)

...........

Freelance language tutor and soft skills trainer. A keen volunteer and an experienced organizer.

Irena

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.