Umíš něco dobře? sdílej své zkušenosti a pomoz ostatním na jejich cestě

Chceš, aby se i tvůj kurz objevil na Naučmese? Umíš výborně vařit, připravit skvělou kávu, upravit fotky, kreslit, skvěle prezentovat nebo třeba žonglovat? :) Pomůžeme ti s realizací kurzu: stačí nám napsat!

Ozveme se ti do 3 dnů a pomůžeme s doladěním a založením kurzu. Může se stát, že kurz do nabídky nezařadíme, protože nám nesedne jeho téma, koncept anebo už máme více podobných kurzů.

alespoň přibližně
minimum, aby se kurz uskutečnil
ideální délka je 2,5 až 4 hodiny, případně 1 či 2 denní kurz o víkendu
Co bude tématem a osnovou kurzu/ů. Jak bude kurz probíhat? Co si z něj účastník odnese? A proč by měl přijít na kurz právě k tobě? Chceme, aby potencionální účastníci byli z popisu kurzu přesvědčeni, že to bude supr! ;)

Pomůžeme s propagací kurzu

Naučmese omrkne každý den kolem 2 000 návštěvníků. Na Facebooku, kde aktivně propagujeme vybrané kurzy, nám fandí 16 000 lidí, na Twitteru nás sleduje zhruba 3 000 uživatelů. Pravidelně upozorňujeme naši komunitu na zajímavé kurzy přes newsletter – rozesíláme ho více než 28 000 odběratelům.

Někteří z našich lektorů se i se svými kurzy objevili v televizní reportáži, o projektu se mluví v médiích.

Často se stává, že při hledání vlastního jména lektor narazí na svůj profil na Naučmese na jedné z prvních pozic – pomáháme tak s budováním osobní značky a povědomí o lektorovi. Mnoho kurzů také podporujeme placenou reklamou.

Usnadníme administrativu

Snažíme se, aby se naši lektoři mohli maximálně soustředit na samotný kurz a komunikaci s účastníky. Nemusí se starat o přijímání plateb a jejich kontrolu, pomůžeme s hledáním vhodné ilustrační fotky ke kurzu nebo společně doladíme text kurzu. Stačí napsat.

Máme léty odzkoušené formy spolupráce – ať už živnost máš či ne, můžeš u nás lektorovat! S příklady a s vysvětlením jsme rozepsali jednotlivé formy spolupráce.

Doporučíme vhodné prostory: Rádi poradíme, kde kurz uspořádat za rozumné peníze nebo díky našim partnerům i zcela zdarma. Doplňujeme seznam míst, na které dostáváme tipy od lektorů i účastníků.

Získáme zpětnou vazbu

Po kurzech sbíráme od účastníků jejich dojmy na obsah kurzu a lektora. Také se jich ptáme, co by měl vylepšit pro příště. To všechno jsou cenná data pro vylepšování a kredibilitu kurzu.

Pojď do toho a napiš nám

Ovládáš svůj obor, ale dát dohromady kurz pro tebe není žádná sranda? Neboj, můžeme ti pomoci se všemi aspekty přípravy kurzu.

 • Video: Jak připravit kurz na Naučmese

  Komplexní návod a tipy jak postavit kurz, aby tvé kurzy dlouhodobě fungovaly. 51 minut v 15 kapitolách. Spustit »

 • Kde kurz uspořádat

  Dali jsme dohromady seznam prostor, někde se nám podařilo vyjednat i lepší ceny. Prohlédnout seznam »

 • Propagace kurzu

  Pomůžeme, aby byl tvůj kurz vidět: skrz naše soc. sítě, newsletter a doporučovací algoritmy na webu. Stačí napsat »

 • Widgety na tvůj web a měřící kódy

  Vygeneruj si box s kurzy na tvůj web, měř návštěvnost skrz vlastní Google Analytics a dělej remarketing s Facebook Pixel.

 • Lepší fotka ke kurzu

  Nela ti může pomoci najít pro tvůj kurz vhodnou fotku nebo ji dokonce na míru vyfotit, bez poplatku. Poprosit Nelu »

 • Tvůj video kurz na našem Vimeo účtu

  Vimeo má skvělé nastavení toho, kdo a kde může video shlédnout. Nahrej kurz přes nás a ušetři sto koruny měsíčně.

Pojď do toho a napiš nám

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.