8992870-ja-satky.jpg

Lucie Mielewczyková

Na Naučmese od 28. 1. 2017, vedl/a kurzy pro 17 účastníků.

Jsem profesionální baletka, která je momentálně na rodičovské dovolené se svoji dcerkou Aničkou. Pohyb mě provází celý život a narozením dcery se to nemění. Dětem se věnuji už delší dobu jako lektorka baletu a tance. Nošení dcery v šátku se stalo přirozenou každodenní aktivitou, které si obě užíváme. Tancování s dětmi v šátku je krásná cesta jak propojit, to co miluji - svou dceru, nošení, tanec a pohyb vůbec.

K tomu, aby maminky mohly chodit tančit a cvičit na mé hodiny, je třeba umět uvázat své miminko. Maminky, které to neumí se nemusejí bát. Úvaz je po předchozí domluvě ráda naučím a poradím s doplňky a vychytávkami ohledně nošení na individuálním kurzu. Individuální kurzy jsou i pro maminky, které se chtějí pouze naučit vázat své miminko a netouží po tanečních hodinách.

Navštivte také moje webové stránky, kde se dozvíte víc o tancování a cvičení s dětmi v šátku :-)

http://tancovani-s-detmi-v-satku.webnode.cz/

Zajímám se také o přírodu, zdravý životní styl, přírodní kosmetiku léčiva a bylinky. Objevila jsem kouzlo barefoot a sama pro sebe a dceru jsem si vyrobila první barefoot sandály. Dále jsem tuto osvětu šířila mezi další maminky, kamarády a známé až z toho vznikly první workshopy na výrobu barefoot sandálů pro veřejnost. 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.