Citlivé putování

1jjfur4ybcfbd3i-aya-2023.jpeg

Alena Wehle

Zážitková pedagožka, terapeutka, lektorka a taky vysoce citlivá bytost (HSP). Téma citlivosti šířím dál do světa od roku 2016 pomocí přednášek, blogu, Více o lektorovi »

1jjfur4ybcfbd3i-aya-2023.jpeg

Alena Wehle

Zážitková pedagožka, terapeutka, lektorka a taky vysoce citlivá bytost (HSP). Téma citlivosti šířím dál do světa od roku 2016 pomocí přednášek, blogu, Více o lektorovi »

9n4iha9baqm-01-2.jpg
Řevnice (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

Na společnou túru se vydáme v pracovních dnech po domluvě s vámi. Vyrazíme v 9h dopoledne z nádraží Řevnice a po obědě Vás dovedu zpět na stejné místo.

Mým tématem, kterému se intenzivně věnuju, jsou vysoce citliví lidé. Dokážu stručně popsat téma, úroveň vnímavosti citlivých lidí, jejich kvality, omezení, ale i dary.

Naslouchám citlivým lidem, respektuju jejich postoje a pomáhám objevovat jejich kvality a dary, které souvisí s jejich povahou.

Oproti běžné terapii nejsme svázaní čtyřmi stěnami, připravenými odpověďmi na opakující se otázky, ale nacházíme mnohdy i neobvyklá řešení a cesty.

Výpravy do srdce Českého krasu trvají čtyři hodiny, což je doba potřebná k tomu, abychom nechali myšlenky opravdu plynout. Příroda je skvělým prostředkem, jak otevřít mysl a přirozená chůze pomáhá uvolnit myšlenky tak, jak zrovna plynou.

Společně objevíme vaše kvality, schopnosti a dary, kterými jste vybaveni a najdeme směr, který je pro vás přirozený a bude vám dávat smysl. 

Kromě toho všeho si ale odnesete tipy na krásné výlety do přírody v blízkosti Prahy.

Na společnou túru se vydáme v pracovních dnech podle domluvy a sraz je ovvykle v 9h ráno na nádraží Řevnice.

Na cestu si vezměte pohodlné oblečení, kvalitní obuv, svačinu a dostatek pití, protože cestou už nebude možnost nabrat vodu ani dokoupit jídlo. Délka trasy je 5 - 15 km. Trasu můžeme upravit podle vašich pohybových možností i v průběhu terapie.

 

Doprovodné fotky

  • 6wuni1p6g2p-01-16.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.