31iurmoz1x5-o-mne-02.jpg

Iveta Šugárková

Na Naučmese od 8. 2. 2018, vedl/a kurzy pro 28 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Miluji setkání s lidmi a tvoření. Všude, kudy procházím, mi hned přichází nápady na zlepšení, zjednodušení, oživení. Ať už jsou to interiéry obytné či pracovní, exteriéry jako jsou balkony, zahrady či parky. Po uvolnění živosti z korporátní rigidity jsem poznala jeden z mých darů. Dokáži vnést krásu i vtip do formy,často s minimálními náklady.

Nové vnímání a zkušenosti mi přinesly uvědomění, jak důležité jsou obytné prostory, jejich obsah, energie a jak hluboké dopady mají na kvalitu života člověka. Ovlivňují nás na hlubokých úrovních. Žijeme jen jednou. Je dobré věnovat pozornost kde, s kým, s čím a jak...

Dlouhá léta daňového poradenství mi poskytly zkušenost, jak je to se zákony psaných člověkem. Výsledky vidíme a zažíváme každý den. Jako lidská civilizace žijeme ohromnou destrukci. V roce 2006 mi přišla do cesty geomantie, takové novodobé feng shui.  Geomantie je založená na principu rezonance organismu krajiny s tělem člověka. V jedné věci je geomantie mnohem jednodušší. Co cítíme, vnímáme, vidíme vnitřním zrakem je naše pravdivá zkušenost. Pro některé může být náročnější vypnout hlavu. Tady je myšlení úplně naprd. Příroda nevibruje na mentální úrovni. Žijeme v době, kdy všechny systémy prochází proměnou. Racio musí ustoupit pocitům. Zvládnout současný chaos můžeme lépe přes spojení s vlastní silou, kde náš domov je bezpečnou základnou a zdrojem. 

Jsem designérka, geomantka, umělkyně, lektorka osobního rozvoje. Miluji tanec, renovaci nábytku, přírodu, zvířata, květiny. Účastnila jsem se mezinárodních geomantických projektů. Ilustrovala jsem dvě knihy. Uspořádala jsem konferenci na téma nepodmíněný základní příjem.

Iveta

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?