3kyku7ajfiz-0stromvyrez.jpg

Marie Bezuchová

Na Naučmese od 14. 10. 2017, vedl/a kurzy pro 45 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Miluju tvoření, baví mě předávat, co umím, a strašně ráda pozoruju nadšení lidí, kterým se právě něco podařilo. A tak jsem se stala lektorkou kreativních dílen, kde je možno důkladně vyvenčit své hravé a tvořivé já... a taky popíjet kafíčko, na chvíli všechno hodit za hlavu a jen tak si plynout po vodách řeky Kreativity :-)

Nejraději mám mozaiky - keramické, porcelánové, skleněné, perleťové, a pro kreativce nejhrubšího zrna i mozaikové všehochutě, na kterých využijeme doslova cokoli nám přijde pod ruku. Taky vás můžu krok za krokem naučit mozaikovat velkoplošně - tedy zkrášlit třeba prostor nad kuchyňskou linkou, koupelnu či schodiště. Pokud si na to sami netroufnete, vymyslíme společně jen návrh, a realizaci necháte na mně.

K dalším mým tvořivým láskám patří keramika, plstění a různé hrátky s textilem a papírem, jezdím po školách s výtvarnými výukovými programy, vedu kroužky pro malé i velké a sem-tam si střihnu nějakou kreativitu v rámci firemních teambuildingů.

Kurzy vedu nejčastěji v Brně a okolí, ale je možné se domluvit i na jiném místě - moje dílny jsou pojízdné.

Marie

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?