8qq41l3qqszrntv-pro-fb.jpg

Daniel Ondřejík

Na Naučmese od 6. 11. 2016, vedl/a kurzy pro 50 účastníků.Navštívil/a 7 kurzů.

Jsem lektorem osobní produktivity a osobního rozvoje. Pomáhám lidem s uspořádáním činností vedoucích k efektivní práci z domova (home office) tak, aby zvládli to nejdůležitější v co nejkratším čase.

Pomáhám lidem využívat jejich potenciál tak, aby dosáhli svých cílů. Zaměřuji se především na jednoduché, praktické použití metod a postupů, které fungují.

Začínal jsem s angličtinou jako samouk a postupně začal individuálně školit  i ostatní. Metody, které jsem na sobě vyzkoušel, začaly fungovat i jim.

Zjistil jsem, že u mých studentů nebyla chyba v angličtině samotné, ale v jejich přístupu. Zlepšení (i minimální) vedlo k okamžitým výsledkům. Tak se výuka angličtiny propojila s tématem osobní produktivity a osobního rozvoje. Rovněž publikuji články, které se tomuto tématu věnují.

Pracuji z nejrůznějších míst, píši články a předávám své zkušenosti ostatním. Neustále se vzdělávám a rád se nechávám inspirovat.

Hraji na kytaru, cvičím jógu a cestuji. Jezdím na kole, plavu a v zimě lyžuji. Rád trávím čas ve společnosti inspirativních lidí.

Věřím na jednoduchost, praktičnost a optimismus :-)

Osobní web:

www.danielondrejik.cz

Individuální výuka angličtiny:

www.ucitelonline.cz

Daniel

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?