Vezmi život do svých rukou, kurz meditace

9hie5ld1r7yr2sb-img-5285.jpeg

Eva Prokešová

Jsem lektorka meditací. Vedu lidi k sobě, k sebepoznání a opravdovosti. Abychom žili své talenty a poslání. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a Více o lektorovi »

9hie5ld1r7yr2sb-img-5285.jpeg

Eva Prokešová

Jsem lektorka meditací. Vedu lidi k sobě, k sebepoznání a opravdovosti. Abychom žili své talenty a poslání. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a Více o lektorovi »

9lgg8vfcc9s-meditace.jpg
Jáchymova 3, Praha 1, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 13 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Meditace dávají životu nový rozměr. Duchovní. V okamžiku, kdy si uvědomíme, že vše, co se nám v životě děje, souvisí s námi, se stavem naší mysli, máme život ve svých rukách. Stačí se jen zaměřit dovnitř, do svého nitra.

Naučím Vás meditovat. Zažijeme to, co všichni přirozeně umíme: zanoříme se do svého nitra, světa intuice, fantazie. Taky nevědomí. V meditacích budeme řešit tři oblasti:

* Podíváme sami na sebe zvenku: jak jsme na tom? Divili byste se, kolik toho o sobě nevíme. Jak to máme se svojí osobností, tím, co vytváříme a zázemím, ze kterého čerpáme? Chceme to tak? Pak to změníme.

* Stejným způsobem prozkoumáme své okolí: je pro nás příznivé, máme dost prostoru, jsou tam ti správní lidé? Ano? Ne? A nastavíme si to po svém.

* Nakonec se naučíme čerpat energii zevnitř. Ideální pro všechny, kdo jsou čas od času (nebo pořád:-) unavení, bez energie.

Vedu řízené meditace. Zavřete si oči a necháte se provázet mým hlasem. Podle pokynů se díváte svým vnitřním zrakem nebo děláte první, co Vás napadne. To Vám přinesla intuice, to je správně.

Po semináři budete večer určitě unavení. To se přeskládáváte. Změny, které jsme udělali v mysli Vám dosedají do těla. V dalších dnech a týdnech byste se měli přirozeně začít chovat jinak. Lehčeji, radostněji. Bez velkého snažení. Jen tak, sami od sebe. Protože uvnitř jste jiní. Víc sami sebou.

MEDITACE NA UKÁZKU: Možná jste ještě nikdy nemeditovali. Možná byste rádi věděli, jak vedu své meditace. Jednoduše si to vyzkoušejte tady:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.