Vezmi život do svých rukou, kurz meditace

9hie5ld1r7yr2sb-img-5285.jpeg

Eva Prokešová

Jsem lektorka meditací. Vedu lidi k sobě, k sebepoznání a opravdovosti. Abychom žili své talenty a poslání. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a Více o lektorovi »

9hie5ld1r7yr2sb-img-5285.jpeg

Eva Prokešová

Jsem lektorka meditací. Vedu lidi k sobě, k sebepoznání a opravdovosti. Abychom žili své talenty a poslání. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a Více o lektorovi »

9hie5ld1r7yr2sb-img-5285.jpeg

Eva Prokešová

Jsem lektorka meditací. Vedu lidi k sobě, k sebepoznání a opravdovosti. Abychom žili své talenty a poslání. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a Více o lektorovi »

9lgg8vfcc9s-meditace.jpg
Centrum Lotus, Dlouhá 2, Praha 1, Praha (mapa)

už jen 3 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 12 míst

Jáchymova 3, Praha 1, nebo on-line, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 13 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Většinou toužíme být šťastní. Ale víme, co nás udělá šťastné? Máme odvahu udělat změny? A máme na to dost energie? Taky, jak to celé provést?

Zanoříme se spolu do meditace. Změníme mindset. Tím vezmeme život do svých rukou. Budeme pracovat se symbolem: stromem. Abychom se dobrali pravdy. Vypadá to jako hra, ale je to práce s myslí. Má hmatatelné výsledky. Přiměřené jednomu kurzu meditace, samozřejmě.

 

ZAMEDITUJEME SPOLU:

Budeme pracovat se symbolikou stromu, abychom se přiblížili objektivní pravdě. Uvidět vše, co o sobě víte, ale hlavně to, co u sebe nevědomky vidět nechcete. Nelhat si do kapsy. Vidět, že koruna vašeho stromu je příliš velká a kořeny ji neutáhnou, například. Nebo pochopit, že když strom stojí v hustém lese, nemá pro sebe dost místa.

Symbolika vám dovolí pustit se odvážně do změn, kterých byste se jinak báli. Uříznout suchou větev je logické a každý to snadno udělá. Opustit projekt nebo vztah, do kterého jste investovali tolik času a energie, je horší. Přesadit strom na úrodné místo, je taky víc než jasné. Ale kdo by se chtěl stěhovat?

Svůj strom vyživíte energií. V tom můžete pokračovat sami doma, pošlu vám nahranou meditaci pro vaši domácí praxi. Meditace je skvělá pro všechny unavené, bez energie. V mysli se tím otevřete přijímání. Není třeba dřít. Zkušení meditující u toho zažívají pocity blaženosti.

 

CO VÁM MEDITACE PŘINESE?

Vypadá to jako hra, ale je to práce s myslí. Uvidíte svůj život z odstupu, to hezké i to nehezké. A uděláte změny. V mysli, na symbolické úrovni. Některé věci v životě pak necháte za sebou. Dopřejete si víc prostoru pro sebe. Uvidíte nové příležitosti. Otevřete se hojnosti.

Meditace vám přinese konkrétní, reálné změny v životě. S odstupem času, v řádu týdnů až měsíců. Jak se vám změny z mysli postupně propíšou do života. Jde to samo, práci už jste odvedli, v hlavě. Život vám změny už jen odzrcadlí, stačí to pozorovat.

 

POKUD BUDEME MEDITOVAT VE SKUPINĚ:

Strávíme spolu celý den, absolvujete pět meditací po patnácti minutách. V úvodní meditaci se spojíme se svým srdcem, to je základ. Pak už budeme jen a jen stromy, celkem čtyřikrát, postupně je budeme poznávat a měnit.

Kolektivní prožitek účinek meditování velmi, velmi zesiluje. Skupina snadno vtáhne do meditace i někoho, kdo je úplný začátečník a doma by se do meditace sám nedostal. Osobní kontakt meditacím taky prospívá. Prožitek je jiný – hlubší, opravdovější.

Zasdílíme zážitky z meditace. Přesněji řečeno extroverti budou sdílet, introverti poslouchat a všichni budou spokojení. Prožitky v meditaci se mohou zdát neuchopitelné. Slyšet prožitek druhých pomáhá zorientovat se ve vlastních vjemech.

Pomohu vám s interpretací, slyšela jsem tolik zpětných vazeb od klientů, že mám z čeho čerpat. Meditace pro nás mohou mít zajímavé informace, pokud chápeme jejich symboliku.

 

POKUD BUDEME MEDITOVAT INDIVIDUÁLNĚ:

Setkáme se na hodinu, v meditaci strávíte kolem čtyřiceti minut. Napojíme se na srdce a pak budete poznávat a měnit svůj strom. Nebo ho vyživíte, obojí pravděpodobně nestihneme. Meditaci na vyživení stromu vám mohu poslat na doma.

Individuální meditace mají tu výhodu, že vám je přizpůsobuji na míru. Spolu si dohodneme, co řešíte. Já mám záměr, kam meditaci vedu. Vy na mne z meditace mluvíte. A já vám ji průběžně přizpůsobuji. Podle toho, co nám napoví vaše intuice. Abyste si odnesli přesně tu změnu, kterou potřebujete.

Individuálně můžeme zameditovat i na dálku, spojíme se online. Na kvalitě meditace to nic nemění, v praxi to mám odzkoušené. Po celou dobu meditace vás držím svou energií, jsem soustředěná jen na vás.

 

PRO KOHO JE MEDITACE VHODNÁ?

Pro všechny, začátečníky i pokročilé. Naučím vás meditovat. Nic na tom není, zanořit se za myšlenky, do světa intuice, fantazie, nevědomí. Moje vedení vás do meditace snadno vtáhne, stačí s důvěrou následovat můj hlas.

Vedu řízené meditace. Zavřete si oči a necháte se provázet mým hlasem. Podle pokynů se jen díváte svým vnitřním zrakem nebo děláte první, co vás napadne. To vám přinesla intuice, to je správně. Pro vás i pro ostatní.

 

JEDNA MEDITACE NA UKÁZKU: 

Možná jste ještě nikdy nemeditovali. Možná byste rádi věděli, jak vedu své meditace. Jednoduše si to vyzkoušejte tady:

Víš, že Eva vede také tyto kurzy?

Víš, že Eva vede také tyto kurzy?

Víš, že Eva vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.