9u1fzrdejsk-dsc-0440.jpg

Zuzana Kostuňová

Na Naučmese od 12. 12. 2018, vedl/a kurzy pro 55 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Miluji přírodu, kterou ráda jenom tak pozoruji. Již od dětsví mám vztah ke kamínkům, provázejí mě celý život. Jako malá jsem je sbírala a prodávala jako malá prodavačka, anebo je jen tak vyměňovala s kamarádkami. V dětství mě bavilo vyšívat, malovat a tančit.

Po porodu syna jsem si přivoněla a nadchla se pro práci se dřevem a s manželem jsem začali společně vyrábět bižuterii a doplňky ze dřeva. Vyrábím také mozaikové šperky z keramických kamínků a šperky z minerálnich kamenů a polodrahokamů. Naše práce nás baví a chceme, aby to bylo vidět na všem, co vytvoříme.

Zajímám se o alternativní metody zaměřené na péči o zrak, jako například zlepšování zraku přirozenou cestou a oční jóga. To vše mně naplňuje a motivuje. Osobně pravidelně praktikuji očni cvičení  a zakomponovala jsem cvičení do běžného života. Můj zrak se zlepšil a rozjasnil. Brýle jsem zahodila ze dne na den. Opakovaně jsem měla záněty jedného oka a suché oči a cvičením jsem se zápalu a suchosti očí zbavila, za co jsem moc vděčná. Moje dcerka se mnou také cvičí pravidelně. Mám absolvované kurzy zlepšování zraku přirozenou cestou vedené Hanou Maslowskou.

Moc ráda objevuji a tvořím, čtu knihy, cvičím jógu, ráda chodím na výlety a trávim čas se svou rodinou.

Moje kurzy vedu v přátelské a příjemné atmosféře, kde můžeme společně sdílet zážitky z tvoření a odreagovat se manuální prácí. Mým cílem je odevzdat vám dobrou energii, kterou se nabijete a vstřebete také i do kamínků :-).

Ráda vás budu provázet kurzem a cvičením.

Moc se na vás těším.

Zuzana

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?