Bylo jednou jedno Naučmese

... pojďte se podívat, co jsme společně za 12 let prožili
Přípravy

Jak to všechno začalo?

Honzu uchvátil americký projekt Skillshare a pověděl o něm Adamovi – ten se nadchnul pro nápad něco podobného postavit v Česku a dali hlavy dohromady.

Pepa na palubě!

Adamův kamarád Pepa si koncept po představení rychle zamiloval, a tak ho nebylo potřeba příliš přemlouvat. Hned začal programovat kostru, až později jsme pochopili, že Pepa má mnohem širší záběr než psaní kódu.

Pro shánění lektorů jsme využili snad všech kontaktů a známých.

Řekli jsme si, že projekt spustíme ve chvíli, kdy budeme mít na webu připravených 25 kurzů.

Nikoho jsme však do projektu netlačili. Bylo pro nás důležité, aby se lidé pro myšlenku projektu nadchli sami.

První náčrtky toho, jak by mohl web vypadat, vznikly v altánku v Beskydech.

Tým měla tvořit od počátku trojice, ale programátor Jakub byl hodně vytížený a nemohl přidat ruku k dílu.

Projekt tak byl v jednu chvíli ohrožen: bez dobrého programátora to zkrátka nešlo.

Tým tak byl kompletní a my se pořádně opřeli do přípravy webu a administrace.

Programátor Jakub nám však pomohl i vzdáleně: jako dárek nám dal doménu naucmese.cz a zaplatil hosting. A jeho kolega samotný název projektu vymyslel!

Honza prohrál sázku

Kdo sežene nejvíce lektorů do startu projektu? Honza to nebyl, a tak ostatní zve na večeři do mexické Las Adelitas.

Spouštíme!

Hurá, hurá!

Po 10hodinovém Skype hovoru a desítkách „posledních“ úprav jsme na sociálních sítích oznámili spuštění.

Dvě hodiny před oficiálním startem nám však na tvářích vyčarovaly úsměv první tři přihlášky na kurzy od Pavla Ovesného, který „celý den obnovoval okno prohlížeče a netrpělivě čekal na okamžik spuštění“.

Reportáž v České televizi

Pravděpodobně naše nejzásadnější mediální zkušenost – v průběhu vysílání reportáže vylítla čísla přístupů na web nad 600 lidí v jeden okamžik a v e-mailové schránce to vypadalo silně nezvladatelně :)

Fotky z kurzů

K další práci nás neskutečně motivovaly přibývající fotky z kurzů, které lektoři i účastníci posílali.

500 přihlášek

Společnou snídaní jsme oslavili prvních 500 přihlášek. Rozhodli jsme se také pro zařazení dárkových poukazů a vyhlásili jsme prázdninovou soutěž o Amazon Kindle.

První setkání lektorů

Na první setkání s lektory Naučmese jsme všichni tři šli značně nervózní. Bylo však skvělé se s tak nadšenými, inspirativními a příjemnými lidmi potkat.

Společná setkání, získávání zpětné vazby i výměnu zkušeností mezi lektory považujeme za extrémně důležité.

Na plné obrátky

Zlepšovat projekt by se nám dařilo těžko, kdybychom ho sami naplno nepoužívali. Všichni navštěvujeme kurzy a Adam s Pepou si už také zkusili kurz vést.

Potkat se s komunitou, osobně poznat další lektory, sbírat nápady na vylepšení – tohle nás nabíjí i motivuje.

Krno boom

První Čaj o šesté v Brně prokazatelně pomohl nastartovat brněnskou scénu.

Sešla se velmi zvídavá partička lidí, dostali jsme hodnotnou zpětnou vazbu a ze setkání vzešlo pár lektorů, kterým se u nás neskutečně daří.

Druhý den pak následovalo velmi příjemné vánoční setkání v Praze.

Týmový sraz v Beskydech

Každý z týmu je z jiného koutu republiky. Osobní setkání je tak pro nás vzácné, ale o to více si ho uživáme.

První víkend v novém roce jsme se sešli v Beskydech a za pomoci dobré kávy a jídla toho kupu udělali a vymysleli.

Neusínáme na vavřínech

Rok se s rokem sešel a my nepřestáváme vylepšovat web. Nyní můžete za kurz zaplatit platební kartou a již brzy spustíme uživatelské účty, přihlášení na kurz a pak bude na jedno kliknutí.

Připravujeme také vyhledávání skrz webem: kurzy, lektory a účastníky (kamarády) najdeš pomocí chytrého našeptávače raz dva!

Pepa s Adamem si o projektu v dubnu povídali pod Petřínem s Tomášem Hajzlerem, kterého myšlenka také nadchla a výrazně nám pomohl rozšířit naši komunitu.

Úspěšný rozjezd!

V prvním měsíci jsme se radovali z každé přijaté přihlášky, aktualizovali e-mail každých 7 minut a věřili, že se najde dostatek lidí, kteří Naučmese využijí.

První Čaj (pivo) o šesté

První setkání s lektory, účastníky kurzů i zvědavými fandy proběhlo pod širým nebem letenského parku.

Příjemné, motivující, zavazující!

Bětka, naše spása!

Posilu do týmu jsme nehledali: našla si ona nás :) Množství e-mailů podepsaných „Alžběta“ je čím dál tím větší a fungování projektu si bez ní už moc nedokážeme představit ♥

Buzz a spolupráce

Podařilo se nám rozčeřit vody českého alternativního vzdělávání a byli jsme vděční za každou zmínku v médiích, článek v časopise nebo na blogu, twít či nominaci do soutěže.

Napsali o nás na Lupě, v E15, Euru nebo Technetu.

Povídali jsme si s moderátory Brněnské televize a rádia Wave. Byli jsme nominování na WebExpo startupshow i do Křišťálové Lupy.

Představit jsme Naučmese byli na Mashupu v pražském HUBu, na StartupFESTu v Olomouci a v podnikatleském klubu VŠE.

Snažíme se navazovat spolupráci s coworkingovými centry a dalšími partnery, abychom lektorům pomohli zajistit vhodné prostory pro kurzy za výhodnější cenu.

Půl roku od spuštění

830 přihlášek, 75 tisíc lidí na webu a 200 tisíc korun pro lektory – takový byl stav Naučmese po 6 měsících provozu.

Příručka lektora

V říjnu spatřila světlo světa příručka pro lektory. Má za úkol pomoci s přípravou, vedením a vylepšováním kurzů.

Příručku nám pomohla krásnými ilustracemi oživit spřízněná duše Bára Klimešová.

Naučmese suprstár

Pavlu Ovesnému se za 2 dny podařilo vyprodat kurzy pro 40 účastníků a je krásným příkladem budování osobní značky skrze Naučmese.

Odkaz na jeho profil přikládá do patičky svých mailů – ani nevíte, jak nás takové drobnosti těší!

Bangkok, Brno, Praha, Málaga

Adam se od ledna ohřívá na jihu Španělska a Pepa před měsícem vyrazil pracovně do Thajska, ale nebojte - doma to jistí v Praze Alžběta a v Brně Honza :)

1. narozeniny!

Jaké je naše skóre po prvním roce? Téměř 200 lektorů, přes 130 aktivních kurzů, 2 100 přijatých přihlášek. Lektorům jsme pomohli jejich vášní vydělat téměř 650 000 Kč.

Spousta účastníků se vrací a vybírá další kurzy pro sebe i rodinu: rekordman Petr Krejčík má na kontě už 14 účastí a nevypadá to, že by se chystal zvolnit tempo ;)

Druhý rok

Spolupráce na konferenci

Alžbět a čtyři naši lektoři se vydali na pomoc sympatické konferenci o neformálním vzdělávání Welcome Heutagogy!. Byl to pro nás takový experiment, zda má smysl pořádat něco jako jednodenní festival :)

Rozhovory s lektory

Adam se začal vyptávat našich lektorů, jaké je pro ně vést kurzy a jaká bývá atmoška.

Cena EDUína

V soutěži EDUína 2013 jsme skončili druzí v kategorii Cena veřejnosti za inovace ve vzdělávání. Děkujeme za vaše hlasy!

Adam jede naplno!

Rozhodl se nepříbírat nové klienty na svou živnost, na úřadě podepsal zaměstnanecké lejstro a od listopadu se na plno věnuje péči o chod projektu a jeho rozvoj.

Spolupráce na dálku

Pepa z Bangkoku, Alžbět z Prahy, Honza z Brna a Beskyd a Adam z Bali – využíváme na plno možností 21. století, ale někdy je to pěkný oříšek sladit se ve třech časových pásmech :)

Naplnil kurzy za 50 tisíc

Petr Novák se stal jedním z nejpopulárnějších lektorů, jen za leden a únor u něj na kurzech bylo 168 lidí.

Pro spolupráci nás začínají oslovovat i profesionální lektoři jako Karel Novotný, Eliška Vyhnánková, Lukáš Gregor, Svatopluk Bartík, René Nekuda a další.

Desátý Čaj o šesté

V únoru jsme se v Brně potkali s naší komunitou již po desáté. Na všech čajích dohromady byly téměř dvě stovky účastníků. Vážíme si zpětné vazby a ze setkání si bereme energii na další práci na projektu.

A na závěr milovníkům dat...

Navštívili jste už kurzy v hodnotě 3 milióny korun (na 6 400 přihlášek). Od spuštění projekt zaznamenal půl milionu návštěv. Profil u nás má 414 lektorů a vybírat můžete z 275 aktivních kurzů.

Naučmese trička!

Společně s ilustátorkou Tatianou Karpovou jsme připravili naše první trička a máme z nich velkou radost. Prohlédněte si je z blízka »

Nové funkce na webu

Spustili jsme uživatelské profily pro účastníky, vyhledávání kurzů i lidí a další drobné vychytávky. Více si můžete přečíst na blogu »

Naučmese Fest

Akce, na kterou dlouho nezapomeneme. Lektoři, účastníci, organizátoři a jeden hafan: sto duší, které vytvořily boží atmosféru. Slova jsou zbytečná, koukněte sem »

Jsme vidět. A slyšet :)

Adam o nás povídal v televizi Metropol a Honza v rádiové show Demivoto. Rozhovory s námi si můžete přečíst na EDUinu, serverech Podnikator.cz a Objevit.cz nebo HRKavárna.cz. Představovali jsme projekt na brněnském EduFóru, napsali o nás na blogu Mediální proroci, Jana Šavelková ve své bakalářce a zmínku najdete i v knize Vzdělávejte se po svém.

Populární kurzy

Punkové podnikání odstartovalo éru kurzů, které mají každý termín plně obsazený. Patří mezi ně například Upečme si bochník, Najím se a zhubnu, Travel Hacking či Umění slov.

Netradiční koncepty kurzů

Naučmese naslepo, Naučmese navzájem či Karlův kurz: Naučte se učit – společně s lektory se bavíme při přípravě nových formátů kurzů. Více o nich na blogu »

Co nás čeká dále?

Naučmese Fest v Brně už klepe na dveře, bude se konat 24. května. Pražský Fest bude opět na podzim. Pracujeme na dalším zlepšování webu, připravujeme lehkou změnu vzhledu, denodenně řešíme nové kurzy a po nocích sníme o mobilní appce pro lektory.

Něco se klube na svět

Ještě párkrát se vyspíme a Naučmese bude mít mladšího brášku. Abyste to nezaspali, nechte nám email a my vás vzbudíme! :)

Oslavy 2. narozenin!

S různým pitím, z ruzných světadílů :)

Třetí rok Tři Naučmese Festy!

Třetí rok: 3 festivaly

V našem třetím roce jsem uspořádali hned tři Naučmese Festy: na jaře v Brně, na podzim v Praze a v únoru první tamatický – Literární Fest. Každý byl jiný, každý byl nezapomenutelný. Koukněte a posuďte sami.

Spolupráce s Erikou

Pomáháme lektorům lépe učit

Ve spolupráci se zkušenou lektorkou lektorů jsme připravili tři série kurzů, na kterých Erika Piesch pomohla stovce lektorů přijít na to, jak lépe zvládat skupinu účastníků, jak je zaujmout od přestávky do přestávky a představila jim různé lektorské techniky.

Učme sa navzájom

Poslechněte si dva zajímavé příběhy lektorky a účastníka, o kterých Adam vyprávěl na letním TEDxBratislava.

Týmové setkání na Moravě

Týmové setkání na Moravě

Tři parádní dny u Pepovy ségry na moravském venkově byly pro nás velmi důležité: kromě toho, že jsme se po delší době opět všichni viděli, bavili jsme se také o tom, kam chceme Naučmese směřovat a jaké jsou naše další sny, kam projekt posunout.

Naučmese stage na WebExpu

Naučmese stage na WebExpu

Náš projekt se vrací tam kde vznikl – na webovou konferenci WebExpo. Má tam vlastní stage a za dva dny vybrané kurzy, ajťákům šité na míru, navštíví stovky účastníků.

Webové novinky

V uplynulém roce jsme, mimo jiné, připravili dvě nové funkce webu. Můžete si tak přidat kurzy do seznamu přání a vylepšení se dočkala i volba města, která si nyní pamatuje vaši lokalitu. O dalších novinkách ve vývoji se můžete dočíst na Změnovníku.

Statistika nuda je, má však cenné údaje

Od spuštění projektu nám přišlo již více než 13 tisíc přihlášek v celkové hodnotě 6,5 milionu korun. V nabídce nyní najdete přes 400 kurzů a web nedávno zaznamenal miliontou návštěvu. Mrknout také můžete, které kurzy byly nejoblíbenější v roce 2014.

Zajímavost #1: lektorské duo Michelle Losekoot & Karel Novotný vyprodali svůj, na poměry Naučmese dražší, kurz pro 35 lidí, během 24 hodin.

Zajímavost #2: Rekordman v počtu navštívených kurzů, Pavel Ovesný, načal už druhou padesátku!!

Zajímavost #3: Největším bestsellerem v historii Naučmese se stal kurz Travelhacking, již na něm bylo přes 1 250 lidí a zájem, jak to tak vypadá, jen tak neopadne :)

Čísla
Spuštění Naučmesa.sk

Spuštění Naučmesa.sk

Spolu se slovenským týmem: Kájou, Matúšem, Nikolou a Jurajem, jsme na jaře spustili Naučmesa.sk – za necelý rok kurzy navštívilo téměř 400 lidí.

Stáváme se partnery

Smysluplná partnerství

Podali jsme si ruku s lidmi z Impact Hub, Pracovna.cz, Mimoškolu.cz, JIC, WebExpo a těšíme se z naší spolupráce.

Také podporujeme akce jako TEDxBrno, Storytelling Festival, Vašeliga.cz a ProStředoškoláky.cz.

Pepa svatba

Pepa se žení!

V červnu si Pepa na krásném zámečku v Kačině vzal za ženu svou milovanou partnerku Lucii, odjela za ním do Bangkoku a teď tam žijí šťastně až napořád. Na svatební hostinu do ranních hodin celý tým jen tak nezapomene :)

Naučmese v médiích

V uplynulém roce si Honza povídal, nejen o Naučmese, na blogu Affiliate Clubu. Adam poskytl hned tři zajímavé rozhovory:
o budování komunity pro E15, o naší filozofii a o tom, jak se projektu daří pro Hospodářky
a o digitálním nomádství pro iDNES. V článku nás zmínila také například Margareta Křížová, porotkyně pořadu Den D zaměřeného na podnikatelské nápady.

Naučmese v médiích

Naučmese trička kolem světa!

Petr na Čínské zdi, Pavel v Brazílii, Honza s kámošema v Alpách – cestující trička nám dělají velkou radost! Dokonce máme i prvního Naučmese zubaře, Zdeňka! :)

Naučmese trička kolem světa!
Naučmese stage na WebExpu

Noví členové na palubě!

Tomáš a Petr jsou programátorské posily a Maru komunikuje s novými lektory a vyřizuje vaše dotazy. Díky nim je teď rychlejší jak vývoj webu, tak komunikace s lektory i účastníky.

Překvapení od lektorů!

24. března, dva dny před našimi 3. narozkami, k nám přilétlo velké překvapení – videopřání od našich lektorů. Doják jak blázen ♥ moc děkujeme a jedeme společně dále!

Oslavy 3. narozenin!

Čtvrtý rok Richard a Maru

Změny v týmu

Maru po pár měsících poloviční uvázku začala pracovat na plno a z týmu odešli Petr a Tomáš, kteří se chtěli soustředit na jiné projekty. Do týmu jsme přivítali programátora Richarda, díky kterému se vývoj webu hodně zrychlil.

Letní týmové setkání

Probrali jsme priority a vize do budoucna a hlavně jsme se všichni osobně seznámali s novými členy Maruškou a Richardem a pořádně se u toho najedli :)

Letrní soustředění

Lektorský sraz

Šest přednášejích lektorů s šedesátkou zúčastněných vytvořili večer plný skvělé atmosféry a sdílení zkušeností. Energie setkání se promítla až do zpětné vazby.

Lektorský sraz

Mediální výstupy

Adama vyzpovídali v Hospodářských novinách článkem Portál Naučmese už šlape na paty velkým vzdělávacím agenturám. O parádní komunitě lidí okolo projektu diskutoval s Radkem Pavlovičem pro E15 a krátký rozhovor vydali také v Joy. Robert Vlach si povídal s Adamem o digitálním nomádství i Naučmese a téma změna je život probral s Michalem Anderou z Byznyspark.cz.

Lektorský sraz

Naučmese 2.0

Největší posun v designu od spuštění projektu, nové funkce a web, který se přizpůsobí i vašemu telefonu či tabletu. Děkujeme za odborné rady Majovi, Petrovi a Martinovi.

Týden sdílení

Týden sdílení

Podruhé jsme se zapojili do celosvětového Týdne sdílení – lektoři v něm nabídli svůj kurz zdarma a jejich zájem předčil naše očekávání – kurzů se sešlo přes padesát! Letošní Týden sdílení připadá na 5. až 11. června a my budeme opět jeho součástí.

Konec devítkovým cenám

Ceny typu 499 Kč vnímáme jako určitou manipulaci při rozhodování zákazníka – stejně jako slevy nebo časově omezené nabídky, a proto je na Naučmese už neuvidíte. Více o tomto rozhodnutí »

4 roky v číslech

Od spuštění Naučmese před 4 lety jste nám poslali už přes 20 tisíc přihlášek na kurzy v hodnotě více než 11 milionů korun — z toho milion byl na dárkové poukazy, kterými jste udělali někomu radost, a web zaznamenal 1 500 000 návštěv. Vybírat si nyní můžete už ze 450 klasických a 15 video kurzů. Letos se narodilo první Naučmese dítě, když se Pepa stal pyšným otcem Tobiase :)

Nejúspěšnějšími kurzy v historii Naučmese jsou Travel Hacking, Punkové podnikání a Najím se a zhubnu. Mrknout můžete i na další nej kurzy roku 2015.

Hned 3 lidé už do svého vzdělávání na Naučmese investovali přes dvacet tisíc korun!

Čaje o šesté

Čaje o šesté s Naučmese

Loni v létě se konala hned dvě letní komunitní setkání: nejprve v Brně a o pár týdnů později v Praze. Na obou se sešla skvělá parta a vykládalo se až do noci.

Firemní vzdělávání a videokurzy

Firemní vzdělávání a video

Spustili jsme novou kategorii video kurzů – chceme tak nabídnout kvalitní obsah i lidem, kteří nebydlí ve větších městech, kde se naše klasické kurzy konají.

Vyšli jsme vstříc poptávkám firem a otevřeli se více firemnímu vzdělávání. První užší spolupráci jsme navázali se společnostmi Avast a Liftago.

Oslavy 4. narozenin!

Pátý rok Týden sdílení

Týden sdílení, potřetí!

V roce 2016 se Naučmese lektoři do Týdne sdílení zapojili s 76 kurzů, které byly v rámci této celosvětové akce zdarma. Na kurzy se přihlásilo celkem 621 účastníků! Podívejte se, jak to na kurzech vypadalo »

Zapojíme se i letos: Týden sdílení se bude konat od 4. do 11. června.

Rozhovory s lektory

Rozhovory s lektory

Na podzim natočil Adam sérii nových rozhovorů s lektory. Zaposlouchejte se do témat jako přírodní kosmetika, péče o zuby či tvorba digitálních produktů. Všechny je najdete na našem blogu »

Máme nový administrační systém

Lektorská administrace 2.0

Po dlouhé době se vylepšení dočkala i „neviditelná” část našeho webu: administrace. Je přehlednější, zjednodušuje lektorům i nám práci a je pohodlně dostupná i na mobilních zařízeních.

Spolupráce s firmami se pěkně rozjela

Spolupráce s firmami

Po pilotní spolupráci s Avastem a Liftagem jsme letos vody firemního vzdělávání rozčeřili ještě více. Propojili jsme lektory s desítkami firem a navázali dlouhodobé partnerství s O2.

Alžběta se nám vdala!

Alžběta je Hemerková!

Kolegyně Alžbětka se vdala: v krásném prostředí Radotického mlýna jsme to s kamarády a rodinou slavili až do rána :-)

Čaje o šesté

Dva letní Čaje o šesté

V roce 2016 proběhly dvě letní komunitní setkání, nejprve v Brně a o pár týdnů později v Praze. Na obou se sešla skvělá parta a vykládalo se až do noci.

Naučmese Fest: Zdravý životní styl

Naučmese Fest: Na zdraví!

Pátý festival se nesl v duchu zdravého životního stylu. Pohyb, zdraví, jídlo i spokojená mysl byly hlavními tématy a účastníci často kroutili hlavou s otázkou „Proč nás tohle neučili už na základce?Prohlédněte si reportáž a fotky »

Pepa zpátky v Česku

Pepa zpátky v Česku

Po tuně odvedené práce v thajském startupu HotelQuickly se Pepa i s rodinou rozhodl po 4 letech vrátit domů. Přece jenom ty chodníky v Bangkoku nejsou pro kočárky to pravé ořechové.

Suma sumárum: 5 let

Od spuštění projektu evidujeme přes 27 tisíc přihlášek na kurzy v hodnotě téměř 14 milionů korun z toho jste věnovali svým blízkým dárkové poukazy za 1,8 milionu.

Zaznamenali jsme 2,2 milionu návštěv webu a jeden z lektorů si jako první na Naučmese, předáváním své vášně druhým, vydělal milion korun!

Oslavy 5. narozenin!

Šestý rok Týden sdílení 2018

Týden sdílení 2017

Už počtvrté se Naučmese lektoři zapojili do Týdne sdílení, tentokrát s 71 kurzy, které byly v rámci této celosvětové akce zdarma. Na kurzy se přihlásilo přibližně 400 účastníků. Podívejte se, jak to na kurzech vypadalo »

Zaměstnanecké benefity

Rozjeli jsme spolupráci s benefitními partnery: mrkněte, jestli vám v práci umožňují využívat tyhle výhody od Sodexo, Benefity.cz, Benefity-Plus.cz a Edenred Benefits.

Naučmese TravelFest 2017

Naučmese TravelFest

Spojili jsme síly s kamarády z Travel Bible a společně připravili cestovatelský festival.

Ten spojil dohromady stovku lidí z obou komunit a přinesl nadšené reakce jako je tahle: „Stala jsem se na chvíli dobrovolnicí v Nepálu, pomohla zachránit krvácejícího člověka a stala se na hodinu a půl střihačkou videí a blogerkou.“ Více v reportu a fotkách »

Nejpopulárnější kurzy 5. roku

Daří se spoustě kurzů, 25 kurzů má za rok více než 70 přihlášek. Na úplné špici je tahle pětka: Řezbářský kurz, TravelHacking, Dividendové akcie, Investice do bytů, Kokedama.

Videoupoutávky na kurzy

Na podzim Adam natáčel s lektory krátké upoutávky k jejich kurzům. Mají představit, jak to na konkrétních kurzech vypadá. Prvních deset je na našem novém YouTube kanále.

Komunitní srazy Naučmese

Dva pikniky a vánoční setkání

S lidmi okolo Naučmese jsme se potkali na piknicích v Praze a Brně. Sešly se dvě desítky přátelských lidí a povídalo se až do nočních, v Brně téměř ranních hodin.

Na Vánoce jsme se pak ještě potkali u punče a špenátových koláčů v Praze.

Adam v DVTV

Pozvání do DVTV...

...pomohlo dostat Naučmese k lidem, kteří o něm ještě neslyšeli. Adam mimo jiné Filipovi Horkému odpovídal na to, proč nemá chytrý telefon nebo jak vnímá lidskou zábavu.

Kouzlo Vizovic

Kouzlo Vizovic

Jelikož nemáme kancelář, tváří v tvář se vidáme docela málo. O to víc si takových setkání vážíme. Tentokrát jsme se vydali na víkend do Vizovic na chatu: hráli deskové hry, hodně vařili a probírali další směřování.

2. Lektorský sraz

Druhý Lektorský sraz

Jeden zimní podvečer, parádní energie, přednášky a hlavně prostor diskutovat s ostatními lektory. V roce 2018 lektorům určitě přichystáme další příležitost se setkat.

Naučmese se rozrůstá

V listopadu se narodila Alžbětě malá Pepinka a o tři měsíce později Pepovi, teda jeho ženě Lucce, dcerka Annie.

Je krásné sledovat, jak se náš tým mění z mladých a neklidných na zodpovědné rodiče. Kdo bude další? :)

Nové děti v týmu

I po šesti letech vyvíjíme dále

Richard se o architekturu našeho systému stará s mateřskou péčí: neustále čistí kód, zrychluje a rozvíjí funkce webu.

Pro lektory jsme připravili funkci Zprávy účastníkům, zautomatizovali platby (přímé napojení na API banky), na fakturách najdete QR kód k platbě, na web se dostanete nově přes krátkou doménu ncms.cz a brzy si budou moci lektoři umístit na svůj web lištu s kurzy.

Statistiky a čísla

Od spuštění projektu evidujeme přes 35 tisíc přihlášek na kurzy v hodnotě přes 20 milionů korun. Z toho jste věnovali svým blízkým dárkové poukazy za 2,8 milionu.

Oslavy 6. narozenin!

Sedmý rok Týden sdílení 2018

Týden sdílení se stává tradicí

Již popáté lektoři nabídli své kurzy zdarma v rámci celosvětového Týdne sdílení. Na 71 vypsaných kurzů se přihlásilo 539 účastníků. Mrkněte jak to vypadalo »

Baví nás energie kolem této akce a tak se zapojíme i letos. Šestý ročník se bude konat 16. – 22. června.

Video kurz pro lektory

Adam odjel na dva týdny hlídat kočku a masožravé kytky sestře do Holandska.

Společně s Taťánou tam natočil padesáti–minutový video kurz Jak připravit kurz »

Lektorům pomůže například se stanovením ceny kurzu, přípravou popisku, ukáže, jak kurz pořádně naplnit, komunikovat s účastníky a vytvořit skvělou atmosféru.

Naučmese klubovna na Facebooku

Naučmese klubovna

Založili jsme Facebookovou skupinu a konečně tak máme místo, které slouží k diskuzi pro všechny z Naučmese komunity.

Ať už potřebujete: dostat zpětnou vazbu k vámi připravovanému kurzu, na cokoliv se nás zeptat, dostat tipy na dobré kurzy od ostatních účastníků nebo třeba jen zasdílet, co jste se naposledy naučili. Přidejte se »

Naučmese pro firmy

Naučmese pro firmy: oficiálně

Na posledním letním čaji jsme se potkali se sympatickým obchoďákem Markem Fáčem. Zrovna se mu rozvázaly pracovně ruce a my chtěli začít aktivněji nabízet firmám naše řešení firemního vzdělávání. Sedli jsme si a po pěti minutách povídání bylo nad hvězdy jasné, že to spolu musíme zkusit!

Oficiálně jsme tak začali nabízet náš systém do firemního prostředí. Prvními, kdo jej používají, jsou Avast a Accenture.

Připravili jsme nový web pro firmy, vytvořili náš první roll-up a vyrazili s ním na konferenci Happiness at Work. Marek se nyní potkává se zájemci a pracujeme na nových modulech, které by firmám vytrhly trn ze vzdělávací paty.

TOP osmička v sedmém roce

1. Manuál na mozek od Alžběty Protivanské
2. Řezbářský kurz od Marka Vodičky
3. Chlad a dech od Libora Mattuše
4. Renovace nábytku od Adama Kratochvíla
5. Freediving od Honzy Bareše
6. Investice do nemovitostí od Ivany Birtové
7. Video pro sociální sítě od Taťány Rubášové
8. Zpěv po mongolsku od Dalibora Neuwirta

Baví nás ta různorodá skladba, která hezky vypovídá o pestrosti Naučmese komunity.

Naučmese MiniFest

Widgety pro lektory

Po vložení na vlastní web se v nich lektorům automaticky zobrazují aktuální termíny kurzů i nejnovější zpětná vazba.

Máme radost, že po pár měsících je využívají už desítky lektorů. Více o widgetech »

Widgety pro lektory a měřící kódy
Čaje o šesté

Tři skvělé Čaje o šesté

Na jaře proběhl v žižkovské Pracovně největší Naučmese sraz všech dob: přišlo zhruba 40 lidí. Baštili jsme chlebíčky a popíjeli víno. Lidé se seznamovali a probírali všemožná témata.

Na konci srpna pak proběhly další dvě setkání při pikniku: v parku v Lužánkách a na Letné. Obě probíhaly tradičně až do nočních hodin.

Zbystřete: další komunitní setkání bude ve čtvrtek 16. května 2019. Doražte se potkat »

Máme nový administrační systém

Výlet do Chorvatska

Půjčili jsme si velkou dodávku, pronajali krásnou vilu a na týden jsme odjeli i s partnery a Pepovou rodinkou na Makarskou do Chorvatska. Nikam se nespěchalo, hodně jsme si vařili, koupali se a večer hráli hry a pili víno nebo Karlovačko. Pohoda, kterou letos zopakujem někde v české přírodě.

Naučmese MiniFest

MiniFest na téma sociální sítě

Přednášky šestice odborníků na sociální sítě, následné diskuzní kroužky, příjemní účastníci a skvělé jídlo a víno dali dohromady dobrou náladu a první podvečerní festival.

Vyprodáno bylo za pár dní a tak jsme se rozhodli akci natočit a záznamy nadčasových přednášek nabídnout jako video kurz.

Pepa zpátky v Česku

Andrea na palubě

Od prosince se náš tým rozrostl ještě o Andreu. Krásně a vtipně píše. Máme radost, že svou energií a hodnotami hezky zapadá do týmu.

Pár hodin denně pomáhá s prosbami lektorů a účastníků. Hlavně se však věnuje synovi. Napsala už svůj první newsletter a my se těšíme až se její schopnosti budou moci promítnout i do dalších sfér projektu!

7 let v číslech

Od spuštění projektu evidujeme přes 44 tisíc přihlášek na kurzy v hodnotě přes 30 miliónů korun. 4 349 přihlášek je na individuální kurzy a svým blízkým jste věnovali dárkové poukazy za 4,2 milionu korun.

Už přes 2 000 lidí si zkusilo vypsat svůj kurz.
1 821 lidí si zašlo na 5 a více kurzů, 103 z nich navštívilo dokonce 20 a více kurzů.

Oslavy 7. narozenin!

Osmý rok Týden sdílení: po šesté

Týden sdílení: po šesté!

Týden, kdy lektoři nabízejí své kurzy zdarma, byl velmi zdařilý. Zapojilo se 71 kurzů, na které se přihlásilo 727 účastníků.

Díky dotazníku před kurzem se podařilo, oproti minulým ročníkům, zvýšit účast. Většina lektorů tak hlásila téměř plné kurzy, skvělou atmosféru a nové zpětné vazby. Fotogalerie kurzů na blogu »

Jsme v dalších dvou firmách

Na podzim jsme spustili Naučmese systém v dalších dvou firmách: Abra Software a slovenské Ecco. Adam měl dokonce tu čest před celou firmou pokřtít zalaminátovaný screenshot webu. Tak ať dobře slouží!

Dovolená v Podkrkonoší

Dovolená v Podkrkonoší

Slunné chorvatské pobřeží jsme vystřídali za chladnější českou přírodu. Celý pobyt se řídil dle biorytmu a nálad rychle se rozrůstající dětské části Naučmese.

Jak po setkání prohlásila Andrea – je radost mít kolem sebe lidi, s kterými si člověk týden v kuse může do nočních hodin upřímně povídat o důležitých tématech.

Letos nám nejspíše odpadne rozhodování a tuzemská dovolená bude jasná volba.

Ocenění SuperEduína

Ocenění SuperEduína

Udělalo nám velkou radost, že jsme dostali cenu SuperEduína, že prý nejzásadnějším způsobem ovlivňujeme české vzdělávání na poli neformálního a celoživotního vzdělávání.

Ty jo, děkujeme! Honza si na křišťálovou kouli vzal dokonce bílou rukavici!

Osmička nejlepších kurzů

1. Řezbářský kurz od Marka Vodičky
2. Manuál na mozek od Alžběty Protivanské
3. Chlad a dech od Libora Mattuše
4. Úspěšná reklama od Elišky Vyhnánkové
5. Renovace nábytku od Adama Kratochvíla
6. Investice do nemovitostí od Ivany Birtové
7. Instagram workshop od Aki Votrubové
8. Freediving od Honzy Bareše

Něco pro vaši hlavu, ruce i duši.
Od všeho trochu :)

Top osm kurzů za 2019
Firmy jednou

Firmy jedou

Adam se jim začal více věnovat: měl přednášku na konferenci Hospodářské komory a účastnil se panelové diskuze, po které jsme si plácli a Člověk v tísni tak bude pátou společností, ve které se pomocí našeho systému budou kolegové navzájem učit.

Změny v týmu Naučmese

Změny v týmu

Andrea Vránová si od ledna odskočila na mateřskou, brzy se však přihlásí alespoň se svými newslettery! Místo ní pomáhá s všemožnými problémy mladý učitel David Pavlásek. O propagaci kurzů na sociálních sítích se oficálně začala starat Míša Dufková.

Naše „vlastní“ video kurzy

Naše „vlastní“ video kurzy

S pěti lektory jsme vytvořili video kurzy ve formátu microlearning. Nejlepší tipy na témata asertivity, prezentačních a obchodních dovedností, domovědy a funkcí v Excelu.

Čaje o šesté

Čaje o šesté

V loňském roce proběhly dvě komunitní setkání v Praze. První v květnu v Paralelním Polisu a druhé jako předvánoční setkání v Pracovně s punčem a cukrovím. Na obou se sešlo přes 30 lidí a panovala zvykle příjemná atmosféra ve směsi starých i nových tvaří.

Rok se s rokem sešel

Od spuštění projektu evidujeme přes 55 tisíc přihlášek na kurzy v hodnotě 38 milionu korun. 8 500 přihlášek je na individuální kurzy a svým blízkým jste věnovali dárkové poukazy za 5,8 milionu korun.

2 201 lidí si zašlo na 5 a více kurzů, 119 z nich navštívilo dokonce 20 a více kurzů. Za poslední rok naši lektoři realizovali více než 50 kurzů ve firmách. A firmy, které používají náš systém, hlásí dohromady 4 300 přihlášek.

A pak přiletěl koronavirus.

Naštěstí máme desítky video kurzů a lektoři obratem začali vypisovat on-line webináře.

Když jste dočetli až jsem, tak jste beztak naši největší miláčci. Jestli nám tedy chcete dát něco k narozkám, kupte si poukaz na kurz, pomůže nám to. Poukazy mají platnost 1 rok.

Oslavy 8. narozenin!

Deváty rok

Kormidlem ostře do onlajnu

Na jaro 2020 asi nikdo nezapomene. Velké změny se nevyhnuly ani Naučmese: hibernovali jsme milované offline kurzy a díky skvělým lektorům (jako Aki, Michal a Lucka) se poměrně rychle chytly živé webináře a nové video kurzy, které projekt drží už celý jeden rok nad vodou.

Díky všem, kdo jste to nevzdali a hledáte cesty, jak vést své kurzy dále. O zvládání jara 2020 se Adam více rozepsal do článku navolnenoze.cz.

Ocenění SuperEduína

Microlearning aneb dnes bez omáčky

Nová doba si žádá nové formáty, proto jsme nad poptávkou na vytvoření microlearning kurzů, neváhali ani vteřinu.

Pustili jsme se do práce a výsledkem je 5 videokurzů shrnujících ty nejlepší tipy od lidí, kteří dané téma žijí mnoho let. Prodáváme je samostatně i jako balíček. Jednotlivcům i firmám.

Pro své zaměstnance je pořídili např. Letiště Praha, Raiffeisenbank, ABRA Software a Ecco.

Newsletter naše forma sdílení

K odběru našich newsletterů je přihlášeno už 27 tisíc lidí. Uf. Občas nás to číslo děsí, ale nepropadáme panice a místo reklamštiny jdeme i nadále cestou svéráznosti. V psaní se v týmu střídáme a každý z nás do textu dává vždy kus sebe, svého pohledu na svět a aktuálního rozpoložení.

Změny v týmu

S Alžbětou, Markem a Richardem jsme se pracovně rozloučili. Jejich odkaz v projektu neodmyslitelně zůstává.

Alžbět byla v Naučmese od úplného záčatku a pomohla zavést automatizací procesů, která nám denodenně šetří čas a nervy.

Marek rozvinul a nastavil spolupráci s firmami, díky čemuž jsme už v šesti firmách.

A Riki je člověk, který za pět let svého působení technologicky posunul Naučmese na sofistikovaný a spolehlivý nástroj.

Děkujeme za vše!

Nově do týmu vítáme Víťu, který bude o funkčnost systému pečovat a dále jej vyvíjet.

TOP deset dva tísíce dvacet

1. Komplexní Instagram kurz od Aki Votrubové
2. Řezbářský kurz od Marka Vodičky
3. Freediving od Honzy Bareše
4. Kváskový chléb od Luboše Kobedy
5. Renovace nábytku od Adama Kratochvíla
6. Zážitkový webinář od Adama Marčana
7. Řez ovocných stromů od Jakuba Grohmana
8. Content marketing od Lucky Gramelové
9. Ivestování od Michala Doubka
10. Smysluplné rozhovory od Vítka Novotného

Top desítka kurzů za 2020
Ocenění SuperEduína

Nové funkce pro lektory

Nyní je možné ze systému odesílat ruční i automatické zprávy účastníků, využívat šablony a proměnné, které automaticky doplní vyskloňované jméno účastníka, místo konání a další.

Slevy jsme nikdy nedělali, ale na přání lektorů jsme přidali možnost nastavit promokód, díky kterému si můžou zvolit různý typ slevy.

Co chystáme dále? Přihláškový formulář na web lektora, podobný widgetům, skrz který by padaly přihlášky do našeho systému (navíc se sníženou provizí). Lektor tak bude mít všechny informace na jednom místě.

Také chceme připravit možnost přidat kvízy k video kurzům, aby účastníci mohli otestovat své nabyté znalosti #elearning.

Týmový sraz na Třeboňsku

Na společnou dovolenou tentokrát vyrazil jenom základní tým, zkrátili jsme ji na víkend a drželi se v naší hezké domovině.

Bydleli jsme v krásném stavení s velikou zahradou v pestrém okolí Třeboně. A celou dobu pršelo.

Ale o to víc jsme se ponořili do práce. A taky do jídla. A nočního hraní CS 1.6. A hlubokých debat o trampotách i veselostech našich životů. A bylo nám náramně.

Týmový sraz na Třeboňsku
Ocenění SuperEduína

První onlajn Čaj o šesté

Setkání Naučmese komunity jsou pro nás odjakživa důležitá; čerpáme z nich nové nápady, vysvětlujeme směřování projektu, dobíjíme baterky & získáváme motivaci makat dál.

Piknikovat jsme tentokrát nemohli, ale to nás nezastavilo a sešli jsme se na historicky prvním onlajn čaji 🍵 A bylo to super-příjemné!

Náhodné párování, skupinový pokec i tématické místnosti zafungovaly a tak jsme už vypsali další termín: 6. května.

Další způsoby, jak se zapojit do NMS komunity? Klubovna na Facebooku a klub na Clubhouse.

Ocenění SuperEduína

Naučmese v dalších firmách

Za poslední rok jsme se výrazně posunuli i ve firemním vzdělávání. Nově náš systém pro interní vzdělávání používá Člověk v tísni (za symbolickou cenu).

U našeho prvního klienta, Avastu, jsme provedli upgrade ze stařičké verze a v ABRA Software jej začali využívat také pro edukaci svých zákazníků – můžete nahlédnout, jak vypadá „přebarvené“ Naučmese 🙂 Více na Naučmese pro firmy.

3 285 dní v číslech

Od spuštění projektu evidujeme přes 59 tisíc přihlášek na kurzy v hodnotě 41 milionu korun. 9 200 přihlášek je na individuální kurzy a svým blízkým jste věnovali dárkové poukazy za 6,6 milionu korun.

A firmy, které používají náš systém, hlásí dohromady 8 400 přihlášek.

Oslavy 9. narozenin!

Desáty rok

Nový Naučmese blog

Pod taktovkou Andrey povstal náš blog. Najdete na něm tématické články, rozhovory s lektory i recenze kurzů; třeba z řezbářství či přípravy koktejlů.

Nový Naučmese blog

Čau Maru!

Po 7 letech (a po 43 245 odbavených požadavcích v zákaznickém systému) se Maruška rozhodla naplno věnovat její vášni, focení. Koukněte a my držíme palce!

Při odchodu se ji povedl majstrštyk – přivedla za sebe nádhernou náhradu – svou kamarádku Nelu, kterou si nemůžeme vynachválit. Doporučujeme od Maru tento loučící newsletter.

Maru a Nela

Co chystáme dále

Pandemie je snad pomalu ve zpětném zrcátku a offline kurzy rozkvétají. 

Děláme jarní úklid obsahu, pouštíme se do nové strategie pro naše sítě a po dvouleté pauze připravujeme na červen Týden sdílení.

S dalším vývojem projektu nám nově pomáhají i Michal a Pavel.

DESET ZA DESET

Jaké jsou ty úplně nejoblíbenější kurzy za celou dobu našeho fungování? Zeptali jsme se naší databáze:

1. Travel Hacking, 2 759 přihlášek
2. Smysluplné rozhovory, 1 246 přihlášek 
3. Řezbářský kurz, 940 přihlášek
4. Dividendové akcie, 814 přihlášek
5. Manuál na Mozek, 661 přihlášek 
6. Punkové podnikání, 597 přihlášek
7. Kváskový chléb, 558 přihlášek 
8. Najím se a zhubnu, 520 přihlášek
9. Renovace nábytku, 464 přihlášek
10. Tvůrčí psaní 2.0, 425 přihlášek

Nejoblíbenější kurzy za 10 let
Úřední hodiny každé úterý

Úřední hodiny

V době webinářů nám docvaklo, že docela dobře se dá potkat a popovídat i on-line.

Od května 2021 je tak Adam, každé úterý mezi 15:00-17:00, připraven na Zoomu probrat a pomoci s čím potřebujete.

Týmový sraz v Jirnách

Jeden srpnový víkend. 33+ stupňů. Kousek za Prahou, u Pepovy tchýně. Po dlouhých měsících „Slack-only“ spolupráce, konečně týmové setkání naživo!

Grilovačky a povídání do noci, pletí záhonů a bazén jako ústřední centrála. Kopa dětí a vodní pistole všude. Velký přijemný.

Letní týmový sraz

Spolupráce s Pickey a Botanickou zahradou

Forendors.cz znáte? Tvůrci obsahu si mohou na měsíční bázi nechat platit za prémiový obsah. Pokud už tam tvoříte nebo to zvažujete – od začátku ledna si můžete propojit váš lektorský profil u nás s tím tvůrčím na Pickey.

Nově spolupracujeme také s trojskou botanickou zahradou. V krásném vniřním i venkovním prostředí s altánky se nyní budou konat některé naše kurzy. Ten první bude fotografický s Aki Votrubovou.

Galerii historek

Co nám zbyde až shoří server?

Když shoří server, tak krom získaných dovedností, nám zbydou jen historky:

  • pozvání od účastnice kurzů do meteorologické stanice na letištní věži
  • lektor a účastník společně vydávají knížku a budují velkou komunitu kolem cestování
  • lektorka učí angličtinu a účastnice jí za to stříhá vlasy...

Na další historky koukněte do této nové galérky a neváhejte přidat i váš příběh!

První dekáda: suma sumárum

Od spuštění projektu evidujeme přes 65 tisíc přihlášek na kurzy v hodnotě 45 milionu korun. 9 800 přihlášek je na individuální kurzy a svým blízkým jste věnovali dárkové poukazy za 7,5 milionu korun.

Náš systém také pomohl firemnímu vzdělávání ve společnostech Accenture, Avast, Ecco, Abra Software a Člověk v tísni, kde celkově zaznamenal 15 tisíc přihlášek.

Oslavy 10. narozenin!

Jedenáctý rok

Týden sdílení je zpět

Po dvouleté covid pauze jsme tuto akci pořádali už po sedmé. Letos se zapojilo 65 kurzů, na které se dohromady přihlásilo přes 600 účastníků. Z několika Andrea sepsala své zážitky.

Nový Naučmese blog

Co je nového?

Kvízy. V dubnu zveřejníme novou funkci pro lektory a to vytváření kvízů ke svým kurzům. Budou tak moci své kurzy obohatit o další úroveň a účastníci si tak budou moci ověřit, co si z kurzu opravdu odnáší.

V září 2022 jsme v Brně natočili video kurz s legendou paměťových kurzů Reném Müllerem.

V březnu 2023 Kristýna Maková spustila průvodcovskou platformu, běžící na našem systému, Českem křížem krážem.

Maru a Nela

Čísla

Od spuštění projektu evidujeme přes 85 tisíc přihlášek na kurzy v hodnotě 50 milionu korun. Z toho 15 tisíc přihlášek je na individuální kurzy a svým blízkým jste věnovali dárkové poukazy za 8,5 milionu korun.

Také jsme zaznamenali na 21 tisíc přihlášek ve firmách, kde náš systém využívají pro vzdělávání mezi kolegy.

Úřední hodiny každé úterý

15 lidí na 21 metrech

Vsadit si na dobré počasí a naplánovat týmový sraz v zahradní chatce 4x3 metry plus terasa pro 15 lidí byla klasická Adamova naivita, do které nás všechny doslova namočil.

Při sledování deštiplné předpovědi visela nad Křivoklátskem myšlenka: „Tohle dopadne příšerně a večer jedeme mlčky domů, každý svým směrem...“

Až trochu překvapivě se zase potvrdila zprofanovaná myšlenka, že když máte dobrou partu lidí, tak na okolnostech moc nesejde. Kouzelnou vrstvu navíc vytvářelo pět pobíhajících dětí v pláštěnkách a gumáčkách.

Změny v týmu

Náš aktuální tým tvoří sedm lidí. Spolupráci s Míšou, Davidem a Pavlem jsme v uplynulém roce pozastavili.

Vždycky je rádi uvidíme a děkujeme za jejich práci a posunutí projektu.

Nejoblíbenější kurzy

Během uplynulého roku fungování projektu navštěvovali účastníci nejvíce tyto kurzy:

1. Jak na obsah jako profi kreativci
2. Řezbářský kurz
3. Re-Design nábytku
4. Kváskový chléb
5. Tvůrčí psaní 2.0
6. Radkova Rétorika
7. Freediving
8. Najděte svůj osobitý styl
9. Technika latte art
10. Smysluplné rozhovory

Slavíme 12. narozky ♡

Dvanácty rok logo Primavera Andorrana

Nový firemní klient

Náš systém poskytujeme nově i kadeřnicko-kosmetické firmě s italskými kořeny Primavera Andorrana.

Nyní je dostupný na českém trhu a výhledově na něj přejdou i pobočky na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Platforma je veřejně dostupná a můžete si tak prohlédnout jejich nabídku kurzů.

Sraz ve Vizovicích

Vizovice, vždycky více!

Po pár letech jsme se opět vydali k Honzovi na chatu do Vizovic. Na konci jsme se shodli, že by to chtělo ještě alespoň třetí noc anebo se sem brzy zase vrátit!

Počasí na jedničku, houby v lese na dvojku. Interní vtipy jeden na druhého? K popukání.

Nejoblíbenější desítka

Během dvanáctého roku fungování projektu byly tyto kurzy nejúspěšnější:

1. Jak na obsah jako profi kreativci
2. Re-Design nábytku
3. Řezbářský kurz
4. Radkova Rétorika
5. Kváskový chléb
6. Hlasem k sobě
7. Technika latte art
8. Tvorba videí a reels
9. Smysluplné rozhovory
10. Dětská jóga

Nejoblíbenější kurzy za 10 let

Osmý ročník Týdne sdílení

Tentokrát se zapojilo 62 kurzů, na které se dohromady přihlásilo přes 400 účastníků. Na blogu si můžete prohlédnout galerii fotek z těchto kurzů.

Nový Naučmese blog
Čaj o šesté

Letní pikniky a vánoční svařák

Loňský rok jsme si užili dva teplé letní večery v Praze a Brně a vánoční setkání na Andělu. Na piknicích se nám líbila ta letní uvolněná energie, nové tváře a že snad úplně všichni s sebou vzali něco k jídlu i když vůbec nemuseli.

A vánoční setkání na Andělu? To si Adam s Nelou budou pamatovat ještě dlouho, zejména jeho začátek. Pokud chcete vědět víc, někdy se jich zeptejte osobně :)

Čísla

Od spuštění projektu evidujeme přes 90 tisíc přihlášek na kurzy v hodnotě 54 milionu korun. Z toho 16,5 tisíc přihlášek je na individuální a video kurzy. Dárkové poukazy jste pro své blízké nakoupili už v celkové hodnotě 9,3 milionu korun.

Ve firmách jsme doposud zaznamenali na 27 tisíc přihlášek, kde náš systém využívají pro vzdělávání mezi kolegy anebo pro své klienty.

Co chystáme dále?

Nadále vychytáváme i vyvíjíme drobné funkce pro lektory i účastníky. Například nyní chystáme, aby si lektoři sami mohli nastavit budoucí termíny odeslání žádosti o zpětnou vazbu, u auto-odpovědi na přihlášku i u běžných zpráv pro účastníky.

Účastnici už brzy nebudou muset v přihlášce zadávat svou fyzickou adresu, pokud nepotřebují daňový doklad. O nových funkcí dáváme vědět v našich newsletterech.

V dalším roce se chceme více obout do B2B segmentu a najít další firmy, pro které by mohl být náš systém k užitku.

Slavíme!

Příběh pokračuje, pište jej s námi!