Slavíme 6. narozky!
5yrtt46gylb-dali.jpg

Dalibor Neuwirt

Na Naučmese od 5.5.2015, vedl/a kurzy pro 340 účastníků. Navštívil/a 14 kurzů.

Hudbě se věnuju přes 11 let. Jsem muzikant, lektor a vášnivý čajmen. Hraji na didgeridoo, flétny, trubky od lešení a zpívám o stošest. Zabývám se dechovými  technikami a tím, jak ovlivňují naše tělo. Chcete se naučit léčit hlasem? Což takhle Zpěv po Mongolsku: dech, meditace hlasem a alikvotni techniky?

Kde jste se to naučil? Ptají se mě lidé, když mě slyší hrát na didgeridoo. V Austrálii? Směji se, už zase ta otázka! Doma v pokoji a sám, odpovídám. Nemůžou tomu uvěřit. To všechno zahrajete na tohle duté dřevo? A tam není schovaná žádná blána? Mrkněte na Didgeridoo Beatbox.

NA ČEM AKTUÁLNĚ DĚLÁM?

Mám novou přenádhernou hudbu! Album Vysavayana doslova léčí. Je to album pro yogu, relaxaci a dobrý spánek. Poslechněte ukázky a pokud byste si jej chtěli koupit, napište mi osobní zprávu! www.vysavayana.cz

Právě dopisuji a připravuji pokračování mé hřmotné trilogie DECHOVÝCH a HLASOVÝCH technik s jmennou parafrází na Pána Prstenů: Pán Dechmenů. Točím videolekce a dělám nahrávky... Mezitím se podívejte, co už jsem sepsal:

1. Společenstvo bránice (Lepší dech a základy zpěvu) ZDE

2. Dvě vztyčené věže (Sexuální energii) ZDE

3. Návrat mongolského krále (Alikvotnímu zpěvu) ZDE

MÉ HUDEBNÍ ALBA:

Zenový Čaj - First Flush: Do studia jsme si s Matoušem Vinšem pozvali desítku top hudebníků z české scény a natočili s nimi akční modern ethno albumPoslechněte, kupte si...

Didgeridoo meditace: Album dělané k navození stavu alfa, hlubších mozkových vln, bylo oceněné jako nejlepší hudba pro jógu americkým online časopisem Yoga online. Hudba, která vám pomůže zrelaxovat. Zde poslechněte a kupujte. (anebo mi napište zprávu)

Best of miniFest: výběr těch nejlepších skladeb z živých nahrávek večerních koncertů miniFest symbolických čajovou, etnickou a meditační hudbou. Obvzláště poslední skladba, vzácný a jediný Hudební wellness v DUR hladí nejen po duši. Poslechněte.

 

Dalibor

Přihlášený na kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.