Slavíme 5. narozky!
Dalibor Neuwirt

Dalibor Neuwirt

Na Naučmese od 5.5.2015, vedl/a kurzy pro 145 účastníků. Navštívil/a 11 kurzů.

Hudbě se věnuju už 10 let. Jsem profi muzikant a vášnivý čajmen. Hraji na didgeridoo, kytaru, flétny, trubky od lešení a alikvotně zpívám. Rád pracuji s hlasem a dechem, převážně v rovině relaxace, léčení a meditace. O tomto více na kurzu Zpěvu po Mongolsku: dech, meditace hlasem a alikvotni techniky.

Kde jste se to naučil? Ptají se mě lidé, když mě slyší na koncertech. V Austrálii? A já se musím smát. Doma v pokoji a sám, odpovídám. Nemůžou tomu prostě uvěřit, co všechno na tu dutou kládu zahraju. Mrkněte na Didgeridoo Beatbox.

To si takhle sepisujete vlastní metodiku, a aby to nebyla nuda, připerlíte to nějakým vtipem, tu si uděláte srandu z ezoteriků, tu připodobníte cvičení k tomu, jak hovnivál houpe houpačku hrozně hloupě... a najednou zjistíte, že máte 100 stran textu a můžete vydávat eKnihu. Tadá! Trilogii Pán Dechmenů teď právě připravuji prodejní stránku. Už brzy bude.

Taky mám za sebou super natáčení alba Zenového čaje s Matoušem Vinšem. Do studia jsme si pozvali desítku top hudebníků z české scény a natočili s nimi moderní ethno album First Flush.

A co jinak mám rád? Slackline (aktuálně mám 50m dlouhou), lezení v přírodě i na stěnách, meditace a přírodu. 

Dalibor

Přihlášený na kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.