7a4312kmtus-eva-prokesova-foto.jpg

Eva Prokešová

Na Naučmese od 7. 2. 2019, vedl/a kurzy pro 46 účastníků.

Jsem lektorka a konzultantka. Průvodkyně osobní proměnou. Vedu lidi k sebepoznání, k sobě, ke svému pravému já. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a přinášíme nejvíc světu i všem kolem. Žijeme totiž sebe.

Pusťte si přednášku Emoce jako semafor rozhodování, ať si nasaháte moji energii. Snadno tak zjistíte, zda spolu jsme nebo nejsme v souladu:-) 

* Pořádám meditační semináře. Dvouleté cykly, kde se s klienty probíráme životem téma za tématem a děláme změny. Jednodenní semináře na konkrétní témata.

* Vedu klientské konzultace. Medituji s klienty face-to-face nad jejich aktuálními problémy.

* Jezdím na meditační pobyty po světě. Tam, daleko od každodenní rutiny, dáváme čas sami sobě. Na Bali, Madeiře, v Japonsku.

O osobní proměně vím své: původně jsem vystudovala VŠE. Pak jsem zažila korporátní svět, který mi dal profesionalitu. Mateřství mne poslalo na cestu osobního rozvoje. Od té doby si šestnáct let užívám svobodné povolání lektorky a konzultantky. Dělám si, co mne baví. Koníček & povolání v jednom.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?