Intenzivní čtyřdenní floristický kurz

2k3x34ihsyf-o3a8595-edit-edit.jpg

Markéta Keclíková

Vždy mě bavila jakákoliv kreativní práce a květiny, takže po studiích všeho možného bylo jasné, že floristika je pro mě jasnou volbou:-) Na základě zkušeností a absolvování kurzů v Paříži, Amsterodamu a Londýně jsem si Více o lektorovi »

51uogemx6wz-shutterstock-515439325.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

V tomto čtyřdenním kurzu se seznámíte se základy floristiky – dějinami, estetikou a technikou. Řekneme si, jak vybírat a nakupovat květiny, zásady péče o ně, kde čerpat další informace a rady. Dále například jak dělíme kytice a aranže, jak funguje holandská burza a mnohem více. Podělíme se také o zkušenosti s vedením květinářství. 

Pod dohledem zkušené floristky si zhotovíte: květinové aranžmá, kytici dokulata a kytici jednostranou, svatební kytici do držáku, svatební kytici převislou, korsáž, sušené aranžmá, malý pohřební nebo sezonní věneček a dále dle potřeby je možno si uvázat i něco více.

Součástí kurzu jsou floristická skripta. Po celou dobu kurzu jsou k dispozici tuzemské i zahraniční floristické časopisy a knihy, nealko nápoje, potřebné nářadí a samozřejmě čerstvé květiny. Kurz se koná v maximálním počtu 5 účastníků, což zajišťuje individuální přístup ke každému ze zúčastněných.

Po skončení kurzu získáváte certifikát o absolvování. Zašleme Vám také pár fotografií z kurzu.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?