Kurzy pro firmy omrkni kurzy, které je možné uspořádat u vás ve firmě

  • pro firmy
1xqrvolm6l0-nau.jpg

Z 0 na 100 nových kontaktů (klientů) bez volání a otravování za 14 dnů

Máte dostatek klientů? Pokud ano, tak gratuluji! Nemusíte číst dál. Ovšem pokud ne, tak doporučuji věnovat dalších 120 vteřin mému textu. Cena je dle hodnoty, kterou uznáte. Minimálně je 1Kč maximálně je 1000.000 Kč Důležité je se trefit :-)))

904bbk5l3f7-baterie.jpg

Svoji baterii máš v hlavě

Jak nabíjet lidskou baterii a jak ji nevybíjet? Interaktivní workshop na 2-3 hodiny. Díky funkčním technikám se naučíš ovládat svou vlastní baterii... Tvoje energie vzroste již při workshopu. Zároveň poznáš, jak může fungovat koučink.

9tr2x0jfrb6-vychod-slunce.jpg

Probuzení z jarní únavy

Motto: maluj, skákej, hýbej se, třes se, tvoř! Originální a jedinečné propojení bioenergetického cvičení a kreativních technik pro relaxaci, uvolnění, povzbuzení vlastní tvořivosti a rozproudění vnitřní síly.

8i67dvuwvmw-img-20170614-170202.jpg

Terapie včelou

Nebojte se, o žihadla nepůjde. Ledaže byste o ně hodně stáli. :-) Včelařka Hanka z nesoudimvas.cz vás provede fascinujícím včelím světem. Věděli jste třeba, že včelí láska probíhá ve výšce 15 až 40 metrů nad zemí?

47i44e3bf5n-facebook-reklama-2018-rychle-ziskove-a-prakticky-uvodni-foto.jpg

Facebook & Google & Instagram - Jak získat klienty a zvýšit zisk

To nejlepší, co jsme se naučili na Facebooku, Instagramu a Google My Business za uplynulých 8 let. Získejte s námi nové klienty, zvyšte Vaše zisky. Ověřené strategie a praktické ukázky včetně 286 online videí a 6 elektronických knih.

4d0cqwopm23-hodge-romantic.jpg

Jak zkoordinovat svatbu a na nic nezapomenout

Praktické rady, jak bezchybně zvládnout přípravy a na nic nezapomenout. Součástí kurzu je i správné sestavení časového harmonogramu svatebního dne. Je velmi důležité, aby si snoubenci svůj den "D" maximálně užili.

8mzthgf9svz-2013-07-09-19-12-16-1-1.jpg

Jak přežít porod se ctí

Prožíváte požehnané období. Gratuluji. Obdržely jste obrovský dar. Je před Vámi velký úkol: porodit a vychovat nový život.

9tlatsf98ah-700px-x-525px-naucmese.jpg

Vytvaruj si svoji profesi / podnikání

Hledáte profesní směr, který Vám bude dávat smysl, kterým se vydáte s přesvědčením, že je pro Vás ten správný? Chcete se vyznat v tom, která práce splní Vaše očekávání a z dlouhodobého pohledu naplní Vaše představy o životním stylu?

1ebtrhvunxp-nahledovy-obrazek.jpeg

Jak na peníze na cestách

Čím lépe si finance dokážete zorganizovat před cestou, tím méně problémů vás potká. Přijďte si pro univerzální recept, jak namíchat to pravé portfolio karet a peněz, aby jste v zahraničí neplatili víc než musíte a v klidu si ho užili.

2h5bw9642c8-kurz.jpg

Vyrob si dokonalý krém!

Ta radost, až se doma namažeš VLASTNÍM krémem a zjistíš, jak je dokonalej, ta je nepopsatelná!

5tq5yn4n9rz-child-355176-1920.jpg

Zdravé nohy po celý život

Nohy jsou naší základnou a ovlivňují celé naše tělo. Máte bolesti, ploché nohy nebo si nevíte rady při výběru obuvi pro sebe nebo své děti? Chcete cvičit svaly nohou? Interaktivní workshop, kde se dozvíte jak na to.

7c8glgzuz9i-business-deal.jpg

Jak se jedná s investorem

Jaký si to vyjednáš, takový to budeš mít. S investorem člověk nejedná každý den a je dobré vědět, na co se připravit. Co je to term sheet, kolik procent investorovi nabídnout, jak se bude rozhodovat atd.

9qym8ach6m7-naucmese-dane.jpg

Základy daní - prakticky a s dárkem

Kurz Základy daní vám pomůže se zorientovat v daňových předpisech a prohloubí dosavadní znalosti. Součásti kurzu je vyplnění daňových přiznání k jednotlivým daním dle reálných příkladů.

592pboafh7i-6b6werysa4f-img-1146-1.jpg

Vědomá stopa pohybu

Sebezkušenostní aktivní kurz propojující smysluplný pohyb na základě vybraných prvků tai-chi a jeho vědomá grafická výtvarná stopa s přesahy do kaligrafie.

5zjk0zquoyt-nastroje-marketingu.jpg

Nástroje online marketingu - prakticky

Školení prakticky demonstruje aktuální možnosti nástrojů online marketingu. Podíváme se jak data záskávat, efektivně zpracovat a promítnout je do praxe. Od klíčových slov až po chování návštěvníků webu.

9nts3lzwev4jool-llwellbeing-21.jpg

Unplugged: zážitkový workshop digitálního wellbeingu

Čistá hlava, ujasněné myšlenky a naprosté zklidnění mysli je v digitální době něco skoro nemožného. Díky našemu hlubokému mentálnímu cvičení se to podaří každému. Jak správně pracovat s hlavou, která je neustále online? Přijďte se to naučit.

7o4giwm3jbm-mastermind.jpg

Jak přesvědčivě prezentovat vaše podnikání ve 3 minutách

Představte si, že máte 3 minuty, aby váš potenciální klient nebo obchodní partner pochopil, proč spolupracovat zrovna s vámi. Noční můra? Naopak může to být skvělá příležitost, jen vědět, jak ji uchopit.

5iauwyo9pu5-vel1.jpg

Kraslice malované voskem

Vždycky obdivujete krásná vajíčka na velikonočních trzích a říkáte si, že to musí být strašně složité a pracné? Dokážu Vám, že to tak není! Stačí jen pár základních triků a správné náčiní ;-)

2ky01vea162-zakladni-naucmese.jpg

Kurz vaření indické kuchyně - základní

Pojďme se společně ponořit do světa exotických vůní, chutí a barev. Budeme moci zažít kus pravé Indie nejenom na talíři, ale i všemi smysly. Popovídáme si trochu o ajurvédě. Budete znát tipy, triky, zdroje, postupy, recepty a mnoho dalšího…

6rurxwmc5h1-ga-pokrocili.jpg

Google Analytics pro pokročilé

Google Analytics jsou výborným zdrojem infromací, ale mnoho informací v nich chybí. Na kurzu si ukážeme jak posunout detail získávaných informace na zcela jinou úroveň a detailně poznat návštěvníky i jejich chování.

25hozn0dhi9-prezentace3.jpg

Instagram Workshop: Insta od A do Z (2 x půl dne)

Kurz seznamuje účastníky s Instagramem jako platformou od A do Z. Podíváme se na obsahové a vizuální směry, na to, jak účet podpořit v růstu, na marketingové využití Instagramu a strategii účtu a na techniky a aplikace k editování fotek.

69o58e61zc5-22449856-10212693479805945-5126974265743613971-n.jpg

Otevření hlasu č.2: Porozuměj svým hlasivkám

Potřebujete porozumět tomu, jak hlas funguje a chcete ho umět perfektně ovládat? Doražte na pokračování kurzu Otevření hlasu pro lepší mluvený projev a zpěv s číslem 2 - a rozšiřte své vědomí krční oblasti a projevu.

1a6u6blc7td-img-4324.jpg

Upleť si vlastní deku ze 100% Merino vlny

Naučte se jednoduše uplést deku ze 100% ovčí Merino vlny. Koupit deku v této velikosti stojí na internetu cca 9000,-, takže na tom ušetříte. Je to naprosto jednoduché a nemusíte mít s pletením žádné zkušenosti.

20y6h7z2g9c-ucetnictvi.jpg

Účetnictví pro mírně pokročilé

Kurz Účetnictví pro mírně pokročilé Vám pomůže prohloubit dosavadní základní znalosti účetnictví a naučí Vás provádět pokročilejší účetní operace, které jsou však nedílnou součásti každodenní praxe.

82tj9fx2x6m-leadership.jpg

Manažerský Slabikář

První dojem podruhé neuděláte! Kráčíte své první manažerské krůčky a rádi byste si ušetřili spoustu času intuitivním zkoušením nové role? Chcete budovat skvělý tým plný kompetentních a spokojených kolegů?

764wkcs0hsl-nms-blog.jpg

Jak na cestovatelský blog

Jak psát cestovatelský blog, který bude číst i někdo jiný než tvoje babička? Jak u toho vydržet? A jak si díky blogu přivydělat na další cesty, případně se dostat k práci snů? Naučím tě, jak dělat blog jako profesionál.

8a90bhco18g-fb-img-1519577351108.jpg

Vědomé cítění

Chcete vnímat lépe své pocity, chcete je využít ve svém životě jako zdroj vaší energie? Chcete budovat svět, kde pocity nejsou negativní ani pozitivní, kde pocity jsou jen zdroj energie, kterou směřujete vaše jednání?

1jvj8ssgokr-neo-0775-m.jpg

Hubnutí bez diet

Vystupte ze začarovaného kruhu jménem hubnutí a umožněte si začít hubnout. Hubnutí je potřeba začít od začátku, tedy od hlavy. Vhodná změna jídelníčku, pak přijde automaticky úplně sama.

384umby5nb8-2cegtzngtqd-jjj.jpg

Hormonální jóga pro ženy s aromaterapií

Hormonální jóga je promyšlená sestava jednoduchých cviků, která pomocí speciálních technik přirozeně vyrovnává hormonální hladiny v lidském organismu.

194hietswha-1k1qpu7upmd-istock-178608173.jpg

Skvělá asistentka = základ úspěchu!

Za každým úspěšným manažerem stojí schopná asistentka. Co obnáší být skvělou asistentkou a jak s přehledem a úsměvem zvládat všechny zadané úkoly? Naučíte se na kurzu. Určeno pro ženy a muže!

4juob93xq5a-8acz95cnko2-worklife-balance1.jpg

Jak získat životní rovnováhu

Srdečně tě zvu na oblíbený workshop Životní rovnováhy, kde se dozvíš spoustu cenných informací, uvědomíš si, kde se nachází tvá životní rovnováha a zjistíš, jak se k ní dostat.

1tbovqgky8i-27658121-10208703200056209-2864951434212537779-n.jpg

Umělcova Cesta - ukázková hodina

Aktivní a pravidelné setkávání v kruhu na Cestě za probuzením a ozdravěním vlastní tvořivosti v profesním a zejména v osobním životě. Záměrem Cesty je uvést vás do kontaktu se silou vaší vlastní kreativity.

7ef5ap804oy-k-21.jpg

LowCost Travel pro pokročilé aneb jak procestovat celý Svět za kačku

LowCost Travel pro pokročilé aneb jak procestovat celý Svět za kačku.

9xhvm002wwq-cryptocurrency.jpg

Kryptoměny jako příležitost

Pokud jste o kryptoměnách slyšeli zatím jen v souvislosti s Bitcoinem a investováním na burze vězte, že investová na burze není zdaleka jediná příležitost, kterou kryptoměny přináší. S kryptoměnami vstupujete do zcela nového světa příležitostí.

4kx23rhto75-127.jpg

OSVČ - daně a daňová evidence

Kurz je určen pro OSVČ či lidé zvažující podnikání. Naučíte s zásadám daňové evidence, naučí Vás správně stanovit základ daně, vypočítat daň z příjmů, silniční daň nebo zdravotní a sociální pojištění.

3wning8yjoz-language-family-tree-cropped.jpg

Jak se učí polygloti

Víte, jak se učí jazyky ti nejlepší?

51y72o0c1ks-ucetni.jpg

Základy účetnictví - prakticky

Kurz Základy účetnictví vám pomůže porozumět logice a principům účetnictví, naučí vás správně účtovat a využívat získané znalosti v každodenní praxi. Součásti kurzu je procvičování probrané látky na příkladech z praxe.

723mvlejipc-js112860452.jpg

KPR v teorii, ale hlavně v realitě

Víte co ty tři písmenka znamenají? A opravdu to umíte? V davu co běží kolem vás a strká do vás, protože je panika. Uprostřed dopravní kalamity nebo s vlezlou důchodkyní, co vás pořád opravuje?

38qjxmp4w6o-pro-emh.jpg

Už jste slyšeli o emoční a mentální hygieně?

Probereme metody emoční a mentální hygieny. Dozvíte se jak a čím se zklidnit, dostat se do hlubších mozkových vln, jak zpracovat a uvolnit myšlenky a emoce. Zjistíme, která metoda nebo kombinace metod funguje zrovna vám.

92a49f8muv7-3r57h4m7wyi-koulovka11.jpg

designový úKLID - ochutnávka a sdílení

Co se děje, když si člověk uklidí? ...můžete objevit svůj niterný design, dary a klid... Ochutnáte. Budu sdílet z praxe, co se děje "za"... hmotou.

45e3m1v0fj3-agreement-2679506-960-720.jpg

9 kroků úspěšného vyjednávání

Jestli se ve vyjednávání často necháte převálcovat, nejde vám dospět k dohodě a nebo si prostě jen nevěříte, určitě přijďte.

27ywyq0xjlk8jas-snimek-obrazovky-2020-01-09-v-17-00-50.jpeg

Vstup do nekomfortní zóny

Všude se o tom mluví, každá kýčovitá fotka je tím otagovaná. O čem je ale výstup z komfortní zóny doopravdy? Zažij to na vlastní kůži a nauč se pracovat se svými strachy a sebejistotou i v osobním i pracovním životě.

5wt39rvqrzd-5m4jnjoreci-workshop-sebevedomi.jpg

Návrat ke zdravému sebevědomí

Zvyš si své sebevědomí během 3h workshopu na Andělu. Dozvíš se spoustu cenných informací, uvědomíš si důležité skutečnosti, získáš tipy, pochopíš princip koučinku a budeš rovnou odcházet s vyšším sebevědomím.

80toi6qtj1z-2017-10-20-9306.jpg

Hypnoterapie a práce s nevědomím

Představy lidí o hypnóze jsou staromódní a úzkostné. Pojďme to ovládnout. Přijďte si vyzkoušet jednoduchou práci s nevědomím. Pár technik a dobrá vodítka pro život ze sféry nevědomého, tranzového, psychického světa.

3etw4trflck-ayurveda-utensils.jpg

Ájurvédská indická masáž hlavy a Aromaterapie

Štepánka a Drahomíra Vás provedou úžasným propojením ájurvédské masáže a aromaterapie, společně se naučíme využití aromaolejů v praxi a ájurvédskou indickou masáž.

6bu1ls2svhj-168420-ovjkg1-917.jpg

Osobní produktivita a Time Management pro studenty

Čeká Vás psaní bakalářské či diplomové práce a nemůžete se donutit začít? Máte problémy skloubit školu, práci a volný čas? Pojďte s tím konečně něco udělat a převzít kontrolu nad svým časem.

7r12lo3yw8l-strategie-webu1.jpg

Strategie moderního webu

Kurz o strategii a funkcích moderních internetových stránek. Web – internetové stránky dřív bývaly jen jakousi „vitrínkou“ - uměly „tohle jsme, tohle děláme a tady je kontakt“. Víte o tom, že dnes mohou Vaše webové strán

8x37ddh0yiwlu3k-relax-don-t-stress-out-4.jpg

Meditace, relaxace v rekonektivních frekvencích - vypnutí mysli - no stress

Srdečně zveme na netradiční relaxaci a meditaci a vlnách ,,REKONEKTIVNÍCH FREKVENCÍ". Naladění se na rekonektivní frekvence Vám umožní meditaci a relaxaci na vyšší úrovni vědomí. Cítit, vnímat, relaxovat mnohem do větší hloubky než kdykoliv předtím.

9x97noztn46-tuczno2012-cut.jpg

Pomalý bojovník? Není to blbost?

Stručný úvod do čínského umění Tai Chi Chuan. Kurz je určen pro ty, kteří někdy viděli pomalu pohybující se lidi cvičící divné sestavy pohybů “tajči” a chtěli by vědět, co je za tím.

58yhi58xleg-img-5173.jpg

Základy práce s digitální zrcadlovkou nebo chytrým kompaktem

„Ten foťák vůbec nefotí jak chci. Krám jeden drahej. To radši budu fotit mobilem.“ Máte úžasný stroj a nevíte přesně jak ho ovládat. Funkce Av/Tv/M? Krůček po krůčku odhalíme tajemství vašeho přístroje. Prakticky a od základu.

2x267xb9fez-work-2005640-960-720.jpg

Psychosomatika vyhoření, přetížení a stres

Pokud prožíváte zvýšenou zátěž a hledáte způsob, jak k situaci přistoupit, tento seminář je pro Vás! Ať už jste manažer, nebo žena starající se o děti, nebo nemocného příbuzného.

9ae84ohnmpv-snidane-700x525.jpg

Snídaně s PHP

Pojďme najít kavárnu a u kafe s dortíkem poklábosit o čemkoliv, co tě zajímá. Tvrdá prgací témata (PHP, Nette, MySQL, HTML, CSS, JS) nebo měkká jako volná noha, vzdělávání, komunikace se zákazníkem. English is fine too.

7zbaxf8zf69-20180211-124219.jpg

Výlet do neznáma

Výlet bez předem určeného cíle, budeme se rozhodovat za pochodu a náhodně

60e3sziwvqj-ar-nik2462-nauhled.jpg

Jak mít fajn vztahy se svými dětmi

Je to úžasná cesta, jak lépe pochopit sám sebe, nahlédnout do svého nitra a zkusit změnit svá přesvědčení, která nám někdy brání v tom, abychom se svými dětmi vycházeli lépe.

3nyzq6med2g-hnck4005-picjumbo-copywriting-a-sebeprezetnace.jpg

Inspirativní sebeprezentace slovem a písmem

Zapracujte na své sebeprezentaci, a pomozte díky tomu k dobré sebeprezentaci i svým klientům. Poznejte daleko lépe, co přesně vaši klienti potřebují. Zažijte to na vlastní kůži. Obraťte pozornost k sobě, abyste lépe pochopili i ostatní.

56hfskwashz-kurz-22022018-obrazek.jpg

Základy budování úspěšné značky

Úspěšné značky se od těch méně úspěšných liší tím, že mají silné základy, které jsou motorem jejich růstu a pomáhají jim překonat těžká období. Na mém kurzu se dozvíte, jak takové základy postavit.

88z81xq9ie9-imgp3583.jpg

Chci zhubnout!

Zvu tě na praktický seminář pro všechny, kteří chtějí odhodit pár kilogramů, už je nechtějí nikdy vidět zpátky a nevěří na zázraky (alespoň ty okolo hubnutí).

7yxdm8goxud-4mvr3lqj2oo-ukulele-2205860-960-720.jpg

Ukulele koledy pro celou rodinu - Začínáme vybrnkávat doprovody

Kurz pro všechny uke nadšence,kteří se již s ukulele trochu seznámili. Některým písničkám více sluší vybrnkávané doprovody,tedy když se akordy nehrají najednou, ale postupně se rozezní jedna struna po druhé. Při vánočním jamování zjistíte, jak na to.

5270yvb8xpd-gfx-cover-naucmese-kurz-ico.jpg

Jak se pohnout z místa a stát se žádaným grafickým designérem

Кurz pro ty kdo se chce naučit prodávat svoji kreativitu. Designér musí být trochu psycholog a byznysmen. Musí pochopit cíle klienta, potřeby jeho zákazníků a uspokojit vlastní ego pro lepší růst jako profesionála.

4nlq9a2pxsc-2g3iwl3axh0-panda-032c.jpg

Ušijte si medvídka PANDU - nejen pro začátečníky

Přijďte si ušít medvídka pro radost svoji nebo svých blízkých. Odreagujte se a zapomeňte na všední starosti.

3uekjwflkcv-annie-1.jpg

Jak proměnit Své sny ve skutečnost

Plánujete, sníte, věříte ve svůj sen a přitom se nedostává výsledek? Představím Vám metodu, která má tu sílu Vás postavit na cestu za Vašim snem, tak aby se stal skutečným.

4qh2htcknkm-relu-shoot-119.jpg

Vyrob si svoji Relu tašku

Naučíte se a vyrobíte si originální tašku z použitých papírových pytlů od potravin a dalších odpadů, která unese až 8 kilo a svou papírovou krásou ohromuje na počkání. Dozvíte se také více o životním stylu Zero Waste.

6c06kganyg6-3nxya490iee-md-naucmese.jpg

Ochutnejte metodu Management Drives

Nová ingredience z holandské kuchyně odborníků na rozvoj jednotlivců i týmů.

4ato6wney9c-73nkwymq7x2-dsc-0116.jpg

Improvizuj a mluv anglicky

Už se učíš anglicky nějakou dobu, ale pořád cítíš, že toho ještě neumíš tolik, abys plynule mluvil/a? Tento zážitkový konverzační kurz Ti dá obrovskou dávku motivace konečně překročit svůj stín a nebát se v angličtině komunikovat.

4b0mb88oog1-8ggzopxk55m-workshop.jpg

Workshop strategické komunikace a PR

Zjistěte jak na strategii komunikace! Připravte si strategii a vytvořte praktický plán řízení komunikace a PR vaší organizaci, firmě, neziskovce nebo podnikání. I s malým rozpočtem a vlastními silami ?

5nmc0vaw0dp-emoce-mensi.jpeg

Emoce v našich službách

Naše emoce nás ovlivňují v každé vteřině našeho života. Když se naučíš využít jejich energii, otevřou se ti nové možnosti, jak vytvářet lepší vztahy, získat zdravější motivaci a větší nadhled v životě.

3i9t22ffi8v-lecture-278583-1280.jpg

Tréma je můj kamarád

Kurz je vhodný pro všechny, kteří mají problémy s trémou. Podíváme se podrobně na řadu tradičních i netradičních technik. Každý si vybere tu, která mu nejvíce vyhovuje a společně si je vyzkoušíme.

11tu1n7q1ho-conference-and-events-management.jpg

Sám sobě evenťákem

Pořádáte firemní večírek, teambuilding, nebo školení? Chcete se zazářit a nechcete do toho tahat eventovou agenturu? Proč peníze z budgetu nevyužít rozumněji? :) Staňte se profíkem v organizaci akcí.

8z6a73omgsd-p1090497-2.jpg

Osobní produktivita a Time Management pro pokročilé

Nestíháte? Je toho na Vás moc? Stále se nemůžete přiblížit ke svým cílům? Přijďte s tím konečně něco udělat. Pomůžu Vám ujasnit si priority a získat kontrolu nad svým časem.

612noihcrl4-5pnj9v6lyz2-getthumbnail.jpg

Efektivním cvičením k lepší produktivitě

Bolí Váš záda, klouby nebo zápěstí z práce? Sedíte správně nebo špatně?

3ljqmsjcafj-6zdvcyqn7x0-gingham-call-3.jpg

Profesní image

Máte ambice? Hledáte práci nebo již vedete tým a potřebujete mít respekt, jít příkladem? Obléknu vás do pozice, po které toužíte.

1bu800eijko-img-5499-zvetsena.jpg

Vícebarevný voskový batik

Batik, kreslení horkým voskem, je zajímavá a kreativní technika, která Vás vtáhne do světa, kde čas plyne pomaleji, zpomalí se i Vaše myšlenky a na konci budete překvapeni co krásného jste sami vytvořili.

3u16u1kuw9q-vizualizace-lektorske-dovednosti.pngjpg

Základy lektorského řemesla

Máte jedinečné know-how a nevíte, jak ho přetavit do formy školení pro kolegy? Během našeho kurzu se dozvíte, jak snadné a zábavné to je.

74adt61vjeg-bitcoin-3085721-960-720.jpg

Bitcoin! Má to cenu?

Bitcoin, jedno z nejvyhledávanějších slov na internetu, slibující vysoké zhodnocení vložených prostředků. Jak je na tom v porovnání s ostatními možnostmi investování?

635si26q5sa-stressed-businessman-peskymonkey-1.jpg

Nebojte se procesů aneb jak začít s procesy

Začíná vám chaos ve vaší firmě přerůstat přes hlavu? Nevíte, z kterého konce začít "uklízet"?

3rkujvhvatn-ljubljana-2.jpg

Lahodná prezentace 2 aneb vychytávání much v praxi

Vyzkoušej si svou prezentaci v praxi. Každý účastník si vyzkouší před reálným publikem prezentovat a dostane potřebnou zpětnou vazbu od ostatních účastníků a lektora.

5m3xejpya9t-woman-407168-1920.jpg

Zlepšete své fotoschopnosti aneb fotokurz pro (mírně) pokročilé.

Nějakou dobu už fotíte a pojmy jako hloubka ostrosti, RAW či zlatý řez už vám nejsou neznámé. A to je právě čas, kdy byste chtěli svoje focení posunout zase o kus dál, aby vaše fotky byly hezčí a zajímavější, dynamičtější. Pak přijďte!

3zzt9uah7g7-screenshot-2018-01-24-12-56-09.jpg

Prezentační klub

Pravidelný intenzivní řečnický a prezentační trénink. V malé skupině, pod vedením zkušeného lektora.

49olvti4518-male-cerne-zaklady-ukazka-3.jpg

Osobní styl

Naučte se lépe reflektovat svou osobnost navenek prostřednictvím oblékání. Poradím vám, jak dát pozitivně vyniknout vaše přednosti, pracovat se svým šatníkem a vhodně ho doplňovat. Kurz je zábavný a interaktivní, bude k dispozici oblečení a doplňky.

4zityc0aomz-2017-podzim-067.jpg

Řezbářský kurzík

Zkrácená podoba nejoblíbenějšího kurzu na Naučmese za listopad i prosinec 2017, za září 2018.

5asjhdj21l8-birds-217591-960-720.jpg

Od vášně k misi

Znáte někoho, kdo svým projektem produktem zlepšuje svět ale trápí se s marketingem?

9o0sw6n2q0l-25994686-1819007691474246-8177619326777662321-n.jpg

Novoroční RestArt

Kreativní tvoření a jóga vás donutí zabývat se jen sami sebou. Dovolte si aktivní odpočinek. Čeká nás jemná jógová lekce a následně budeme tvořit asambláž na téma Můj nový rok.

3l2e0cf3uis-vitezstvi.jpg

Osobní vize, cíle a štěstí

Jakou cenu pro vás má vědět, že v životě jdete tou správnou cestou? Úspěšní jsou v životě ti lidé, kteří ví, kam směřují. Přijdte si vytvořit svou vizi, díky níž budou vaše každodenní rozhodnutí správné a snazší.

9u1mc1t3du5-61a2314.jpg

Less stress aneb jak na stres?

Veskrze praktický seminář o stresu ze všech úhlů pohledu. Co stres dělá s naším tělem a myslí? Jak poznám, že už je na mě toho opravdu moc? Jak nadměrnému stresu předcházet a jak řešit, když už je to tady?

45we4wnj75a-adult-child-daughter-1683975.jpg

Montessori v domácím prostředí pro děti do 6 let

Slyšel(a) jsi o Montessori pedagogice a chceš blíže porozumět jejím principům? Máš doma malého parťáka a chceš ho v jeho vývoji podpořit, aby z něj vyrostl samostatný a sebevědomý člověk, který respektuje sebe i ostatní?

3f4nxduurev-p1240481-001.jpg

Prezentujte bez obav

Naučte se vystupovat jako nikdy předtím. Dostaňte stres a nervozitu pod kontrolu a začněte si každou Vaši příští prezentaci užívat.

5r3fcaeuywk-27042669-10214967454249889-1210468229-n.jpg

57 Odstínů barev

Pojďte si užít arteterapeutický den :) svět nemusí být jen černobílý nebo šedý :) pomocí kreativních a tvůrčích metod si ukážeme, jak si vnést do světa barvy :)

37biqxpi43kq7w9-svicen-mech-1s.jpg

Netradiční vánoční svícny

Přijďte si vyrobit 2 originální vánoční svícny. Udělejte radost sobě i svým blízkým...

9s64mkm8mgs-hoopjam-13.jpg

Hooping - vyzkoušej nový pohyb a bav se!

Naučíme se základy nového a zábavného pohybu zvaného HOOPING! Tanec s obručí je ideální formou jak posílit tělo i mysl a naučit se, nebo si připomenout něco, co jsme možná od dětství už zapoměli. Hlavně je to zábava :)

8e7iemtq2gi-bud-onlife.jpg

Digitální dieta aneb odpoj se a žij

Pro prožití kvalitního života je důležité věnovat se tomu co a v jaké míře "konzumujeme". Přijďte si popovídat o vlivu technologií na naše životy a možnostech, jak je využívat k našemu prospěchu.

8o6dctjjnat-7aoxmzvrmnd-kurz-zaverecna.jpg

Plnění snů - vytvoř si svůj vision board (nástěnku vizí)

Pojď se zastavit a naladit se na Tvé plány a sny. Z kurzu si odneseš svůj vlastní visionboard, která pomáhá v koncentraci a motivaci. Je to překvapivě funkční nástroj, který zvládne úplně každý.

7j2zwa01asy-dreamstime-s-54248921.jpg

Jak vyvést tým z bouře

Když to v týmu začne bouřit, bývá to pro manažera opravdová výzva. V tomto kurzu se naučíš řešit konflikty, frustraci a nespokojenost v týmu s nadhledem a ku prospěchu věci.

1dgbbdpuf31-lampiony-mari-format.jpg

Japonština do kapsy

Na kurzu vás naučím v japonštině pozdravit, představit se, počítat, zeptat se na cenu apod. Budeme si povídat o japonské kultuře a myšlení, dívat se na videa. Poradím vám, co v Japonsku nedělat a kde hledat informace.

6snuee0lgpb-hands-and-plant.jpg

Hodnoty, lidé a organizace jako základ firemní kultury

Věříte, že zdravá firemní kultura je základ dlouhodobého úspěchu firmy? Chcete se naučit, jak ji tvořit od začátku správně a jak ji spravit tam, kde nefunguje dobře? Přijďte na náš půldenní kurz.

8ygaxym5cgx-nadchni-publikum-a-ziskej-ho-pro-svuj-zamer-2.jpg

Poutavá prezentace bez obav

Zbav se strachu, získej know how a jistotu pro prezentování. Zaujmi a předej sdělení svou poutavou prezentací.

1hz595mrrsf-katka-3s.jpg

Bohémská kytice

Milujete květiny? Naučte se uvázat krásnou boho kytici... v přírodním stylu, divokou a jedinečnou!

9ssg3r1v42i-21.jpg

Cvičení Qi Gong (Čchi-kung) Pět zvířat - aneb jak posílit a rozzářit nejen tělo, ale i mysl a duši, taoistickou cestou

Čchi-kung (Qi Gong) je čínské energetické cvičení, které slouží k celkovému ozdravení a posílení fyzické a psychické kondice, rozvíjí tělesnou koordinaci, vnitřní sílu a sebe-uvědomování.

27egta0gi2l-strach-stres-vybuchy-emoci-prokrastinace.jpg

Hackni si mozek

Praktický kurz, kde si osvojíte metody, jak přepnout do části mozku, kde je klid a mír. Vyzkoušíte si techniky na: snižování stresu, boj se strachem a prokrastinací. Naučíte se pracovat s vizí: posílíte svou motivaci a zjistíte, co opravdu chcete.

4lfs4sbux3a-snimek-obrazovky-2017-11-21-v-22-53-09.png

Nahrávání v domácím studiu

Víte, že změnou polohy mikrofonu můžete dosáhnout několika odlišných zvuků, které jsou vhodné pro několik různých žánrů? Že k nahrání bicí soupravy na jednom z nejúspěšnějších alb současnosti stačil jenom jeden mikrofon?

« Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 46 90 135 179 Další»

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?