Jak sestavit kvalitní žádost o grant

5sraoynwv7k-pb270702e.jpg

Veronika Pačesová

Vedu neziskovou organizaci Respondeo, kterou jsem před 16 lety zakládala, věnuji se v ní kromě řízení i zajišťování financí a řízení projektů a mám zkušeností se zajišťováním peněz na různé projekty a veřejně prospěšné Více o lektorovi »

5435pc66elz-img-20181030-145522.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Cílem kurzu je, abyste se naučili sestavit základní žádost o grant, vybrat správného donora, zorientovat se v množství fondů a zjistili, jak funguje proces schvalování žádostí.

Před 15 lety jsem zakládala neziskovou organizaci, kterou od té doby vedu, a ráda se s vámi podělím o tipy a zkušenosti, jak sestavit kvalitní žádost o grant, která bude úspěšná

Kromě informací si ve druhé části kurzu sestavíte i svoji vlastní jednoduchou žádost o grant včetně rozpočtu, na kterou získáte zpětnou vazbu a kterou si z kurzu odnesete s sebou. 

Kurz je pro ty z vás, kteří už víte, že chcete dosáhnout na peníze z grantů a dotací, ať již od orgánů státní správy a samosprávy, EU nebo nadací a nadačních fondů. Sestavit kvalitní žádost o grant se nejlépe naučíte tím, že si to vyzkoušíte v praxi na vlastním nápadu/projektu :-)

Kdo ještě nevíte, zda chcete získávat peníze z grantů a dotací, tak odkazuji nejdříve na svůj kurz "Jak a kde získat peníze na společensky prospěšné aktivity" zde na Naučmese.

 

Obsah školení: 

  1. grantový proces (od podání žádosti až po ukončení hodnotitelského procesu)
  2. druhy fondů a výběr vhodného fondu/dárce
  3. jak se orientovat v grantové výzvě
  4. struktura žádosti a její jednotlivé body
  5. nejdůležitější místa grantové žádosti
  6. rozpočet
  7. praktické cvičení (tvorba vlastního jednoduchého projektu vč. rozpočtu) + zpětná vazba 

 

Kurz trvá 7 hodin a kromě menších přestávek zahrnuje i 45 minutovou pauzu na oběd. 

 

Věřte, že žádost o granty na vlastní aktivity se nejlépe naučíte tím, že aplikujete získané informace rovnou v praxi :-) Samozřejmou součástí jsou i tištěné materiály, které využijete v praxi dále i po kurzu.

 

Těším se na kurzu :-)

 

Veronika

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?