2n8u3wbes8xhxpu-img-20210609-075455-209.jpg

Petra Sršňová

Na Naučmese od 21. 2. 2018, vedl/a kurzy pro 40 účastníků. Navštívil/a 5 kurzů.

Ahooj! Všechny vás moc zdravím.

Jmenuju se Petra a už 20 let mě zajímá osobní rozvoj, ve kterém se neustále vzdělávám. Jsem máma dvou úžasných kluků, miluju svoji rodinu a přátele, cestování, přírodu, zábavu a nové věci. Před 5 lety jsem propadla kouzlu koučinku a od té doby na něj nedám dopustit.

Ráda povzbuzuju, inspiruju a vedu své klienty k poznání, uvědomění a jejich stanoveným cílům. Mé oblíbené motto je: "Think different and then again" (Steve Jobs). Zaměřuju se na osobní i profesní koučink (individuální i týmový) a připravuju a prezentuju přednášky/workshopy na různá témata - životní rovnováha, vztahy, odbourání návyků, zlepšení dovedností, odstranění bloků, strachů a omezujících vzorců chování.

V minulosti jsem pracovala hlavně v oblasti obchodu a HR - jako manažerka v M&A, jednatelka agentury či jako Principal Recruitment Consultant. Více info o mně na: http://www.petrasrsnova.cz/ nebo https://www.linkedin.com/in/petrasrsnova/.

Své workshopy koncipuju tak, aby tě v dané oblasti co nejvíce posunuly. Využívám techniky, které se mi v průběhu let nejvíce osvědčily a které tě zaručeně také posunou ke tvému vysněnému stavu. Zároveň tě jednu z technik naučím, abyste ji mohli používat i v jiných situacích. Důležité je i zajistit, abyste si nově získaný stav na konci kurzu dokázali udržet - i tomu se budeme věnovat.

Pokud nemáte rádi skupinové workshopy, můžete využít individuální koučink u každého workshopu, který se naprosto podřídí vašim potřebám.

Mně osobně koučink i NLP (neurověda) pomohli v tom, že jsem si přišla na různé omezující vzorce chování, které mě blokovaly, naučila jsem se být sama sebou, věřit sama sobě, žít svůj zdravě sebevědomý život, říkat si o to, co chci, nebát se zbytečně, nestresovat se, s každým se domluvit, myslet pozitivně a jít za tím, co mě baví.

Moc ráda ukážu i tobě, jak jsem to udělala.

Petra

Petra

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.