2n8u3wbes8xhxpu-img-20210609-075455-209.jpg

Petra Sršňová

Na Naučmese od 21. 2. 2018, vedl/a kurzy pro 41 účastníků. Navštívil/a 5 kurzů.

Ahooj! Krásný den :)

Jsem Petra a už 20 let mě zajímá osobní rozvoj, ve kterém se neustále vzdělávám. Mám dva úžasné kluky, miluju svoji rodinu a přátele, cestování, přírodu, zábavu a nové věci.

Přes 7 let pomáhám především ženám ke zdravému sebevědomí, spokojenosti i rovnováze. Inspiruji, motivuji a vedu k odvaze a úspěchu pomocí klasického koučinku, neurovědy i meditačních technik. Odkrýváme sabotéry a zpracováváme nepotřebná přesvědčení z minulosti, která nás blokují na cestě vpřed.

V minulosti jsem pracovala hlavně v oblasti obchodu a HR - jako manažerka v M&A, jednatelka agentury či jako Principal Recruitment Consultant. Více info o mně na: http://www.petrasrsnova.cz/ nebo https://www.linkedin.com/in/petrasrsnova/.

Své workshopy/webináře koncipuju tak, aby Tě v dané oblasti co nejvíce posunuly. Využívám techniky, které se mi v průběhu let nejvíce osvědčily a které Tě zaručeně také posunou ke Tvému vysněnému stavu. Zároveň Tě jednu z technik naučím, abys ji mohl/a využít i v jiných situacích. 

Pokud nemáš rád/a skupinové workshopy, můžeš využít individuální koučink u každého workshopu, který podřídím Tvým potřebám.

Mně osobně koučink i NLP (neurověda) pomohli v tom, že jsem si přišla na různé omezující vzorce chování, které mě blokovaly. Naučila jsem se být sama sebou, věřit sama sobě, žít svůj zdravě sebevědomý život, říkat si o to, co chci. Nebát se zbytečně, nestresovat se, s každým se domluvit, myslet pozitivně a jít za tím, co mě baví ❤.

Petra

Petra

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.