2n8u3wbes8xhxpu-img-20210609-075455-209.jpg

Petra Sršňová

Na Naučmese od 21. 2. 2018, vedl/a kurzy pro 30 účastníků.Navštívil/a 4 kurzy.

Ahoj! Jsem profesionální kouč a lektor, jehož vášní je neurověda a humanistická psychologie :) Ráda povzbuzuji, inspiruji a vedu své klienty k poznání, uvědomění a jejich stanoveným cílům. Mé oblíbené motto je: "Think different and then again" (Steve Jobs). Zaměřuji se na týmový i individuální koučink ve firmách a připravuji a prezentuji přednášky/workshopy na různá témata - životní rovnováha, vztahy, konflikty, odbourání návyků, zlepšení dovedností, odstranění bloků, strachů a omezujících vzorců chování. Více info o mně na: http://www.petrasrsnova.cz/

Své workshopy koncipuji tak, aby obsahovaly teorii k danému tématu, doporučené tipy, adekvátní koučovací techniku, koučovací rozhovor a tipy na udržení dosaženého stavu. Na konci workshopu již účastníci zaznamenají posun v příslušné oblasti.

Mně osobně koučink i NLP pomohlo v tom, že jsem si přišla na různé omezující vzorce chování, které mě blokovaly, naučila jsem se žít v souladu sama se sebou, věřit sama sobě, žít svůj život, říkat si o to, co chci, nebát se, nestresovat se, s každým se domluvit, myslet pozitivně, jít za svým snem atd.

Moc ráda ukážu i vám, jak na to...

 

Petra

Již uskutečněné kurzy:

Přihlášený na kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?