1jjfur4ybcfbd3i-aya-2023.jpeg

Alena Wehle

Na Naučmese od 17. 5. 2018, vedl/a kurzy pro 2 účastníky. Navštívil/a 2 kurzy.

Zážitková pedagožka, terapeutka, lektorka a taky vysoce citlivá bytost (HSP).

Téma citlivosti šířím dál do světa od roku 2016 pomocí přednášek, blogu, mediálních výstupů a od roku 2023 i díky nové knížce Citlivka.

Že jste o tom nikdy neslyšeli? To je v pořádku, já taky třicet let netušila, že existuje takový povahový rys, že se dá zdědit a když se o něj dobře staráme, může to být dar. Díky němu jsem mimo jiné dostala schopnost empatie, vnímání a intuice, o kterou se učím opírat.

Při studiu Ekf a na židli auditorky jsem zjistila, že stoupám po žebříku, který je opřený o špatný strom. 

Vystudovala jsem zážitkovou pedagogiku, prošla řadou rozvojových kurzů, psychoterapeuitické minimum a stále se dále vzdělávám. Díky praxi v průvodcování jsem si vyzkoušela, že je mou vášní doprovázet lidi nejen po krajině vnější. Dokážu aktivně naslouchat, přijímat cizí postoje, vést lidi na jejich cestě a objevovat jejich kvality.

Prošla jsem prací v korporátu a vyzkoušela si přímý kariérní postup. Zažila jsem však i práci v malé firmě, kde si všichni viděli pod ruce, do soukromí a sdíleli i volný čas. No a pak taky vím, jaké je to na volné noze, jak se shání motivace, inspirace a jak se pracuje se strachem. Díky svým zkušenostem dokážu pochopit postoje a jednání lidí v různých životních situacích a nastínit jim výhody i omezení z jiných oblastí.

Přirozená chůze je dokonalým prostředkem pro uvolnění mysli, opuštění zajetých kolejí a rozjímání o vlastních možnostech, cestách a cílech. Nejsme svázaní čtyřmi stěnami, přesným počtem minut a dialog tak plyne přirozeně a spontánně. 

Ať už se chcete jen tak vydat do srdce Českého krasu, stojíte před důležitým rozhodnutím, nebo hledáte cestu, kudy se v životě vydat, společně objevíme spoustu vašich kvalit a schopností, díky kterým třeba změníte směr, nebo si ujasníme svou cestu.

 

 

 

Alena

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.