Interiéry pro začátečníky

31d20ul3ixz-ja.jpg

Markéta Hubáčková

Interiéry s duší - za každým interiérem (domovem) je příběh... Již desetiletí se věnuji navrhování interiérů. Za tu dobu jsem byla součástí spousty PŘÍBĚHŮ o Více o lektorovi »

31d20ul3ixz-ja.jpg

Markéta Hubáčková

Interiéry s duší - za každým interiérem (domovem) je příběh... Již desetiletí se věnuji navrhování interiérů. Za tu dobu jsem byla součástí spousty PŘÍBĚHŮ o Více o lektorovi »

64ejw50usac-int2.jpg

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 98 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Osobní on-line konzultace Vašeho bydlení. Domluvíme si vhodný termín pro obě strany kdykoliv během dne. Před schůzkou zašlete fotografie domu či bytu, nebo video. Objevíme Váš osobní barevný vzorec a aplikujeme ho do vašeho domova. Odstraníme vše, co ruší. Součástí je i krátká přednáška, která nám velmi pomůže při harmonizaci Vašeho domova. Vhodné pro všechny, kdo neví jak dál při vylepšování svého domova. Po tomto on-line setkání budete mít 100% jasno, kudy se vydat, s čím začít a co dělat. Schůzka probíhá přes zoom, nemějte prosím obavy, jen kliknete na odkaz.

Interiéry pro začátečníky

Jste zoufalí, jakou vybrat sedačku, aby se hodila k podlaze a jaké závěsy, aby vše ladilo? A co koberec a polštáře? a jaký lustr.....Jak to vše dát dohromady, aby to ladilo, aby se nám v tom dobře žilo a cítili se tam dobře? 

Navrhování interiérů se věnuji již jedno desetiletí, takže chápu veškeré Vaše snažení a beznaděj, která s tím souvisí. 

Tento úvodní praktický zážitkový kurz je návodem, jak si navrhnout či upravit interiér - tedy prostředí, ve kterém žijeme. Své domovy. 

Abyste se dokázali v celém procesu tvorby interiéru orientovat, podíváme se na interiér jako celek, který následně rozporcujeme do několika vrstev. Na barvu a palety se zaměříme více.

Informací o barvách a designu je na internetu a v časopisech spoustu, proto Vás nebudu zahlcovat  všeobecnými informacemi, ale pouze opravdovými znalostmi, kterých budete moci okamžitě využít. Aby jste tyto znalosti zažily, ihned si vše vyzkoušíte na mnoha vzorcích látek, podlah, textur a barev, které budou k dispozici. 

Co se dozvíte?

Dozvíte se vše, co se Vám bude hodit, než začnete se zařizováním

- ukážu Vám 3 základní palety, pomocí kterých můžete vytvořit či přetvořit jakýkoliv interiér. Na konci kurzu budete schopni určit, zda barvy či textury k sobě ladí či ne a získáte jistotu při výběru materiálů a barev. Zjistíte, že jste jedineční a že se každému líbí něco jiného

- zjistíte, jaký je Váš barevný vzorec pro každou místnost a budete ho umět definovat. Bez znalosti barevného vzorce bychom pouze chaoticky zkoušeli různé barvy a dekory a cítili se nespokojení se svým výběrem

- otisk interiéru - pokud se Vám bude líbit obrázek nějakého interiéru, ukážu Vám, jak jednoduše ho můžete otisknout do Vašeho interiéru

- umění se rozhodnout - největším problémem při tvorbě interiéru je obrovská nejistota při rozhodování, zda pořídit to či ono. Řekneme si jak funguje funguje při tom náš mozek a jaké si klást otázky, abychom dostali správnou odpověď. 

 

Pro koho tento základní úvodní kurz je:

 • pro všechny, co se cítí nespokojeně a ve svém domově
 • pořídili jste si nové bydlení, začínáte znova, tak proč to neudělat správně :-) 
 • rekonstrukce - co zachovat a co vyhodit
 • před i po tom co projektujete svůj vysněný dům - projektanty často vnitřek domu moc nezajímá a často je tam spousta "maličkostí", z kterých se potom vyvinou velké problémy
 • harmonizace stávajícího interiéru - máte oblíbené kousky a chcete je zakomponovat 
 • nemůžete se dohodnout s partnerem

A proč byste to měli všechno podstupovat, co získáte ? 

 • vystoupíte z kruhu POKUS-OMYL  a začnete chápat souvislosti mezi barvami, texturami a Vámi :-) 
 • máte možnost si celý proces návrhu "osahat", zjistit co Vám líbí a jaký je Váš barevný vzorec
 • zjistíte jak jste na tom s představivostí, citem a intuicí,
 • informace o tom, jak si přizpůsobit prostředí, abyste se cítili dobře

Nejde o nic jiného, než cítit se dobře, ať už uvnitř, nebo navenek....  Markéta

interierysdusi

Víš, že Markéta vede také tyto kurzy?

Víš, že Markéta vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

 • 5nc1jt1ljux-17.jpg
 • 9lmi8eh5mow-15.jpg
 • 40qiqx15ctn-7.jpg
 • 214hf7wld8m-obrazek4.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.