Backpacking pro začátečníky - jak a co si sbalit

5apj7d48nwghnql-untitled-347-edit.jpeg

Terezie Ho

Jmenuji se Terezie Ho a jsem lektorka využívání AI pro ženy.  Učím své klientky překonat obavy z AI a pochopit její principy tak, aby si z ní uměly vytvořit Více o lektorovi »

5apj7d48nwghnql-untitled-347-edit.jpeg

Terezie Ho

Jmenuji se Terezie Ho a jsem lektorka využívání AI pro ženy.  Učím své klientky překonat obavy z AI a pochopit její principy tak, aby si z ní uměly vytvořit Více o lektorovi »

3zta38tt4yf-img-9520.jpg
Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 26 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Na osobní, zhruba 3hodinové schůzce vám předám tipy a triky pro efektivní balení krosny a pohodlné cestování do Brna i Himalájí. ;)

Individuální kurz je osvědčená varianta, pokud za týden vyrážíte do světa a chytne vás cestovní horečka. Nestresujte se, raději mi napište. :) Ráda si s vámi všechno projdu a pomůžu vám sbalit si to, co na cestách budete opravdu potřebovat! 

Můžeme jít také společně nakupovat - batoh, spacák apod.

Možností je mnoho. Stačí se jen domluvit na tom, co pomůže právě vám.

 

Láká vás dobrodružné cestování, ale představa krosny na zádech vás spíše děsí? Váháte, co byste si měli vzít s sebou a jak si to všechno zabalit? 

Tímhle jsem si také prošla.

Zjistila jsem ale, že stačí pár zásad a z balení se stane zábava a z krosny váš nejlepší pomocník na cestě k úžasným zážitkům. Ráda vám poradím, jak na to.

Je kurz pro vás?

S cestováním, zejména s krosnou, máte zatím jen malé zkušenosti. Krosna je pro vás spíše nepřítel. Nic se v ní nedá najít a je těžká. Cestování s krosnou vás ale láká. 

Řešení?

Naučte se, jak si sbalit krosnu - prakticky a bez stresu!

Co si z kurzu odnesete?

  • Odškrtávací seznam pro cestovatele. Díky němu budete vědět, co si na cestu vzít s sebou a jak to do krosny zabalit. Seznam vám pomůže s přípravou cesty, ať už se chystáte na víkend do Barcelony, nebo na trek do Patagonie.
  • Skvěle zabalenou krosnu. Aby pro vás měl kurz maximální přínos, vezměte si s sebou krosnu i s vašimi věcmi (alespoň přibližně). Společně si vše projdeme, nastavíme, upravíme a zabalíme tak, abyste věděli, kde co kdykoliv najít. Pokud si s sebou krosnu nemůžete přinést, nevadí, budu tam mít svoji na ukázku.

Během našeho povídání také zjistíte, proč bez slivovice, lepící pásky duct tape a odpadkového pytle na cesty nevyrážím.

Dám vám tipy, co na cestách jíst, abyste neměli hlad ani přetížená záda. Probereme, jakou si vzít kosmetiku, jak si na cestách můžete přivydělat a mnoho dalšího. Témata přizpůsobíme tomu, co bude zajímat konkrétně vás. 

Proč vyrazit s krosnou? 

Cestování s krosnou je nesmírně osvobozující. Máte totiž vše, co potřebujete, na svých zádech a nic vás nepřekvapí. Tenhle pocit byste měli zažít alespoň jednou za život!

Proč vyrazit na můj kurz?

Cestování s krosnou je mojí vášní. Ať už na horách, nebo ve městě, stopem nebo letadlem. S krosnou jsem byla na Pálavě, na Balkáně i v Patagonii. Pár kamarádů jsem na jejich první velké cestování připravila, což mě moc těšilo. Jejich pozitivní reakce mne přivedly k nápadu, že bych mohla pomoci i dalším lidem. Třeba právě vám. :) 

Víš, že Terezie vede také tyto kurzy?

Víš, že Terezie vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.