7d3nw2aql0k-img-4190.jpg

Katka Jíchová

Na Naučmese od 11. 7. 2016, vedl/a kurzy pro 11 účastníků.

Rodinný management s manažerkou a matkou 5 dětí


Co dobře umím je organizovat čas. Před rodičovskou dovolenou jsem pracovala na pozici zástupce ředitele v nadnárodní společnosti, organizace byl můj denní chléb. Potom jsem přivedla na svět 5 potomků a začala pracovat. Z vlastní zkušenosti vím, že se toho dá zvládnout opravdu hodně. Někdy jsem musela hodně přemýšlet, jak to všechno zkoordinovat. Opravdu je možné to zvládnout. Zaměřuji se zejména na rodiče na rodičovské dovolené a pomáhám vyladit činnosti tak, aby se všem doma spolu žilo dobře.

Osnova kurzu:
stanovení cílů, priorit
hledání promarněného času (jak získat více času)
vytváření pozitivních návyků
delegování úkolů
organizace práce

Kurz je interaktivní, účastníci si budou zapisovat svoje postřehy a uvědomění, nápady. Tím, že si na začátku stanoví priority, dokáží lépe vyhodnotit, co je důležité a co zdržuje. Já budu v kurzu uvádět svoje vlastní nápady, úspěchy.

Proč ke mně přijít na kurz: denně vidím, jak školkové děti jdou do školky se snídaní v ruce, rodiče se vracejí pro školní pomůcky, rodina s dětmi běží na autobus, úkoly do školy se delají pozdě večer, nebo v neděli večer. Je to stres pro děti i pro dospělé. Řeknete mu dost! Já Vás naučím, jak na to. Jsem manažerka a opravdu mě to baví.

 

 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.