5kj6heco6dp-sergeypetukhov-01.jpg

Sergey Petukhov

Na Naučmese od 8.10.2017. Navštívil/a 1 kurz.

Jsem grafický designér a spoluzakladatel Teplické digitální agentury Pro-idea (www.pro-idea.cz). S naším týmem budujeme nejlepší digitální agenturu na severu. Od roku 2018 pořádám užitečné kurzy pro grafické designéry.


Mám za sebou stovky projektů pro velké i malé klienty. Zažil jsem spolupráci ze všech pohledů a pozic. Pracoval jsem samostatně, ale i v týmu na krátkodobých i dlouholetých realizacích. Hlavní mojí specializací je webdesign a návrh uživatelských rozhraní. Kromě webu jsem vytvořil desítky logotypů a firemních identit a spoustu dalších vizuálů. Na práci designéra mě baví možnost na první pohled obyčejné věci prezentovat odvážně a kreativně. Překvapovat lidi tam kde to vůbec nečekají. Dělat užitečný a svěží design.


V posledních letech se plynule transformuji v projektového manažera a art directora, mám na starosti spolupráci s dalšími designéry a nesu zodpovědnost za jejich práci. Pomohlo mi to se na problematiku grafického designu podívat opět z jiného úhlu. Věřím, že kvalitní design by měl plnit svoji funkčnost a taky dobře vypadat. V každém návrhu je potřeba najít vyváženost, aby autor, zákazník a hlavně koncový uživatel, byli spokojeni.


Kromě designu se trochu věnuji fotografii, píšu blog www.sergeypetukhov.cz o své práci, o svých zážitcích a o všem, co mě inspiruje k tomu, abych byl lepším člověkem.


Na Naučmese.cz hledám zajímavé kurzy, které by mě mohli posunout dál. Čím jsem starší, tím více mě baví učit se nové věci, poznávat zajímavé lidi a nově se taky i dělit o svoje zkušenosti s ostatními.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.