4c0a9n4co5m-306240-2364895171023-1509696449-2599941-7530521-n.jpg

Petr Branberger

Na Naučmese od 17. 8. 2018.

Jmenuji se Petr a je mi 29 let. Již 9. let se věnuji tiskové grafice a grafice jako celku. 
Specializuji se na  tvorbu letáků a eventovou grafiku pro festivaly a eventy.  Grafika je nejen má práce, ale zároveň koníčkem, který nikdy neomrzí.  

Přes tvorbu pro festivaly jsem se tehdy dostal k fotografii. Grafika je s tím úzce spjatá a kontakty pro eventy jsem nasbírané už měl. Bohužel na fotografii čas nebyl a po roce fungování jsem se vrátil zpět k "hlavní" činnosti - grafice tiskové. 

Avšak vně období, kdy jsem fotografoval jsem se velmi dobře naučil retušovat a program Photoshop a nyní již Affinity využívat do koutů, které jsem při tiskové tvorbě nepotřeboval. Tyto znalosti jsem chtěl předávat dál a napadlo mě dělat vzdělávací kurzy, které nejsou vedené "učebnicově" ale reálnou zkušeností, kterou mám.

Mé kurzy jsou určené začátečníkům, pokročilým, ale například i nadšencům do fotografie, kteří chtějí umět kvalitně upravovat fotografie bez nutnosti platit si drahé grafické programy či zastaralé nemoderní řešení.

Jsem velmi energetický člověk se smyslem pro humor a kurzy vedu spíše jako diskusi s prezentací a workshop než jako přednášku na univerzitě. Každý si přijde na své a ke každému přistupuji tak, jak jeho možností dovolují.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?