7wxe035rtcv-70793913-10216335289469632-2523954187377573888-n.jpg

Richard Skolek

Na Naučmese od 15. 12. 2014, vedl/a kurzy pro 670 účastníků. Navštívil/a 7 kurzů.

Píšu knihy, hraju improvizační divadlo a pořádám kurzy tvůrčího psaní a improvizace.

- psaní knih – především humoristická tvorba a knihy pro děti, píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo 9 knih, největší úspěch mělo u čtenářů Moudré z nebe. Na Facebooku zveřejňuji webový strip Ždibřich, který sleduje více než 9 000 fanoušků.

- improvizační divadlo – založil jsem a vedu improvizační skupinu Střídavá péče, která dává po každém vystoupení polovinu výtěžku na charitu. Uspořádali jsme již více než 60 představení, na nichž jsme společně s diváky vybrali přes 40 000 korun.

- kurzy tvůrčího psaní – hromadné i individuální kurzy s různým zaměřením od blogerek po začínající spisovatele. Kurz tvůrčího psaní mohu připravit i pro vaše firemní školení nebo jakoukoliv jinou akci.

- kurzy improvizace – jednodenní a pravidelné kurzy, na kterých si rozvinete praktické dovednosti jako kreativitu, lepší a příjemnější projev a rychlejší reakce. Pro začátečníky zdarma pořádám řadu improvizačních ochutnávek. Kurz improvizace mohu uspořádat i ve vaší firmě či na nějaké akci.

Jako lektor jsem spolupracoval např. s Masarykovou univerzitou v Brně, vzdělávacím centrem Pohyblivý svátek a neziskovou organizací Proficio. Kurzy na míru jsem připravoval třeba pro agenturu Media Age nebo pro pracovníky informačních center Prague City Tourism. Dohromady jsem učil více než 800 účastníků.

Na všechny kurzy vždy vypisuji dvě sociální místa pro účastníky, kteří se chtějí zúčastnit, ale nemohou si to finančně dovolit.

Richard

Přihlášený na kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?