86delasgvb7yvu6-facebook-photo.jpeg

Richard Skolek

Na Naučmese od 15. 12. 2014, vedl/a kurzy pro 829 účastníků. Navštívil/a 12 kurzů.

Píšu knihy a pořádám kurzy tvůrčího psaní.

- Psaní knih – humoristická tvorba, poezie, fantasy a knihy pro děti. Píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo 10 knih, největší úspěch mělo u čtenářů Moudré z nebe. Na Facebooku zveřejňuji webový strip Ždibřich, který sleduje více než 11 000 fanoušků. Starší knihy, které již nejsou vázány smlouvou, nabízím k volnému a bezplatnému stažení. Svou tvorbu také postupně načítám a dávám na svůj YouTube kanál.

- Kurzy tvůrčího psaní – hromadné i individuální kurzy pro začátečníky i pokročilé. Pomůžu vám s čímkoliv od jednoduchých úprav textů po vydání knihy, kurz rád připravím i pro vaši firmu nebo na vaši akci. O tvůrčím psaní také pravidelně píšu články a natáčím krátká videa. Zájemcům se dále věnuji ve Facebookové skupině, která je otevřená všem.

Jako lektor jsem spolupracoval např. s Masarykovou univerzitou, vzdělávacím centrem Pohyblivý svátek a neziskovou organizací Proficio. Kurzy na míru jsem připravoval třeba pro agenturu Media Age, Vzdělávací a informační středisko Bílé Karpaty nebo několik pionýrských oddílů. V době koronavirové krize jsem vedl 3 měsíční bezplatné online kurzy pro více než 500 účastníků. Dohromady jsem učil více než 1 000 účastníků.

Richard

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.