4r3ibpscq4xb4ya-5o2bukmu4dervpv-aachttez-pi2vkruobcaiyhm2e7q52-gq6w9hukyfh6tyicikmxj-s96-c.jpg

Gabriela Boková

Na Naučmese od 4. 4. 2015, vedl/a kurzy pro 307 účastníků. Navštívil/a 17 kurzů.

Baví mě dělat to, co má smysl. Posledních pár let mě fascinuje oblast vzdělávání, jsem velkou fanynkou nejrůznějších společensky prospěšných aktivit, baví mě šířit smysluplné myšlenky a podněcovat v lidech nadšení a energii k akci. Proto už od roku 2014 pomáhám studentům jako průvodce na cestě za diplomkou. 

Ve volných chvílích pak šířím slávu TEDx Prague a hledám s řečníky myšlenky hodné šíření, kterými naplníme program TEDxED.

Než jsem se stala mámou malé Ely, která mi teď zajišťuje každodenní podněty pro osobní rozvoj, tvořila jsem vzdělávací programy pro Wikimedia ČR, starala jsem se o členy Impact Hub Praha jako community manager, pečovala jsem o evropské projekty v neziskových organizacích, proplouvala vodami personalistiky a v dobách studií žurnalistiky se přiživovala jako psavec. 

A jak jsem se k diplomkám dostala?
Během studia vysoké školy, kdy jsem sama musela napsat dvě diplomky při pracovním úvazku, jsem s psaním diplomek pomáhala kamarádům a spolužákům. Postupně mi začali říkat, že bych se tím měla začít živit, a tak jsem si řekla, že to tedy zkusím. Začala jsem si přivydělávat jako průvodce na cestě za diplomovou prací. Provádím studenty formou individuálních konzultací tvorbou nástrojů pro time management přímo na míru, vytvářením návyků, metodologií výzkumu a dalšími tématy, na která jejich vedoucí nemají čas. 

 

 

 

Gabriela

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.