Kreativní vázání šátků

20140910-185310-portret.jpg

Iva Fukalová

Moje touha po kreativitě, tvorbě něčeho nového a jedinečného mě odvedla od původní profese ekonomky k interiérovému designu. Jsem věčný optimista, miluji Více o lektorovi »

20140910-185310-portret.jpg

Iva Fukalová

Moje touha po kreativitě, tvorbě něčeho nového a jedinečného mě odvedla od původní profese ekonomky k interiérovému designu. Jsem věčný optimista, miluji Více o lektorovi »

4hm8bfke9t3rmj8-kolaze87.jpeg
dle dohody, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 19 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Místo konání kurzu mohu zajistit, nebo mohu přijet v rámci Prahy kamkoliv dle přání (doprava po Praze je v ceně kurzu).

Chcete se odlišit od ostatních? Udělejte to nápaditě uvázaným šátkem! Nevíte jak na to? Naučím vás kreativně uvázat šátek, šál nebo šálu.

Šátek je módní doplněk mnoha tváří. V zimě vás zahřeje, v létě ochrání před sluncem, uvážete z něj sukni, halenku, netradiční korále, můžete ho zaplést do vlasů nebo použít jako náramek, opasek, či ozdobu na klobouk nebo kabelku.

Komu je kurz určen?

Všem kreativním nadšenkyním, které chtějí vypadat s jedním šátkem pokaždé jinak, pro majitelky plných šuplíků šál a šátků ale také pro ty, co se zatím zdráhají šátek nosit. Prostě všem od 8 do 100 let, bez rozdílu věku.

Co se naučíte?

Ukážu vám minimálně 12 nápaditých uzlů. K vázání použijeme různé velkosti šátků, šály a také bižuterii. Každý uzel si vyzkoušíte uvázat vlastnoručně. Všechny šátky k vázání vám zapůjčím. Pokud však máte doma nějaký šátek, s kterým si nevíte rady, ráda vám poradím. Ukážu vám různé triky při vázání a vyzkoušíte si tipy jak šátky nosit. Také dostanete instruktážní brožurku k vázání uzlů, případně inspiraci k vázání pašmíny nebo parea. Na konci budete mít dobrý pocit, že pro každý váš šátek existuje ten pravý uzel.

Proč se přihlásit?

 • Zjistíte, že i za málo peněz můžete zaujmout, hezký doplněk v podobě šátku dodá šmrnc každé ženě
 • Budete mít možnost vyzkoušet si z nepřeberného množství šátků velikostí a barev, který je ten pravý právě pro vás, jaká barva a typ šátku by vám slušel
 • Poradím vám nejen já, ale i ostatní vám řeknou, jestli vám to sluší! Zázračný „aha“ efekt, kdy ostatní kolem žasnou, jak se šátkem dotyčná rozzářila a jak ji to najednou sluší, si každá žena dobře zapamatuje a má chuť a odvahu pak šátky nosit
 • Konečně si uděláte čas a zamyslíte se, co s šátky ve vašem šuplíku – hezké šátky, které vám barevně úplně nesednou, mohou udělat hodně parády třeba ve vašemu interiéru – nechte si je zarámovat a pověste je na zeď
 • Získáte hodně inspirace a odejdete s konkrétní představou jaký uzel a barva vám sluší
 • Dobrý pocit z toho, jak vypadáte, můžete mít hned, a jak se říká, krásná žena = šťastná žena

Doprovodné fotky

 • 20140910-185307-koláž uzlů2.jpg
 • 20140910-185308-obrázek c.JPG
 • 20140910-185308-rose c.JPG
 • 20140910-185308-V c.JPG
 • 20140910-185308-halenka.JPG

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.