4bs9anc29xe-ncms.jpg

Martin Světlík

Na Naučmese od 5. 4. 2012, vedl/a kurzy pro 62 účastníků. Navštívil/a 7 kurzů.

Jsem lektor a konzultant produktů Apple na volné noze a současně nadšený uživatel. Především mě baví své znalosti a zkušenosti předávat ostatním, poradit jim při rozhodování a pomoci v začátcích. Umím se vžít do role běžného uživatele, studenta, ale i profesionála. Dokážu poradit jednotlivcům, školám, ale i velkým korporacím.

Pro nové uživatele počítače Mac jsem také spustil projekt První Mac, který slouží jako průvodce do světa počítačů Mac. Pokud máte nový počítač od Apple, vše potřebné do začátku najdete právě tam.

Ani po 12 letech, co produkty Apple používám, a o společnost jako takovou se intezivně zajímám, mě její produkty nepřestaly fascinovat. Baví mě, s radostí je používám a současně mi pomáhají v tom, co dělám. Znám je z vlastní zkušenosti a také jsem držitelem certifikátu Apple Product Professional. Budu rád, pokud budu schopen pomoci i Vám.

Martin

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?