Napiš diplomku

4r3ibpscq4xb4ya-5o2bukmu4dervpv-aachttez-pi2vkruobcaiyhm2e7q52-gq6w9hukyfh6tyicikmxj-s96-c.jpg

Gabriela Boková

Baví mě dělat to, co má smysl. Posledních pár let mě fascinuje oblast vzdělávání, jsem velkou fanynkou nejrůznějších společensky prospěšných aktivit, baví mě Více o lektorovi »

4r3ibpscq4xb4ya-5o2bukmu4dervpv-aachttez-pi2vkruobcaiyhm2e7q52-gq6w9hukyfh6tyicikmxj-s96-c.jpg

Gabriela Boková

Baví mě dělat to, co má smysl. Posledních pár let mě fascinuje oblast vzdělávání, jsem velkou fanynkou nejrůznějších společensky prospěšných aktivit, baví mě Více o lektorovi »

20150609-112542-writing-dissertation.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili (35)

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 35 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Pro koho je kurz určen?

Napiš diplomku je pro všechny studenty (ať už prezenční či dálkaře), kteří se "zasekli" na své cestě za diplomovou či bakalářskou prací. Případně ještě ani nevyšli. Často se setkávám se studenty, kterým psaní "prostě nejde" nebo mají nefunkčního vedoucího práce, se kterým se nemohou poradit.

Někteří z nich vám řeknou: "Pošlete mi to, až budete mít teoretickou část." Ale jak to má člověk udělat, když neví, jak takovou teoretickou část napsat? A když už píše, tak vůbec netuší, jestli je to "to ono", co psát má. 

Problémy se psaním mohou být různé; jak najít správné téma práce, jak si zorganizovat čas, jak se přinutit psát, jak psát a další. Pokud byste si rádi toto diplomkové dobrodružství chtěli trochu usnadnit, provedu vás džunglí psaní závěrečné práce.

Jaký je průběh?

Kurz probíhá formou individuální konzultace - ať už osobně v Praze nebo online, pokud jste z jiného koutu ČR. Po přihlášení se vám nejprve ozvu, abychom se krátce pobavili o tom, s čím konkrétně bojujete a co by mělo být témtem konzultace. Pokud jste prostě "zaseklí" a nevíte, v čem je problém, nic si z toho nedělejte, společně to rozklíčujem ;) 

Samotná konzultace trvá 45 minut. Na začátku si řekneme, s čím chcete na konci odejít, a tomu se během setkání budeme věnovat.

S sebou stačí tužka a papír, případně se individuálně domluvíme na dalším.

 

Jak člověka kurz obohatí?

"Parádně jsi mi pomohla ucelit myšlenku a dokopat mě tam, kam jsem nedokázala dojít sama, protože jsem měla příliš málo podpory od vedoucí. Dala jsi mi super typy na to jak se diplomka vůbec píše, jak si mám ucelit téma, promyslet si co chci říct - po našem rozhovoru jsem přepsala téměř vše a za tři dny jsem vymyslela víc než za půl roku."

Kristýna Brabcová

"Konzultace mě docela uklidnila ve všech těch stresech, které psaní diplomové práce obnáší. Ujasnila jsem si, co je ještě třeba, co je přede mnou a získala pocit, že je možné to mít docela pod kontrolou. Zároveň jsem dostala pár tipů na time-management a organizaci úkolů."

Andrea Špoková

"Pomohlo mi to hlavně v tom, že jsi člověk mimo můj obor, který má zkušenosti a jiný nadhled, tím pádem i jiný úhel pohledu. Zároveň je vidět, že jsi systematická a dokážeš pomoct člověku začít opravdu od začátku."

Michaela Šebestová

Celkově bych vám ráda ukázala, že psaní závěrečné práce není taková hrůza, jak se zdá, ale že diplomka může být i kámoš ;)

Pokud jsi nejste jistí, zda je konzultace pro vás to pravé, doporučuji nejdříve navštívit přednášku Jak se nezbláznit z diplomky, která je zaměřená na nejčastější problémy s přípravou a psaním práce, a vy si tak uděláte základní obrázek o tom, co vás na cestě brzdí.

Víš, že Gabriela vede také tyto kurzy?

Víš, že Gabriela vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.