Individuální Apple školení a poradenství

4bs9anc29xe-ncms.jpg

Martin Světlík

Jsem konzultant a lektor produktů Apple na volné noze a současně nadšený uživatel. Především mě baví své znalosti a zkušenosti předávat ostatním, proto mimo Více o lektorovi »

4bs9anc29xe-ncms.jpg

Martin Světlík

Jsem konzultant a lektor produktů Apple na volné noze a současně nadšený uživatel. Především mě baví své znalosti a zkušenosti předávat ostatním, proto mimo Více o lektorovi »

9ny32uict13-190416-martin-svetlik-19.jpg
na domluvě, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili (37)

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 37 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Co všechno spolu můžeme probrat

Nezáleží na tom, jaký produkt od Apple používáte. Zda je to Mac, iPad nebo iPhone. Důležité je, že byste se rádi dozvěděli něco nového a především něco nového naučili, abyste vaše zařízení mohli používat ještě více efektivněji než doposud. Máte nový Mac a ještě se v neznámém prostředí dostatečně neorientujete? Nebo byste se chtěli naučit jak pracovat s multimédii? Rádi byste iPad používali opravdu efektivně? Nebo máte více zařízení a tíží vás jejich synchronizace a práce se soubory? Téma záleží jen na vás a pokud byste se jen rádi dozvěděli nějaké zajímavé tipy a rady, můžeme si volně popovídat nad daným problémem, případně se věnovat tomu, co Vás zrovna zaujme. A to ať už používate zařízení Apple doma, ve škole, nebo v práci.

Proč právě se mnou

Jsem dlouholetý a nadšený uživatel produktů Apple. Své znalosti a zkušenosti mě baví předávat ostatním, proto se věnuji individualním konzultacím, ale také kurzům a školením ať už pro skupiny lidí, nebo korporace a školy. Mám stovky spokojených klientů a budu rád, pokud budu schopen pomoci i Vám. Stojím také za projektem První Mac, tudíž pokud máte nového Maca, vše potřebné do začátku se dozvíte právě tam.

Přijedu připraven!

Před samotným setkáním se společně domluvíme na hlavním tématu kurzu tak, abyste se dozvěděli opravdu jen to, co Vás zajimá nejvíce. Současně je jen na Vás, kdy a kde se sejdeme. Zkrátka tento kurz bude ve Vašich rukou a já udělám vše pro to, abyste si z něj odnesli co nejvíce. 

Víš, že Martin vede také tyto kurzy?

Víš, že Martin vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

  • 20140616-233620-140530_martin svetlik_big_02.jpg
  • 20140616-233620-140530_martin svetlik_big_01.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.