92rq4xphg9ubvto-zbynek-hyrak.jpeg

Zbyněk Hyrák

Na Naučmese od 16. 6. 2015, vedl/a kurzy pro 6 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Dovolte, abych vám alespoň virtuálně podal ruku. Jsem specialista na výkonnostní marketing a Google Analytics 4. Mou vášní se stala práce s tímto analytickým nástrojem. Patřím dokonce mezi významné partnery společnosti Google pro Českou republiku a Slovensko (Google Partners).

Jsem držitelem prestižních mezinárodních certifikátů:

  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google AdWords Qualified Individual

V oblasti výkonnostního internetového marketingu a podnikání na internetu se pohybuji již od roku 2008. Za tu dobu jsem získal řadu zkušeností, vedl mnoho projektů a zvýšil jsem výkonnost mnoha marketingovým kampaním. Své první internetové stránky jsem vytvořil již na základní škole v roce 1999. Mnozí z nás zavzpomínají, jakou cestu mezi tím internetové stránky uběhly.

Marketingu a podnikání se věnuji naplno. Jsem autorem mnoha článků, ale i zpoplatněné e-knížky. Jako zkušený marketingový konzultant často poskytuji i rozhovory pro odborná média.

Přednáším a školím pravidelně o novinkách v technologiích v online marketingu, o které se rád zajímám. Pravidelně se vzdělávám, jezdím na odborné konference a školení, setkávám se s ostatními odborníky v oboru.

„Mojí vášní je marketing, který se dá měřit!“ Mým cílem jsou spokojení klienti. Práce s nimi na společných projektech mi přináší radost. Spolupracuji se svými klienty dlouhodobě a aktivně se zajímám o jejich podnikání. Webová analytika je prostě můj koníček i každodenní práce.

Rád si všechno možné i nemožné měřím a pořád něco analyzuji :-)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.