4a5xe1ijc0bmj85-picture.jpg

Zuzzi Husarová

Na Naučmese od 6. 5. 2014, vedl/a kurzy pro 228 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Už 15 let se věnuji seberozvoji a posledních 6 let se specializuji na mentorování v oboru rozvoj online podnikání pro ženy. Plním sny nejen mým klientkám, ale splnila jsem si i ten svůj, přestěhovala jsem se na Kanárské ostrovy, odkud vedu mastermindy a on-line programy. V Čr často přednáším na konferencích či festivalech jako je Healing Festival, Samasebou či Umění být ženou na témata sebevědomí v podnikání a ženský leadership.

Všechno ale začalo v roce 2011, kdy jsem dostudovala a stala se inženýrkou ekonomie, již při škole jsem měla zajištěné dobře placené místo u společnosti ČD Cargo a život se zdál dobře našlápnutý. Postupně jsem si však začala uvědomovat, že prožívám jen vnější štěstí, zatímco vnitřní mi chybělo. Cítila jsem, že mně tato práce nenaplňuje a byla více než nešťastná. Po roce stráveném v kanceláři jsem dala na intuici a v podstatě ze dne na den dala výpověď a odjela na druhý konec planety - do Peru. Bez jakéhokoli plánu co tam budu dělat, ale přece jeden jsem měla: Realizovat plán své duše. Čekala jsem, že v tak spirituální zemi se mi plán rozbalí na první dobrou, hned po příletu do Limy. Asi bych ti lhala, kdybych řekla, že to bylo tak. Nastalo vystřízlivění a studená realita.

Vyzkoušela jsem řadu různých zaměstnání v Peru jako učitelka angličtiny ve věznici pro ženy, lifestyle mentorka pro ministra cestovního ruchu v Cuscu nebo jogová učitelka pro slavné herce v Limě.

Po nějaké době vždy následoval kopanec a pád zpátky na dno. Připadala jsem si jako v začarovaném kruhu, ze kterého nebyla cesta ven. Moje emoce se mnou zmítali a já si uvnitř připadala tak zoufalá a nešťastná.

Přišla jsem ke dvoum metodám, které mi pomohly dostat se k mému plánu duše, společně s vytrvalostí, trpělivostí a pozitivním myšlením. Byla to meditace a NLP koučink.

Po dvou letech jsem našla to, pro co jsem si přijela. Čekala mně ovšem ještě dlouhá cesta plná učení a poznání.

Na konci roku 2012 jsem se s amazonským šamanem v Peru naučila práce s energiemi. Poté jsem pokračovala ve svém úsilí a absolvovala 3 leté studium v Asii pod vedením thajských mnichů. Cítila jsem, že to je ono. To je můj moment prozření. 

Začala jsem se intenzivně vzdělávat v Paříži, Holandsku, Litvě a v roce 2014, když jsem se vrátila do ČR, kde jsem své vědomosti dala do online mindset tréninku Umění meditace. Kde vedu nejen podnikatelky, jak pracovat se svým mindsetem, aby pracoval pro ně a né proti nim. A postupně tvořila další online programy a mastermindy pro ženy, pro rozvoj svého podnikání v online světě, tvoření si svých online kurzů, kampaní a vyděláváním si tím, co milují.

Dnes už vím, že špičkou v oboru se nenarodím, ani se jí nestanetu přes noc, ale tvrdou prací na sobě, překonáváním sebe sama a dlouholetou praxí jsem se jí stala.

Nezáleží na tom, zda jsem podnikatelka, manažerka, maminka na mateřské dovolené nebo studentka, všechny  se můžeme osvobodit od svazujících limitujících myšlenek, a vydělávat si tím, co milujeme v souladu s naším plánem duše.

Od roku 2014 jsem již více než 1650 ženám  pomohla realizovat jejich sny-začít podnikat odkudkoliv a realizovat svůj potenciál. Seznámit jsme se mohly na jednom z mých 458 workshopů,138 webinářů, Mindfulness Tour nebo konferencích či festivalech.

Pořádám mezinárodní webináře, mastermind a VIP mentoringy ve 3 světových jazycích. Domluv si se mnou hovor a podíváme se na to, jak vytvořit strategii právě pro tebe.

Mým cílem je Ti ukázat cestu, že veškerý plán duše leží v tobě, nemusíš cestovat 10 000 km, ani investovat statisíce jako já, abych zjistila, co je můj plán duše.

Můžeš to udělat jednoduše z pohodlí tvého domova.

Jako dárek mám pro tebe MEDITACI PLÁNU DUŠE, kterou si stáhni zde do konce týdne úplně zdarma a následuj to jemné volání, které tak dlouho ignoruješ. 

Dovolme si cítit lásku a radost ve svém životě z maličkostí a uskutečnit svoje sny. Stačí udělat jen první krok.

Zuzzi

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.