4a5xe1ijc0bmj85-picture.jpg

Zuzzi Husarová

Na Naučmese od 6. 5. 2014, vedl/a kurzy pro 215 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Už 15 let se věnuji seberozvoji a posledních 6 let se specializuji na mentorování, koučování a trénink NLP a Mindfulness ve vztazích. Plním sny nejen mým klientům, ale minulý rok jsem si splnila i ten svůj, přestěhovala jsem se na Kanárské ostrovy, odkud vedu webináře, on-line sezení a workshopy. V Čr často pořádám konference či přednášky na téma Sebeláska nebo Manifesting Mindfulness.

Všechno ale začalo v roce 2011, kdy jsem dostudovala a stala se inženýrkou ekonomie, již při škole jsem měla zajištěné dobře placené místo u společnosti ČD Cargo a život se zdál dobře našlápnutý. Postupně jsem si však začala uvědomovat, že prožívám jen vnější štěstí, zatímco vnitřní mi chybělo. Cítila jsem, že mně tato práce nenaplňuje a byla více než nešťastná. Po roce stráveném v kanceláři jsem dala na intuici a v podstatě ze dne na den odjela na druhý konec planety - do Peru. Bez jakéhokoli plánu hledat sama sebe. Čekala jsem, že v takové zemi mi životní poslání spadne do klína hned na letišti. To se samozřejmě nestalo. Nastalo vystřízlivění a studená realita.

Vyzkoušela jsem řadu různých zaměstnání a vydala se hledat svoji životní cestu. Po nějaké době vždy následoval kopanec a pád zpátky na dno. Připadala jsem si jako v začarovaném kruhu ze kterého nebyla cesta ven. A pak jsem začala meditovat. Vytrvalostí, trpělivostí a pozitivním myšlením jsem nakonec našla to, pro co jsem do Peru přijela. Čekala mně cesta plná učení a poznání.

Na konci roku 2012 jsem se s amazonským šamanem v Peru naučila práce s energiemi. Poté jsem pokračovala ve svém úsilí a absolvovala studium v Evropě i v Asii pod vedením thajských mnichů. Cítila jsem, že to je ono. To je můj moment prozření. To je mé poslání. 

Začala jsem se intenzivně vzdělávat a v roce 2014, když jsem se vrátila do ČR, jsem vytvořila unikátní techniku coachingu - mind koučink, pro odstranění omezujících myšlenek, která nás v životě často limitují a brání nám, abychom dělali to, co skutečně chceme. Dnes už vím, že špičkou v oboru se nenarodím, ani se jí nestanetu přes noc, ale tvrdou prací na sobě, překonáváním sebe sama a dlouholetou praxí jsem se jí stala. Nezáleží na tom, zda jsem podnikatelka, manažerka, maminka na mateřské dovolené nebo studentka, všechny  se můžeme osvobodit od svazujících myšlenek, a žít život takový, jaký jej chceme mít.

Od roku 2014 pomocí jedninečné metody mind koučinku jsem již více než 1650 ženám  pomohla realizovat jejich sny-vysněnou práci, partnera či miminko. Seznámit jsme se mohly na jednom z mých 458 workshopů,138 webinářů, Mindfulness Tour nebo konferencích či festivalu Láska Fest.

Pořádám mezinárodní webináře, víkendové pobyty, pobyty na Kanárských ostrovech, individuální osobní koučinky či online sezení ve 3 světových jazycích.

Mým cílem je Ti ukázat cestu zpět k sebelásce, seberespektu, naučit se věřit sama sobě a následovat svoji intuici. Díky tomu můžeš začít žít život svých snů, mít po boku partnera podle tvých představ, dělat práci, která tě naplňuje a dává tí smysl, bydlet na místě, které je zatím jen ve tvých představách a vydělávat tolik peněz, kolik potřebuješ na tvoje cesty a seberealizaci.

Dovolme si cítit lásku a radost ve svém životě z maličkostí a uskutečnit svoje sny. Stačí udělat jen první krok.

Zuzzi

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?