8291470-staraj_photo.jpg

Jana Nováková Stará

Na Naučmese od 18. 5. 2014, vedl/a kurzy pro 24 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Já jsem Jana, wellness koučka a dělám kurzy, ve kterých se bavíme a přemýšlíme nad zdravím, životem, osobnostním rozvojem a tak. 

Pocházím a stále se nacházím v Brně, nemálo času jsem ale strávila venku, studiem, přednášením nebo prací či cestováním za hranicemi (každodenního života). 

Dnes máme každý moc práce, kterou musíme udělat, moc povinností, které nepočkají, moc článků a knížek, které musíme přečíst. Dlouho jsem se všechno snažila stihnout a zvládnout, všechny články se snažila přečíst a všechnu práci udělat, všechny školy dostudovat a pak mi došlo, že to nejde. Že nechci. Že nemusím.

Školy jsem teda dostudovala, ale knihy už čtu jen ty dobré a v práci už nesedím od osmi do osmi. Proto taky vznikly moje kurzy. (Krom jiného) jsem absolventkou Fakulty sportovních studií a dnes tam učím, takže téma zdraví a pohybu vždycky bylo tak nějak kolem mě. Nejsem ale trenér, i když mě pohyb baví a naplňuje, nejsem ani výživový poradce, i když se snažím jíst zdravě a nejsem ani tradiční učitel, protože na své studenty nekřičím a nedávám jim poznámky :)

Jsem lektor a se svými studenty, klienty, přáteli i s vámi se o věcech radši pobavím.

Společně nad nimi přemýšlíme a najdeme způsoby, jak je převzít do vlastních rukou a posunout dál. Mým cílem je, abyste si na mých kurzech aspoň jednou řekli "Aha!", "Tyjo..", "Ehm...". Jedině tak si totiž člověk spojí to, co už dávno vědět s tím novým, co se naučil a má větší šanci, že něco na svém životě změní.

To mě naučili na fildě, odkud jsem odešla jako lektor zkušenostně-reflektivního učení s odhodláním posunout sebe a své téma o krok dál. Mým tématem je wellness jako zdravý a kvalitní život a na mém kurzu se dozvíte, proč tam nepatří jen vířivky, masáže a vonné svíčky.

V rámci doktorského výzkumu jsem studovala wellness v Dánsku, Turecku a Spojených státech, odkud jsem si převezla "aprobaci" certifikovaný Wellness Inventory kouč.  

Budu se těšít na naše společné "Aha!" 

Jana.

 

 

 

 

Jana

Kurzy na seznamu přání:

Navštívené kurzy (2):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.