3ne9ayndpyw-dsc4204.jpg

Kateřina Kalačová

Na Naučmese od 29. 10. 2013, vedl/a kurzy pro 124 účastníků. Navštívil/a 9 kurzů.

Ať už učím ruční práce, koučuji nebo se věnuji projektovému dotahování, vše má něco společného: lidi, kreativitu a seberozvoj.

Ženy mi často říkají: já jsem nešikovná, já se to háčkování nenaučím. Naučíte. A všechno ostatní taky. Všichni máme potenciál k učení a k rozvoji. Sebe i svých schopností. Životem kráčím s ryze pozitivním přístupem. Ten je základem i v koučinku. Nevzdávám se, hledám cestu. A pomáhám ji objevovat svým klientům.

Mou celoživotní vášní je tvoření, zkoušení nových věcí a zkoumání různých zákonitostí lidského života. Čerpám ze svých různorodých pracovních zkušeností. V roli projektové dotahovačky a výkonnostní koučky pomáhám klientům s jejich životy a projekty: rozhýbat je, posunout kupředu nebo dotáhnout jejich nápady a projekty do cílové rovinky. Věnuji se osobnímu i týmovému koučinku: věřím, že odpovědi na naše otázky máme všichni v sobě, stačí jim jen dát prostor.

K ručním pracem mě přivedla maminka. Koukala jsem jí jako malá holka pod prsty, když šila, pletla nebo vyšívala, a chtěla jsem všechno zkoušet tak dlouho, až se rozčílila a řekla, abych si to udělala sama. Tak to dělám. A ráda se s vámi podělím o zkušenosti, protože vím, jak úžasné je držet v ruce vlastní dílo!

Potkáme se? ;-)

Těším se na vás!

Katka

 

Kateřina

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.