1p26s88ricqgz9s-67557545-10219634231505266-2212571639692918784-n.jpeg

Kateřina Kalačová

Na Naučmese od 29. 10. 2013, vedl/a kurzy pro 152 účastníků. Navštívil/a 9 kurzů.

Jsem multipotenciální. Baví mě toho hodně. A hlavně mě baví nabyté zkušenosti předávat dál. Učit. Vést. Rozvíjet. A můžu naučit, podpořit a rozvinout i vás. Pokud budete chtít. :-)

Klientky (i klienti) mi často říkají: já jsem nešikovná, já se to pletení nenaučím. Naučíte. A všechno ostatní taky. Všichni máme potenciál k učení a k rozvoji. Sebe i svých schopností. Životem kráčím s ryze pozitivním přístupem a jako životní číslo 10 hledám nové cesty. A pomáhám je objevovat i svým klientům.

K ručním pracem mě přivedla maminka. Koukala jsem jí jako malá holka pod prsty, když šila, pletla nebo vyšívala, a chtěla jsem všechno zkoušet tak dlouho, až se rozčílila a řekla, abych si to udělala sama. Tak to dělám. A jako dospělá jsem samu sebe přivedla ke golfu, koordinování eventů a svateb, koučování nebo třeba k průvodcování. 

K eventům a koordinování svateb mě přivedla paradoxně moje vášeň ke golfu (a taky můj organizační talent, láska k hotelnictví a potřeba dělat si věci po svém). A tak jsem začala pracovat jako eventová specialistka v hotelu na golfovém hřišti, kde organizuji svatby, golfové turnaje, konference a jiné eventy.

Mou celoživotní vášní je tvoření, zkoušení nových věcí a zkoumání různých zákonitostí lidského života. Čerpám ze svých různorodých pracovních zkušeností, a že jich nebylo málo. Ráda rozhýbávám stojaté vody (Luna v Beranu, no), posunuju věci dopředu a hledám odpovědi na své otázky. 

Ráda se s vámi o své zkušenosti podělím, protože vím, jak úžasné je vytvořit vlastní dílo, ať už je to upletený svetr, dotažený projekt, pořádek v životě nebo třeba svatební den D bez starostí.

Co říkáte? Potkáme se? ;-)

Těším se na vás!

Katka

 

Kateřina

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.