9i732y1xozi6672-snapchat-2025696997-01.jpeg

Vlasta Procházková

Na Naučmese od 6. 4. 2014, vedl/a kurzy pro 63 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Všechno v životě ke mě přichází s lehkostí, radostí a slávou

Prožívám nejkrásnější období svého života, mám ráda svobodu a život podle hesla: 

Dělám už jen to, co mě baví. :)

Po letech podnikání a sbírání zkušeností, jsem se rozhodla pro změnu. Zásadní pro mě byla léta v oboru financí, kde jsem si prošla od poradce po manažerku všemi náplněmi práce a získala mnohé dovednosti. Vděčím za osvojení si naslouchání, komunikace nejen obchodní, vzdělávání vlastní i realizace pro pracovníky pobočky.

Další pochopitelný směr byl osobní rozvoj, terapie, kde jsem nejdříve odhalila své rezervy, objevila své přednosti a souvislosti s událostmi v mém životě. 

Pro pomoc si pak začali přicházet přátelé, rodina i klienti. Protože mám ráda posun a tvořivost, moje cesta pokračovala dál k terapiím těla. Přes vlastní poznávání svého těla, možnostmi léčení duše přes tělo, v tichu při proudu životní energie. Doteky a lásku potřebujeme všichni, líbí se mi filozofie tantra učení o souhře těla, duše a mysli. Všechno je vlastně tantra :) cesta sebepoznávání.

Našla jsem si silné společníky z přírody, jedním jsou esenciální oleje Young Living a pak přístroje Somavedic, které se starají o příjemnou atmosféru mého domova i kvalitní pitný režim.

Kladu si otázky, ty mi otevírají nové možnosti. Stále se učím a vedu i ostatní k tomu, aby si uvědomili, že už dávno vědí. 

Vítám  všechny ty, kteří jsou na cestě změn otevřeni  svému štěstí.

Vlasta

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?