Zdravé zuby

20151112-235806-tdmb.jpg

Zdeněk Řehoř

Vystudoval jsem zubní lékařství, ale kromě zubů mě medicína baví spíše alternativní a její holistické přístupy. Mým největším koníčkem je vaření, pečení, nakládání, kvašení a další zpracování... Více o lektorovi »

20151112-235806-tdmb.jpg

Zdeněk Řehoř

Vystudoval jsem zubní lékařství, ale kromě zubů mě medicína baví spíše alternativní a její holistické přístupy. Mým největším koníčkem je vaření, pečení, nakládání, kvašení a další zpracování... Více o lektorovi »

20151113-082926-zuby.jpg
lze i střední Čechy, dle dohody, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 97 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Osobní konzultace cílena individuálně potřebám jedince, která má strukturovaný rámec klasického kurzu, ale jde více do detailu poptávané problematiky a nácvik s pomůckami je preciznější a delší. Lze domluvit i více účastníků-menší skupiny, rodiny-kde lze upravit délku i náplň kurzu. Na všech detailech je potřeba se dohodnout-místo, počtu účastníků, atd. od čehož se bude odvíjet i cena. Kontaktujte mě :)

Všechno je o efektivní a precizní péči o dutinu ústní!
Dopodrobna si vše vysvětlíme a nacvičíme pomůckami, které Vám vyberu na míru a odnesete si je domů.

Kurz Vám ušetří nejen čas strávený v ordinaci a prostředky za nákladnou léčbu, ale i nepříjemný žážitek, jakým ošetření u zubaře  pro mnohé je.
Od teď už návštěva u zubaře nebude strašák!

Spousta polopravd a mýtů

Uvolňování rtuti z amalgámu? Radioaktivní zátěž nadměrným rentgenováním? Poškozená sklovina bělením? Hygienistka jako uklížečka dutiny ústní? Geneticky zapříčiněná zvýšená kazivost? Nejen tyto, ale i mnoho dalších polopravd a mýtů si osvětlíme a dopodrobna rozebereme v rámci kurzu.

Moje zkušenosti

Pracuji jako zubní lékař a prevencí se zabývám od počátku studia v roce 2009. Zpočátku pouze v rámci předmětu pro zisk kreditů, posléze formou přednášek pro děti ve školách a nyní stále více a více kvůli obecnému povědomí, protože jsem v průběhu času zjistill, že o této problematice spousta lidí bohužel nemá dostatek informací. Dost často i proto se mnozí nemohou o své zuby náležiě postarat.

Náplň kurzu

  • Teoretická část kurzu - CO, PROČ, ČÍM a hlavně JAK čistíme. Vysvětlení základních mechanismů, pojmů a zákonitostí, kterým třeba v ordinaci pod náporem stresu nerozumíte. (120 minut)
  • Praktická část kurzu - individuální porada a nácvik vhodnými pomůckami (60 minut)

Čas na dotazy bude kdykoliv v průběhu celého kurzu, ideálně hned, jakmile vás napadnou!

Co s sebou?

Zvědavost, otevřenou mysl a dobrou náladu!

Proč právě na můj kurz?

Protože každý můžeme žít v pohodě bez bolesti s vlastními krásnými zuby až do smrti, ale málokdo to bohužel ví! Ve společnosti je tak nějak už zažito, že na stáří všichni musíme mít zuby do skleničky. A to je další pověra ;)

Těším se !

Rád Vám sdělím všechno co se týká prevence vzniku zubního kazu a zánětu dásní (počátek parodontózy) a další věcí, které mě naučili během studia na lékařské fakultě a taky pacienti na křesle v praxi.

Mám mnoho zkušeností s přednášením dětem i dospělým, ale suchá teorie pro velké skupiny nemá takový efekt, takže to vezmeme pěkně individuálně. S kartáčky v puse!

Doprovodné fotky

  • 9595520-img_20160511_204859.jpg
  • 2448600-img_20160511_204906.jpg
  • 3365230-img_20160511_204936.jpg
  • 7613550-img_0225.jpg
  • 1418000-nik_8883.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.