2. Lektorský sraz

Zdravé zuby

Zdeněk Řehoř

Zdeněk Řehoř

Vystudoval jsem zubní lékařství, ale kromě zubů mě medicína baví spíše alternativní a její holistické přístupy. Mým největším koníčkem je vaření, pečení, nakládání, kvašení a další zpracování... Více o lektorovi »

Zdeněk Řehoř

Zdeněk Řehoř

Vystudoval jsem zubní lékařství, ale kromě zubů mě medicína baví spíše alternativní a její holistické přístupy. Mým největším koníčkem je vaření, pečení, nakládání, kvašení a další zpracování... Více o lektorovi »

Zdravé zuby
dle dohody, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 83 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Zamýšleno jako firemní školení, kde lze upravit délku i náplň kurzu. Na všech detailech je potřeba se dohodnout-místo, počtu účastníků, atd. od čehož se bude odvíjet i cena. Kontaktujte mě :)

Všechno je to v efektivní a precizní péči o dutinu ústní!
To si dopodrobna vysvětlíme a hlavně nacvičíme ... pomůckami, které Vám vybereme na míru a odnesete si je domů.

Kurz Vám ušetří nejen drahocenný čas strávený v ordinaci a těžce vydělané prostředky za nákladnou léčbu, ale i nepříjemný žážitek, jakým pro mnohé ošetření u zubaře je.
Od teď už se preventivní kontrola změní v pohodový pokec!

Spousta polopravd a mýtů

Uvolňování rtuti z amalgámu? Radioaktivní zátěž nadměrným rentgenováním? Poškozená sklovina bělením? Hygienistka jako uklížečka dutiny ústní? Geneticky zapříčiněná zvýšená kazivost? Nejen tyto, ale i mnoho dalších polopravd a mýtů si osvětlíme a dopodrobna rozebereme v rámci kurzu.

Moje zkušenosti

Pracuji jako zubní lékař a prevencí se zabývám od počátku studia v roce 2009. Zpočátku pouze v rámci předmětu pro zisk kreditů, posléze formou přednášek pro děti ve školách a nyní stále více a více kvůli obecnému povědomí, protože jsem v průběhu času zjistill, že o této problematice spousta lidí bohužel nemá dostatek informací. Dost často i proto se mnozí nemohou o své zuby náležiě postarat.

Náplň kurzu

  • Teoretická část kurzu - CO, PROČ, ČÍM a hlavně JAK čistíme. Vysvětlení základních mechanismů, pojmů a zákonitostí, kterým třeba v ordinaci pod náporem stresu nerozumíte. (90 minut)
  • Praktická část kurzu - individuální porada a nácvik vhodnými pomůckami, které Vám zůstanou (30 minut)

Čas na dotazy bude kdykoliv v průběhu celého kurzu, ideálně hned, jakmile vás napadnou!

Co s sebou?

Zvědavost, otevřenou mysl a dobrou náladu!

Proč právě na můj kurz?

Protože každý můžeme žít v pohodě bez bolesti s vlastními krásnými zuby až do smrti, ale málokdo to bohužel ví! Ve společnosti je tak nějak už zažito, že na stáří všichni musíme mít zuby do skleničky. A to je další pověra ;)

Těším se !

Rád Vám sdělím všechno co se týká prevence vzniku zubního kazu a zánětu dásní (počátek parodontózy) a další věcí, které mě naučili během studia na lékařské fakultě a taky pacienti na křesle v praxi.

Mám mnoho zkušeností s přednášením dětem i dospělým, ale suchá teorie pro velké skupiny nemá takový efekt, takže to vezmeme pěkně individuálně. S kartáčky v puse!

Doprovodné fotky

9595520-img_20160511_204859 2448600-img_20160511_204906 3365230-img_20160511_204936 7613550-img_0225 1418000-nik_8883

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.