20140717-140951-141085-f94e51d8b0660f66b730.jpg

Judita Štychová

Na Naučmese od 17. 7. 2014, vedl/a kurzy pro 11 účastníků.

Jedu v tom naplno a na 100%. Miluji muže i ženy a již před 13ti lety jsem našla spokojený polyamor - vztah, který ověnčil snubní prsten. V jistých ohledech mě drží na řetězu a v jiných mi dává naprostou volnost cestovat po celém světě :)

Od dětství jsem vychovávaná tak, že je důležité žít každý svůj den naplno tak, jako by byl ten poslední. Svět mi připomíná Noemovu archu, která veze od každého druhu pár. Ráda bych se podílela na jeho úspěšné plavbě k Araratu a vznikání nových druhů, mícháním těch stávajících. Baví mě práce s lidmi a nebojím se improvizace, když se něco na poslední chvíli změní. Chci být užitečná a prospěšná, což poslední roky realizuji seznamováním lidí s principy života v různých formách otevřených a polotevřených partnerských vztahů, biologických procesech v těle a hlavně o sebelásce, bez které není život vůbec snadný "boj" !

Teď cítím, že je již čas, abys i ty změnil/a kurs lodi anebo zkoušel/a balancovat, jak pevný má tvá loď trup a spolehlivé plachty.

Neslibuji odpovědi na tvé vnitřní otázky. Jen nabízím svou pomocnou ruku, jak překonat bouři a najít tu svou správnou polovičku "na věčné časy" ... nebo zjistit, že jí už roky člověk zná nebo dokonce má doma ... a nebo zjistit, že jsi spokojený osamělý pirát, který občas někomu na loď nasedne, ale tu svou ani nehledá a má to tak být.

Svět je nekonečně mnoho stanic, na kterých buď chytíme nebo zmeškáme svůj vlak ! (Galsworthy)

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.