Kurzy pro firmy omrkni kurzy, které je možné uspořádat u vás ve firmě

  • pro firmy
8xr051eu17l-3ay3t6xgtq9-zhiyun-crane-kopie-2.jpg

Jak natáčet videa s gimbalem

Posuňte svou video tvorbu na další level a nebo si jen vyzkoušejte, jaké je to natáčet video s gimbalem.

5viayub7cm3-11.jpg

Spolehněte se na kancelářské aplikace od Google

Pro všechny, kdo chtějí efektivně pracovat odkudkoliv díky aplikacím od Google - G SUITE. Pro všechny, kdo chtějí mít svá data v bezpečí. A taky pro ty, kdo nechtějí platit Microsoftu za Office ;-)

4ydff66wj4z-1.jpg

Moderní kancelář

V dnešní době je důležité provádět každou činnost s co největší efektivitou za co nejméně času. Díky tomuto kurzu poznáte moderní metodu tvorby a správy dokumentů, tabulek, prezentací a databází vašich zákazníků.

7j39a9qscjt-webp-net-resizeimage-2.jpg

Moudrost přírody: 4 elementy

Společně se vydáme na cestu k poznání základních stavebních kamenů živého světa kolem nás - čtyř elementů. Země, oheň, vzduch a voda nás budou provázet při zkoumání hlubokých principů přírody, života a našeho těla.

3a7zxmidjts-matrix-3415878-1920.jpg

Ovládněte své PC od základu

Účastníci si na kurzu vyzkouší práci s Windows, se složkami a soubory, dozví se informace o historii počítačů, jak počítač funfuje. jak pracovat bezpečně... Kurz je vhodný pro následné využití nových znalostí pro soukromé účely i v pracovním procesu.

9kmkp09y197-action-adult-advice-1120344.jpg

Porouchané vztahy v práci

Jste vy nebo váš partner unaveni ze vztahů v práci? Nechápete proč se lidé chovají někdy až zle? Diplomovaná terapeutka a manažer s 20 letou praxí připravují knihu na toto téma a vy se můžete přednostně vše dozvědět na tomto kurzu! :)

9ihe5cftmov-jaky-napad-jste-slyseli-v-posledni-dobe.jpg

Start svého podnikání - základy snadno a rychle

Nálož potřebných informací, díky kterým se zorientujete ve světe businessu. 90 minut toho nejdůležitějšího. Zjednodušená verze známého profesionálního kurzu "Jak vybudovat úspěšný start UP?".

8taa8lvt7fz-stenata.jpg

Nauč se kreslit

Zažijte si seminář, který změní váš pohled na vlastní tvorbu a podpoří vás nejen ve vašem kreslení, ale třeba i ve fotografování, hudební či taneční tvorbě.

81v6gue7utw-ovladni-svoje-kolo-uvodni.jpg

Ovládni svoje kolo

Chceš ovládnout svoje kolo a užívat si jízdu na něm? Tak to jsi na správném místě. Na kurzu tě naučím, jak toho dosáhnout. Natrénujeme si, jak ovládat a zvládat kolo v situacích, které tě mohou potkat při vyjížďce.

8o132rm8lur-leciva-sila-stromu.jpg

Léčivá síla stromů

Vydejte se s námi prozkoumat pozoruhodný svět stromů. Prozradím Vám, jak naši předci stromy uctívali, ukážeme si příklady léčivých účinků některých dřevin. Dozvíte se ale také, ze kterého stromu se vyráběl kdysi střelný

28girbl5nyo-brain-b.jpg

Dej si svůj život do rovnováhy

Vyladit vzájemně základní důležité oblasti života, je jako založit kvalitní základy pro vlastní dům zvaný „Spokojený život“.  Na kurzu budeš mít příležitost se podívat z různých úhlů pohledu na tvou rovnováhu  i na to, co tě v životě frustruje.

2bysmw0gojc-img-0854.jpg

Láká tě Sicílie? Přijď se inspirovat na cesty a naučit se pár slov italsky

Čeká tě výčet nejkrásnějších míst, spousta inspirace na cesty, kulturní zajímavosti, praktické tipy jak ze Sicílie získat co nejvíc, okénko italské výslovnosti a cestovních frází a ochutnávka ze sicilské kuchyně.

6mcgmuda61g-cover5.jpg

Otevřený trénink improvizace

Otevřený trénink určený všem improvizátorům, kteří znají základy.

39dw0hxjr2e-20180519-172754.jpg

Lezení na stromy

Teorie i praxe toho,jak bezpečně vylézt na strom a zase slézt dolů, jak si na něm zacvičit a posílit se. Jakou technikou zdolat zdánlivě nezdolatelné stromy a na co si dát velký pozor...

6naa5syr1ww-34844016-2034561833462087-796077423878733824-n.jpg

Yin Yang Yoga

Yin/Yang yoga kurz je kombinací dynamické yogy (ashtanga/hatha) a klidné jemné yin yogy. Základem je propojení pranayama dechových cvičení, rozvoj síly a soustředění. Druhá část je zaměřená na dlouhou výdrž v pozicích.

5l4v2djvafr-50699232-10211281078497408-3417992217480921088-o.jpg

Chlad a dech s Liborem

Systematická metoda cvičení mysli i těla pomocí Chladu a dechu s Liborem Pokud ji cvičíš aspoň 10minut denně, nikdy neonemocníš, máš vždy dobrou náladu, lépe regeneruješ (po sportu/stresu/pracovní zátěž), máš tuny energie, žiješ a pracuješ naplno!

2eba91m60hq-img-20180626-wa0003.jpg

Win arguments

Become an expert in winning arguments by getting to master the "dark art" of rhetorics

56n0fo7u2cr-meditate.jpg

Meditační technika Amrita - IAM 20

Snadná a vysoce účinná meditační metoda, která kombinuje jógu, dechové cvičení a meditaci. Pravidelná 20ti minutová praxe pomůže zklidnit proud myšlenek, zmírnit emoce a posílit vnitřní klid.

8mf282yo9nd-15p3uqgpbux-9d97b7e8-df88-4faa-be8d-3705ecac6b11.jpeg

Verzování s GITem pro začátečníky

GIT je v současnosti nejpoužívanější verzovací systém a v mnoha oblastech je nepsaným industry standardem. Přesvědčíte se, že GIT je neocenitelný pomocník a přitom je velmi jednoduchý. Naučím vás GIT prakticky používat.

8nwledmgjg0-top-fotky.jpg

Apple kurz: Fotky na Macu

Tápete na Macu ve správě fotek v aplikaci Fotky nebo vám chybí systém složek a podsložek pro třídění? Tento kurz vám prakticky vysvětlí správu vaší sbírky fotek na Macu, možnosti úprav a v čem vám pomůže iCloud.

5m7h52zoeap-4vfhcgzbepw-cut-off-put-through-speak-up-hold-on.jpg

Frázová slovesa v angličtině? No problem!

Bezbolestně si vryjete do paměti nová frázová slovesa, která se běžně používají v hovorové angličtině a budete zase o krůček blíž k porozumění rodilým mluvčím.

3i8phmtprtt-83x6r0cyfn8-ochutnavka-v-3.jpg

Ochutnávka výtvarných technik

Neztrácejte čas a vyzkoušejte několik výtvarných technik během jednoho večera!

6y5kcg7lqhb-navrh-bez-nazvu-1.jpg

Idiomy v angličtině? No problem!

Go bananas = to become crazy, angry or excited / Za 90 min. hravě a interaktivně ovládneme další anglické idiomy(ustálená slovní spojení s obrazným významem) a budeme zase o krůček blíž k porozumění rodilým mluvčím.

99fslyr3aq4-bald-eagle-521492-1920.jpg

Váš talent je životní kompas

V hloubce svého srdce víte, že je ve vás výjimečná tvůrčí bytost, která takovou změnu umí způsobit. Možná ji ještě nevidíte, ale jasně ji cítíte. Ta bytost chce ven. Chce tvořit...

4b1zj4vg4if-what-s-on-your-bucket-list.jpg

Travelling - rozšiř svou slovní zásobu

Občas někam cestujete, anglicky se domluvíte, ale chybí vám specifická slovní zásoba? Za 90 minut hravě dostanete pod kůži spoustu nových termínů a frází, které vám v angličtině dodají sebevědomí a rozšíří slovní zásobu.

1q35wvz045e-87344463-b3fd-4b0d-b802-6e7048f000ee-original.jpg

Walkthrough the History of Happiness

Looking at Ancient Greek philosophers and the way they tried to solve "the happiness problem" we will discover what are the learning bites that still make sense in today's world

2lzmgzhlkbl-naucme-se.jpg

Jak se připravit na ekonomické ochlazení

Chcete být připraveni na příští ekonomický pokles? Víte, jak připravit Vaše podnikání? Kurz Vám ukáže základní principy a pravidla, jak být připraven na horší časy.

3dt7v0qk9bt-0img-0386-1.jpg

Keramická mozaika - kurz s rozbíjením nádobí

Celodenní ponor do světa mozaiky... mísy, domovní čísla, květináče, ptačí pítka... Kurz bude probíhat v Brně, nebo poblíž Rousínova, cca 20km od Brna, upřesním.

9q6swgkzyac-a-fotky-web.jpg

24H Výlet z komfortní zóny aneb poznej sám sebe

Na začátku je odhodlání zažít něco nového a netradičního, zkusit čelit nečekaným výzvám a nepohodlným situacím, vystoupit ze svého komfortu...a na konci odcházet s dobrým pocitem a vědomím, že si umím poradit!

23qkeyphgk3-mndl.jpg

Instantním polyglotem

Jak se učit více jazyků. Pro organizovatelné začátečníky v ruštině, němčině a-nebo španělštině. Triky, metody i zdroje jak začit s ruštinou, španělštinou a němčinou. (či obecně: s více jazyky). Použít to co známe.

55kkbpj3bn6-00-naucmese-usporne-auto.jpg

Jak vybrat úsporné (a ekologické) auto

Patříte mezi soukromé kupující nebo majitele firmy či správce vozového parku? Pak se s Vámi rád podělím o užitečné informace ohledně výběru auta přesně pro Vás a Vaše potřeby.

726zjenfcbo-young-girl-with-pink-shoes-riding-a-longboard-picjumbo-com.jpg

Zdravé a bezpečné opalování

Naučíme se spolu, jak na přirozené, zdravé a dlouhotrvající opálení, které neškodí ani pokožce ani životnímu prostředí. Umícháme si také přírodní opalovací krémy a poopalovací péči. Ukážeme si, že přírodní kosmetika opravdu funguje!

5usakm4wxfe-jaknazaskodniky.jpg

Jak na záškodníky v hlavě

Chceš zjistit, kdo sabotuje Tvůj potenciál? Zajímá Tě, jak snížit jejich vliv? Na workshopu si rovnou vyzkoušíš 3 techniky, které pak budeš moci v praxi používat.

5pavzrpg475-73a0986ykh9-vztahy.jpg

Koučink na téma vztahy

Vaše vztahy v rodině, v práci či s přáteli nejsou ideální? Řešíte nějaký konflikt nebo ve vztahu (pracovním, partnerském) něco nefunguje? Přijďte se podívat na váš vztah z jiného úhlu pohledu, získejte tak nadhled, ujasněte si své možnosti a řešení.

5ddsgf3k3i5-hora-zahledena.jpg

Objev, co v tobě dříme

Dvouhodinová interaktivní ochutnávka plná her, cvičení a technik zaměřených na objevení svého potenciálu. Zjisti jak působíš na ostatní, v čem se odlišuješ a přibliž se odpovědi na otázku : Kdo vlastně sem?

72xsur64133-3gagkvfm0by-decision.jpeg

FTA aneb najdi odpověď

Stojíš před rozhodnutím a chceš zjistit, která volba je pro tebe nejlepší? Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet jaké to je, nacházet odpovědi v sobě? Chceš se naučit naslouchat a klást vhodné otázky?

19ptsefhe22-apple-device-blur-blurry-273222.jpg

Pracuj na dálku: buď Remote

Láká tě svoboda práce na dálku? Chceš se zbavit dojíždění, trávit více času s rodinou nebo se věnovat svým koníčkům? Při práci na dálku získáš svobodu se rozhodovat co budeš ty budeš chtít kdy dělat.

4lidf1s4ijw-pexels-photo-326709.jpeg

Kurz italštiny na cesty

Sejdeme se šestkrát a do Itálie pojedeš bez slovníku v ruce. Přijď na kurz ovládnout jeden z nejkrásnějších jazyků!

4e5gpjs48p8-utf-8-naucme-se.jpg

Jak se učit rychle

Jakou máte paměť? Máte problém si pamatovat čísla bankovních účtů, piny, cizí slovíčka? Excelentní paměť může mít každý. Nezáleží na tom, zda máte paměť podprůměrnou či nadprůměrnou. Přijďte si pro návod.

6aieqfkjhjn-img-5996.jpg

Hudební wellness: muzikoterapie s lekcí relaxačního dýchání

Potřebuješ se úplně uvolnit a odpočinout si? Nech se unést hudební lázní Daliho. Užij si barvu mnoha přírodních nástrojů, masáž zvukem didgeridoo a přitom se nech vést relaxačními dechovými technikami.

60dmq4dhno4-12799396-1705372516388486-9210553103643258534-n.jpg

Neseď jako pecka - kompenzace sedavého zaměstnání

Víte, že bolesti zad patří mezi druhou nejčastější příčinu pracovní neschopnosti? Právě tomuto nešvaru se budeme na našich workshopech učit předcházet. Podíváme se na dechové stereotypy, na ergonomii sedu a práci s tělem

9hifebigqgy-girl-3141766-1280.jpg

Krásná a zdravá pleť už napořád

Víš, že jsi krásná? Ano, jen to o sobě možná nevíš. Dokážu Ti to! Pomůžu ti vyřešit Tvé problémy s pletí a probudím Tvou přirozenou krásu.

5q7ibhnsu8c-risk-3169811-1920.jpg

Strach pod kontrolou

Strach - jedna z mála emocí, která dokáže člověka úplně zastavit. Přitom nám měl původně pomoci. Ale, jak začal člověk používat mozek, tak si začal vytvářet své vlastní strachy. A nejen to. Začal si své strachy hýčkat.

6amk79rptm3-25lmtpkgtkj-koucink.jpg

Základy koučinku

O koučinku slyšíme dnes a denně, pojďme si tedy říct, co to vlastně je, předvést si ukázku a rovnou si zkusit někoho koučovat :)

805gkvlcxcp-skeleton-businessman-worked-to-death-in-office-istock-903491244-mensi.jpg

Jak zavádět procesy a nezkolabovat

Nevíte, jak implementovat procesy ve vaší firmě? Bojíte se, že je lidé nebudou chtít dodržovat?

2tmp5dwkril-000-1510-001.jpg

Emoční jóga a Mindfulness

Emoční jóga je velice jemná jóga vhodná pro začátečníky a pro lidi, kteří jsou ve stresu, nebo se špatně vyrovnávají se svou aktuální životní situací.

9q5jmezmx3c-camp-1607939-1920.jpg

Outdoor game

Víkendové dobrodružství - Posuňte své hranice, zvyšte sebevědomí, načerpejte sílu a zrelaxujte od pracovního stresu, zažijte něco nového!

3716hepezjt-uvodni-ok-velikost.jpg

Efektivní home office

Není home office jako home office. I já jsem bojoval s nejrůznějšími překážkami, které se při práci z domova vyskytly. Rád vám předám mé zkušenosti, abyste se vyvarovali zbytečných a zdržujících chyb.

9x4dmrmln87-boost-post-or-notnew.jpg

Jak propagovat obsah na Facebooku, aby to dávalo smysl

Přijďte nahlédnout pod pokličku propagace na Facebooku. Tlačítko "propagovat příspěvek" není zdaleko vše, co můžete pro šíření svého obsahu udělat. Společně nastavíme kampaně, které budete moci dlouhodobě používat.

6rxron0bt6f-matysek-bryle.jpg

Spokojený rodič, spokojené dítě: vzdor, vztek, "zlobení", emoční výbuchy

Myslíte,že vaše dítě vzdoruje? Všechno neguje a nechce spolupracovat? Jste zastáncem respektující výchovy, ale občas nevíte, jak řešit problematické situace a děti vám skáčou po hlavě? Bojíte se konfrontace? Nezoufejte!

3jzhbnhfa4m-4wgykwxdm2e-foto-ke-kurzu-4.jpg

Dopřej svému balkónu proměnu

Zahálí vám balkón, lodžie či terasa? Vymeťte pavučiny, přeměřte plochu, přijďte na kurz a hurá do zařizování, ať co nejdříve otevřete dveře do letního pokoje, soukromé kavárny či zahrady.

5gbyipgd7tc-prenatal-1.jpg

Domácí masáž těhotné ženy a unaveného muže

Workshop je určený zejména nastávajícím tatínkům, kteří by rádi pomohli svým těhotným ženám od bolesti zad, ale nevědí jak. Nepřijdou zkrátka ani oni.

7il0fnxkgri-img-20170625-153805.jpg

Barefoot sandále - Huarache

Barefoot sandálky přibližují chůzi na boso. Naše chodidla, která byla po dlouhé zimě uzavřena v pevné obuvi, si teď v létě zaslouží volnost a svobodu.

89goweajfbx-toskansko.jpg

Italština na cesty

Základy italštiny za tři hodiny. Určeno úplným začátečníkům.

957y6fo4613-k700-dsc03294-01.jpeg

Zdravý sed

Workshop je určen pro všechny, kdo chcete vzít zdraví zad do vlastních rukou. Naučíte se o ergonomii, ale hlavně si projdeme cviky jak na úlevu přímo v kanceláři, tak i pro dlouhodobou nápravu sedavého životního stylu.

41tfvunkecv-naucmese-cover.jpg

Buď kapitán projektů – Efektivní práce v týmu s Freelem

Jsem zakladatel Freela a v kurzu tě naučím, jak efektivně práci delegovat, automatizovat a dokončovat. Ať už jsi na volné noze nebo vedeš tým lidí, tenhle kurz tvůj pracovní život zjednoduší.

1tqv80jq6a8-vr-headset.jpg

Úvod do tvorby virtuální reality

Poznejte základy virtuální reality a naučte se jak vytvořit svou první aplikaci ve VR. Seznamte se s různými možnostmi technologie budoucnosti a projděte se ve virtuálním prostředí.

7zkhs04jnne-aromaterapie-bylinky.jpg

Aromaterapie pro těhotné ženy a děti

Aromaterapie má rozhodně své místo i v období, kdy se žena připravuje na to, že bude matkou. Existuje spousta vůní, které nám pomohou tento důležitý okamžik obohatit a zpříjemnit.

4wf9m5tpk0x-vegeburger.jpg

Kurz vaření: Vegeburger 3x jinak

VEGEBURGER toť skvost na poli vegetariánské kuchyně. Tři zajímavé a velmi chutné varianty doplníme výrobou vlastního dressingu. UPEČEME SI VLASTNÍ ŽEMLE! Popíjet budeme domácí limonádu. To chceš!

310lcyrmrid-shop-2607121-1920.jpg

Lepší služby! Zjistěte, co potřebují vaši zákazníci.

Všichni máme rádi, když se o nás někdo hezky stará. Přinese nám dobrou kávu, zajistí nejlepší pokoj v hotelu, k objednávce přibalí dárek. Naučte se navrhnout svoji službu tak, aby si ji zákazníci pamatovali, doporučovali ji a vraceli se k ní.

78zk17tvp63-1.jpg

Trénink autentického projevu

"V čem je zakopaná kočka, že někomu účastníci usnou a z jiného jsou nadšení? Jak to, že někdo působí před lidmi přirozeně a jiný ne? Proč je způsob projevu nejčastěji PowerPoint s komentářem? Jde to i jinak?

9hxv6gdrcqj-4r8n32ta9ik-executive-511702-640-upravene1.jpg

Úspěšná prezentace a sebeprosazení

Trénink prezentačních dovedností a rétoriky, aneb osvojte si principy a postupy úspěšných řečníků. Mluvte před skupinou i jednotlivci přesvědčivě a s lehkostí. Objevte jednoduché způsoby, jak se uvolnit a opustit trému.

8e8l6pd7jtu-flowerbabymobile1.jpg

Jak rozvíjet miminka od narození do prvního přetočení se na bříško

Závěsné mobily nemusí být pouze kýčovité věci, co se vznáší nad miminkem, blikají na něj, vydávají zvuky a točí se. Vaše dítko můžete rozvíjet i originálně, vkusněji, a to pomocí závěsných mobilů vyrobených z filcu.

4opux0u3b22-jaksinebratveciosobne.jpg

Jak si nebrat věci osobně

„Neberte si věci osobně,“ zní jedna ze čtyř dohod Dona Miguela Ruize. Vždy jsem s ní hluboce souzněla, jen mě trápilo, že nevím, jak to udělat aniž zatlačím bolest z kritiky hluboko dovnitř.

5hpw6sfswph-coffee-2511065-1920.jpg

Vyrob si vlastní zápisník

Naučíš se, jak si jednoduše vyrobit vlastní zápisník s pevnou vazbou bez použití strojů. Pak si budeš umět vyrobit zápisník sama/sám i doma. Do vlastnoručně udělaného zápisníku se přece píše nejlíp!

7rcob57vd59-6n2yfbiumk6-img-2517b.jpg

Kurz (ne)myšlení

Jak myslíš? Přemýšlel jsi někdy nad tím? Co se to v té hlavě vlastně celý den děje? A proč se mi daří tak jak se mi daří?

7dalolau5if-zml-square.jpg

Z manažera leaderem

je rozvojový program pro manažery, kteří chtějí zdokonalovat své vůdčí schopnosti, uvědomují si, že vést je efektivnější než tlačit a že správná motivace je podmínkou k loajalitě a výkonnosti zaměstnanců. 5 jednodenních modulů

4y6gitpisxg-3irudsjqmqi-na-blog-pocitac.jpg

Co je důležitější soft skills nebo hard skills?

A co bylo dřív slepice nebo vejce? Emoce jsou důležitou součástí lidské existence a nelze je tedy škrtnout, když podnikáme, vstupujeme do vztahů nebo vychováváme děti.

8zll1j2rjb2-robin-2177776-1920.jpg

Vše o ptácích - s Vlkem!

Zajímají vás ptáci? Chcete se je naučit poznávat? Chcete více proniknout do jejich fascinujícího světa a ještě se u toho pobavit? Tak pojďme na to!

9oiythepy6n-jakob-owens-518866-unsplash.jpg

Instagram pro influencery, značky a firmy

Jedinečná příležitost přihlásit se na kurz o Instagram, který Hana učí na University of the Arts London. Pokud si influencer (nebo jím být chceš), značka nebo firma, účastní se workshopu, který se tak brzy nezopakuje!

3qnkv0f26zt-61a5800-upr-maly.jpg

Seminář - Psychosomatické principy ve zdraví a nemoci

Jak nastartovat samoúzdravné procesy, co je to bio-psycho-socio-spirituální model nemoci, jak se lze úpravou svého chování, postojů zbavit mnohých onemocnění, emoce-jak si s nimi hrát prakticky a spousta témat k diskusi.

6k5cny6563v-osobni-vize-rygl3.jpg

Tvorba osobní vize, objev svoji cestu ke spokojenému životu

Všichni máme miliony možností co dělat, kým být a to je mnohdy stresující. Zastavme se, v klidu si vše promysleme a vytvořme si obrázek své budoucnosti, na kterou je radost se těšit. Když si vše sepíšeme na papír získáme nadhled a především energii.

2lo275jdmn4-proprietnik-ze-predu.jpg

Proprietník - upcyklovaná mozaika

Zažijte v punkrokokovém ateliéru NIC NENÍ MOC! kurz mozaiky :-)

9nf92a24wz6-img-1141.jpg

Ovládněte své chutě a zhubněte jednou pro vždy pomocí Low-carb životního stylu

Po kurzu: Konečně zhubnete na svoji vysněnou váhu Budete vědět proč jste pořád přibírali, přesto že jste se snažili zhubnout Ochutnáte a naučíte se dezerty, které nejsou hříchem Budete mít zásobu receptů na měsíc

1zh5njfhodd-o6mg240.jpg

Mzdy v praxi

Kurz vás prakticky seznámí se vším co budete potřebovat pro zpracování mezd. Naučí vás základům personalistiky, jak správně vypočítat mzdu a co všechno připravit jako výstupy.

6k37zce76wf-gdpr.jpg

GDPR pro web a eshop - prakticky

Kurz namísto strašení prakticky seznamuje s GDPR problematikou a hlavně metodami i možnostmi jak se s GDPR reálně vypořádat. Na kurzu si ukážeme jak být GDPR ready bez zbytečných nákladů a hlavobolů.

4351f3i9fcu-a3m-best.jpg

Anglicky za 3 měsíce

Pletou se Vám gramatické časy předpřítomný s minulým? Máte pocit, že Vám schází slovní zásoba? Nebo Vám zní předminulý a předbudoucí čas příliš exoticky? Pokud jste si na některou z otázek odpověděli ano, pak je workshop určen právě pro Vás.

6ebp7s5wutg-20170306-143423.jpg

Jak změnit svůj život i při nedostatku trpělivosti

Ukážu Vám jak nastavit své osobní cíle a pracovat s návyky tak, abyste úspěšně změnili to, co si přejete. Bez trápení a výčitek.

1xqrvolm6l0-nau.jpg

Z 0 na 100 nových kontaktů (klientů) bez volání a otravování za 14 dnů

Máte dostatek klientů? Pokud ano, tak gratuluji! Nemusíte číst dál. Ovšem pokud ne, tak doporučuji věnovat dalších 120 vteřin mému textu. Cena je dle hodnoty, kterou uznáte. Minimálně je 1Kč maximálně je 1000.000 Kč Důležité je se trefit :-)))

904bbk5l3f7-baterie.jpg

Svoji baterii máš v hlavě

Jak nabíjet lidskou baterii a jak ji nevybíjet? Interaktivní workshop na 2-3 hodiny. Díky funkčním technikám se naučíš ovládat svou vlastní baterii... Tvoje energie vzroste již při workshopu. Zároveň poznáš, jak může fungovat koučink.

8i67dvuwvmw-img-20170614-170202.jpg

Terapie včelou

Nebojte se, o žihadla nepůjde. Ledaže byste o ně hodně stáli. :-) Včelařka Hanka z nesoudimvas.cz vás provede fascinujícím včelím světem. Věděli jste třeba, že včelí láska probíhá ve výšce 15 až 40 metrů nad zemí?

9tr2x0jfrb6-vychod-slunce.jpg

Probuzení z jarní únavy

Motto: maluj, skákej, hýbej se, třes se, tvoř! Originální a jedinečné propojení bioenergetického cvičení a kreativních technik pro relaxaci, uvolnění, povzbuzení vlastní tvořivosti a rozproudění vnitřní síly.

4d0cqwopm23-hodge-romantic.jpg

Jak zkoordinovat svatbu a na nic nezapomenout

Praktické rady, jak bezchybně zvládnout přípravy a na nic nezapomenout. Součástí kurzu je i správné sestavení časového harmonogramu svatebního dne. Je velmi důležité, aby si snoubenci svůj den "D" maximálně užili.

47i44e3bf5n-facebook-reklama-2018-rychle-ziskove-a-prakticky-uvodni-foto.jpg

Facebook & Google & Instagram - Jak získat klienty a zvýšit zisk

To nejlepší, co jsme se naučili na Facebooku, Instagramu a Google My Business za uplynulých 8 let. Získejte s námi nové klienty, zvyšte Vaše zisky. Ověřené strategie a praktické ukázky včetně 286 online videí a 6 elektronických knih.

8mzthgf9svz-2013-07-09-19-12-16-1-1.jpg

Jak přežít porod se ctí

Prožíváte požehnané období. Gratuluji. Obdržely jste obrovský dar. Je před Vámi velký úkol: porodit a vychovat nový život.

9tlatsf98ah-700px-x-525px-naucmese.jpg

Vytvaruj si svoji profesi / podnikání

Hledáte profesní směr, který Vám bude dávat smysl, kterým se vydáte s přesvědčením, že je pro Vás ten správný? Chcete se vyznat v tom, která práce splní Vaše očekávání a z dlouhodobého pohledu naplní Vaše představy o životním stylu?

1ebtrhvunxp-nahledovy-obrazek.jpeg

Jak na peníze na cestách

Čím lépe si finance dokážete zorganizovat před cestou, tím méně problémů vás potká. Přijďte si pro univerzální recept, jak namíchat to pravé portfolio karet a peněz, aby jste v zahraničí neplatili víc než musíte a v klidu si ho užili.

2h5bw9642c8-kurz.jpg

Vyrob si dokonalý krém!

Ta radost, až se doma namažeš VLASTNÍM krémem a zjistíš, jak je dokonalej, ta je nepopsatelná!

5tq5yn4n9rz-child-355176-1920.jpg

Zdravé nohy po celý život

Nohy jsou naší základnou a ovlivňují celé naše tělo. Máte bolesti, ploché nohy nebo si nevíte rady při výběru obuvi pro sebe nebo své děti? Chcete cvičit svaly nohou? Interaktivní workshop, kde se dozvíte jak na to.

7c8glgzuz9i-business-deal.jpg

Jak se jedná s investorem

Jaký si to vyjednáš, takový to budeš mít. S investorem člověk nejedná každý den a je dobré vědět, na co se připravit. Co je to term sheet, kolik procent investorovi nabídnout, jak se bude rozhodovat atd.

9qym8ach6m7-naucmese-dane.jpg

Základy daní - prakticky a s dárkem

Kurz Základy daní vám pomůže se zorientovat v daňových předpisech a prohloubí dosavadní znalosti. Součásti kurzu je vyplnění daňových přiznání k jednotlivým daním dle reálných příkladů.

592pboafh7i-6b6werysa4f-img-1146-1.jpg

Vědomá stopa pohybu

Sebezkušenostní aktivní kurz propojující smysluplný pohyb na základě vybraných prvků tai-chi a jeho vědomá grafická výtvarná stopa s přesahy do kaligrafie.

9nts3lzwev4jool-llwellbeing-21.jpg

Unplugged: zážitkový workshop digitálního wellbeingu

Čistá hlava, ujasněné myšlenky a naprosté zklidnění mysli je v digitální době něco skoro nemožného. Díky našemu hlubokému mentálnímu cvičení se to podaří každému. Jak správně pracovat s hlavou, která je neustále online? Přijďte se to naučit.

5zjk0zquoyt-nastroje-marketingu.jpg

Nástroje online marketingu - prakticky

Školení prakticky demonstruje aktuální možnosti nástrojů online marketingu. Podíváme se jak data záskávat, efektivně zpracovat a promítnout je do praxe. Od klíčových slov až po chování návštěvníků webu.

7o4giwm3jbm-mastermind.jpg

Jak přesvědčivě prezentovat vaše podnikání ve 3 minutách

Představte si, že máte 3 minuty, aby váš potenciální klient nebo obchodní partner pochopil, proč spolupracovat zrovna s vámi. Noční můra? Naopak může to být skvělá příležitost, jen vědět, jak ji uchopit.

5iauwyo9pu5-vel1.jpg

Kraslice malované voskem

Vždycky obdivujete krásná vajíčka na velikonočních trzích a říkáte si, že to musí být strašně složité a pracné? Dokážu Vám, že to tak není! Stačí jen pár základních triků a správné náčiní ;-)

2ky01vea162-zakladni-naucmese.jpg

Kurz vaření indické kuchyně - základní

Pojďme se společně ponořit do světa exotických vůní, chutí a barev. Budeme moci zažít kus pravé Indie nejenom na talíři, ale i všemi smysly. Popovídáme si trochu o ajurvédě. Budete znát tipy, triky, zdroje, postupy, recepty a mnoho dalšího…

6rurxwmc5h1-ga-pokrocili.jpg

Google Analytics pro pokročilé

Google Analytics jsou výborným zdrojem infromací, ale mnoho informací v nich chybí. Na kurzu si ukážeme jak posunout detail získávaných informace na zcela jinou úroveň a detailně poznat návštěvníky i jejich chování.

25hozn0dhi9-prezentace3.jpg

Instagram Workshop: Insta od A do Z (2 x půl dne)

Kurz seznamuje účastníky s Instagramem jako platformou od A do Z. Podíváme se na obsahové a vizuální směry, na to, jak účet podpořit v růstu, na marketingové využití Instagramu a strategii účtu a na techniky a aplikace k editování fotek.

« Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 45 88 132 175 Další»

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?