6tgm8f6pk5sec25-profilovka.jpg

Josef Holoubek

Na Naučmese od 7. 12. 2019. Navštívil/a 13 kurzů.

 1. Považuji se za profesionálního ČASOVÉHO investora - tzn. investuji svůj čas do aktivit, které mi dávají smysl a životní energii. 

  Mojí největší zálibou je hledání způsobů, jak si zjednodušit život.

  Kouzlo je v tom, že spoustu extra ČASU & PENĚZ nám mohou generovat činnosti, které děláme denně. Jen si to neuvědomujeme. 

 2. Od května 2021 držím 7 českých rekordů (zapsaný v České knize rekordů) v NEJRYCHLEJŠÍM PĚŠÍM PŘECHODU ČR skrz na skrz (2074,7 km za 31 dní; průměrně denně zdoláno 67,6 km).

 3. V minulosti jsem procestoval téměř celou Evropu stopem, absolvoval kurz přežití ve skotské divočině, pracoval 15 měsíců v Irsku a podnikal 6 let v Londýně, trekoval v Himalájích, zdolal několik ultramaratonů, přešel několik větších i menších pohoří (některá tam i zpět), potuloval se 1 000 km pěšky napříč Tureckem (od Středozemního moře k Černému moři) a měl jsem možnost poznat spoustu skvělých a zajímavých lidí, stejně tak i dost nezajímavých a nudných.

 4. Rád se obklopuji lidmi, s kterými mohu sdílet zážitky, zkušenosti a získávat inspiraci pro nové projekty a cesty.

 5. Aktuálně se plně věnuji spolku EasyDirection.org a našemu pilotnímu projektu ÚKLIDEM K ÚSPĚCHU. Vedle toho plánuji další projekty spojené s činností spolku.

 6. Před 8 lety jsem spojil příjemné s užitečným a založil web EASYtoUK.com, který před pěti lety prošel několika aktualizacemi od změny předchozího názvu na současný, až po doplnění spousty užitečných informací. Mojí naplní práce je správa webu a komunikace s lidmi, kteří plánují odjezd, pobývají, nebo se chystají k návratu z Velké Británie.
  Díky Covidu a Brexitu ovšem svůj čas věnuji plně Easy Direction, rodině a sobě.

  Tento projekt spolu s cestováním mi naservíroval skvělou možnost, jak nahlédnout do životů tisícům lidí, žit v různých sociálních bublinách a postupně tvořit databázi kontaktů.

  Ke své práci potřebuji tedy hlavně připojení k internetu, které je v dnešní době k dispozici na spoustě místech. Díky tomu mám možnost trávit více, než méně času plánováním a následnou realizací svých dalších projektů…

 7. Dávej a bude ti dáno. Každý by měl dávat to, co umí nejlépe.
  Mě jde hledání způsobů, jak si život zjednodušit a najít spojitost ve zprvu odlišných věcech. 

  Snažím se lidem ukazovat příležitosti, které nevidí. Díky tomu získají více času & peněz na plnění svých vlastních snů a cílů. 

  Během pandemie na jaře 2020 jsem konečně vše sepsal do bestselleru (budoucího) o téměř 2 700 tipech (522), v 52 kategoriích které bych chtěl postupně vypouštět do světa.
  -> Ano, rok má 52 týdnů...

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.