42xk67kry4pasm0-marcela-avramopulu.jpeg

Marcela Avramopulu

Na Naučmese od 2. 12. 2018, vedl/a kurzy pro 10 účastníků.

Jsem lektorka a koučka se zaměřením na zdravý životní styl a osobnostní rozvoj. 

Přes deset let dělám osvětu o zdravém životním stylu - v médiích, na workshopech i při osobním setkávání s klienty. Baví mě to, nabíjí a dává mi to velký smysl. Můj přístup je celostní, empatický a individuální. Chodí ke mně lidé, kteří chtějí jíst líp, žít líp, cítit se líp nebo zhubnout.

A protože všechno souvisí se vším a na našem zdraví se podílí i naše psychika, pomáhám klientům dosáhnout osobní spokojenosti pomocí koučování. Koučování prolínám i do poradenství, ale jinak je to samostatná linka.

Ve zkratce něco o koučování. Ke kouči člověk chodí, když chce dosáhnout nějaké konkrétní, ale třeba i nekonkrétní změny. V osobním životě, ale i v pracovním. 

Kouč klientovi neradí, kouč se jenom šikovně ptá a vede ho k jeho cíli, zatímco na všechna řešení si člověk přichází sám. A věřte, že v každém z nás je ukryto mnohem víc síly a nápadů, než si myslíme. Jen k nim bez kouče nemáme přístup. 

Jestli Vás zajímá můj pracovně osobní příběh, můžete si poslechout na podcastu ve Spotify nebo webu Radia Dab rozhovor, kdy jsem byla hostem Kateřiny Kubalové v pořadu Až na dřeň.

A pokud se radši díváte a zajímají vás potraviny a různé tipy a vychytávky, můžete zhlédnout některé z videí, která jsem natočila pro ČT nebo pro Vimcojim.cz 

 

Marcela

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.