8p1luflarm0uoz0-img-7846onas.jpeg

Kamila Kleisová

Na Naučmese od 23. 4. 2024.

Jmenuji se Kamila a v roce 2009 jsem byla čerstvě na mateřské dovolené, když jsem pocítila potřebu navrhovat, řezat a malovat dřevěné dekorace pro svou dceru a později i syna. Velmi rychle se vše rozjelo ve větším rozsahu a dekorace mělo v dětských pokojích více a více dětí už nejen známých ale i neznámých.

Nyní v projektu jede celá rodina, děti už jsou velké a také se vydaly výtvarnou cestou, k tomu pomáhají další výtvarníci.

Vyrábíme kouzelné svatební dekorace, originální doplňky do vašich domovů  a veselé dekorace do dětských pokojíků a mateřských škol. 

Umění je mé každodenní štěstí, malování neskutečný relax a líbí se mi přenést tyto pocity na každého z vás, kdo chce tvořit, malovat, meditovat barvami.

Proto vás zvu do ateliéru vonícího dřevem a plného barev, kde pořádám výtvarné kurzy, výtvarné narozeninové oslavy a poslední dobou také oblíbené kreativní rozlučky se svobodou. Malujeme na dřevo, plátno, hrajeme si s barvami, experimentujeme s různými výtvarnými technikami.

Učím lidi, jak jednoduchým způsobem vytvořit dechberoucí dílo, jak být šťastnější a nebát se projevit a zdokonalovat svou kreativitu.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.