Kurzy pro firmy omrkni kurzy, které je možné uspořádat u vás ve firmě

  • pro firmy
8qty4d8wdmy-visionboard.jpg

Vision Board 2018

Rok 2018? Co chcete změnit? Pro co chcete v roce 2018 žít? Vision Board je jednoduchá a účinná metoda, jak si zobrazit své cíle a touhy a připomínat si je celý rok. Tvoření koláže, povídání a zábava - to nás čeká :)

13pc1r613b9-planovac-2018.jpg

Plánovač

Udělejte si čas pro sebe a přijďte si pomyslně posbírat plody minulého roku a mentálně se připravit na to, aby vám v roce následujícím vyrostlo to, co chcete.

4p8mkf9wme5-00-jak-jezdit-usporne.jpg

Jak jezdit úsporně a udržitelně

Jezdit úsporně neznamená jezdit pomalu. Pokud efektivně využijete energii, ušetříte na palivu až třetinu, vypustíte do ovzduší mnohem méně emisí a zaplatíte méně i za servis auta.

55ew2rcigbsiwhu-nms-videokurz-uvodni.jpg

Offline and happy – Cesta za spokojeností v online době

“Měj technologie pod kontrolou. Aby neměly pod kontrolou tebe.”

6xu3ha700gu-krasopsani-9.jpg

Usměvavé krasopsaní

Chceš vytvářet nádherná osobitá přáníčka, jmenovky na dárky či svatbu, psát krásné vzkazy? Nebo chceš mít jen vyšperkovaný diář a sešit, který ti budou všichni závidět? Pokud ano, tak jsi tady rozhodě správně. :)

4idlcgpa2am-camera-2125549-960-720.jpg

Jak natáčet videa – Zaměřeno na praxi

Pojďte se naučit, jak natáčet videa, hodně prakticky a v terénu. Budeme střídat místa a zaměříme se i na práci se zvukem. Řekneme si, jak správně vybrat techniku podle typu a místa natáčení a samozřejmě jak ji správně nastavit.

2cp0huww8oh-covernauc.png

Jak na tvorbu inteligentních chatbotů do Messengeru

Chatboti jsou budoucnost! Vytvořte si vlastního chatbota na platformě FB Messenger bez znalosti programování. Ovládněte nový moderní marketingový kanál a navažte s vašim zákazníkem úzký přátelský vztah díky chatbotu.

8zyv7vwhqcvx6ej-javascript-pro-zacatecniky.jpg

JavaScript pro začátečníky: jak na manipulaci s prvky webové stránky

Tvoříte web, chcete oživit prvky na stránce, ale máte jen základní povědomí o JavaScriptu? Během odpoledne se naučíte vše potřebné k tomu, abyste pomocí JavaScriptu v HTML5 zvládli manipulovat s prvky na stránce.

7m1r1hobp34-garbage-2729608-1920.jpg

Zero waste domácnost: mýtus, nebo realita?

Zero waste se pro spoustu lidí zdá jako věda, o kterou člověk usiluje léta. V kurzu se naučíte tipy na to, jak žít bez odpadu, zdravěji, levněji a také jak si zařídit domácnost tak, aby vás obklopovaly zážitky a ne věci.

9hrcqybq9tm-mining.jpg

Praktický úvod do těžby kryptoměn

Kryptoměny už dávno nejsou výstřelkem IT nadšenců. Na kurzu si ukážeme jak prakticky a snadno se lze zapojit do "těžby" kryptoměn a vydělávat. Žádné dlouhé teorie, první peníze si odnesete přímo z kurzu!

6jxj7jnhtsm-no-mind-pic.jpg

OSHO NO-Mind meditativní terapie

Intenzivní 7 denní meditativní proces, trvající 2 – 3 hodiny denně v jednom týdnu od 15.-21.12. Skvělá příležitost očistit mysl od zátěží každodenního života a tak vstoupit do hlubokého ticha za myslí.

516k2fezihu-branicni-dychani-princip.jpg

Dechové techniky pro relaxaci a uvolnění stresu

Potřebujete vypnout hlavu plnou myšlenek? Vracíte se z práce a potřebujete na ni zapomenout, odreagovat se? Na kurzu se naučíme 6 jednoduchých dechových technik - pro uvolnění, relaxaci, ale i osvěžení a nabití se.

1wj0yqocdw5-104195250-gettyimages-507405826-1910x1000.jpg

Jak na Bitcoin

Bitcoin je platidlem budoucnosti. Čím se liší od běžných peněz a proč je stále populárnější? Přijď se dozvědět více a nauč se Bitcoin používat!

5xc6nomx721-20171030-183315.jpg

Abstraktní malování (celodenní)

Abstraktní, svobodné malování, tentokrát s konceptem. Čas na hru, koncept, čekání na schnutí vrstev, povídání o současném umění.

3o6t5a0y4k9-pexels-photo-265667.jpeg

Jak využít sociální sítě v podnikání

Facebook, Instagram nebo snad raději Twitter? Na kurzu se dozvíte, která síť je nejvhodnější právě pro vaše podnikání a naučíte se tvořit vhodný a zajímavý obsah, který přiláká nové zákazníky nebo návštěvníky.

55qd3d2pthc-41.jpg

Napíšu to, šéfe. Praktický copywriting v kanclu

Kurz pro všechny kancelářské myši, kterým v práci řekli „Tobě to psaní docela jde, budeš psát newlettery a články.”

9wdho13i3uu-uvod-do-obchodni-anglictiny.jpg

Minikurz obchodní angličtiny

Obchodní angličtina se od té běžné liší a to především stylem komunikace a slovní zásobou. Tento minikurz vám pomůže vstoupit do světa businessu.

6bk1l2xkvct-96p2x0b6rfc-1-v.jpg

Vánoční hvězda z českých korálků

Na kurzu si vyrobíte vánoční ozdobu z korálků a drátků. Materiál je v ceně kurzu. Máme pro vás připraveno více barevných kombinací.

3q0o3rq7sn6-sr22-gts-s0180-t.jpg

Létání na simulátoru letounu Cirrus SR 22

Základní kurz létání na simulátoru Cirrus SR 22. Postupy a situace z reálného létání pro virtuální piloty, nebo i pro zájemce před zahájením pilotního výcviku.

4nsui00kqyq-97osgo46b5j-hlasovka.jpg

Mluva je základním kamenem komunikace

Základním problémem v komunikaci s ostatními lidmi může být špatná mluva. Pokud vám ostatní nebudou rozumět, není vlastně o čem se bavit.Cílem této dílny je se dozvědět a vyzkoušet si, co vše můžeme udělat pro svůj hlas.

44nn3d08bv8-f149c01a-b618-4664-8b80-d632794fab46.jpeg

Výroba přírodní kosmetiky pro pokročilé

Míchání přírodní kosmetiky tě nadchlo, výroba pleťových krémů, tělových mlék a pomád na rty je prima, ale chtělo by to ještě něco. Přijď na kurz a my se s tebou opět rády podělím o zkušenosti, recepty a triky.

24gd15vnoj3up47-glass-3141865-1920.jpg

Hýčkací kosmetika - tuhý parfémek, parfém, balzám na rty a tělový pudr

Vanilka, skořice a voňavé olejíčky...Namícháš si tuhý parfém, smyslný tělový pudr, parfém a balzámek na rty nebo rtěnku.

4i4yxuke80y-capsule-wardrobe-1.jpg

Večer se stylistkou - jak si vybudovat kvalitní šatník podle zásad capsule wardrobe

Řešíte problém plné skříně oblečení a přitom nemáte co na sebe? V tomto kurzu Vám zkušená stylistka Marcela ukáže, jak začít s budováním kvalitního nadčasového a osobitého šatníku a to s ohledem na typ vaší postavy.

1m7b3xsjfdt-grafikanasocsite.png

Grafika na sociální sítě

Spravujete Facebook a potřebujete si vytvořit grafiku tak, aby zaujala? Naučte se pokročilé grafické vychytávky v programu Affinity Photo.

9husc6f9ru1-5548-naucmese.jpg

Zážitková angličtina

Učili jste se angličtinu 10 let a pořád se stydíte mluvit? Na našem semináři se naučíte, jak se do komunikace v angličtině ponořit a užít si ji. Rozvinete svou schopnost přirozeného učení. Neváhejte a přihlašte se!

2o01zz7mpv2-dsc-8449.jpg

Jen tak vypnout aneb relaxační tvoření

Chcete si odpočinout od každodenních starostí? Uvolnit se a vyzkoušet si techniky, které vám pomohou zvládat napětí a starosti? Pojďte do toho s námi. :)

65cvralubm4-teacup-2325722-960-720.jpg

(Před) Adventní tvořivá dílna s bylinkami

Pojďte, trochu před tím vánočním shonem nabereme síly :), máte chuť si hrát? Posedíme nad šálkem voňavého, bylinkového čaje a řekneme si, jak se takové čaje připravují a míchají. A budete si to moci také vyzkoušet...

23q8nizp16t-hlavni-fotka-extrakty-aj.jpg

Výroba přírodní kosmetiky - jarní byliny a příprava na léto

Přivítáme jaro a vyrobíme si tinkturu z čerstvých bylin plných síly, připravíme se na letní sluníčko krémem s ochranným faktorem a balzámkem na rty a k tomu si vyrobíme voňavý sprchový olej.

8pryq12n23n-facebook-1084449-1920.jpg

Jak uspořádat soutěž na Facebooku a nezbláznit se z toho

Soutěž může být fajn způsob, jak zvýšit engagement stránky a odměnit fanoušky, snadno se ale může stát vaší noční můrou. Na co si při přípravě soutěže dát pozor a na co nezapomenout, to probereme na tomto kurzu.

19d4q9ratw2-housenka-party.jpg

Výroba balonkových dekorací

Balonkoví dekoratéři jsou na roztrhání. Umí balonky nafouknout heliem a pak z nich vytvořit dekorace na svatby, narozeniny, večírky, firemní, dětské nebo zahradní party. Z balonků jdou vyrobit brány, zvířata, postavy!

5s65aau5nxj-fonty-pruzkum-clanek4.jpg

Fonty jako nástroj v grafice a marketingu

Praktické školení pro grafiky, markeťáky, webdesignéry a všechny, kteří tvoří vizuální identitu klienta.

84lq5qfwyhf-idea2-29.jpeg

Objevte a naplňte své sny

Je skvělou příležitostí,jak si ujasnit,co je pro Vás v životě opravdu důležité a kam chcete směřovat.Co chcete žít, ale hlavně, jak to aplikovat do života. Autorem 5-ti denního workshopu je mentor a kouč Vladimír Ekart.

2n9pskxqcm6-sdfssfd-3.jpg

Vyrob si svůj Relu batoh

Naučíte se a vyrobíte si originální batoh z použitých papírových pytlů od potravin a dalších odpadů, který unese až 8 kilo a svou papírovou krásou ohromuje na počkání. Dozvíte se také více o životním stylu Zero Waste.

4dxvsd3f32t-mg-4770.jpg

Dárkové balení

Zabalte své dárky jako profesionál! Stačí špetka trpělivosti a trocha šikovnosti. Můj kurz vás naučí být lepší než balící služby!

3k75tdb7egz-cat-count-money.jpg

Mentálna odolnosť a peniaze

Človek, ktorý zarába 20 tisíc mesačne, nezarába 100 tisíc mesačne preto, lebo nechce toľko zarábať. Zarába ich preto, lebo nepremýšľa ako človek so zárobkom 100 tisíc mesačne.

34c02tc5vvm-39061.jpg

Víkendový kurz improvizace

Chcete zkusit divadelní improvizaci? Byli jste na nějakém představení a chcete zjistit, jestli by to šlo i vám? Nebo jste o improvizaci zatím jen slyšeli a chcete ji poznat blíž? Přihlaste se na celodenní nebo víkendový kurz pro začátečníky!

69ke7vsniyr-book-of-life.jpg

Mentální odolnost pro smysluplný život

Ak nevieme, prečo žijeme svoj život, nemáme jasne definovaný zmysel, tak sa stávame otrokmi každodenných starostí. Poďme to spoločne zastaviť a vyskúšať si mentálne stratégie, ktoré nám zmenia náš pohľad na svet.

8123400-diar.jpg

Vyrob si vlastní diář

Máte chuť udělat si osobní originální diář, který bude přesně vyhovovat vašim potřebám, vkusu a cílům? Seznamte se s nápady, co všechno může váš diář umět, a současně uvolnit kreativitu, aby vystihoval vaší osobnost! Nyní je ten nejlepší čas!

9fgieenra49-balls-272409-1920.jpg

Žonglování od úplného začátku

Tento kurz je určen pro opravdové začátečníky. Naučíme se házet s míčkem, házet se dvěma míčky tak, abychom se naučili základní kaskádový styl a následně přidáme třetí míček a budeme umět kaskádu.

5uogv90teq6-img-3323.jpg

Výroba přírodní kosmetiky - šampuk, deodorant, tělové máslo

Tentokrát si vyrobíme tuhý šampon, krémový deodorant a šlehané tělové máslo.

7o7i3x6nt8j-2z7sn0ed5ze-masti-a-tiktury-naucmese-1.jpg

Nauč se vyrábět tinktury a masti jako naše babičky

Staň se konkurencí pro lékárny s jejich předraženými produkty. Malé bolístky, popáleniny, odřeniny a hmyzí štípance zvládneš ošetřit sám. Pojďme oprášit staré vědomosti a namíchejme si tinktury, mastičky, krémy a balzámy.

3rsclfwd0z0-fotka-domecku-pro-panenky.jpeg

Tati, mami, vyrobte mi dřevěnou hračku

Ne všechny hračky musíme kupovat. Přijďte si je vyrobit a objevte dvojnásobnou radost: poprvé při jejich výrobě a podruhé, až si s nimi budou děti u Vás doma hrát.

9o25rmnrqqb-magie.jpg

Magie hlasu a slov

Seminář je zaměřený na verbální a neverbální techniky ovlivňování. Mozek každého z nás mluví svým vlastním jazykem, i proto si občas nerozumíme. Současně si v genetické výbavě neseme gen ovlivňování. Během života ho každý rozvineme jiným způsobem.

9n3w8ccgnqo-ppc-prakticky.png

PPC reklama prakticky

Využijte možnosti PPC reklamy naplno. Naučím vás jak efektivně investovat, spravovat a optimalizovat PPC reklamy ve vyhledávačích Google a Seznam.

9j61t6glagd-christmas-2595533-1920.jpg

Grafický design a typografie

Co si pod pojmem grafický design a typografie můžeme představit. Budeme si povídat o grafickém designu a typografii v praxi o základech kaligrafie, kde nejčastěji se můžeme setkat s typografií a grafickým designem.

6iuuygpamub-instagram-aki.jpg

Flatlay workshop: fotíme beauty & fashion

Nabijte foťáky a připravte si své oblíbené props, protože je tu nový insta-workshop, na kterém se kreativitě meze nekladou! Celou neděli se budeme učit jak fotit flatlays, módu, kosmetiku, dobrůtky a zkrátka samé krásné set-upy!

3kk75esfhe5-img-2953.jpg

Výroba přírodní kosmetiky - pleťový krém a tělové mléko

Pronikneme do tajů emulgace a vyrobíme si výživný pleťový krém a heboučké tělové mléko.

1x0zuai90u3-cristian-newman-67308.jpg

Nelituj (se)!

O tématu lítosti se příliš nemluví. Přitom je důležitější, než si plně uvědomujeme. Co je to vůbec za pocit, k čemu slouží a jak ho zpracovat? Velice nás ovlivňuje a já chci přispět k tomu, aby nám na světě bylo lépe.

14xqogmb32c-naucmese2-1.jpg

Muzicírování - hudební kurz pro začínající a věčně začínající

Učíš se na hudební nástroj? Dovedeš zahrát pár melodií nebo akordů? A chtěl by sis zahrát i s někým jiným, kdo je na tom podobně? Pojď si to na jednoduchých písničkách vyzkoušet.

2rjn8pfvvl48cfd-mesickova-mast-zmenseno.jpg

Výroba přírodní kosmetiky - bylinné masti a tinktury

Láká tě domácí výroba přírodní kosmetiky? Třeba z nasbíraných bylinek? Řekneme si jak na to a vyrobíme si bylinnou mast a tinkturu neboli extrakt.

7o9f0xgotx8-nlpnaplno-usmev-web.jpg

Jak rychle změnit své emoce?

Své emoce můžeme změnit kdykoliv během několika vteřin. Pokud to zatím neumíte udělat kdykoliv „na přání“, přijďte, může vám to změnit život.

2r4x2wctjzy-pixabay.jpg

Jak získat ženu/muže pomocí vědy

Jak sbalit protějšek, vedle kterého je radost se každé ráno probouzet? Pomocí vědy!

7dzp5r6ljm0-art-1850653-1280-1.jpg

Autenticita a opravdovost při vedení týmu

Nestačí vám tradiční manažerské návody? Přemýšlíte, jestli je manažerská práce v souladu s tím, kdo jste? Co si nesete do svých postojů a hodnot v soukromí? Setkejte se s lidmi, kteří řeší podobná témata. Můžete se inspirovat.

6k0zstbutvc-8yp86xu8uo4-excel-databaze.jpg

Přehled práce s velkými seznamy dat (databázemi) v MS Excelu

Máte docela slušné znalosti MS Excelu, ale přesto míváte občas problémy s tisky velkých tabulek? Či potřebujete dělat rychlé výběry podle zadaných podmínek? Nebo zjistit údaje za zadané období, místo nebo typ výrobku?

2ht0d3jmqyw-nahrdelnik-andy.jpg

Denim ve šperku

Denim je nesmrtelný a vždy trendy materiál! Džíny milují všichni! Přijď si vytvořit svůj netradiční šperk! Na tomto upcycling workshopu využijeme denim, šperkařské komponenty a různé dozdobovací prvky a barvy na textil.

70bum5mpc1p-img-20170907-193225.jpg

Cesty k sobě: propojením arte a aromaterapie

Arteterapie pomáhá člověku otevřít duši a nahlédnout díky vytvořenému dílu a následnému rozboru do našeho hlubšího podvědomí. Aromaterapie za použití speciální řady esenciálních olejů a jejich vůní otevírá a harmonizuje

4xfg15n540m-3aqdhy33e40-word-tabulatory.jpg

Jak mohou při úpravách textu pomoci tabulátory (zarážky)?

Pracujete s dokumenty, kde potřebujete umístit text nebo čísla do určitých míst a nedaří se vám to. Když vše posunete mezerníkem, tak za chvíli se něco změní a vzhled vypadá jinak? Trápíte se při tom a nadáváte na Word.

5jtdhkwt4ie-7jfrtvyrdg5-word-styly.jpg

Chcete pracovat se styly v dokumentech Wordu a nevíte, jak začít

Víte, co jsou to styly při práci s textem? Možná jste slyšeli o tom, že je to nastavení různých vlastností textu, které můžete opakovaně jednoduše používat.

9zuk1v3hf6r-pzcwbr4.jpg

Jak vzniká projekt?

Kurz navazuje na 1.díl - "Evrospký strukturální a integrační fond", který poskytuje úplný vhled do problematiky psaní projektové žádosti.

52zfer2xtmh-pa32flying.jpg

Jak se naučit létat

Seznámení s tím, co obnáší být sportovním, nebo profesionálním pilotem a jak se jím stát. Prohlídka skutečného letounu Cessna 172 SP a zážitkový let.

1p4gzocsoiz-2mnqsdcb98s-analytics-2158454-640.png

Linkbuilding: zvyšte návštěvnost webových stránek

Linkbuilding je metoda optimalizace pro vyhledávače, která vede ke zvýšení relevantní návštěvnosti webových stránek. Kvalitní linkbuilding je však mnohem více. Například zvyšuje povědomí o značce, firmě nebo produktu.

4p5uznndrle-tom-9459.jpg

Sám sobě designerem

Využijte volný čas a na chvilku nahlédněte do práce interiérového designera. Zjistíme, co vše může znamenat prostor a jak vypadá, když koresponduje s duší jeho majitele. Vždy by měl totiž vyjadřovat vaše potřeby, ale i pocity a vnitřní touhy! :)

5xpbp7do0u7-1pgoldrrdia-pp-predloha.jpg

Zajímavé možnosti v prezentaci PowerPointu – Předloha a šablona

Naučte se správně využívat PowerPoint pro vytvoření efektivní prezentace. Přičemž prezentace se dá jednoduše graficky měnit při použití zobrazení Předlohy. Pokud umíte dobře předlohu nastavit, zjednodušíte si tím i nasta

8jdfqc15ngk-3fnavmsyxd3-fotka-vzorce.jpg

Pojďme vytvářet vzorce v tabulkách Excelu

Excel není určen jen pro vytváření tabulek a zapisování údajů, ale především pro vyhodnocování těchto dat. Základním krokem při vyhodnocení čísel jsou určitě výpočty a tím tvorba vzorců a používání funkcí.

2w0vpdax4t6-maze-1804499.jpg

Informace a práce s nimi - ziskejte čas a ušetřete peníze

Získejte zpět to nejcennější, co ztrácíme - ČAS. Naučte se nesnázím předcházet, naučte se hledat řešení efektivně a rychle. Ušetříte čas i peníze a obojí můžete využít ke všemu, co máte doopravdy rádi.

19kicrntjtk-1ke8k6fmd9c-shutterstock-shutterstock-385920391.jpg

Jak být každý den krásná a upravená jako bohyně

Neumíš být každý den upravená tak, jak by sis přála? Díky kurzu se naučíš všechna kouzla v oblasti make-upu, úpravy vlasů a nehtů, která potřebuješ pro své nejkrásnější já.

9a3txofjk2s-gtm.png

Google Tag Manager prakticky

Google Tag Manager je výtečným nástrojem pro marketéry a správce stránek. Jednoduše lze získat detailní data o chování návštěvníků na stránkách a přitom není nutné umět programovat nebo zdlouhavě řešit nastavení s dodavatelem.

3zqqy7ftstv-cash1.jpg

Evropský strukturální a investiční fond

Tématem kurzu je Evropský strukturální a integrovaný fond. Kurz poskytuje základní fakta o problematice.

10zanybczxd-oai4zv0.jpg

Jak zefektivnit práci personalisty pomocí online marketingu aneb Jak si nenechat ujet vlak v HR

Zaměstnavatel už v mnoha případech není ten, kdo si vybírá. Tento kurz by měl ukázat personalistům, jak je možné využít nástroje online marketingu pro úspěšný nábor a pro dlouhodobé budování povědomí o společnosti.

3d84o8ws8oa-61a3706.jpg

Strava při běhání

Praktický seminář pro zkušené běžce i běžecké zelenáče. Dozvíte se, co naložit na talíř před a co po běhání. Nebudeme se chlubit počty naběhaných kilometrů, ale rozhodně budeme sdílet naše nadšení pro běh.

94rfk959upz-1-jaknagsuite-naucmese.jpg

Jak na G Suite - I. Gmail, Kontakty a Kalendář

I. část kurzu Jak na G Suite zaměřená na bezpečnost, komunikaci, správu kontaktů a organizaci času. Úvod do cloudové bezpapírové kanceláře, kterou máte stále u sebe. Google aplikace, které znáte, ale do hloubky a prakticky.

83zsmq7h76m-67807867-10215926341606191-1603003604434681856-n.jpg

Pravidelný kurz improvizace

Chcete zkusit divadelní improvizaci? Byli jste na nějakém představení a chcete zjistit, jestli by to šlo i vám? Nebo jste o improvizaci zatím jen slyšeli a chcete ji poznat blíž? Přihlaste se na pravidelný kurz pro začátečníky!

6cofo2uaolj-zbozaky.png

Správa a optimalizace zbožových vyhledávačů

Zbožové vyhledávače poskytují unikátní možnosti jak rychle a levně získat klienty, kteří přímo stojí o vaše zboží. Naučím vás, jak zbožáky efektivně využít a jak se poprat s jejich požadavky.

7w1d6w3dulu-untitled-design-76.png

Flawless English

Take your English to the next level in a matter of hours.

4mnowvm1lh6-1277i477c41-art-3-final-1.png

Cesta k hlasu - objevujte svůj vlastní hlas

Objevování sebe prostřednictvím svého hlasu. Kurz je určen pro zpěváky i nezpěváky. Můžete mít i blok zpívat. Vytvoříme vám bezpečný prostor, aby se váš hlas mohl svobodně projevovat.

7ckxj2jo70k-titulek-modry-2-297x223.jpg

Ukulele písně pro mírně pokročilé

Chcete si vyzkoušet společné jamování? Ukulele skvěle zní jako sólový nástroj, ale výborně se s nám pracuje i ve skupině, kdy každý hraje jiný hlas. Dohromady pak zní celý orchestr. Přijďte si užít společné hraní.

37qlrfhgi8c-nlpnaplno-usmev-web-2.jpg

Chcete využívat sílu svého jazyka naplno?

Chcete být přesvědčivější? Chcete umět předcházet nedorozuměním a dobře pochopit druhého člověka v běžné konverzaci? Či umět ovlivňovat své emoce použitím slov? Na tomto workshopu vás naučíme, jak tyto témata uchopit.

56whwdba12t-nlpnaplno-sila-naucmese.jpg

Chcete porozumět chování druhého člověka?

„Jak tohle může dělat? Proč to dělá takhle proboha? Copak mě vůbec neposloucháš?…“ jsou jedny z otázek, na které vás na našem workshopu naučíme nalézt odpověď.

8qinjeeeqof-snimek1.png

Instagram jako business platforma

Instagram je stále silnějším marketingovým nástrojem. Pracovat s ním se rozhodly nejen celebrity, ale i významné firmy a značky. Naučte se jak plně využít jeho potenciál, abyste plnili své komunikační i byznysové cíle od Insta-friendly lektorky :)

9ipsitq8jq4-dsc0526.jpg

Jóga pro každého

Při mé józe dochází k uvolnění, pocitu radosti a naladění se na své tělo. Provádím jógové cviky, které jsem se sama naučila. Každý vždy zvládá vše dle svých možností. Mám ráda energii skupiny, která je tak podporou všem.

6lj2s73qz5h-img-0548.jpg

Základní kurz malování obličej

Základní kurz malování na obličej, vhodný pro začátečníky a ty, kteří již malovat na obličej zkusili. Ideální pro zvládnutí potřebných základů, využitelných pro kreativní tvorbu a malování na děti i dospělé.

32pgucak9v3-9qmeizzmvcx-cascalaunch-photo-1-1-1.jpg

Úvod do Mindfulness

Mindfulness nabízí cestu k většímu porozumění naší mysli, emocím a vlastního těla. Díky tomu máme možnost být více „nad věcí“ a mít osobní i pracovní život více ve svých rukou.

6ithkeng4ve-plank-1327256-1920.jpg

K jádru pudla

Co je vlastně dnes ve fitness i terapii tolik populární jádro? Jak ho zapojit a jak ho zapojit správně? Jak může práce břišních svalů ovlivnit držení těla a bolesti zad a kloubů? Odpovím na všechno!

9valz0zjnua-img-5221.jpg

Novoroční jazykový restart!

První pomoc pro věčné začátečníky nejenom angličtiny. Pokud chcete od nového roku (opět) začít, v dvouhodinovém kurzu s prvky koučování najdeme cestu, jak se vyhnout překážkám, které si možná nevědomky stavíte do cesty.

2y28x9qmagt-snimek1.png

Jak na editování fotek a sladěný Instagram

Na svém fotografickém workshopu vám Aki poradí jak na krásné a Instagram-friendly fotky. Líbí se vám fotky blogerek a cool e-shopů a říkáte si, kolik to muselo stát práce a peněz? Aki vás naučí triky pro tvorbu atraktivních fotek jedna dvě.

5rlcnp31ada-9q4cz33lq7b-naucmese-screen2-2.jpg

Když chceš, aby vyniklo to podstatné, vyhaž bordel okolo…

ANEB minimalismus jako pracovní nástroj a přístup k životu. Ukážu ti desítky možností, jak si práci i život udělat jednodušší...

9v3wufnipzn-adobestock-103861291.jpeg

MS Excel 2: Mírně pokročilý kurz - Grafy, Filtry, Funkce a Tisk - Získejte sebedůvěru v Excelu

Zdokonalte se v Excelu a získejte sebedůvěru, lepší práci a lepší plat. Probereme filtrování, práci s tabulkami, grafy, funkce a tisk.

6uz617wk6j8-10968583-433262640159243-1790635663239071840-n.jpg

Cvičení Qi Gong (Čchi-kung) Osm kusů brokátů pro harmonizaci těla, mysli a duše

Čchi kung (qi gong) je energetické cvičení, které koresponduje s tradiční čínskou medicínou. Slouží k celkovému posílení fyzické a psychické kondice.

7kxc0rrqwff-modni-navrharstvi.jpg

Základy módního návrhářství

Kurz je pro všechny, kteří milují zábavu a nebaví je fádní šatník...pro začínající návrhářky „domácí švadlenky" a ženy milující kreativitu. Vytvořte si outfit svých snů i bez složitých programů či kreslířského talentu

5l8jz502blt-adobestock-124968150-kopie.jpeg

MS Excel 4: Makra a VBA v příkladech - Vytvořte 5 užitečných maker

Naučte se, aby Excel dělal práci za vás! Automatizace pomocí Maker a VBA. Nemusíte umět programovat, naučím vás na jednoduchých příkladech dělat užitečná makra.

5y8cm4hr1ou-50k1nguh6zd-pp-vlastni-prez.jpg

Zajímavé možnosti v prezentaci PowerPointu – Vlastní prezentace a hypertextové odkazy

Některým lidem se v poslední době zalíbily některé prezentace v programu Prezi a vychvalují možnost provázání a vracení se k výchozímu snímku… Ale víte, že něco podobného umí i program PowerPoint?

1ioy579xwiq-ig-kurz.jpg

Jak uspět na Instagramu (4hodinový kurz)

Že je Instagram nejvíc trendy platforma, to už asi víte. Jak se ale za poslední roky proměnila nejen síť, ale i český instagramový trh? Na workshopu se dozvíte to nejzásadnější, co byste měli o Instagramu vědět, než začnete tvořit strategii a obsah.

5308f0oh74t-44glqnekwl2-dropshipping.png

Dropshipping aneb eshop bez vrásek a bez investic

Dropshipping je forma provozování eshopu bez počáteční investice do zboží, do skladu, do logistiky, do zaměstnaců a přitom můžete prodáváte denně tisíce kusů zboží a zasílat zbož do celého světa z pohodlí vašeho obývaku.

1jsrr7i09uq-img-5596a-uprava-1.jpg

(Lásky)plně na parketu aneb Taneční jinak

Učíme muže, jak láskyplně vést ženy a ženy, jak se v důvěře odevzdat muži v tanci.

20x0ssbfx85-profile-pic.png

Grafika ve Sketchi pro úplné začátečníky

Zajímáš se o grafiku, design a chceš se naučit kreslit weby nebo aplikace? Díky Sketchi je to možné! V tomto kurzu pro začátečníky tě provedu základy programu a předám ti zajímavé tipy a triky pro práci a další rozvoj.

4427x4fplkr-03-164632e01wychril-6.jpg

Nejlepší asistentka obchodníků a manažerů... dobře nastavené CRM

Cross-sell, up-sell, CRM, databáze klientů, výtěžnost... Znáte tyto pojmy, ale nedaří se Vám je naplňovat? Dle mého je dobře nastavené CRM základem efektivně pracujícího, a tedy spokojeného, obchodníka i manažera takových obchodníků.

6oocto9ejgj-img-0405.jpg

Přitažlivá, sebevědomá a šťastná

Seminář je určen pro všechny dívky a ženy, které cítí, že nadešel čas hledat svojí ženskost a přitažlivost.

6pu6ffxiklc-ilustracni.jpg

NORDIC RUNNING: Běh s holemi jako zdravější a efektivnější způsob běhání

Řešíte stálé potíže s koleny, achilovkami či bedry? Začínáte běhat, nebo hledáte zpestření svého pravidelného tréninku? Chcete umět vybíhat kopce lehce a s úsměvem? Kurz Nordic running je tu právě pro vás!

8rbgvkiew20-school-1063556-960-720.jpg

Jak se dostat z úrovně věčného začátečníka

Proč jsme stále v jazyce na úrovni věčného začátečníka? Co nás brzdí, jak najít správnou motivaci, jak si ji udržet? To vše společně probereme, přidáme pár konkrétních tipů k učení se AJ,NJ,FJ a individuální plán studia.

« Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 46 90 135 179 Další»

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?