• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
5mysf6ay203-img-20190224-125741.jpg

Výroba přírodní kosmetiky - šampony, kondicionéry, kúry a vlasové vody

Vyrobíme si 2 šampony - bylinkový šampon a tuhý šampuk, kondicionér ve spreji a bylinkový pěstící olejíček, probereme přírodní alternativy šamponu včetně vzorečků k vyzkoušení.

Ostrava
3fl3vtt8bi3-davide-ragusa-102337-unsplash.jpg

Jako v Itálii: Naučte se připravovat domácí těstoviny jako praví Italové

Milujete kvalitní těstoviny? Pojďte se naučit, jak si je připravit od základu doma. Není to vůbec složité a chuť je s těmi kupovanými nesrovnatelná! Kurz je vhodný i jako vánoční dárek!

Praha
1752t3fvcl0-6v85s8o6ya5-strechy-prague.jpg

Na skok ve svém živlu! Jarní víkendové workshopy

Výtvarné kurzy site specific, na obvyklých i neobvyklých místech v Praze, vás naučí vnímat výtvarné vztahy mezi krajinou, architekturou a lidskou figurou.

Praha
90zg026rg7d-miluj-cestu.jpg

A co miluješ právě Ty?

Nedělej věci správně - prožívej je. Šťastný jsi, kdykoliv cítíš lásku. Nečekej ale, až Ti dá lásku někdo zvenčí. Rozdávej ji, MILUJ. Miluj cokoliv originálního - motorky, chuť založit kavárnu, Tvé dítě, partnerovo ucho nebo krásnou hudbu. Začni TEĎ

Praha
5h24u6idrjw-fitness-2018.jpg

In-line bruslení

Naučil jsem bruslit svojí mamku, takže tebe to naučim hravě! :)

Praha
1jnxiui8j6f-img-3185.jpg

Každý může krásně psát

Obdivujete krasopis a rukou psané citáty na Instagramu a Pinterestu? Chtěli byste to také umět? Každý může krásně psát – chce to jen správný nástroj, pár tipů a trénink!

Praha
4243ohsrdxh-akva1.pngjpg Vyprodáno

Každý může malovat

Každý může malovat ...a kdo si myslí, že ne, ten jen neobjevil ty správné triky a postupy. Za 4 hodiny si odpočinete od všech problémů a domů si ponesete krásný obrázek.

Praha
9763010-retorika.jpg

MegaPaměť

Profesionální paměťové techniky pro začátečníky a mírně pokročilé! Naučím vás pamatovat si jména, data, čísla, proslovy, prezentace, slovíčka cizích řečí... Tajné techniky mentalistů, řečníků i profesionálních lektorů! A ještě je to sranda! :-)

Havířov
6dwoa85wcx0-leveltenlife.jpeg

Úspěch pomocí Level 10 Life

Populárna a jednoduchá metóda, ako dostať svoje priority, sny a ambície do perspektívy každodenného života. Workshop je určený aj pre úplných začiatočníkov. Metódou Vás prevedie skúsená HR.

Brno
7thlyavvyqx-cancun-2017-29.jpg

Celodenní kurz Mám se ráda s raw food

Jak se mít víc ráda sama sebe? Mluvíte se o tom pořád, ale praxe? Ta už je trošku jina! Jak postavit sebe na první místo a zároveň respektovat ostatní. Najdeš na tomto kurzu klíč ke spokojenému vztahu sama k sobě a harmonickému partnerství.

Brno
6jtt1o64378-kopie-souboru-img-3235-91.jpg

Sladký čokokurz

Navštiv čokoládový svět v Chocolate Monkey! Během 90ti minutového kurzu sněz tolik čokolády, kolik chceš a při tom si vyrob své vlastní čokokousky!

Praha
81v6gue7utw-ovladni-svoje-kolo-uvodni.jpg

Ovládni svoje kolo

Chceš ovládnout svoje kolo a užívat si jízdu na něm? Tak to jsi na správném místě. Na kurzu tě naučím, jak toho dosáhnout. Natrénujeme si, jak ovládat a zvládat kolo v situacích, které tě mohou potkat při vyjížďce.

Praha
2sr3g7tcl2n-pp-u-deti-3.jpg

Víte, jak zareagovat, když se vážně zraní dítě?!

Víte, co dělat, když se vážně zraní dítě? Rozhodovat mohou vteřiny a my Vás na to připravíme. Přijďte se naučit, jak zachránit život těm, kteří ho mají ještě celý před sebou.

Praha
9p5mje2czfq-img-1671.jpg

Technika latte art

Chcete znát tajemství techniky latte art, díky které vám baristé nakreslí do cappuccina obrázek medvídka, srddíčko nebo tulipán? Naučte se, jak správně našlehat mikropěnu a zdobit mléčné nápoje i na vašem přístroji doma.

Praha
12c0u8ltkeu-1un8imiops5-tarotcardscreditshutterstockcom.jpg

Jak vykládat tarot

Naučte se vykládat budoucnost z tarotových karet v kurzu, sestávajícím ze tří na sebe navazujících seminářů, které zahrnují kompletní vědomosti a dovednosti, nutné k výkladu karet.

Plzeň
8llybodp3da-20180103-110747-01.jpg

Poprvé na Bali aneb Bali bez make-upu

Ať už se chystáte nebo i jen prozatím sníte o cestě na Bali, poradím vám na základě vlastních zkušeností, jak na to, a je jedno, zda plánujete dovolenou či se tam chcete odstěhovat.

Praha
2ms27r51dzf-dsc00523.jpg

Dynamické kamerové pohyby

Zajímají tě moderní technologie ohledně natáčení videa? Chceš se dozvědět více o filmové řeči pomocí kamerových pohybů? Navštiv můj kurz a dozvíš se víc.

Kuřim
3803300-calculator-385506_1920.jpg

Základy účetnictví (podvojné účetnictví)

Jedná se o seminář pro začínající účetní, majitelé firem, rodinné firmy a nejen pro ně. Obsahuje nejen základy účetnictví, ale i návody, jak postupovat v praxi při zpracovávání účetnictví.

Praha
50qgilxg9mn-kurz-amazon.jpg

Prodej na Amazonu pro začátečníky

Pro všechny, které tato prodejní platforma zajímá a uvažují o startu businessu na této platformě. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni založit si svůj účet na Amazonu, vybrat správný produkt a začít podnikat.

Praha
41tfvunkecv-naucmese-cover.jpg Zbývají už jen 2 místa

Buď kapitán projektů – Efektivní práce v týmu s Freelem

Jsem zakladatel Freela a v kurzu tě naučím, jak efektivně práci delegovat, automatizovat a dokončovat. Ať už jsi na volné noze nebo vedeš tým lidí, tenhle kurz tvůj pracovní život zjednoduší.

Praha
20141008-141557-2014-10-08-14-12-25.jpg Kurz je zdarma

Kurz obchodování na burze - základy - webinář zdarma

Princip obchodování na burze vedoucí k finanční nezávislosti je jednoduchý: levně nakoupit a draze prodat. Co, jak a kdy kupovat a prodávat, se dozvíte na našem bezplatném kurzu v Praze!

Webinář - online
2hfkhtz1zbx-anglicky.jpg

Jak začít mluvit anglicky už za 2 minuty!

Chcete vědět, jak může i naprostý začátečník začít mluvit anglicky už za 2 minuty? Zajímá vás, jak se můžete učit slovíčka za 0 energie?  Víte sice spoustu slovíček, ale nedokážete s nimi pracovat?  Jdeme na to!

Olomouc
5xypczwb2bm-foto-36.jpg

Mindfulness v praxi

Jak zvládat ty dotěrné myšlenky při meditaci? Jak najít správnou techniku, která mě bude bavit a budu mít výsledky? Jak najít trpělivost, vydržet, nevzdát to a užít si to? Povíme si na tomto kurzu!

Brno
3816900-punkpod-tura.jpg Vyprodáno
Volný termín je 3.6.

Lesa Pán - podnikatelské poradenství v přírodě

Chystáte se podnikat na volné noze a chcete poradit, co všechno to obnáší? Svádíte už své první bitvy s podnikatelskou abecedou a máte pocit, že to může jít i snáze? Pojďme vše důkladně prodiskutovat na túře přírodou.

Praha
4tdovdcset8-shutterstock-100993702.jpg

Prodej na Amazonu pro pokročilé

Máte svůj Amazon účet, máte produkt a trápí Vás už konkrétní dotazy k nastavení účtu? Tak právě pro Vás je pokročilý kurz..

Praha
51uogemx6wz-shutterstock-515439325.jpg

Intenzivní čtyřdenní floristický kurz

V tomto čtyřdenním kurzu se v praxi seznámíte se základy floristiky. Vytvoříme si několik aranžmá a kytic, dozvíte se jak správně s řezanými květinami zacházet. Vše v příjemném prostřední floristického ateliéru.

Praha
3scgoubigt0-mechove-obrazy.jpg

Mechové obrazy

Přijďte si k nám vytvořit svůj vlastní mechový obráz. Jedná se o unikátní interiérovou dekoraci, která kombinuje přírodu a design. Obraz Vám vydrží několik let.

Praha
4nbr729kkxe-thumbnail-10-edit.jpg

Živé obrazy z přírodního mechu

Zvu vás na nový workshop tvoření živého obrazu z přírodního mechu. Na workshopu se zrelaxujete a odpočinete.

Praha
8ffpg3lu15w-naucmese-titulka.jpg

Investice do nemovitostí: Jak správně vyhodnotit, spočítat a koupit svou první nemovitost

Lze investici do nemovitostí stále považovat za bezpečné uchování peněz? Je možné na ni ještě vydělat? Je vhodná doba na investování?Není už pozdě? Neblíží se další realitní krize? Není lepší investici o pár let odložit?

Praha
728vc4jc8vg-399.jpg

Investice do nemovitostí jako cesta k pasivnímu příjmu

Rádi byste dosáhli pasivního příjmu? Zajímá vás, jestli je to možné prostřednictvím pronajímání nemovitostí? Dozvíte se nejen jestli, ale také jak na to, pokud se k tomu sami rozhodnete.

Olomouc
7ml9li30c68-img-6857.jpg

Jak na alergie alternativně?

Trápí vás alergie a nechcete se pořád cpát prášky? Zhoršily se vám v poslední době příznaky a hledáte přírodní cesty, jak to zlepšit? Věříte, že hodně potíží začíná v hlavě, ale nevíte jak na to?

Praha
8mn7q9vb2z3-257-1.jpg

Květy a stužky - vyšívání

Přijďte se ozdobit na léto, ponořit se do říše květů, stužek a výšivky...budeme vyrábět náramky, nebo i jiné šperky či drobnosti pro radost.

Praha
8r6ohm4fbp2-dsc-0256.jpg

Cestujeme soběstačně - Jak na Himálaj (Malý Tibet)

Láká Tě cestování do dalekých krajů? Chceš posbírat informace, tipy a dodat si odvahy? Pak je pro Tebe ideální toto večerní setkání v rámci programů "Cestujeme soběstačně" na téma Himálaj a Malý Tibet.

Praha
6n5wd7ure2k-nauc.jpg

Na den floristkou

Vyzkoušejte jeden den v roli floristky. Čeká vás jeden den v rozkvetlém Květinovém Ateliéru 26 v pražském Braníku. Naučíte se nejrůznější techniky, načerpáte nové znalosti a ještě si domů odnesete vlastnoručně vyrobená květinová díla...

Praha
3zta38tt4yf-img-9520.jpg Kurz je zdarma

Sbalte si jako profík - jak na cestování s krosnou?

Láká vás dobrodružné cestování, ale nevíte, co byste si měli vzít s sebou a jak to všechno zabalit? Na mém kurzu vám s tím poradím.

Praha
4a1zhkwc2d0-socialni-site-pro-kreativce.jpg

Sociální sítě pro kreativce

Jsi kreativní profesionál nebo máš kreativní koníček? Díky sociálním sítím můžeš snadno ukázat, co děláš. Naučím tě, jak tvořit obsah, který bude bavit tebe i tvé sledující.

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.