Video kurz

Učíme děti angličtinu s maňáskem

9288170-dsc_0032_u.jpg

Petra Vojtová

Vystudovala jsem obor překladatelství-tlumočnictví na FFUK v Praze a pracuji jako překladatelka a lektorka cizích jazyků. Cizí jazyky jsou mi blízké ale nejen Více o lektorovi »

9288170-dsc_0032_u.jpg

Petra Vojtová

Vystudovala jsem obor překladatelství-tlumočnictví na FFUK v Praze a pracuji jako překladatelka a lektorka cizích jazyků. Cizí jazyky jsou mi blízké ale nejen Více o lektorovi »

5bdteue8oiijmqa-anglictina-s-manaskem-doublebubble.jpg

26 spokojených absolventů kurzu

Úvodní video ke kurzu

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Když byly mojí dceři dva roky, angličtina pro ni už nebyla žádnou novinkou. Znala spoustu říkanek, písniček, měly jsme kupu anglických knížek. Ale pořád jsme postrádaly přirozenou aktivní konverzaci. Párkrát jsem zkoušela na dceru mluvit v angličtině, ale ne vždy se to setkalo s pozitivní odezvou. Navíc se mi nedařilo ji motivovat se na konverzaci aktivně podílet.

Napadlo mě, že bych mohla vyzkoušet metodu maňáska, kterou využívají některé jazykové či mateřské školy. A stalo se něco, co jsem opravdu nečekala! Maňásek Fred se u nás doma zabydlel - stal se dceřiným nerozlučným kamarádem a vlastně i novým členem rodiny. Díky jeho pravidelným návštěvám se dcera velmi rychle začala osvojovat přirozené konverzační obraty přiměřené svému věku. Díky tomu, že se ponořila do hraní s maňáskem, vše probíhalo přirozeně, nenuceně a hlavně zábavnou formou. Měla jsem tak možnost se dceři nejen aktivně věnovat, ale i trávit s ní čas formou, který ona sama preferovala. A při tom všem ji i sebe mnohé naučit. 

Po několika letech aktivního hraní s maňáskem se mi podařilo nasbírat celou řadu nápadů a tipů, které vám usnadní cestu k osvojení této techniky.

Co se v kurzu dozvíte?

  • Jakého maňáska je vhodné pořídit
  • Kde se dá pořídit nebo jak se dá vyrobit
  • Jak si připravit nerušené prostředí pro hru s maňáskem
  • Jaké jsou hlavní zásady při hře s maňáskem
  • Jak zajistit efektivní konverzaci
  • Na co si dát během hry pozor
  • Jak se nenechat odradit

Naše domácí videotéka

Součástí videokurzu je i naše domácí videotéka. Na unikátních záběrech budete mít možnost sledovat, jak vypadá přirozené domácí maňáskohraní a jak na něj dítě reaguje v různých situacích.

 

A ještě jeden bonus na závěr

Zajímají vás i další přirozené techniky, jak své dítě obklopit cizím jazykem v domácím prostředí? Podívejte se na náš komplexní videokurz Učíme děti angličtinu doma. Při zakoupení kurzu s maňáskem, máte na tento kurz automaticky 20% slevu. Kontaktujte mě a já vám zašlu slevový kupón. 

 

Víš, že Petra vede také tyto kurzy?

Víš, že Petra vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.